Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Крим  (Прочитано 328211 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Крим
« Прочитано #1360 : 10 Грудня 2017, 19:30:09 »

Пох . На даному етапі це уже проблема кацапів - санкції будуть діяти до того моменту , поки кацапія здохне ( як савок ) або поки вони не повернуть Крим Україні .

BSP

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 77
  • Якби молодість знала, якби старість могла.
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2020, 10:50:55

    Звідки: Богдана-Хмельницького
Крим
« Прочитано #1361 : 16 Грудня 2017, 17:37:26 »

Пох . На даному етапі це уже проблема кацапів - санкції будуть діяти до того моменту , поки кацапія здохне ( як савок ) або поки вони не повернуть Крим Україні .
А якщо москалі не сдохнуть та кримчани не схочуть повертатись? Може здохнути або падішах або ішак.
Записаний
Доброго часу доби!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Крим
« Прочитано #1362 : 16 Грудня 2017, 17:56:42 »

Ватнікі можуть спокійно повернутись собі в кацапію  -  ніхто їх не кликав в Україну і тому проблем не буде . Не переживай - у світі є рішення і таких проблем . А найбільші фанати рюцкава міра самі себе випиляють в першу чергу

BSP

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 77
  • Якби молодість знала, якби старість могла.
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2020, 10:50:55

    Звідки: Богдана-Хмельницького
Крим
« Прочитано #1363 : 19 Грудня 2017, 00:22:18 »

Ватнікі можуть спокійно повернутись собі в кацапію  -  ніхто їх не кликав в Україну і тому проблем не буде . Не переживай - у світі є рішення і таких проблем . А найбільші фанати рюцкава міра самі себе випиляють в першу чергу
Це правда, ми такі приклади бачили в Косово,  як амерікоси агітували мешканців Белграду. Відов у Косово демократичний був референдум. Невідомо тільки куди серби поділися. Я думаю що янки так само будуть захищати Україну до останнього українця.
Записаний
Доброго часу доби!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Крим
« Прочитано #1364 : 19 Грудня 2017, 03:03:30 »

Це правда, ми такі приклади бачили в Косово,

ну так трибунал в Гаазі і був створений для того , щоб краще роздивитись на ті приклади в Косово . Хоча я не дуже знаток історії Косово . А ось це значно цікавіше - стосується іцконно скрєпніх теріторій , а то тупа вата своїм писком смердить про якусь ватну скрєпність Криму , а про 95% території кацапії забуває

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Крим
« Прочитано #1365 : 20 Грудня 2017, 11:38:30 »

Мост через Керченский пролив соединил берега Тамани и Крыма
Сборка пролётов автодорожной части моста через Керченский пролив полностью завершена. Таким образом, он соединил берега Крыма и Тамани, передаёт информационный центр "Крымский мост".

— Соединив мостовое полотно под автодорогу, мостостроители завершили производственную программу 2017 года, — отмечается в сообщении инфоцентра.

Общий вес пролётов составляет 20 тысяч тонн. Они протянуты единой нитью между 34 морскими опорами от керченского берега до фарватерного участка.

Ожидается, что движение автомобилей по мосту будет организовано уже с декабря следующего года. Что касается поездов, то их движение запланировано на декабрь 2019 года.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

BSP

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 77
  • Якби молодість знала, якби старість могла.
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2020, 10:50:55

    Звідки: Богдана-Хмельницького
Крим
« Прочитано #1366 : 22 Грудня 2017, 19:37:54 »

ну так трибунал в Гаазі і був створений для того , щоб краще роздивитись на ті приклади в Косово . Хоча я не дуже знаток історії Косово . А ось це значно цікавіше - стосується іцконно скрєпніх теріторій , а то тупа вата своїм писком смердить про якусь ватну скрєпність Криму , а про 95% території кацапії забуває
Грандіозно! Правда тоді ще не було Чорного моря, ми його пізніше викопали.  Та ще по той бік земної кульки жили інакші народи, може ще когось в Гаагу відправити? Деякі джельтмени здавали скальпи за гроші, а тепер вчать весь світ як треба робити демократію щоб їм було краще жити. А в Індії хто знищів мільйони аборигенів? Ті ж самі джельтмени. Не хочу навіть згадувати Хіросіму та Нагасакі,  Ви знаєте вираз одного видатного амерікоса «Ми будемо допомагати тим хто програє, хай вбивають як можно більше». Стоїть мета знищіти конкурентів,  а  скільки здохне українців це лишень ціна. Хоч це ї моветон, цитувати Сталіна , та не можу не згадати: «Я завжди думав що демократія це влада народу, але пан Рузвельт переконав мене що демократія це влада Американського народу»
« Останнє редагування: 22 Грудня 2017, 19:43:24 від BSP »
Записаний
Доброго часу доби!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Крим
« Прочитано #1367 : 23 Грудня 2017, 02:28:33 »

не знаю , хто копав те Чорне море , але якщо то зробив ти і твої якісь знайомі , то розкажи це тупим ватним ідіотам , так як вони настільки тупі , що якогось біса вважають , що Чорне море якісь хахлі копали , а землю скидували в відвали , з яких утворились уралські гори .

 А я ось тут читав як чукчі більш ніж сотню років з кацапами воювали . Англіки хоча би набудували тим індусам все що можна і не можна і потім собі тихенько з тієї Індії пішли , а ось чукчі до цього часу коників з лайна ліплять і кацапи все ще не хочуть від них відчепитись . Досить таки дивно .

 Між іншим - НА ВСІ 100% ПОГОДЖУЮСЬ З ТОБОЮ ВІДНОСНО ХІРОСІМИ І НАГАСАКИ . Значно краще було би нехай ще з 5-6 млн тупих совків би здохло аби лише зараз був черговий красній дєнь калєндаря дєдіваєвалі . От же тупі мериканці . Не лише сраний савок забезпечували протягом всієї війни зброєю , вибухівкою і технікою , так ще й купу мільйонів ватніків зберегли . НУ В НАТУРЄ ТУПІ МЕРИКАНЦІ, ОЙ ТУПІ , ОЙ ТУПІ . А що уже один мериканець сказав ( із 300 мільонів ) - то варто всім вивчити і повторювати на празнікєдєдіваєвалі .

А те , як під час голодомору кончєний сралін і камудристи знищили близько 7 млн українців - ТО ДЯКУЮ , ЩО ПАМЯТАЄШ і іншим нагадуєш !!!

BSP

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 77
  • Якби молодість знала, якби старість могла.
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2020, 10:50:55

    Звідки: Богдана-Хмельницького
Крим
« Прочитано #1368 : 23 Грудня 2017, 08:00:00 »

 Між іншим - НА ВСІ 100% ПОГОДЖУЮСЬ З ТОБОЮ ВІДНОСНО ХІРОСІМИ І НАГАСАКИ . Значно краще було би нехай ще з 5-6 млн тупих совків би здохло аби лише зараз був черговий красній дєнь калєндаря дєдіваєвалі . От же тупі мериканці . Не лише сраний савок забезпечували протягом всієї війни зброєю , вибухівкою і технікою , так ще й купу мільйонів ватніків зберегли . НУ В НАТУРЄ ТУПІ МЕРИКАНЦІ, ОЙ ТУПІ , ОЙ ТУПІ . А що уже один мериканець сказав ( із 300 мільонів ) - то варто всім вивчити і повторювати на празнікєдєдіваєвалі .
А нічого що серед цих совків 40 відсотків українців та такі міста як Київ, Харків, Жмеринка та Чугуєв. Але про що я? Щоб у сусіда хата сгоріла, я можу ї свою підпалити. Слава Україні. Чи Ви думаєте що амерікоси якось відрізняли СРСР та УРСР?
Записаний
Доброго часу доби!

BSP

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 77
  • Якби молодість знала, якби старість могла.
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2020, 10:50:55

    Звідки: Богдана-Хмельницького
Крим
« Прочитано #1369 : 23 Грудня 2017, 08:03:44 »

А що уже один мериканець сказав ( із 300 мільонів ) - то варто всім вивчити і повторювати на празнікєдєдіваєвалі .
Если мы увидим, что войну выигрывает Германия, нам следует помогать России, если будет выигрывать Россия, нам следует помогать Германии, и пусть они как можно больше убивают друг друга, хотя мне не хочется ни при каких условиях видеть Гитлера в победителях.

Гарри Эс Тру́мэн (Harry S. Truman, его второе имя было просто инициалом «S»; 1884 — 1972) — государственный деятель США, 33-й президент США в 1945—1953 годах, от Демократической партии.
Записаний
Доброго часу доби!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Крим
« Прочитано #1370 : 23 Грудня 2017, 12:50:41 »

А нічого що серед цих совків 40 відсотків українців та такі міста як Київ, Харків, Жмеринка та Чугуєв. Але про що я? Щоб у сусіда хата сгоріла, я можу ї свою підпалити. Слава Україні. Чи Ви думаєте що амерікоси якось відрізняли СРСР та УРСР?


Та що не зробиш , аби лише мериканці не кидали своїх атомних бомб . Сраліну було значно простіше згнобити 5 чи 10 млн народу - лише аби дєдіваєвалі були щісливі . Адже вата настільки тупа , що навіть не знає , що таке логіка ,  і тому увязати дві події для вати - це неймовірне поняття . Так що я цілком погоджуюсь з тобою , що мериканцям треба було не скидувати тих бомб і нехай би собі савок на радасць ватнім мудакам знищив ще з 5-10 млн савковіх людішєк ( та й різні там жукови могли би по пару мєдальок палучіть )       :good 

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Крим
« Прочитано #1371 : 23 Грудня 2017, 12:52:20 »

Если мы увидим, что войну выигрывает Германия, нам следует помогать России, если будет выигрывать Россия, нам следует помогать Германии, и пусть они как можно больше убивают друг друга, хотя мне не хочется ни при каких условиях видеть Гитлера в победителях.


Ну тепер зрозуміло , навіщо америка відкрила другий фронт в 1944 році і висадила війська в Нормандії . Згідно твоєї логіки вони таким чином допомагали гітлєру - адже на  той час савок вигравав . УРА !   :good

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Крим
« Прочитано #1372 : 23 Грудня 2017, 12:54:13 »

що навіть не знає , що таке логіка
Да , тут у тебе праблєма  :towall
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Крим
« Прочитано #1373 : 23 Грудня 2017, 13:16:24 »

Да , тут у тебе праблєма

Хм . У мене проблема пояснити ватнікам , що якби "паганіє мєріканці" не скинули пару атомних бомб на Японію , то 5 млн савкового мяса було би знищено заради чергової мєдальки якогось жукова хрюкова чи взагалі заради загального лайна савєцкава міра .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Крим
« Прочитано #1374 : 23 Грудня 2017, 14:43:53 »

Пойняв, то мериканцi скинувши бомби рятували маскалiв вiд Квантунскоi армii, ось воно що  :towall дякувати мериканцям що у них дэдиваевали ;) а нашi курили на сопках Манчжурии
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Крим
« Прочитано #1375 : 23 Грудня 2017, 14:53:01 »

ТА Я ЛИШЕ ДВОМА РУКАМИ "ЗА" те , щоб мериканці не скидували ті бомби . Я "ПРОТИ" будь яких бомб . Нехай би собі савкові уроди заробили 100500 мєдальок і знищили 5 млн савкових людішек !   :frend    :frend   Як добре , що ти це розумієш . Адже дійсно це дуже погано , що мериканці скинули ті бомби   

BSP

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 77
  • Якби молодість знала, якби старість могла.
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2020, 10:50:55

    Звідки: Богдана-Хмельницького
Крим
« Прочитано #1376 : 23 Грудня 2017, 15:40:08 »

А те , як під час голодомору кончєний сралін і камудристи знищили близько 7 млн українців - ТО ДЯКУЮ , ЩО ПАМЯТАЄШ і іншим нагадуєш !!!
Так я не зрозумів, Вам не жалько "савкового мяса"?
Записаний
Доброго часу доби!

BSP

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 77
  • Якби молодість знала, якби старість могла.
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2020, 10:50:55

    Звідки: Богдана-Хмельницького
Крим
« Прочитано #1377 : 23 Грудня 2017, 16:25:43 »

Немає людей «білих» або «чорних», «по делам  им воздам».  А як, по Вашому можна відноситись до таких фактів: УРСР створена 1922 року пред. Совнаркому Ульяновим (Ленин), ми з Вами спілкуємся українською мовою а не польською, мадярською або румунською завдяки секретарю ЦК компартії Сталіну (Джугашвілі) в 1939 році, приєднавшому декілька територій до складу УРСР?
Записаний
Доброго часу доби!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Крим
« Прочитано #1378 : 23 Грудня 2017, 16:41:50 »

Так я не зрозумів, Вам не жалько "савкового мяса"?

АБО КРЄСТІК СНІМІ АБО ТРУСІ АДЄНЬ .

 :facepalm:    :facepalm:    :facepalm:    :towall    :towall    :towall   


Нє - в натурє правду кажуть і це таки істина , що у снєжнанігєрійцев з логікою не по дорозі


 :towall    :towall    :towall    :towall    :facepalm:    :facepalm:    :facepalm:    :facepalm:   

BSP

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 77
  • Якби молодість знала, якби старість могла.
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2020, 10:50:55

    Звідки: Богдана-Хмельницького
Крим
« Прочитано #1379 : 23 Грудня 2017, 16:46:16 »

 Між іншим - НА ВСІ 100% ПОГОДЖУЮСЬ З ТОБОЮ ВІДНОСНО ХІРОСІМИ І НАГАСАКИ . Значно краще було би нехай ще з 5-6 млн тупих совків би здохло аби лише зараз був черговий красній дєнь калєндаря дєдіваєвалі . От же тупі мериканці . Не лише сраний савок забезпечували протягом всієї війни зброєю , вибухівкою і технікою , так ще й купу мільйонів ватніків зберегли . НУ В НАТУРЄ ТУПІ МЕРИКАНЦІ, ОЙ ТУПІ , ОЙ ТУПІ . А що уже один мериканець сказав ( із 300 мільонів ) - то варто всім вивчити і повторювати на празнікєдєдіваєвалі .

Америкоси нічого не могли скинути на СРСР в ті часи, військова могутність СРСР на кінець війни перевищувала могутність всіх країн разом взятих. Після Хіросіми та Нагасакі Трумен сказав «в мене тепер є добрий дрючок проти цих хлопців», не знаючи що у дрючка є два кінці.
Записаний
Доброго часу доби!