Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Голосування

чи потрібно банити Yaro my?

так. давно пора.
- 28 (80%)
ні. я проти подібних банів
- 7 (20%)

Всього голосів: 35


Автор Тема: баним троля?  (Прочитано 77463 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
баним троля?
« Прочитано #180 : 03 Лютого 2014, 18:17:14 »

Ну він мабуть хоче щось таке придумати типу

 :!!
Я вище навів цитати Ромашкіна — як його кидає від бану до небану.
Нехай чітко ставить ТЗ — буде рецепт.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:20:03

    Звідки: пр. Л.Українки
баним троля?
« Прочитано #181 : 03 Лютого 2014, 18:19:52 »

рецепт позбавлення агресивного
Приховано: Показати
срачу
між Yaro my і іншими учасниками дискусій. На форумі є тільки така проблема.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
баним троля?
« Прочитано #182 : 03 Лютого 2014, 18:25:26 »

Можу запропонувати рецепт від себе . Нікого не банити і на писанину що дратує та визиває Butthurt‎ відповідати таким чином щоб той самий Butthurt виник у опонента , або просто не читати те що не подобається‎
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
баним троля?
« Прочитано #183 : 03 Лютого 2014, 18:44:19 »

між Yaro my і іншими учасниками дискусій. На форумі є тільки така проблема.
Факти і аргументи, які я наводжу викликають у деяких опонентів приступи "бурлєнія", бо аргументовано дискутувати  - немають чим крити.
А ЧСВ не терпить визнати себе неправим.

Відсутність аргументів вони заміщають образами, наклепами, брехнею і т.д.
Жодного разу не було, щоб у тих трьох претендентів були хоч якісь леда розумні аргументи, але так як вони "підтримують революцію" і "лінію партії" то їм прощають "шалості", коротенький перелік яких я навів на попередній сторінці.
http://forum.kalush.info/index.php/topic,8474.msg163640.html#msg163640
Ось така "картина маслом".
« Останнє редагування: 03 Лютого 2014, 18:50:52 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

vvitalikk

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +380/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 951
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2017, 18:53:29

баним троля?
« Прочитано #184 : 03 Лютого 2014, 18:51:48 »

мушу вкласти свої сто гривень !
Я так розумію,що тих хто відстоює свою думку вважають бунтарями ? Як в пр !
Хоч підтримую те,що ображати когось  не припустимо,
"Право особи на повагу до її гідності, як це випливає із статті 28 Конституції України, передбачає не тільки заборону щодо неї катувань, жорстокого, нелюдського поводження чи покарання з боку офіційних осіб. Посягати на гідність особи, тобто на її самоповагу до своїх моральних якостей і етичних принципів, не вправі ніхто. Кожна особа вправі вважати себе чесною, порядною, добросовісною тощо, дбати про свою репутацію, наполягати на повазі до себе, а також вимагати, щоби будь-які сумніви щодо її моральних якостей і етичних принципів були належним чином обгрунтовані."
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
баним троля?
« Прочитано #185 : 03 Лютого 2014, 19:15:07 »

доречі ленін і сталін були свинотрахачами http://www.youtube.com/watch?v=5dguVwhWAtY
Записаний

vvitalikk

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +380/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 951
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2017, 18:53:29

баним троля?
« Прочитано #186 : 03 Лютого 2014, 19:15:23 »

Запитання !
А чому у голосуванні не видно списки поіменно хто за і проти,а тільки сумарна к-сть тих хто проголосував ? Для чого така закритість ?
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
баним троля?
« Прочитано #187 : 03 Лютого 2014, 19:29:09 »

завтра буде список.сказано ж було.
певне з двоє тоді зразу ж забрали голос :=)
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

баним троля?
« Прочитано #188 : 03 Лютого 2014, 19:33:51 »

Адміни! Голосування закінчено? Баньте вже цього троля яромуя,щоб не засмічував наш форум сміттям з всемережжя. :evil І взагалі пора подумати над тим,щоб заборонити використання комуністичної символіки та дописів на форумі!!!
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Тести і конкурси
« Прочитано #189 : 03 Лютого 2014, 22:25:59 »

Сидят Янукович с Захарченко, рассуждают.

Янукович говорит:

- слушай, а что-то давненько убийств не было, похищений, там, соскучился я за призывами о моей отставке, за осуждением Запада, за штурмами всякими.

Захарченко ему:

- ну да, и мне так скучно - отставки давно не требовали!

Виктор Федорович:

- ну так что, похитишь кого-то?

Захарченко:

- та да, можно!

Янукович:

- слушай, только не убивай, труп не прячь, а это... отпусти его, короче, чтобы всем рассказал, что у него спрашивали - кем Майдан финансируется.

Захарченко:

- так а типа мы не знаем, кем он и как финансируется, шутите, Виктор Федорович?!

Янукович:

- та понятно, что знаете. Но просто так хочется драйва, мне нравятся санкции, бунты, ты ж знаешь!

Это тест. Прочтите. Вы верите? Значит, вы дебил.
Записаний
Следи за контекстами!

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
баним троля?
« Прочитано #190 : 04 Лютого 2014, 00:02:32 »

дитсадочок ))) він перший почав
цей вираз дуже пасує до пояснень yaro my'я - вони перші почали мене обзивати, хамити, тоді я став "по вовчому вити"

Відповідь від: 04 Лютого 2014, 00:00:14
Адміни! Голосування закінчено?
прочитай уважно - (Голосування закінчується: 05 Лютого 2014, 11:42:39)
вже є конституційна більшість голосів, навіть більше
Записаний
When doctors differ who is to decide?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:20:03

    Звідки: пр. Л.Українки
баним троля?
« Прочитано #191 : 04 Лютого 2014, 08:50:58 »

Это тест. Прочтите. Вы верите? Значит, вы дебил.
Спеціально переніс повідомлення в дану тему.
От питання до тих, хто ще захищає yaro my , як ви оцінюєте рівень повідомлення?

Так, ще декілька дів тому я сумнівався у потребі бану. Частково через дивні питання в голосуванні, частково через те, що давно не читав уважно yaro my. Колись такого загострення не було...



Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
баним троля?
« Прочитано #192 : 04 Лютого 2014, 11:01:52 »

Это тест. Прочтите. Вы верите? Значит, вы дебил.
-скажи це родичам Вербицького...урюк
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
баним троля?
« Прочитано #193 : 04 Лютого 2014, 11:20:10 »

Те, що на форумі створилась не здорова ситуація, гадаю, заперечень немає. це і голосування підтверджує.
chuck, запропонуй рецепт.
Критикувати кожен може.

рецепт позбавлення агресивного
Приховано: Показати
срачу
між Yaro my і іншими учасниками дискусій. На форумі є тільки така проблема.

Звичайно, критикувати можу, бо є що. Взяти, хоча б "уточнене" завдання на рецепт.
Описана не типова для форума ситуація, а чіткий конкретний випадок.
Для мене особисто це однозначно говорить про упередженість адміністратора.

Були на форумі випадки, коли в певних темах (Т), певний користувач (К) поводився зневажливо і по хамські до певної "множини" форумчан (Ф). Причому, К не стримував себе в епітетах по відношенню до ідей та ідеалів (І) Ф.
Ф обурювались, але модератори зробили зауваження К і на цьому сі скінчило.
Наприклад, ББА (вибачєй, братуха, але яскравий і свіжий приклад. Дякую, тобі ))) та Ваш покірний слуга в релігійних темах.

Справа в тім, що Правила не розділяють теми Форума по "важливості" або "вагомості". Але по факту, актуальні питання політики є більш резонансними ніж питання релігії, тому ефект від легкого (по модулю) протиріччя в політичній темі значно більший ніж від значного протиріччя в релігійній.

Розробити формулу, яка автоматично буде вираховувати підозру на флуд, образу або оффтопік можливо. Для цього треба (поки що на око) ввести такі чинники: Резонансність теми, рівень довіри (карма) користувача-збудника, сумарний рівень довіри (карма) користувачів-скаржників, словник "ключових слів та фраз". Плюс деякі механізми обробки повідомлень типу: "це флуд", "це спам", "це образа" і тому подібне.

Дуже вдалий механізм діє на сайті "Яплакалъ". Ті повідомлення, які користувачі вважають недоречними, при досягненні певної межі в мінус, автоматично приховуються. Але той, хто бажає його переглянути, може спокійно і просто це зробити. Всі мінуси (та плюси) від кожного повідомлення користувача прямим чином діють на його "карму". При досягненні певної межі в мінус карми — користувач обмежується в можливості оцінювати пости інших користувачів, в створенні власних повідомлень та нових тем.
Мені здається, що цей алгоритм близький до ідеального (з урахуванням масовості ресурсу і різноплановості контингенту).

Зрозуміло, що, при бажанні, технічно все це вирішується.

Якщо дозволите, тепер трошки власного бачення ситуації.

Формальне розуміння

Можливо, я помиляюся, але поточна редакція Правил дещо відрізняється під попередньої. Але суть та сама: поводитись на форумі згідно загальноприйнятих норм поведінки в суспільних місцях.
Все. Ніяких уточнень. Тобто якщо користувач А поводиться з порушенням Правил, то це не означає, що інші користувачі можуть відповідати йому тим самим. Це теж буде вважатись порушенням Правил.

Виконується ця умова? Наскільки дозволяє моя присутність на форумі, складається враження, що виконується дуже стохастично.
Причина? Єдина — людський фактор.
Вважаєте, що цьому форуму потрібні професійні модератори? Думайте...

Розуміння в світлі останніх політичних подій

Є Форум. На ньому "живуть" люди. Є більшість, яка об'єднана певним світоглядом. Є меншини (вибачєйте, люди, але таке слово))), які відрізняються світоглядом.
Настає момент, коли більшість більше не хоче терпіти поведінку меншин. І прямо вимагає видалити їх представників. Назавжди. Бо за..бали.

Меншини, є настільки "тупі", що все одно продовжують вважати своє право говорити і діяти так, як вони хочуть. При тому, починають вбачати в усіх випадках протидії — нападки. Поява Модератора, з м'яко кажучи, неоднозначним стилем модерування підливає дріжджів до вируючих пристрастей.

Створюється тема про Модератора. Якщо хочете, це наш "меншинний" #майдан. Влада (адміністрація) робить морду-ящиком, ніби "не вигадуйте, все Ок".

Створюється тема про Агента-Москви, як яскравого (найяскравішого) представника меншин. Це, якщо хочете, ваш Антимайдан. Ось так.

Прецедент кожного дня по ТБ та в Мережі. І ми всі знаємо: ніхто не поступиться. Причому, (за "Антимайдан" нічого не знаю, тому не буду казати) "Московські посіпаки" (хоча це нагла брехня і перекручування) тобто Яромай і я, ніякої сторонньої підтримки не маємо (ні матеріальної, ні моральної).
Це діло принципу — почути тверезі думки від людей, з якими давно спілкуєшся. І всі випади, образи та інші "беркути" просто не мають значення.
Свобода або смерть. (Або пишу, що вважаю за потрібне, або — бан).

Окрема подяка тим, хто хоч і не підтримує "комуняк", але вважає право висвітлювати переконання, для всіх рівним. В такий ситуації це дуже цінно. І ще не відомо, для кого цінніше.

Розуміння по суті
з релігійним відтінком

Коли заходить мова про Правила життя (взагалі, а не лиш в мережі), час від часу люди згадують десять заповідей. Мовляв, дотримуйся і все буде добре. Єдине, що життя настільки складне, що не завжди зрозуміло, чи є богоугодною справою віддубасити дубинками і чоботами студента, виконуючи накази командирів і чи сподобається богу, якщо я кину в продажних прислужників злочинної влади парочку пляшок з коктейлем Молотова??

Проте, ще менше людей пам'ятає, що до декалогу був так званий Природній Закон. Якщо я не помиляюся, то в тексті він навіть не поданий у явній формі. Але суть така: не роби того, чого не хотів отримати у відповідь. При такому простому формулюванні цей заповіт вимагає досить глибокого осмислення і аналізу власної поведінки. Але саме таке правило дає нам можливість бути живими людьми, які мислять та самі створюють своє життя, як особисте, так і спільне. Щоб жити за таким правилом, треба постійно обмірковувати свої дії та думки. Це запорука реального життя.

Через певні обставини, дуже велика кількість гомо сапієнсів вважають це зайвим навантаженням і продовжують жити методом обраним у юнацтві: зорієнтуватись з обстановкою, розібратись з кон'юктурою і чітко слідувати визначеним правилам.
Не хотів бог давати людям заповіді, мотивуючи наявністю Природного Закону. Потім не хотів давати суддів, мотивуючи наявністю декалогу. І т.д., і т.п. А люди все вимагали і вимагали нових заповідей, правил і законів, мовляв, ще не все прописано...

Чим, в такому випадку, люди відрізняються від механізмів і роботів? Для того, щоб діяти "правильно" нам потрібна "програма" (правила)?!

Так, на сайті "Яплакалъ" дійсно майже ідеальний алгоритм регулювання активності користувачів... але й мета у ресурса інакша: утримуючи користувачів ніби "розважальною" тематикою, заробляти на рекламі. Мамона, там навів читкий порядок.

Хочете бути вільними?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
баним троля?
« Прочитано #194 : 04 Лютого 2014, 11:37:42 »

Это тест. Прочтите. Вы верите? Значит, вы дебил.
Спеціально переніс повідомлення в дану тему.
От питання до тих, хто ще захищає yaro my , як ви оцінюєте рівень повідомлення?

Так, ще декілька дів тому я сумнівався у потребі бану. Частково через дивні питання в голосуванні, частково через те, що давно не читав уважно yaro my. Колись такого загострення не було...





взагалі то дивно , що ніхто не захотів "знайти автора" теми . ось наприклад що я знайшов за допомогою гуглі

https://www.facebook.com/anatolijsharij/posts/10203192713007090

 не збираюсь тут розводити тему яромая ( я вже сказав що я думаю про це раніше ) , В ДАНОМУ ВИПАДКУ все таки вважаю , що це був стандартний і вічно творчий процес копіпасту . тобто це якраз те , що ми всі вміємо дуже добре робити . тому робити якісь висновки з того , що він скапіпастив і виклав на форум , як мінімум смішно .  точно так же на його місці може бути КОЖЕН .
  Ще раз повторюю - я обговорюю ДАНУ новину лише

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
баним троля?
« Прочитано #195 : 04 Лютого 2014, 11:40:18 »

ІМХО, краснобайство від chuck

реально тільки зробити рейтинг повідомлення (+/-)

про "професійного модератора" посміхнуло
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
баним троля?
« Прочитано #196 : 04 Лютого 2014, 11:43:39 »

Чак :) не треба путати висловлювання свого світогляду з хамством, зверхністю і зневагою до людей, як це робив yaro my
я дуже ціню протилежну думку, і сам не прагну до досконалості :) і віддам душу й тіло за то, що наприклад - ти Чак міг би говорити шо ти думаєш не тільки тут на форумі, а всюди
і тобі б за це нічого не було
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
баним троля?
« Прочитано #197 : 04 Лютого 2014, 11:58:30 »

і віддам душу й тіло за то, що наприклад - ти Чак міг би говорити шо ти думаєш не тільки тут на форумі, а всюди
і тобі б за це нічого не було

Повір, Олександр, той, хто щиро зважився на дії, той не буде шкодувати про наслідки. (Читай Євангеліє). Твоя жертва не потрібна.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

баним троля?
« Прочитано #198 : 04 Лютого 2014, 12:01:33 »

На мою думку,це все,що робить яромуй на форумі - один з елементів інформаційної війни Росії проти України. Проплачений він ,чи ідєйний - це вже інша тема. Те,з яким цинізмом яромуй робить ці речі і призвело до передбачених наслідків - переважна більшість форумчан за те,щоб і сліду його яромуйського не було серед нас.
Комуністичні ( аналогія - ФАШИСТСЬКІ)  ідеали яромуя НЕПРИЙНЯТНІ !!! :evil
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
баним троля?
« Прочитано #199 : 04 Лютого 2014, 12:07:20 »

Комуністичні ( аналогія - ФАШИСТСЬКІ)  ідеали яромуя НЕПРИЙНЯТНІ !!!

це наклеп і нагла брехня.

НЕмайданівські ідеї НЕ стають автоматично або комуністичними, або фашистськими. Це проблема Вашого особистого розуміння валити все до одної купи.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв