Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: fake from ruSSia  (Прочитано 80840 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
fake from ruSSia
« Прочитано #160 : 09 Січня 2017, 04:01:28 »

 :dopovid    :dopovid    :dopovid    :D    :towall    :facepalm:   

Сорвалась кремлевская инфо-бомба, но "укро"-ТВ об этом ни-ни, ибо у олигархов с Москвой один враг




https://soundcloud.com/max-tucker-1/russian-propaganda-operation-caught-on-tape

https://soundcloud.com/max-tucker-1/russian-propaganda-operation-caught-on-tape

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
fake from ruSSia
« Прочитано #161 : 23 Березня 2017, 07:53:26 »

 >:(
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=fTWvrKwgmRg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=fTWvrKwgmRg</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
fake from ruSSia
« Прочитано #162 : 29 Квітня 2017, 08:09:01 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=b_l_VNcl5sM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=b_l_VNcl5sM</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
fake from ruSSia
« Прочитано #163 : 06 Травня 2017, 08:25:16 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=xRBXhz2WVyg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=xRBXhz2WVyg</a>
 :facepalm:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
fake from ruSSia
« Прочитано #164 : 06 Травня 2017, 08:27:54 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=xRBXhz2WVyg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=xRBXhz2WVyg</a>
 :facepalm:

Най би ліпше москалі своїх курвів на експорт продавали. Певно би вийшло ліпше ніж з нафтою  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

fake from ruSSia
« Прочитано #165 : 06 Травня 2017, 10:42:51 »

Най би ліпше москалі своїх курвів на експорт продавали. Певно би вийшло ліпше ніж з нафтою 
У кожного свiй ринок збуту , в кого нафта , в кого дiвки . Наши дiвки маскальок не пустять на свою територiю  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

fake from ruSSia
« Прочитано #166 : 06 Травня 2017, 13:59:32 »

У кожного свiй ринок збуту , в кого нафта , в кого дiвки . Наши дiвки маскальок не пустять на свою територiю  ;)
Тад а яка оплата за такі послуги - форсити рашистів, їх імперію та путіна в той час коли війна реально йде, гинуть наші хлопці як мішені в тирі від москальсько-апалчєнської спецури? Відписуватися в усіх темах і говорити які всі мудаки а росія нас спасе і совковий режим то благодать. Думаю 3-4 сотні в місяць можна за таку писанину платити, спецслужби мордора і не такі бабки вливають в геополітичні двіженія в Європі. Не форум а одні якісь срачі. Всюду росія, апалченці, путін, коцаба який якогось хєра не лишився в криму з людьми які правильно зробили? Нахера мені це гавно спостерігати у всіх темах? Ще і сайт засрали якісь бидлокозли яким всьо не то і всьо не так. Робиться щось - держдеп винен, не робиться ніфіга - держдеп винен. москалота благодатна пішла з Калуша - всьо, край бо хто нас спасе як не благодатні москалі, які нас убивають, не вважають за людей і мову нашу називають телячою. Якшо адмін чи адміни таке позволяють "шоб форум не вмер" то гріш ціна таким адмінам. москалі зі своїм брудом лізуть всюди і говорять що ми ніяка не нація а сброд який треба винищувати. Не маю бажання взагалі бачити вкидити а-ля москалота хороша а українці мудаки, невдячні брати і унтерменші по темниках москальських пропагандонів. Адміни приймайте рішення і займайтесь модерацією або закривайте нах той форум

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

fake from ruSSia
« Прочитано #167 : 06 Травня 2017, 15:36:01 »

Тад
Так як ти звертаєшся особисто до мене , то я постараюсь тобі все пояснити , тільки в розмові , при відсутності аргументів , не опускайся до рівня ББА . Бо  тоді відповіді на свої питання не отримаєш .
1. Так от я по-вихованню я не менший патріот і націоналіст ніж ті хто ставить на аватар тризуб , прапор і портрет Бандери . Але просто я вважаю , що час націоналістичних ідей пройшов . Ми отримали (саме отримали а не вибороли)  від  СРСР багатонаціональну країну , тому націоналізм сьогодні не принесе нам нічого позитивного .
2. Я ніколи не вважав що
росія нас спасе
. Я розумію що йде боротьба між "рускім міром" і "англосаксонським" , тому вважаю що Україні треба було триматися центриської позиції , нікуди не пхатись і з усіма дружити . На мою думку це був би оптимальний варіант для розвитку країни . Бо посваритися з сильним сусідом , через те що інший сусід десь там за океаном пообіцяв позичити троха грошей (заміть позичити , а не подарувати ) , це абсолютно тупо .
3. Відносно війни , свою точку зору я вже висказував . Але скажу ще раз , вважаю що війна штучно створена і підримується владою Порошенка . Зупинити тоту війну 5 секунд , один звінок з Вашингтону . Апалченці точно наступати не будуть , воно їм 100 років не треба . Тому помирають хлопці за міфічні лозунги .
4. Всі тоті цікаві для тебе теми як - Тим часом в Росії , Фейк з Росії , Рожеве життя в СРСР, Росіяни-словяни ? , ствонені не мною , і дописувати я там почав тільки після того , як дех-то( по свєму скудоумію) почав тупо розпалювати міжнаціональну  ворожнечу , сам того не розуміючи . Я завжди притримуюсь одного принципу - не можна проектувати на всіх людей , на все населення дії певного уряду , чи президента .
А всі ці теми внаглу під одну гребінку льють лайно на всіх росіян , вважаю це не правильно .
5. Ну і остання проблема полягає в тому , що деякі учасники форуму, на відміну від адміна форуму,  рідко заходять на форум і ще рідше читають усі пости які пропустив , тому і складається невірна думка , так що , шановний пане TRITONOS , ви помиляєтесь в своїх висновках , форум у нас  :good досить конструктивний .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

fake from ruSSia
« Прочитано #168 : 06 Травня 2017, 17:12:05 »

1. Так от я по-вихованню я не менший патріот і націоналіст ніж ті хто ставить на аватар тризуб , прапор і портрет Бандери . Але просто я вважаю , що час націоналістичних ідей пройшов . Ми отримали (саме отримали а не вибороли)  від  СРСР багатонаціональну країну , тому націоналізм сьогодні не принесе нам нічого позитивного .
Ми зараз в стані війни і ми якщо не тоді вибороли то зараз виборюємо право на існування як народу на певній території. Питання чому ми маємо взагалі щось відвойовувати і проти кого ми воюємо? Імперії якій неподобається що її "сировинний придаток" і "бидло" на її думку що живе на цих землях хоче мати можливість жити краще? Я в гівні і ти сиди, чи шо? Я побачив на що спроможна та імперія зараз і пов"язувати себе з цими орками не маю ніякого бажання. Все що було створено багатонаціональним совком зараз в руїнах через тупі експлуататорські технології. То вибір кожного махати прапорами, скандувати лозунги і т.д бо більше ні на що не здатні. Ми мусимо будувати все по новій, треба залучати інвестора який боїться сюди йти через курку з ядерною боєголовкою. Навіть корупція не так страшить інвестора як оцей момент можливості повномасштабного нападу з боку північного сусіда. Коли їм щось треба ми "брати", коли ми вирішили жити краще "хахли ахyeли в край". Для чого мусолити тему що там є нормальні росіяни якщо вони в мізерній меншості і як їм з телевізора насрали в голову так вони то з"їли, і повірили у всю пропагандонську чорнуху. Ці нормальні росіяни не мають ніякого впливу на гебістську машину того нема що тут спорити. Штати за своїм рівнем розвитку далеко попереду з тих самих москалів. Нафта є важелем а не ціллю. Пора би вже і нам нормально жити а не сидіти по вуха в гівні і не виїзджати звідси бо тут перспектив нема. Я хочу жити тут і працювати за достойну зарплату та не шаритися по світу в пошуках де би заробити. я вже так жив і більше не маю ніякого бажання.
Я розумію що йде боротьба між "рускім міром" і "англосаксонським" , тому вважаю що Україні треба було триматися центриської позиції , нікуди не пхатись і з усіма дружити . На мою думку це був би оптимальний варіант для розвитку країни . Бо посваритися з сильним сусідом , через те що інший сусід десь там за океаном пообіцяв позичити троха грошей (заміть позичити , а не подарувати ) , це абсолютно тупо .
В нас за рулем не бацька а торгаш. Це так, між словом. В заокеанського сусіда прогресивні технології і могутня армія. Якщо бюджет трьох міст на східному побережжі рівний річному бюджету України в кого тоді сильніша економіка? На кого варто рівнятися і дружити? Білоруси тоже займаються центристською фігньою і шо вони катаються як сир в маслі? Я як говорив з білорусами знаю як то воно коли ти хочеш всістися одною сракою на 2 стільці. Доброго ніц не вийде. Ніхто в цьому світі просто так нічого не дарує (думаю не треба згадувати той жест путіна за царювання якуновича) а коли тобі гроші позичають значить є чіткі вимоги по яких ці гроші даються. рускій мір себе дискредитував вздовж і впоперек. від англосаксонського світу я такого жаху не спостерігав. Ми навіть з цим англосаксонським світом не воюємо а з типу "братнім" народом. Пропагувати здоровий кусок території з керівництвом яке хворіє імперською болячкою абсолютно тупо.
3. Відносно війни , свою точку зору я вже висказував . Але скажу ще раз , вважаю що війна штучно створена і підримується владою Порошенка . Зупинити тоту війну 5 секунд , один звінок з Вашингтону . Апалченці точно наступати не будуть , воно їм 100 років не треба . Тому помирають хлопці за міфічні лозунги .
Війна вже йде і завжди було відомо що війна це хороший спосіб сколотити бабло. Хлопці гинуть за бабло прикрите лозунгами. Цієї війни не було б якби переважна частина населення була українською а не арестанською. Приводів для війни можна знайти купу але гангрену або жорстоко лікують або відрізають. Їй краще запобігти. Війна буде ще як мінімум 3 роки і конфлікт заморозиться та буде щось на подобі Кореї де в любий момент може розгорітися.
4. Всі тоті цікаві для тебе теми як - Тим часом в Росії , Фейк з Росії , Рожеве життя в СРСР, Росіяни-словяни
Хто сказав що вони мені взагалі цікаві? Нафіга мені знати звідки пішов той проклятий етнос, нафіга мені знати що твориться в тому кублі і тим більше я не геронтофіл і некрофіл аби сидіти і жувати "як то воно було колись" Я бачу зараз і хочу бачити майбутнє. Мені в тому майбутньому жити і більшість носіїв червоних галстуків та ідеології вже хробаки доїдять. Я не бачу ніякої активності щоб щось пропонувалося, рахувалося, прогнозувалося, обговорювалися якісь ідеї що можна втілити в нашому Калуші. Лише одне "як було колись", всі політики довбаки і корупціонери, де би чкурнути на пмж і срачі,срачі,срачі і ніякого конструктиву +понаповзало тролів на сайт, який вже навіть не модерується. Навіть форумівки не збираються вже років зо 5.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
fake from ruSSia
« Прочитано #169 : 06 Травня 2017, 17:14:58 »

вважаю що війна штучно створена
Ми теж вважаємо, що вона штучно створена, підтримується і контролюється. Якщо хочеш довести що ми думаємо неправильно - їдь на Донбас і знімай відео ,як люди відкопують з шахт гради і купляють до них у воєнторзі ракети.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
fake from ruSSia
« Прочитано #170 : 06 Травня 2017, 17:19:23 »

понаповзало тролів на сайт, який вже навіть не модерується
Я тобі відкрию страшну таємницю! Він ніколи і не модерувався.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
fake from ruSSia
« Прочитано #171 : 06 Травня 2017, 17:24:11 »

Навіть форумівки не збираються вже років зо 5
На форумі пишуть ТАД, ББА, деколи ГАР і я. Ми фізично не можемо зібратися на форумівку  :=)
Все живе і змінюється.
 Був час, коли у кожного була аська - а зараз?
Був час - люди хотіли спілкуватися, а зараз їм легше просто лакнути фото чийогось кота...

А щодо людей ,які за гроші лиють на сайті гамно, чи (якщо такі дісно є ) безкоштовно ллють свій жовч -
повірте - краще нехай тут пишуть, де їх лайно ніхто не сприймає серйозно, ніж десь на всеукраїнських сайтах.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
fake from ruSSia
« Прочитано #172 : 06 Травня 2017, 17:27:43 »

У кожного свiй ринок збуту
Ага. На кожне лайно про фашистів і їх "дітей" знайдеться 86% вдячних слухачів Московії, які може в більшій своїй масі самі б не пішли вбивати хохлів, але і визнати, що Україна то окрема держава, яка має право жити як вважає за потрібно  - теж не можуть, бо мізки роками знищувалися пропагандою.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
fake from ruSSia
« Прочитано #173 : 06 Травня 2017, 17:29:37 »

 
У кожного свiй ринок збуту
Ага. На кожне лайно про фашистів і їх "дітей" знайдеться 86% вдячних слухачів Московії, які може в більшій своїй масі самі б не пішли вбивати хохлів, але і визнати, що Україна то окрема держава, яка має право жити як вважає за потрібно  - теж не можуть, бо мізки роками знищувалися пропагандою.

 

І не треба зайвий раз нагадувати, що я не горю бажанням любити всіх москалів, поки їх частина щодня вбиває і калічить моїх співвітчизників.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

fake from ruSSia
« Прочитано #174 : 06 Травня 2017, 18:12:46 »

Я тобі відкрию страшну таємницю! Він ніколи і не модерувався.
І це погано. А варто би потратити 20 хвилин часу і побанити по ай-пі цих недоношених.
Був час, коли у кожного була аська - а зараз?
Вайбер
краще нехай тут пишуть, де їх лайно ніхто не сприймає серйозно, ніж десь на всеукраїнських сайтах.
Це як треба себе не поважати аби "краще хай сруть тут чим десь по всеукраїнських сайтах" На всеукраїнських сайтах йде модерація коментрів і матеріалу, великі групи в соцмережах також модеруються від набігів бидлюхів з мордора. Я би навіть не згадував ту країну і тих виродків з північного краю якби їх тут не мусолили в коментах і не дратувався від тих бидлотролів на сайті. Сайт читають, він є частково обличчям міста, але як то воно буває там де чисто хтось ся вісре і воно смердітиме поки не накладуть свіже. Якщо в будинку розбити вікно і довго його не міняти значить за певний час там будуть розбиті всі вікна. Себе треба також поважати і вимагати поваги від інших.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
fake from ruSSia
« Прочитано #175 : 06 Травня 2017, 18:32:27 »

А варто би потратити 20 хвилин часу і побанити по ай-пі цих недоношених
Твоя проблема у тому, що ти думаєш, що знаєш більше ніж знаєш насправді.  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
fake from ruSSia
« Прочитано #176 : 06 Травня 2017, 18:33:22 »

На всеукраїнських сайтах йде модерація коментрів і матеріалу
Ні, там просто відключають можливість коментувати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

fake from ruSSia
« Прочитано #177 : 06 Травня 2017, 18:34:33 »

Твоя проблема у тому, що ти думаєш, що знаєш більше ніж знаєш насправді.  ;)
А до чого тут це? Що поганого в модерації дебільних коментарів?
« Останнє редагування: 06 Травня 2017, 18:36:40 від yurko »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
fake from ruSSia
« Прочитано #178 : 06 Травня 2017, 18:36:52 »

До чого тут модерація, коли ти про бани по ІР писав.
Не з'їжджай.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

fake from ruSSia
« Прочитано #179 : 06 Травня 2017, 18:37:09 »

Постараюсь показати в чому у ваших розсудах помилка , на мою думку

Білоруси тоже займаються центристською фігньою і шо вони катаються як сир в маслі?
От білоруси і приклеїлись до руского міра , а купа країн живе і без одних і без других , ні до кого не клеїться і з усіма дружить

Штати за своїм рівнем розвитку далеко попереду з тих самих москалів.
Погоджуюсь , але Штати не такі вже й благодійники , всі шукають свою вигоду . З такими як Штати треба дружити і оглядуватись . Ніхто нічого задурно нікому не робить .

,як люди відкопують з шахт гради і купляють до них у воєнторзі ракети.
а маскалі і не заперечують , що вони допомагають сєпарам , вони так прямо і заявляють "что ми не дадім унічтожіть Донбас" . І поки буде бажання знищити тих "нелюдів" , до тих пір маскалі будуть їх підтримувати .


що Україна то окрема держава, яка має право жити як вважає за потрібно 
Біда в тому , що Україна то не тільки ті 100 тис що були на Майдані і здійснили державний переворот і не той 1 млн які , по своїй недалекоглядності підтримує тих правителів , які прийшли до влади завдяки тим 100 тис . Є ще як мінімум 40 млн нормальних людей , які зрозуміли що натворили тоті 100 тис , і до чого довели життя простих 40 млн . Але завдяки таким настроям які панують в головах "патріотів" ті 40 млн засунули язик в сраку і мовчать коли той навіжений 1 млн розказує про європейський , натовський напрямок розвитку України . "Ми так хочеми , ми Україна , то наш вибір " , а ви у тих 40 млн спитали ?

На всеукраїнських сайтах йде модерація коментрів і матеріалу, великі групи в соцмережах також модеруються від набігів бидлюхів з мордора. Я би навіть не згадував ту країну і тих виродків з північного краю якби їх тут не мусолили в коментах і не дратувався від тих бидлотролів на сайті.
То називається цензура , з такими поглядами на життя тобі краще буде жити в Північній Кореї , там тоже люблять все модерувати  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь