Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: ВІЙНА!!! (((  (Прочитано 1067164 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #160 : 04 Березня 2014, 12:00:18 »

Петрович, 80% - це Ваша суб'єктивна думка.
Соціологія має інші дані
http://www.ukrinform.ua/rus/news/ni_v_odnom_regione_net_bolshinstva_lyubiteley_obedinitsya_s_rossiey___bekeshkina_1609098
Якщо ви помітили, я казав не про об'єднання і зауважив, що безпосередньо в склад Росії рветься не так багато. Але стосунки з Росією вважають важливішими, ніж з ЕС.
Я казав про відношення до нинішніх подій - це протистояння київській кліці та прийняття підтримки Росії. А на рахунок цього так і є - абсолютна більшість.


Щодо мого особистого ставлення до розвитку подій - тут можна лише побудувати ієрархію обставин, від найкращого до найгіршого.

1. До влади в Україні приходить сила, що не дивитиметься в рота США, враховуватиме інтереси всіх регіонів і категорій громадян, шукатиме "точки сборки", а не конфронтації. Крим, а можливо і ще якісь регіони отримують автономію в рамках української держави. Це - найбажаніший вихід, але і найнеймовірніший, на жаль.
2. Якщо з українською владою не вдається знайти взаємопорозуміння - тоді розширена автономія з міжнародними гарантіями.
3. "незалежна" Таврида з приоритетними економічними зв'язками з Україною і Росією.
4. Ну і крайній варіант - входження в склад Росії.
5. Найнайгірший - збереження нинішньої ситуації в країні. Про це навіть думати не хочеться.

Тобто, Південь і Схід - це не справжні сепаратисти. Але якщо весь час вичавлювати регіон з країни, то можна і вичавити  :unknow
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #161 : 04 Березня 2014, 12:04:53 »

мародеры в военной форме без опознавательных знаков готовяться дать деру :prapor:
Відповідь від: 04 Березня 2014, 12:01:20
а про татар чому Петрович :) ти не говориш нічого
то іхня земля, чому не може бути Крим - татарський
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #162 : 04 Березня 2014, 12:52:00 »

http://focus.ua/incident/299359/
Відповідь від: 04 Березня 2014, 12:05:46
Якщо хтось не бачив, засідання РБ ООН
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=a9ZKmRHfXjk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=a9ZKmRHfXjk</a>
Відповідь від: 04 Березня 2014, 12:10:35
О.
Робіть висновки!!!
Делайте выводы!!!

Референдум в АРК может состояться раньше 30 марта – Аксенов http://interfax.com.ua/news/political/194259.html
Відповідь від: 04 Березня 2014, 12:13:33
Цікава думка. Татари таки ДУЖЕ виважені. Принаймні керівники меджлісу.
Цитувати (вибране)
Чубаров также отметил, что Меджлис не поддерживает референдум в предложенной форме проведения.

"Сегодня население АРК составляет около 2 млн человек, из них 58% — этнические русские, 24% — этнические украинцы и 14% — этнические крымские татары... Референдум не может быть проведен в условиях, когда на улицах Крыма присутствуют войска соседнего государства", — добавил он.

Відповідь від: 04 Березня 2014, 12:15:52
Парубій підтвердив, що блокування частин є фактично умовним, бо "невідомі" військові не перешкоджають завезенню харчів. (мабуть і самі звідти харчуються).  :=)
Відповідь від: 04 Березня 2014, 12:31:20
щось Путін пом'як трохи.
Відповідь від: 04 Березня 2014, 12:44:53
чули Путіна?

застрілили інженера при штурмі офісу ПР, а іншого спалили. Ви таке чули???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #163 : 04 Березня 2014, 12:54:59 »

а про татар чому Петрович Посмішка ти не говориш нічого
то іхня земля, чому не може бути Крим - татарський
До війни Крим був АР з трьома офіціфними мовами. Більшість кримчан і зараз не проти, щоб так було. А стосовно думки, що всі татари підтримують Майдан, євроінтеграцію та ін. - погугліть "Міллі Фірка", "Себат".  Я про них вже казав, для кримчан очевидно, що татари - не якась однородна маса, а за межами Криму, думаю, їхнє політичне життя мало кого цікавить.
Відповідь від: 04 Березня 2014, 12:53:47
блокування частин є фактично умовним
Про те, як блокують військових та дещо інше :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #164 : 04 Березня 2014, 13:04:37 »

Про те, як блокують військових та дещо інше Крейзі

Бачу нема про що говорити
Цитувати (вибране)
- А откуда у них форма и оружие?
- Форма в магазине продается, оружие выдали им.
- Кто?
- Люди

Відповідь від: 04 Березня 2014, 12:57:20
Цитувати (вибране)
Когда я впервые прочитал в интернете байку про наркотики на Майдане, я посмеялся и подумал, ну что за фигня? Кто в это может поверить? Но в Крыму многие верят, даже бабушка моя мне эту историю рассказала. То есть какая-то совершенно нелепая байка очень хорошо зашла в умы людей и они искренне ее начинают пересказывать.

Многие рассказывают, что в Киеве все ходят со свастикой, прямо 39 год, парады фашистов устраивают. Я спрашиваю, а вы видели хоть одну фотографию такого парада? Видели фотографии свастики?  Никто не видел, но «мне брат друга моей сестры, который ездил туда, рассказывал, что все так и есть». Эти слухи гуляют от одной деревни к другой, обрастают шокирующими подробностями и нелепыми деталями. Люди с ужасом тебе рассказывают, что в Киеве разграбили Лавру, что американские снайперы расстреливают людей и прочий бред. Конечно, простой народ очень переживает и нервничает из-за всех этих историй.

Здесь надо отменить, что пропаганда с другой стороны тоже работает по аналогичным схемам. Сторонники Майдана рассказывают, что русские оккупанты свирепствуют в Крыму, что за части чуть ли не бои идут, хотя с виду все спокойно, мир и дружба. Верить нельзя никому.

Чесно кажучи є справді перебільшення і з українського боку.
Відповідь від: 04 Березня 2014, 13:03:20
Петровичу, дай то посилання Путіну, бо він далі гне, що то марсіани  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #165 : 04 Березня 2014, 13:08:22 »

Це секрет Полішінеля, про зброю.  Я виклав це для ілюстрації дійсного стану справ про "бойові дії".
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #166 : 04 Березня 2014, 13:10:32 »

Далі про іздєватєльства Путін гне...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #167 : 04 Березня 2014, 13:11:29 »

про кримських татар я зрозумів твою думку
але скажи.... кому зара належить Крим.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #168 : 04 Березня 2014, 13:11:49 »

Верить нельзя никому.

Чесно кажучи є справді перебільшення і з українського боку.
Так а я про що? Перший ы необхідний  крок: вийти з поля інформаційної війни. Тоді є шанс на взаємопорозуміння, інакше - тільки розкол. Бо "задавити" нікому нікого не вийде.
Дзвонять безперервно з України і з Росії, питаються, чи багато у нас трупів на вулицях  :fool
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #169 : 04 Березня 2014, 13:13:09 »

Ну так чуєш, що то не російські війська  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #170 : 04 Березня 2014, 13:16:08 »

Ну так чуєш, що то не російські війська 
то просто зеленые человечки :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #171 : 04 Березня 2014, 13:17:09 »

кому зара належить Крим.
Кримчанам. Безвідносно до національного походження. Бо це, по-перше, завжди є помилкою, по-друге, зараз вже неможливо 100% розділити, хто є хто. Ось я, наприклад: в мене є і російська (причому з різних кінців Росії), і українська, і трохи кримсько-татарської крові. То хто я? І чи належить мені Крим, чи треба терміново висіляти? До речі, мої предки простежуються в Тавриді з часів Єкатерини.
Зараз вже багато змішаних шлюбів тощо. Звісно, мусульманська спільнота трохи відокремлена і, буває, має специфічні погляди на те чи інше, але ж це нормально.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #172 : 04 Березня 2014, 13:38:58 »

то просто зеленые человечки Крейзі
Які купили форму і кулемети у магазинах  :=)
Відповідь від: 04 Березня 2014, 13:19:58
Украинские военнослужащие отбили атаку на воинскую часть 3009 в Крыму в ночь на вторник – секретарь СНБО
http://interfax.com.ua/news/general/194297.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #173 : 04 Березня 2014, 14:24:00 »

США відправили в Чорне море авіаносець "Джордж Буш", 17 кораблів і 3 субмарини
http://www.newsru.ua/ukraine/04mar2014/korabliki.html
 США відправили у напрямку до Чорного моря авіаносець USS George HW Bush через вторгнення російської армії до Криму.
"У відповідь на російське вторгнення США відправили ударну групу на авіаносці в напрямку Чорного моря, щоб мати можливість реагувати на розвиток подій на Кримському півострові в Україні", - йдеться в повідомленні сайті Turner Radio Network RSS Feed.
Авіаносець супроводжують сімнадцять інших кораблів і три субмарини, який 3 березня пройшли через Егейське море, пише ukranews.com.
Також стверджується, що даний авіаносець на своєму борту перевозить 90 літаків, включаючи вертольоти різних типів, і кілька винищувачів F-22 Raptors.
Кожна субмарина має двадцять чотири ракетні шахти для запуску ядерних боєголовок.
Нагадаємо, російські військові з кінця лютого щодня здійснюють спроби захопити військові частини Збройних сил України в Криму.
3 березня Росія пояснила свою присутність у Криму тим, що усунений Верховною Радою від виконання функцій президента Віктор Янукович закликав президента Росії Володимира Путіна використовувати російські війська на території України для стабілізації ситуації в країні.
Відповідь від: 04 Березня 2014, 14:11:43
До речі посилання на сайт http://www.turnerradionetwork.com/news ,там і про смерть янучари є.
Відповідь від: 04 Березня 2014, 14:18:00
Пишуть про смерть і на сайті Ростова http://161.ru/text/newsline/765418.html пишуть офіційно що не правда ,але в коментарях самі ростовчани сумніваються і не проти б що б це було правдою.
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #174 : 04 Березня 2014, 14:38:45 »

Дивлячись на теперішні дії путніа, не виникає сумнівів щодо того, хто нарадив януковичу стратегію дій по відношенню до Євромайдану.
Найбільше мені подобається з нижченаведеного тургенівське "за что?"  :=)

Президент Росії вважає, що у Віктора Янукович немає політичного майбутнього. (то мабуть напророчила бабця, яка бісів у Пшонки виганяла)))))
Про це він сказав в інтерв'ю російським журналістам у вівторок.

"Я думаю, що політичного майбутнього у нього немає. Я йому про це сказав", - заявив Путін.

"А те, що ми взяли участь в його долі - ми зробили це виключно з гуманітарних міркувань. Маючи на увазі, що смерть це найпростіше, щоб позбутися від легітимного президента. Я думаю, що його б просто вбили. До речі виникає питання "за що?", - додав президент РФ.За словами Путіна, пусковим гачком послужило те, що Янукович не написав угоду про асоціацію з ЄС.

"Сьогодні це виглядає як якась нісенітниця", - каже Путін, заявляючи, що "Янукович не відмовлявся підписувати угоду, а попросив можливості додатково пообсуждать цей документ".

Українська правда

Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #175 : 04 Березня 2014, 14:41:33 »

що не дивитиметься в рота США,
Чого Ви так боїтесь США?
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #176 : 04 Березня 2014, 14:46:39 »

Чого Ви так боїтесь США?
совки патологічно (без причини) бояться свобідних людей
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #177 : 04 Березня 2014, 14:51:18 »

совки патологічно (без причини) бояться свобідних людей

ми, совки, абсолютно не боїмося, а навіть, любимо тих "свобідних" людей вбивати, коли вони нав'язують нам СВОЮ "свобіду"   :D
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #178 : 04 Березня 2014, 14:53:51 »

У мене питання  скільки тисяч  українців знищили фізично американці,яку кількість українців вивезли в концтабори на подобі Соловків?скільки українців і татарів насильно вивезли і переселили американці в Сибір і Казахстан.Коли і як забороняли американці нам користуватися рідною мовою?і це ще невичерпний список питань,так просто що зразу пригадалося.Може хтось що ратує за дружбу з "братами" які готові нас вбивати дати відповідь?
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #179 : 04 Березня 2014, 15:00:24 »

У мене питання ...

А є такі явища, які викликають ненависть лиш самим фактом існування. Наприклад, для нас, совків, це "американська свобіда". А, якби вони ще щось зробили з наведеного переліку, то ...


Може хтось що ратує за дружбу з "братами" які готові нас вбивати дати відповідь?

Капец якийсь ))) Я теж готовий їх вбивати, за те, що вони вперлися на територію нашої держави.
Але до чого тут дружба?
Дружити треба з усіма. Якщо заслужили — вб'ємо. Але це різні речі.
Мені, совку, це зрозуміло.
Як там мислять "свобідні" люди, я не знаю.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв