Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Якби такий референдум проводився, чи підтримали б ви надання повної незалежності ДНР ЛНР у межах непідконтрольних зараз Україні територій?

Так. Закінчилася б війна і без них нам було б краще.
Ні. Люди віддали своє життя, а тепер просто віддати територію???
Не визначився (визначилася)
Мені байдуже.

Автор Тема: Донбас (ДНР?)  (Прочитано 334183 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Донбас (ДНР?)
« Прочитано #220 : 06 Листопада 2014, 16:59:49 »

Тобі теж кинути?  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Донбас (ДНР?)
« Прочитано #221 : 06 Листопада 2014, 17:16:51 »

 :duvnoВСІМ :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Донбас (ДНР?)
« Прочитано #222 : 06 Листопада 2014, 19:22:30 »

Ну подивися ще раз
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Донбас (ДНР?)
« Прочитано #223 : 07 Листопада 2014, 15:06:20 »

Кремль дав задній хід: поважаємо "вибори ЛНР-ДНР", а не визнаємо
Позиція Москви з виборів до "ДНР" і "ЛНР" виражена словами МЗС "поважаємо", але вони не означають "визнаємо".

Про це заявив помічник президента РФ Юрій Ушаков, передають РІА Новости.

"Офіційна позиція Росії виражена в короткій, але ємній заяві МЗС за підсумками виборів. Там використовується слово" поважаємо ", - сказав Ушаков.

Відповідаючи на уточнююче питання про те, чи можна поставити знак рівності між термінами "поважаємо" і "визнаємо" стосовно проведеного 2 листопада "голосування", він відповів: "це різні слова".

"Слово" поважаємо "обрано спеціально", - підкреслив помічник президента.

Як відомо, раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявляв, що у Росії немає причин для того, щоб не визнавати "вибори", заплановані бойовиками "ДНР" і "ЛНР".

В той же час США та ЄС заявили, що проведення виборів в самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" буде порушенням мінських домовленостей.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/11/7/7043543/

Оригінал заяви
Выборы в Донецком и Луганском регионах прошли в целом организованно, при высокой явке избирателей.

Мы уважаем волеизъявление жителей Юго-Востока. Избранные представители получили мандат для решения практических задач по восстановлению нормальной жизни в регионах.

С учетом состоявшихся выборов крайне важно предпринять активные шаги по налаживанию устойчивого диалога между центральными украинскими властями и представителями Донбасса в русле достигнутых в Минске договоренностей.

Готовы вместе с нашими международными партнерами и далее конструктивно содействовать урегулированию кризисной ситуации на Украине.

Заявление МИД России о выборах 2 ноября в Донецкой и Луганской областях
http://www.mid.ru/brp_4.nsf/newsline/64C03E1336C1B4D3C3257D85002792D8
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Донбас (ДНР?)
« Прочитано #224 : 07 Листопада 2014, 15:13:28 »

Ну і шо б Ти робив на місці Порошенка?

Я переконаний, що він не хотів і не хоче воювати. Але москалі зробили все, щоб він і договорюватися не мав з ким, на місцях.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Донбас (ДНР?)
« Прочитано #225 : 07 Листопада 2014, 15:18:40 »

Я переконаний, що він не хотів і не хоче воювати
Швидше навпаки.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Донбас (ДНР?)
« Прочитано #226 : 07 Листопада 2014, 15:22:02 »

Які ознаки???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Донбас (ДНР?)
« Прочитано #227 : 07 Листопада 2014, 15:26:16 »

Ну і шо б Ти робив на місці Порошенка?
Все щоб не відновлювати війну.
Відмазка про те ,що вибори пройшли не за українським законодавством не переконлива.Бо якби вони навіть і проходили за нашим законом то 100% що там люди би вибрали тих же самих.Наочний приклад ,голосування на територіях звільнених і підконтрольних Україні.Тому треба говорити з тими хто там контролює ситуацію.

Відповідь від: 07 Листопада 2014, 15:22:26
Які ознаки???
Реклама на підконтрольних каналах .Знову крутять провійськові ролики,а не як до виборів ,про мир.Нагнітання в "вільних змі".
Чи ти і справді думаєш ,що пуцін з бойовиками чемно чекали два місяці поки пройдуть вибори ,тепер чекають коли зліплять коаліцію.А потім коли наша влада все поділить віроломно почнуть наступ.Що їм мішало напасти до виборів ?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Донбас (ДНР?)
« Прочитано #228 : 07 Листопада 2014, 15:43:47 »

Не знаю. Я 5-й не дивлюся, тому не можу порівняти, як було і як є.
Поки дійсно не бачу масованих наступів ПУ. Але і наші не особо наступають. Побачимо.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vvitalikk

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +380/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 951
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2017, 18:53:29

Донбас (ДНР?)
« Прочитано #229 : 08 Листопада 2014, 11:54:32 »

Записаний

vvitalikk

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +380/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 951
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2017, 18:53:29

Донбас (ДНР?)
« Прочитано #230 : 08 Листопада 2014, 17:31:50 »

Макабрический мир песен группы "Ансамбль Христа Спасителя" с каждым днем приобретает в Донбассе все более реальные очертания. Еще весной, наблюдая выступление будущего полевого командира Мозгового в Донецке, я понимал, что у него не все дома. Но тогда казалось, что вакханалия сумасшедших вот вот сойдет на нет.

Вышло иначе. И вот уже Мозговой управляет Алчевском, где без суда и следствия отправляет на смерть тех, кого считает преступниками, а также понемногу вводит режим православного джихада.
Женщины в Алчевске теперь поражены в правах. За поход в кафе - арест. Сиди дома, овца, вышивай крестом.

Неандертальцы в зале, понятное дело, зааплодировали. Ура, епта. Новороссия, мракобесие, шизофрения. Бей бабу молотом - будет баба золотом.

Интересно, сколько в комментариях найдется дремучих мудаков, которые напишут, что это хорошо?

https://www.youtube.com/watch?v=zHxPZlH7Kh0
Записаний

vvitalikk

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +380/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 951
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2017, 18:53:29

Донбас (ДНР?)
« Прочитано #231 : 09 Листопада 2014, 11:56:00 »

Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Донбас (ДНР?)
« Прочитано #232 : 10 Листопада 2014, 08:40:04 »

Вчора був у мене ДН!!! Спілкувався з людиною ................................................................................. сука, мені треба зібратись з думками

Відповідь від: 10 Листопада 2014, 07:52:36
Розмови з сином ополченця "ДНР" мене ледь не вивели з себе, хоча я себе заспокоював, Віктор тобі сьогодні 34, святкуй, але на душі "Г..."  Запросив я людей на святкування ДН, людина спілкувалась до пори до часу, потім ДОНБАС ЦЕ рОСІЯ, тяжко слухати подібні розмові коли я так хочу що б УКРАЇНА була Щасивою!!! Здоровою, Багатою!!! Я мене ще ї тітушкою в Калуші обізвали ПАДЛИ :))))))
Відповідь від: 10 Листопада 2014, 08:21:00
Що вам я скажу по суті!!! Одеса не буде рОСІЄЮ, люди не дадуть "корідор" до придністров'я, це навідь не обговорюється!!! Тримаємось, все буде добре, Я ЦЕ ЗНАЮ!!!!!

Відповідь від: 10 Листопада 2014, 08:23:32
І ще кусочек "глини" Казав що батя не дає воювти, я би стрляв!!! Я згадую кусочками але це піпец як не приємно, я щось придумаю :)))))))))))

Відповідь від: 10 Листопада 2014, 08:36:04
Придумаю, на рахунок зберу речі ДНРцу і на вокзал привезу поїздом Одесса Магадан
навідь гроші не попрошу :)))))))))
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Донбас (ДНР?)
« Прочитано #233 : 10 Листопада 2014, 17:06:28 »

Цитувати (вибране)
Вчора був у мене ДН!!! Спілкувався з людиною
З ними неможливо спілкуватись, то вата, айкю нижче середнього, і хоть як би ти не казав що біле то біле, він всеодно в ньому побачить сіре :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Донбас (ДНР?)
« Прочитано #234 : 11 Листопада 2014, 13:05:36 »

От подивіться, за кого гинуть люди, кого хочуть привести в Європу, кому безкоштовно дають газ і електрику...
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=eM5oX7XG6hM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=eM5oX7XG6hM</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Донбас (ДНР?)
« Прочитано #235 : 11 Листопада 2014, 18:12:34 »

Російський диверсант Ігор Гіркін, який очолював проросійських бойовиків на сході України, зізнався, що перейшов на початку квітня російсько-український кордон з загоном з 52 осіб.
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/1008013-girkin-pro-donbas-ya-planuvav-zrobiti-vse-yak-u-krimu.html
Записаний

vvitalikk

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +380/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 951
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2017, 18:53:29

Донбас (ДНР?)
« Прочитано #236 : 12 Листопада 2014, 16:12:42 »

ВАЙ МЭЙ, ХУНТА ВЕРНИ ДЕНЬГИ, ЖРАТЬ ХОЧЕТСЯ!
Nov. 12th, 2014 at 3:47 PM

Вот это новость, на официальном сайте так называемого правительства некоего народного совета какой-то там ДНР, появился документ под весьма занятным названием "Обращение общественности Донбасса к руководству Украины"! И в чем же заключается обращение? Не поверите! Свободолюбивые и низависимае дыныэровцы требует от киевской хунты выплат пенсий и пособий!

Инициативная группа обратилась к Порошенко, Яценюку, Кровавому Пастору и прочим карателям, пощадить голодающих стариков и выплачивать пенсии на территориях оккупированных... кхм, извините, независимых от диктаторского режима бандеровцев! При этом использовались популистские доводы, выходящие за грань реальности и духовные посылы, как же без них в православной ДНР!

"Подумайте о людях, долгим и добросовестным трудом заслуживших право хотя бы свою копейку получать вовремя и неподалеку от дома, без сверхъестественных усилий и унижений", - пишется в обращении, при этом без упоминания о том, что стало причиной подобных усложнений в выплатах.

"В случае длительного действия такого порядка речь можно будет вести о гуманитарной катастрофе, ответственность за которую целиком будут нести официальные власти Киева", - раздается голос из параллельной реальности, не замечающий российские "Грады" за окном и бравых ополченцев, добивающих последний банкомат на районе.

"Мы напоминаем инициаторам «экономии» на людях Донбасса, что брать чужое, а тем более у беззащитных стариков – просто стыдно и предосудительно. Так было, есть и будет в любой стране мира, в любой цивилизации, а уж в христианской  – и подавно. И если они еще верят в Бога, то пусть вспомнят и об ином, высшем суде", - к слову сказать, тех кто берет "чужое" высший суд ежедневно карает на передовой прилетающими от артиллерии ВСУ сюрпризами.

Собственно, ситуация более чем комичная, ведь так сильно жаждавшие разорвать отношения с Украиной ватники Донбасса сейчас сидят на сухпайках и с голой жопой, при этом гордо заявляющие о том, что они граждане ДНР, имею полное право на получение денег от хунты. Увы и ах, а на долго морально устойчивых скрепок не хватило, жрать-то хочется, верно?
Записаний

hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Донбас (ДНР?)
« Прочитано #237 : 12 Листопада 2014, 17:07:17 »

 :=) :Dмаразм крепчал
наглота ппц
гнати то в шию \шпицами
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Донбас (ДНР?)
« Прочитано #238 : 12 Листопада 2014, 17:34:45 »

Пєцько дасть і поїсти і попити "кормільцам всієї України" бо то теж наші люди, мір і всьо такое. Наїдяться суки і устроять бліцкріг на Краматорськ та іже з ним Таке враженя що нас  :censore ять а ми стоїмо на колінцях плачемо і запитуємо що треба ще зробити аби вони нас не  :censore или. А ще шоколадна  :censore і світлогазводу безплатно дає для тих самих а ми дебіли рахунки оплачуємо. Гірше якуновича цей долбограй конфєтний.
« Останнє редагування: 12 Листопада 2014, 17:44:55 від yurko »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Донбас (ДНР?)
« Прочитано #239 : 12 Листопада 2014, 17:46:15 »

Вибач, Тритоне, але коли СБУ прийде до мене з питаннями, мені  буде важко їм щось вигадувати  ;) :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.