Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Президент України 2014

Порошенко П.О.
- 14 (25.9%)
Тимошенко Ю.В.
- 7 (13%)
Добкін Д.М.
- 0 (0%)
Тягнибок О.Я.
- 4 (7.4%)
Богомолець О.В.
- 6 (11.1%)
Ляшко О.В.
- 7 (13%)
Гриценко А.С.
- 9 (16.7%)
Тігіпко С.Л.
- 0 (0%)
Ярош Д.А.
- 5 (9.3%)
Симоненко П.М.
- 1 (1.9%)
Не піду на вибори
- 1 (1.9%)
Проти всіх
- 0 (0%)

Всього голосів: 54


Автор Тема: Вибори Президента - 2014  (Прочитано 198269 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #240 : 02 Квітня 2014, 16:23:32 »



Відповідь від: 02 Квітня 2014, 16:12:54
Чому б Богомолець не набрати однодумців і створити політичну партію  з якою і піти на вибори парламенту.
Я б розумів такий крок. А зразу в президенти...  :unknow


Події так склалися, життя  повернуло. Що вибори зараз, і Євромайдан був. Може все це так вплинуло і Богомолець вирішила йти в президенти. То що їй ще 5років чекати? Можливо паралельно й партія створиться. Бачила ДемАльянс її підтримує.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #241 : 02 Квітня 2014, 18:14:56 »

Чому не в міністри ОЗ, а зразу президенти? МОЗ було б непоганою площадкою для випробування.
Відповідь від: 02 Квітня 2014, 16:42:21
Цікаво, що Добкіна так гучно висувала Партія Регіонів, а в ЦВК він подав документи, як самовисуванець.  :duvno
Відповідь від: 02 Квітня 2014, 16:48:09
І знову Лещенко про .... Порошенка.  :=)
http://www.pravda.com.ua/articles/2014/04/2/7021142/
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #242 : 02 Квітня 2014, 20:54:27 »

Цитувати (вибране)
Цікаво, що Добкіна так гучно висувала Партія Регіонів, а в ЦВК він подав документи, як самовисуванець.  Дивно
Томущо він подавав документи вже давно, до висунення
Відповідь від: 02 Квітня 2014, 20:43:59
Цитувати (вибране)
я навіть їх читати не буду, марна трата часу
ноу комментс  Шокований
я вже за це писав, програму може будь-хто написати, треба роз'яснити як вони будуть виконувати її. Я тільки одну програму прочитав, Дарта Вейдера :=) :D
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #243 : 02 Квітня 2014, 21:01:01 »

програму може будь-хто написати, треба роз'яснити як вони будуть виконувати її.
в програмі мають бути описані кроки виконання програми. Інакше це не програма, а агітаційний листок.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #244 : 02 Квітня 2014, 22:06:05 »

Цитувати (вибране)
в програмі мають бути описані кроки виконання програми. Інакше це не програма, а агітаційний листок.
ну і, ти дивився програму порошенка? Я одним оком глянув, агітаційний листок :-D =)) І так в усіх мабуть :=)
Відповідь від: 02 Квітня 2014, 21:32:46
Цитувати (вибране)
І знову Лещенко про .... Порошенка.  Крейзі
http://www.pravda.com.ua/articles/2014/04/2/7021142/
От і все вже за нас "порішали" з Фірташем :)
Відповідь від: 02 Квітня 2014, 21:34:09
нові рейтинги
http://www.unian.ua/politics/903381-opublikovano-pershi-reytingi-pislya-vidmovi-klichka-yti-v-prezidenti.html
Добкін 1,1% =)) :D
Тігіпко вирвався на 2 місце :)
Відповідь від: 02 Квітня 2014, 22:05:00
правда якась невідома організація робила опитування)) напевно по замовленю Тігіпка :=)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #245 : 03 Квітня 2014, 11:11:48 »

як цікаво нагнути?
Україна обслуговує купа російських оборонних підприємств. поки що росіяни ще не мають можливості їх замінити. тобто і ми мали і маємо чим шантажувати російців. поганий ющ з ще гіршим фірташем знали що робили, а наймудріша і найбожественіша наламала таких дров, що до тепер вигрібаємо.  і  цікаво ми стогнемо що сша і європа  застосовують не достатньо жорсткі санкції. а самі взагалі не розірвали ніяких стосунків з москалями.
Тимошенко показала свої доходи: гола зарплата, маленька квартирка і ніякої власності та сім'ї
я плачу. а путіна декларацію про доходи не цікаво подивитись?
ну шо Тігипко конкретно може запропонувати крім федералізації і таможенного союзу
ефективний менеджмент.
Відповідь від: 03 Квітня 2014, 10:13:39
доречі кажуть парубій і томенко вийшли з "батьківщини". до чого б це...
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #246 : 03 Квітня 2014, 11:28:44 »

Цитувати (вибране)
доречі кажуть парубій і томенко вийшли з "батьківщини". до чого б це...
і яценюк теж :=)
Цитувати (вибране)
поганий ющ з ще гіршим фірташем знали що робили
ага, я памятаю що вони робили коли була "газова війна". якраз вони нічого не робили, а тільки заважали. А потім тільки сказали яка Юля херова. Правильно, пи...ти, не мішки носити.
Цитувати (вибране)
і  цікаво ми стогнемо що сша і європа  застосовують не достатньо жорсткі санкції. а самі взагалі не розірвали ніяких стосунків з москалями.
он вчора заборонили, сир і шоколад, тиждень назад постачання і обслуговування зброї... але як завжди, п...ти легше всього, коли наша економіка і так на межі краху, і коли вона наполовину повязана з Росією. Уявіть якщо зараз зупиниться повністю експорт в Росію, скільки заводів зупиниться особливо на східній Україні, а там і так обстановка напружена...
Записаний

Леля

  • Старожил
  • ****
  • Карма +36/-18
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 493
  • Лучший город Земли
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2014, 10:03:44

    Звідки: Столица Западной Сибири
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #247 : 03 Квітня 2014, 11:34:27 »

а путіна декларацію про доходи не цікаво подивитись?
Если интересно, то посмотрите ;) http://state.kremlin.ru/administration/17890, правда, это за 2012-й
За 2013 можно тоже поискать
Записаний

galinka

  • Новачoк
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    24 Вересня 2015, 19:47:53

Вибори Президента - 2014
« Прочитано #248 : 03 Квітня 2014, 11:47:16 »

Я взагалі не розумію, як, після цієї кровавої революції, можна голосувати за тих осіб, які вже побували (чи є і досі) у кормушки :towall???? Де то повне перезавантаження, за яке кричали і вмирали на майдані??? Добре, Яника спустили, але крім нього залишилось дуууже багато "підводних течій", які практично там і залишаться і ніяких змін не получиться. Навіть та сама міліція та всі їх підрозділи працюють тупо по тій самій схемі, слухають "вищих" і це ті самі люди. Така ситуація не тільки сфері безпеки.
Народ, ну як так можна??? Вже дали нам можливість ДЕМОКРАТИЧНО це зробити (це для тих, хто каже що бандерівці дикарі екстремісти напали на бідненьких білих і пушистих депутатчиків) - так користуйтесь, думайте за що стояв майдан, за що вмерли батьки, чоловіки і діти?????
Ні за кого з кандидатів по-іменно говорити не буду, але мені здається ви мене зрозуміли. Дивують (страшно дивують) соціологічні опитування і рейтинги майбутніх виборів....
Можливо я щось нового вам не відкрила, всі це прекрасно знають.. але і далі-далі пропихають тих кандидатів, яких після революції взагалі не можна допускати навіть  до вулиці де знаходиться ВР.... Мир всім і розуміння!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #249 : 03 Квітня 2014, 11:57:04 »

ага, я памятаю що вони робили коли була "газова війна". якраз вони нічого не робили, а тільки заважали. А потім тільки сказали яка Юля херова. Правильно, пи...ти, не мішки носити.
при поганому фірташуі росукренерго була погана ціна 250 при найкращій і найрозумінішій стала дабра ціна 450. :prapor:
он вчора заборонили, сир і шоколад, тиждень назад постачання і обслуговування зброї... але як завжди, п...ти легше всього, коли наша економіка і так на межі краху, і коли вона наполовину повязана з Росією. Уявіть якщо зараз зупиниться повністю експорт в Росію, скільки заводів зупиниться особливо на східній Україні, а там і так обстановка напружена...
цікава війна. скажіть якби так гіпотетично ваш бос прийшов до вас до дому і вибачте, вставив вашій жінці, ви б далі продовжували працювати на боса? це тільки приклад. ми вимагаємо аби прийшов бос іншої компанії і вставив нашому босу. це звичайно може вплинути на проблему але жінка вже зіпсута. або ми як чоловіки відстоюємо честь або стогнемо що весь світ поганий. і весь світ рже з нас і вважає свинями котрим так і треба раз самі нічого не робимо.

Відповідь від: 03 Квітня 2014, 11:53:49
Если интересно, то посмотрите Підморгую http://state.kremlin.ru/administration/17890, правда, это за 2012-й
За 2013 можно тоже поискать
ви не зрозуміли. для мене декларація путіна і тимошенко це одне і теж. бідні як церковні миші. :D
Я взагалі не розумію, як, після цієї кровавої революції, можна голосувати за тих осіб, які вже побували (чи є і досі) у кормушки
навіть не кажіть таких слів. вас зразу звинуватять що ви проти всіх. і ви винні в тому що якубович був при владі, і в тому що тимошенко така недолуга. і взагалі що крим теж через вас програли))))
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #250 : 03 Квітня 2014, 12:51:09 »

гарна обкладинка ;)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #251 : 03 Квітня 2014, 14:03:01 »

Цитувати (вибране)
скажіть якби так гіпотетично ваш бос прийшов до вас до дому і вибачте, вставив вашій жінці, ви б далі продовжували працювати на боса?
Правильно, треба було б об'явити повноцінну війну Росії, все працездатне населення на війну з Росією з голими руками і без навичок війни, купа трупів, вся країна в руїнах, ті що залишились живі пішли в партизанщину, російські військові гвалтують наших жінок, я все правильно написав що мала зробити Україна?
Відповідь від: 03 Квітня 2014, 13:51:37
якщо вже дійшла справа за ціну на газ, незнаю навіщо було виступати проти яника, він взагалі збив ціну до 240дол. От молодець, а ми такі погані взяли його скинули, і тепер ціна 400...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #252 : 03 Квітня 2014, 15:46:51 »

Правильно, треба було б об'явити повноцінну війну Росії, все працездатне населення на війну з Росією з голими руками і без навичок війни, купа трупів, вся країна в руїнах, ті що залишились живі пішли в партизанщину, російські військові гвалтують наших жінок, я все правильно написав що мала зробити Україна?
у вас фантазія буйна. в мене не така яскрава мабуть. я от бачу реальний спротив. бо і у нас є чим воювати, ми на своїй території. і для оборони достатньо пропорції в силі один до трьох. якби влада реально хотіла би воювати то роздала б народу зброю і допомагала би з мобілізацією. а так всі жертви революції звелись до того аби тимошенко стала презом, крим продали а з ним і честь України. і тільки стогнемо що нас надурили і нас не достатньо жорстко захищають. людина котра не хоче , шукає виправдання і причини, а хто хоче шукає варіанти. я не спец. але грузини хоч відбивались. а ми чекаємо на допомогу але самі навіть стосунків не розриваємо. це сором.

Відповідь від: 03 Квітня 2014, 15:36:02
якщо вже дійшла справа за ціну на газ, незнаю навіщо було виступати проти яника, він взагалі збив ціну до 240дол. От молодець, а ми такі погані взяли його скинули, і тепер ціна 400...
знов фантазії. по перше хряк агент кремля. по друге ми говорили про конкретний випадок і про конкретні "досягнення" однієї цинічної брехухи. насправді я щиро бажаю тимошенко перемоги. чим швидше ви її виберете тим швидше ми її підемо скидати. і тим швидше в юлефанів відкриються очі.  :prapor:

Відповідь від: 03 Квітня 2014, 15:39:19
питання до юлефанів. невже ви справді думаєте що людина котру ненавидить пів країни може стати нормальним керівником країни?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #253 : 03 Квітня 2014, 15:58:24 »

Цитувати (вибране)
знов фантазії. по перше хряк агент кремля. по друге ми говорили про конкретний випадок і про конкретні "досягнення" однієї цинічної брехухи. насправді я щиро бажаю тимошенко перемоги. чим швидше ви її виберете тим швидше ми її підемо скидати. і тим швидше в юлефанів відкриються очі.
Я не прихильник Юлі, я просто дивлюсь реально на речі.
Цитувати (вибране)
по перше хряк агент кремля
ага, і ще агент галактичної імперії :=) :D Де факти і докази. Я так само можу сказати що ви агент США.
По друге ми говорили що Тимошенко погана бо херовий контракт підписала, значить Яник хороший, бо він гарний контракт підписав. Ну ми звісно незнаєм чому Москва "за просто так" дала таку знижку хряку, і за просто так дає знижку Фірташу. І чому Тимошенко забрала в Фірташа 20млрд кубів газу, а потім Яник йому вернув.
Цитувати (вибране)
вас фантазія буйна. в мене не така яскрава мабуть. я от бачу реальний спротив. бо і у нас є чим воювати, ми на своїй території. і для оборони достатньо пропорції в силі один до трьох. якби влада реально хотіла би воювати то роздала б народу зброю і допомагала би з мобілізацією
Та ви наївна людина виявляється. Наша влада заявляла і експерти що в нас армія в 10 раз менша, і озброєння також в 10разів менше. Роздала б зброю народу? Як ви це уявляєте, поставили б в центрі фури з зброєю і народ налітай, розбирай?
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #254 : 03 Квітня 2014, 16:07:16 »

невже ви справді думаєте що людина котру ненавидить пів країни
Борн :D ти шо за пів країни тут говориш, ти де таке взяв
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #255 : 03 Квітня 2014, 16:26:33 »

Я не прихильник Юлі, я просто дивлюсь реально на речі.
всі такі реальні але забули першу напівходку тимошенки. всі тоді кричали злодійка. потім враз амнезія напала. і прозріння наступило :unknow
ага, і ще агент галактичної імперії Крейзі Посміхаюся Де факти і докази.
всі силові структури очолювали керівники котрі зливали інфу в фсб. хряк після таємних відвідин роісі перехотів підписувати асоціацію.
По друге ми говорили що Тимошенко погана бо херовий контракт підписала,
ви мабуть забули. ми говорили що тимошенко підписала поганий контракт хоча інші могли підписати кращий. а хряк взагалі не підписував договір а додатки. в обмін на харківські дибільні домовленості. та й ціну виторгувану хряком ви притягли за вуха. адже хряк підписав не ціну а знижку.
Ну ми звісно незнаєм чому Москва "за просто так" дала таку знижку хряку,
ну от вам і відповідь на ваше перше запитання)))
і за просто так дає знижку Фірташу.
а тут точніше будь ласка? давно цікавить питання чому ж фірташ такий поганий. ще жодної відповіді не почув

І чому Тимошенко забрала в Фірташа 20млрд кубів газу, а потім Яник йому вернув.
хіба не європейський суд визнав дії тимошенко неправомірними?
Та ви наївна людина виявляється. Наша влада заявляла і експерти що в нас армія в 10 раз менша, і озброєння також в 10разів менше. Роздала б зброю народу? Як ви це уявляєте, поставили б в центрі фури з зброєю і народ налітай, розбирай?
може я і наівний. але на скільки знаю то у нас один з найбільших резервів в світі. та навіть не це головне. вперше за роки незалежності люди самі йшли в військомати. і хамість того аби там їх мобілізовувати і видавати зьрою зокрема. всім подякували і сказали ми вам передзвоним. це як при проходженні співбесіди на роботу. тобто йдіть  лісом. ви мало того що недооцінюєте українців і українське військо, ви ще й перебільшуєте можливості російської армії. зрештою. в нашій славній історіїї було чимало прикладів , коли із значно меншими силами наші предки перемагали ворога.
Борн Посміхаюся ти шо за пів країни тут говориш, ти де таке взяв
Саша що більше як пів? :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #256 : 03 Квітня 2014, 16:52:24 »

Цитувати (вибране)
хіба не європейський суд визнав дії тимошенко неправомірними?
як захочите пошукаєте, як тоді той суд проходив і як Україна захищалась на ньому, я не маю бажання :P
Цитувати (вибране)
всі такі реальні але забули першу напівходку тимошенки. всі тоді кричали злодійка. потім враз амнезія напала. і прозріння наступило
я добре знаю ту напівходку, і махінації з газом в 90х. і про іншу її брехню. я просто писав що коли підписувались газові домовленності то не було єдності між тим і ющ, і один одному палки в колеса ставили, і газовий контракт не виняток. а ви кажете що ющ не винен, так само винен як і Юля, він жеж був президентом.
Цитувати (вибране)
хряк після таємних відвідин роісі перехотів підписувати асоціацію.
хряк думав тільки про себе, а не про Росію чи Україну. Хотів кредитів щоб красти, Європа не дуже хотіла давати, Росія тоже. Тому він вирішив з Росією торгуватись, пообіцявши вступити в асоціацію, і коли вторгував, відмовився від асоціації. А те що агенти кремля були, то вони є і ще довго будуть, поки ми будемо голосувати за всяких Порошенків і Тимошенків :=)
Цитувати (вибране)
тимошенко підписала поганий контракт хоча інші могли підписати кращий
якщо могли, чому не підписали, не помогли?
Цитувати (вибране)
а тут точніше будь ласка? давно цікавить питання чому ж фірташ такий поганий. ще жодної відповіді не почув
гугл вам в допомогу :) мільярдерами в нашій країні просто так не стають, хіба Курченко :=) :D :D
Відповідь від: 03 Квітня 2014, 16:50:46
Цитувати (вибране)
може я і наівний. але на скільки знаю то у нас один з найбільших резервів в світі.
в Європі, а не світі :P :P
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #257 : 03 Квітня 2014, 17:07:15 »

як захочите пошукаєте, як тоді той суд проходив і як Україна захищалась на ньому, я не маю бажання
тобто суд таки європейський? і захищалась Україна? тоді українські суди були чесними і хорошими?
і один одному палки в колеса ставили, і газовий контракт не виняток. а ви кажете що ющ не винен, так само винен як і Юля, він жеж був президентом.
я не казав що не винен. вин якраз ющ бо дозволив злодійці стати премєром. а в тій ситуації не достатньо зробив аби вона не полетіла на москву. ну не дозволив ну літак не дав. треба було в тюрму. все б було ок)))
хряк думав тільки про себе
це так. звісно не тільки за бабки а й за власну безпеку. здається мені що витягнув пу якийсь компромат на хряка.
якщо могли, чому не підписали, не помогли?
так в процесі були перемовини не на користь вовкі. от він і вирішив по самому слабкому місцю вдарити. ювт. він лиш наказав. і юлічка чемна дівочка, не зважаючи на інтереси країни і заборону президента летіти і про щось домовлятись. урвала на москву і хіхікала поруч з вовкою.
гугл вам в допомогу Посмішка мільярдерами в нашій країні просто так не стають, хіба Курченко
всі так відповідають. я ще не почув жодної відповіді чому ж все таки фірташ поганий. тому що тимошенко сказала? я не вимагаю фактів. так від себе в кількох словах.
в Європі, а не світі
ну хай буде в Європі , але це означає що у нас купа людей котрі пройшли якусь мінімальну військову підготовку.  і ви кажете що ми програли б.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #258 : 03 Квітня 2014, 17:12:31 »

Саша що більше як пів?
подивимося :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Вибори Президента - 2014
« Прочитано #259 : 03 Квітня 2014, 17:20:54 »

Цитувати (вибране)
тобто суд таки європейський? і захищалась Україна? тоді українські суди були чесними і хорошими?
Сліпі ну ви наївний, захищались вже коли яник був привладі, поїхали перетерли з Фірташем, і адвокати України сказали, так в нас доказів немає що це наш, претензії знімаються трала -ла-ла...
Цитувати (вибране)
і ви кажете що ми програли б.
ми б програли, бо у Росії вже 100тис армії в повному споряджені, а в нас... тільки 10тис солдатів і купа металобрухту щей без палива :=) Щоб мобілізацію зробити потрібні час і гроші, часу не було, грошей тим більше. + Перехідний період зміни влади, коли в низах ще думають що робити, на яку сторону переходити.  + нестабільна ситуація на Сході України, більша частина якого зазомбована, і при команді фас, перейшла б на сторону Росії.
Записаний