Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: ВІЙНА!!! (((  (Прочитано 1060125 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4160 : 29 Травня 2016, 13:36:46 »

Тут не вийде Придністровського сценарію  :(

Тут в кращому разі буде так, як є зараз. У гіршому...
Гіршого не буде, бо Московія вже не хоче і не може. А ми ще не можемо.
Що ж до виборів - краще вже тоді референдумом просто від них відмовитися (від територій. Людям доведеться вибирати...).
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4161 : 31 Травня 2016, 21:44:18 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=-w1HGnHra-g" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=-w1HGnHra-g</a>
А мені от цікаво.
От провели б референдум і скажімо 55% висловилися б за надання самостійності ОРДЛО.

От що б тоді Пу робив?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4162 : 01 Червня 2016, 07:28:30 »

От що б тоді Пу робив?
а дiйсно , за останнi 2 роки стiльки всього повилазило , стiльки масок зiрвано , стiльки людей вбито , що не вiдомо якi б могли бути результати таких референдумiв .
Якби людям вiдвето сказали що газ буде по 6,8 i загинуть десятки тисяч  , чи голосували б люди за Евроiнтеграцию i вступ до НАТО ?  :unknow
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4163 : 01 Червня 2016, 13:59:52 »

Якби людям вiдвето сказали що газ буде по 6,8 i загинуть десятки тисяч

Я вже змучився стукати у Твої залізобетонні двері!

Ну все одно б загинули тисячі людей, бо Пу задумав відібрати Крим задовго до майдану!
І як не одні кровосісі то інші би підняли ціну на газ і все решта, бо систему стараються зберегти такою, як вона є, а в такій системі вже не було з чого доїти бабло!

Я ж писав про інше.
Нікому в Московії не треба миру на Донбасі і незалежної держави Україна!
Сьогодні хохли одне захотіли, завтра інше захотять!
Краще покладемо кілька сотень тисяч життів і доведемо, що нема ніякої України...
Такий підхід у московитів. Інакших підходів нема.

Якщо ви такі миролюбні - давайте, введемо миротворців на кордоні і проведемо вибори.
Що тут не пасує?
Бо не по-вашому?!
А як не по-вашому значить ніяк не буде, так?!
У себе вдома по вашому робіть.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4164 : 01 Червня 2016, 16:40:50 »

Я вже змучився стукати у Твої залізобетонні двері!
Юрко , ми з тобою вже дорослі люди і обидвоє їздимо на дривлєному бронепотягу , тому що вродились в Калуші .
І чому ти думаєш , що твій бронепотяг дривлєніший , тобто чому ти думаєш що інші люди тупіші ?
Поясню на пальцьох . Якщо завтра закрити кордони ОРЛДО з Росією , то через годину доблесні ВСУ на чолі з генералісімусом Порошенко і Пастором почнуть утюжити той донбас . А потім туди ввійдуть "миротворці" Авакова і Геращенка проводити етнічні чистки і лапати клятих сепарів . А вже після тих "справедливих" дій української сучасної влади проведуть найдемократичніші у світі вибори , серед населення , яке залишиться . І це не мої мрії , це так буде , дивлячись на те як розпалюється ворожнеча в ЗМІ .
Отже поки не буде нормальних законів , амністії , як для майданівців , Росія не перестане підтримувати ОРДЛО .
А тепер скажи хто з нас двох бажає кращого людям в ОРДЛО ? Твій варіянт чи Мінський ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4165 : 01 Червня 2016, 17:10:33 »

Мій варіант???
Мій варіант - то дати їм незалежність і хай здихають, або процвітають, але без нас.
Вони нас терпіти не можуть. На який хрен їх сюди впихувати, якщо то тільки не Московії потрібно?
Ти не відповів на питання, чого Москва не хоче поліцейської місії???

Поки буде місія, не буде ніхто нікого утюжити, а місія може бути протягом року, чи двох, як домовляться. Проведуть підготовку до виборів (за місяців 5) потім вибори, з участю всіх партій ,а не лише ордловських (ну то ж вони в Україну просяться), а тоді десь за пів року можна буде знімати поліцейську місію...
Але Твій бронепоїзд таки дубовіший, бо Ти ніяк не увіруєш у то, що в моєму підписі написано.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4166 : 01 Червня 2016, 17:30:27 »

Але Твій бронепоїзд таки дубовіший,
я радий
Ти не відповів на питання, чого Москва не хоче поліцейської місії???
я не знаю , кожен Іван має свій план
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4167 : 01 Червня 2016, 17:50:07 »

Я з вашого дозволу відповім.Москва судячи з їх заяв хоче.Але шоби місія стояла МІЖ воюючими сторонами а не на кордоні.Бо маскалів не так легко розводити як своіх підданих.Вони прекрасно розуміют шо як місія буде на кордоні то на лініі протистояння стріляти будут а тоді Київ скаже всьо капець вони порушили давайте зробим як в Хорватіії раз два і взяли народні республіки.І як в той момент буде місія на кордоні то Москва не зможе допомогти братнім республікам і все кронти .Або велика война або гуд бай шахтьорский край.Тому Москва хоче аби місія стояла іменно між воюючими сторонами.А треба  ставити ту місію і між воюючими сторонами і на кордоні.А ше ліпше провести референдум про те чи хочуть громадяни взагалі повертати ті репабліки в лоно своєї неньки.
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4168 : 01 Червня 2016, 18:11:56 »

.Москва судячи з їх заяв хоче.Але шоби місія стояла МІЖ воюючими сторонами а не на кордоні.
а який змизл тримати на кордоні , контробанду кришувати ? Так у нас для того брати Балоги є  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4169 : 01 Червня 2016, 18:21:36 »

Москва не зможе допомогти братнім республікам
 :facepalm:
Лапки би с хоч десь поставила...

А чим зараз воюють "братні республіки"?
А хто утворив збройні сили тих "республік"?
До Тада
А скільки невинноубієнних сєпарів досі закатував Аваков, що дає підстави уявляти, що за аналогією буде після того, як "кривава хунта" увірветься за "паркан"?

Ви розумієте хоч чуть-чуть, що на відміну від Пу - у якого (принаймні за офіційними даними) 85% хочуть стерти з лиця землі всіх хохлів з їх хохлятами, у Порошенка навіть за мирне повернення територій нема певно 60% (навіть офіційних, бо хто там був і з тими "республіканцями" спілкувався - той за те, щоб вони собі йшли куди хочуть), а що вже говорити за війну до переможного...

Дєтскій лєпєт!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4170 : 01 Червня 2016, 18:30:54 »

Ви взагалі собі відлік даєте, в тому, що на території іншої суверенної держави Москва тримає свої війська і озброєння?
І що диктує?
Ви спершу зробіть у себе вдома все так, як ми хочемо, а тоді ми подумаємо ,чи з вашого дому вилазити, коли у вас вдома з вашого ж дозволу буде засланий казачок хазяйнувати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4171 : 01 Червня 2016, 18:53:07 »

Дєтскій лєпєт!
Юрко , дуже тяжко говорити з людиною , коли з величезного оповідання виривається останнє речення . Любий конфлік завжди починається вирішуватись на дипломатичному рівні . Якщо опонент порушує дипломатичні домовленності , то з ним продовжують перемовини , аби поставити на той шлях про який домовились . Якщо у опонента далі дах зриває і він вважає себе за велике "ЦАБЕ" , то до опонента приймаються відповідні міри , аби його надоумити . А тут всі методи "хороши" , який опонент, такі і методи . Так от всі методи Пу до тих хто прийшов до влади на плечах обманутого народу , а не до самого українсько народу . А те що керовніки розказують людям , яка Росія страшна , так чомусь для інших країн такої проблеми нема . Може справа не в Росії і Пу , може справа в укрсучуряді ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4172 : 01 Червня 2016, 18:57:17 »

А те що керовніки розказують людям , яка Росія страшна , так чомусь для інших країн такої проблеми нема .

я жив в кацапстані - мені не треба розказувати про ужаси того бардака .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4173 : 01 Червня 2016, 19:01:58 »

На рахунок останнього речення з оповідання - то я не отримав відповідей на свої питання  ;)

Якщо у опонента далі дах зриває і він вважає себе за велике "ЦАБЕ" , то до опонента приймаються відповідні міри , аби його надоумити

Це якби у нього якийсь губернатор на роги ставав, то було б так.
Тут же зовсім не так. Тут він відібрав чужу територію і влаштував війну на чужій території.
А за "цабе" у нас 54% людей проголосувало.
То значить для Пу крім цабе, ще й більшість народу не підходить.

І що головне, що на війні гине не цабе і не Пу, а чогось народ...

Реально єресь пишеш і вже навіть не пробуєш стримуватися. Таке враження, що з Кісєльовим переписуюся.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4175 : 01 Червня 2016, 19:41:32 »

Таке враження, що з Кісєльовим переписуюся
Я не буду хамити і вдаватися до особистостей , бо то нефайно .
А за "цабе" у нас 54% людей проголосувало.
методи Пу почалися до початку волевиявлення українського народу , а про 54% варто тепер подивитись на ситуацію , може Пу щось знав більше ніж ті 54 %. І справа не в Порошенку , справа в тій компанії яка на прикінці майдану пластом лягла під пані Нуланд і недотрималась домовленостей.

Це якби у нього якийсь губернатор на роги ставав, то було б так.
тут справа більша ніж бикування якогось губера , тут країну перекупили . Зрозумій , Україну не перенесеш на другий континент і Росію нікуди недінеш , сусіди назавжди . Тому так поводитись з сильним сусідом , самому собі проблеми шукати . Тим мудакам які продавались за обіцянки америкосів треба було спочатку все дуже добре подумати і зважити . Америка далеко , а сусід він тут за парканом .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4176 : 01 Червня 2016, 19:57:00 »

Я не буду хамити і вдаватися до особистостей , бо то нефайно
А те, що я написав, що явно видно, що Ти лиш одне телебачення дивишся - то хамство???  :o

Думаю на цьому варто мені припинити відповідати на твої пости, бо це непродуктивно і тому без сенсу.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4177 : 01 Червня 2016, 20:32:09 »

Думаю на цьому варто мені припинити відповідати на твої пости, бо це непродуктивно і тому без сенсу.
Как у эскимосов в крови не перерабатывается алкоголь, так у россиян в мозгах не перерабатывается Украина. Только начинаешь говорить с совсем неглупым, а даже вполне интеллигентным собеседником-россиянином, про Украину—ощущение такое, что к нему подобрался матричный Путин и вставил в затылок зомбочип
якщо це позицiя , то вона хибна . Перестав пару слiв i подивись у люстерко . З часом зрозумiеш про що я кажу. 
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4178 : 01 Червня 2016, 20:39:10 »

З часом зрозумiеш
я вже зрозумів.
У нас була така Лєля, з столиці Західного Сибіру
http://forum.kalush.info/index.php?action=profile;area=showposts;u=4445

час пройшов і їй стало соромно писати на форум. Мабуть зрозуміла, та вже пізно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #4179 : 02 Червня 2016, 10:41:54 »

час пройшов і їй стало соромно писати на форум
Ну вiд мене такого не дочекаетесь . Я ж на форумi просто висловлюю свою думку , позицiю i не хочу нiкого нi в чому переконувати . Просто моi пости подразнюють декого i заставляють задуматися над своею позицiею . Iнакше не може бути . Пiд словом "МИ" не можна розумiти "Я" . "МИ" усi таки рiзнi .  :frend
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь