Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Молитва. Молимось за Україну разом!  (Прочитано 30695 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Молитва. Молимось за Україну разом!
« Прочитано #20 : 31 Травня 2014, 21:47:54 »

Чрезвычайная ситуация... (прошу максимально возможный репост и молитву)
Несколько часов назад в Славянске был задержан национальный епископ Церкви Божьей Украины и мой личный пастор и духовный наставник - Алексей Алексеевич Демидович.
По моей информации он находится в печально знаменитом здании СБУ Славянска. Никакого внятного объяснения о причинах его задержания и предъявляемых ему претензий нет....
Это один из самых удивительных людей которых Бог дал мне знать на этой земле... чудесный священник, прекрасный отец, основатель множества благотворительных проектов в Славянске в Донбассе и во всей Украине!!!

При его Церкви действует сеть реабилитационных центров для алко и нарко зависимых людей в результате работы которых сотни человек выбрались из наркотиков и алкоголизма. Им основан крупнейший приют для детей сирот, ставший одним из замечательных примеров работы с беспризорниками и сиротами на постсоветском пространстве. Сотни детей сирот оказались в приемных семьях при активнейшем содействии, словом и делом, этого чудесного Божьего Человека.... Я не могу понять логику тех кто задержал и удерживает его в данный момент. Хочется отметить что пастору 59 лет и его самочувствие в последние дни было критическим. Последние недели он (не оставляя своих пасторских обязанностей в это тяжелое для города время) проходит иньекционный курс лечения.

Очень надеюсь, что здравый смысл восторжествует и Алексей Алексеевич будет в кратчайшие сроки освобожден.

Прошу всех кто может максимально распространить эту информацию и подключить все возможные для вас ресурсы, чтобы епископ в кратчайшие сроки был освобожден.

телефон для информации и справок +380676220226 (круглосуточно)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Молитва. Молимось за Україну разом!
« Прочитано #21 : 01 Червня 2014, 19:34:39 »



Моя молитва лине в Небеса!
Стою я перед Богом на колiнах:
"Дай, Отче, миру, спокою в серця
Тебе благає щиро Украiна!!
. ............................................................
Дай нам можливiсть подолати ворогiв,
Хто б не прийшов, до краю чи до хати".
Прошу у Бога радостi для всiх,
Хай перестануть люди воювати.
…………………………………………………………..
Нехай смiється знов моя Земля,
Хай пiсня лине, вiд хати i до хати,
Хай колоситься жито на полях
I комбайнер не вiзьме автомата....
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Молитва. Молимось за Україну разом!
« Прочитано #22 : 07 Червня 2014, 15:19:19 »

Молитва про визволення від нашестя чужинців
Святійший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет благословив у всіх храмах Київського Патріархату підносити молитву:       
     Господи Боже сил, Боже спасіння нашого, Ти Єдиний твориш чудеса. Поглянь в милості і щедротах на смирення рабів Твоїх і чоловіколюбно вислухай і помилуй нас:  ​бо вороги наші зібралися на нас, щоб погубити нас і знищити державу нашу та святині наші. Допоможи нам Боже, Спасителю наш, і визволи нас, за ради слави імені Твого, і нехай і до нас будуть додані слова, сказані Мойсеєм: будьте сміливими, стійте і побачите спасіння від Господа, бо Господь переможе за нас.
            Так, Господи Боже, Спасителю наш, не пом’яни беззаконь і  неправд людей Твоїх і не гнівайся на нас, але в милості і щедротах Твоїх відвідай смиренних рабів Твоїх, які до Твоєї милості припадають: устань на допомогу нам і подай воїнству нашому з Ім’ям Твоїм перемогти. Погубити неправедні наміри тих, хто йде на нас війною.   Молимось до Тебе, Владико мир і спокою нашого, щоб, як щезає дим, так нехай щезнуть вороги наші, і як прах розсиплеться від лиця вітру, так нехай розвіються їхні злі умки знищити державу
нашу Українську. Господи, зупини заблудшого Володимира і  військо його і тих, хто  противиться заповідям та постановам Твоїм. Поверни їм пам'ять Твоєї заповіді: Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться. А для тих, хто противиться цій Твоїй заповіді, пошли гнів, скорботу і ангелів лютих, які вселять в них страх і пам'ять про те, що вони себе християнами називають.   Нехай же Господи буде воля твоя над нами і, якщо Твоє Провидіння буде таким, щоб покласти воїнам нашим у битві за Віру і Україну душі свої, то прости їм гріхи їхні, і в день праведного Твого Суду подай вінці нетління. Але віримо і молимось Тобі Великодаровитий, Господи, що ти захистиш, втихомириш і напоумиш та до спокою приведеш всіх.
 Бо Ти Милостивий і Чоловіколюбний і Тобі славу возсилаємо Отцю, і Сину, і Святому
Духу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь! ​
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Молитва. Молимось за Україну разом!
« Прочитано #23 : 18 Липня 2014, 16:45:03 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=YBM0Yv2btio" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=YBM0Yv2btio</a> :prapor:
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Молитва. Молимось за Україну разом!
« Прочитано #24 : 30 Липня 2014, 02:04:39 »

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Молитва. Молимось за Україну разом!
« Прочитано #25 : 06 Вересня 2014, 14:46:56 »

Єпископ Собіло: Україна має вимкнути музику і стати навколішки
 «Треба перестати проклинати Путіна і почати молитися за його навернення. Віруюча людина не може проклинати!» — про це в ефірі Радіо Марія заявив єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло.

Владика розповів про обурення католиків у зоні АТО тим, що у решті країни триває звичайне життя із розважальними заходами й телепрограмами, ніби в Україні нічого не відбувається. Єпископ Ян заявив, що це — абсолютно неадекватна реакція. На його думку, Україні потрібно терміново відмовитися від звичайного життя і почати постити й молитися. «Це так, ніби Титанік тоне, а поруч — грає музика, люди розважаються.»

 «В Україні співають про Путіна ла-ла-ла, а він скаженіє від цього і з кожним днем стає дедалі подібнішим до дикого звіра. Треба перестати проклинати Путіна, треба молитися за його навернення. Віруюча людина не може проклинати!»

Владика також нагадав про необхідність молитви за навернення Росії. «Мати Божа у своєму об’явленні у Фатімі закликала молитися за навернення Росії, інакше — буде біда. Як Путін наверненться — буде мир. Як не навернеться — буде війна, страшніша за Першу і Другу Світову. Або Україна допоможе у цьому плані і вибере благословення, й тоді Україна дасть світові світло, або вибере темряву й прокляття, і буде війна. Сатана тільки й чекає на наші прокльони».

Єпископ Ян також розповів про стан Римо-Католицької Церкви на території АТО. В окупованих містах храми цілі, але Меси не відправляються через загальну небезпеку. Лише у Краматорську від бойових дій постраждав храм Святого Духа.

У містах, які перебувають під контролем бойовиків, наразі немає священиків. Вони тимчасово знаходяться на парафіях, де є змога відправляти Меси.

У Маріуполі римо-католики активно беруть участь у захисті міста від можливої атаки російського війська. А в місцевій парафії Матері Божої Ченстоховської проводиться молебень за мир.
http://www.credo-ua.org/2014/09/122254
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Молитва. Молимось за Україну разом!
« Прочитано #26 : 07 Вересня 2014, 13:55:24 »

Цитувати (вибране)
у решті країни триває звичайне життя із розважальними заходами й телепрограмами, ніби в Україні нічого не відбувається
Як то кажуть - "Пів світу скаче, а пів плаче"....
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Молитва. Молимось за Україну разом!
« Прочитано #27 : 06 Жовтня 2014, 15:52:14 »

Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Молитва. Молимось за Україну разом!
« Прочитано #28 : 19 Січня 2015, 14:16:00 »

Цікава стаття

ЧОМУ ПОТРІБНО УСИЛЬНО МОЛИТИСЯ ЗА МИР В УКРАЇНІ? АБО БОГ ПІДНІМАЄ СВОЮ РУКУ ТОДІ, КОЛИ ОПУСКАЮТЬСЯ РУКИ В ЛЮДЕЙ!
Приховано: Показати
Хтось може осудити мене у тому, що я занадто дияволізую реальність. Однак, хто зі мною добре знайомий, знає добре, що я людина далека від такого роду речей.

Однак, маючи трохи часу, я сів за скапйп, поспілкувався з моїми православними друзями (у тому числі з однієї відомої святині з Москви), і вони мені розповіли трохи про тих, хто зараз очолює війну з Україною і що вони собою представляють. Я посилатимусь не на якусь таємну інформацію, а просто на ту, яку мені підказали, що є доступною для широкого кола читачів. Не буду перечислювати усіх, бо це не є моїм замислом. Назву тільки декількох одіозних осіб, які мають величезний вплив на хід подій в Україні.

1) Володимир Путін:
теперішній президент Росії. Про нього можна багато чого сказати. Але мене цікавить те, наскільки він вірить в Бога. Приведу простий приклад. У 2000 році кореспондент телекомпанії CNN запитав Путіна про те, чи він вірить в Бога. Ось що він відповів (мова оригіналу): "Я верю в людей. Верю в добрые намерения. Верю, что все мы явились в этот мiр делать добро, делать все вместе, нас ждет успех. И самое главное, мы достигнем конечной цели – счастья и мира в наших сердцах". Влучно зауважив автор однієї статті (http://maxpark.com/community/43/content/1336679), що ця відповідь є відповіддю типічного АТЕЇСТА. Він же наводить і інший приклад, а саме, коли у 2002 Путіна запитали, чи він вважає себе релігійною людиною, він відповів: "Мне кажется, у каждого человека должна быть какая-то моральная душевная основа. При этом не важно, к какой конфессии он принадлежит. Все конфессии придуманы людьми. А если Бог есть, то он должен быть в сердце человека". Вищенаведені цитати глави держави РФ навіть не дають нам шансів сумніватися у тому, що президент Росії є звичайним безбожником, а Церкву у особі Московського Патріархату він просто використовує для своїх політичних цілей. І тому горе прийде на цю Церкву, коли закінчиться ера Путіна, а вона закінчиться неодмінно. Бо прийдеться відповісти на багато запитань щодо підтримки цієї одіозної фігури. Мені здається, що навіть за часів Сталіна не було такого обожествення культу глава держави Московською Церквою як тепер.

2) Сурков Владислав:
помічник президента РФ. Його віру в Бога можна продемонструвати одним із його віршів, на яку є покладена музика. Ось текст (цитую в оригіналі):
Наш хозяин — Денница*, мы узнаем его стиль.
К Рождеству вместо снега он посылает нам пыль.
Мы плетемся в обозе его бесконечной орды.
Я буду, как ты,
ты будешь, как он,
мы будем, как все.
Он всегда впереди — в алом шелке, на бледном коне,
Мы за ним по колено в грязи и по горло в вине,
И вдоль нашей дороги пылают дома и мосты.
Я буду, как ты,
ты будешь, как он,
мы будем, как все.
Пусть тебя не смущает обещанный к завтраку суд.
Бог простит и себя, и его, и сто тысяч Иуд.
Так до встречи в раю, где цветут ледяные цветы.
Я буду, как ты,
ты будешь, как он,
мы будем, как все.
Хто добре орієтується в біблійній історії, той знає, що Денниця був одним із упавших ангелів Сатани, тобто Люцифера.
Якщо прочитати ще багато статей про цю одіозну постать, яка, де речі, є творцем ідеології Путіна, то побачимо, що він є нічим іншим як відвертим сатаністом.

3) Сергій Шойгу (а насправді Сергій Кожугет):
теперішній міністр оборони РФ. У кремлівському колі він взагалі загадкова постать. З однієї сторони був незамітним чоловіком, з іншої завжди відігравав ключову роль і врешті-решт став тим, ким є зараз. У 70-і роки був великим прихильником барона-сатаніста Унгерна, який з 1919 року був кривавим диктатором в Монголії. Але, повертаючи до Шойгу, потрібно сказати, що він є відвертим шаманом, тобто також сатаністом і свого часу навіть пробував створити спеціальні війська такого типу. Зрештою, читайте про це самі http://svobodoff.livejournal.com/129851.html.

4) Дмитро Рогозін:
помічник глави керівництва РФ. Не буду писати багато про нього, зацитую тільки одного російського блогера про Рогозіна: "потомственный сатанист, чей отец Олег Рогозин руководил тайными спецпроектами по оккультизму и парапсихологии с целью их военного применения."

5) "Святе" православіє:
прочитайте про нього самі мовою фактів:http://nickdmitrich.livejournal.com/24336.html.

Який висновок зробимо з вищенаведеного? У сучасному керівництві Росії сидять безбожники і сатаністи! Борони Боже комусь впадати у страх і паніку! Памятаєте слова, якими Архистратиг Михаїл переміг Сатану: "ХТО ЯК БОГ?" Бог провадить наш Народ ще з часів початку Майдану, провадить і тепер. Можливо багато запитань у нас до Нього виникає, але він нас провадить, Він поруч! У цьому на маємо права сумніватися і багато фактів так з життя солдат, як і волонтерів про це свідчать.

Що нам потрібно робити?

Мої поради:

- МОЛИТИСЯ (приватно, спільно, у храмі, молитовними групами чи поодиноко);
- ЕКЗОРЦИЗМУВАТИ РОСІЮ І ЇЇ КЕРІВНИЦТВО (мені друзі підказують, що цю ідею колись вперше запропонував Папа Пій X, тільки вона так і знайшла відгуку серед єрархів, адже тільки вони можуть це зробити. Це має досить актуальне значення, особливо у світлі Фатімських обявлень. На це, як мені здається, недавно натякав і Патріарх Філарет, говорячи, що Путін є опутаний бісом. А я додам, що вважаю, що велика частина російського суспільства є опутана бісом);
- НЕ БУТИ БАЙДУЖИМИ (на жаль, велика частина суспільства до сих пір залишається байдужою до проблем не тільки Народу, але своїх сусідів);
- ДІЯТИ (це означає допомагати Армії, а також усім тим, які страждають від війни);
- РОЗПОЧАТИ КУЛЬТУРНО-ДУХОВНИЙ ФРОНТ (про це я вже писав раніше, без нього ми не зможемо перемогти ворога. Запамятаймо, там де є молитва, віра в серці та любов до свого Народу ворог не наважиться ступити)

Це на разі стільки на сьогодні!

Все буде добре, бо з нами Бог!

Слава Господу Богу!
Слава Україні!
Героям Слава!

о. Юстин Бойко



http://catholicnews.org.ua/chomu-potribno-usilno-molitisya-za-mir-v-ukrayini-abo-bog-pidnimaie-svoyu-ruku-todi-koli
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Молитва. Молимось за Україну разом!
« Прочитано #29 : 19 Січня 2015, 18:48:09 »

Та напевно і наші перші особи держави не набагато чим кращі за московських. Не такі впливові просто. А молитися звісно ж треба, особливо зараз.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Молитва. Молимось за Україну разом!
« Прочитано #30 : 16 Вересня 2015, 21:40:49 »

 :prapor:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=urk7QShM5Hk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=urk7QShM5Hk</a>
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Молитва. Молимось за Україну разом!
« Прочитано #31 : 06 Лютого 2017, 21:00:17 »

ЗВЕРНЕННЯ СИНОДУ ЄПИСКОПІВ КИЄВО-ГАЛИЦЬКОГО ВЕРХОВНОГО АРХИЄПИСКОПСТВА УГКЦ ДО ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, ПОЛІТИКУМУ ТА ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ
Безпідставне затягування чи відкладання реформ стримує розвиток нашого суспільства. Ще більшу загрозу для цього розвитку несуть у собі корупційні інтереси та дії декотрих політиків і груп, бо вони  вбивають віру українців у саму можливість життєво необхідних змін. Окрім того, вони ще й руйнують суспільну довіру до владних інституцій, що в нинішній ситуації може бути вигідне тільки нашим ворогам.
Звертаємося до тих, кому народ довірив владні повноваження, із наполегливим закликом не ставити особисті, бізнесові чи партійні інтереси вище від загальнонаціональних.
«Христос нас визволив на те, щоб ми були свобідні. Тож стійте і під кормигу рабства не піддавайтеся знову» (Гал. 1, 5). Нехай ці Божі слова стануть для нас усіх заохоченням до подальшої витривалої праці та запорукою нашої надії на остаточну перемогу сил добра і правди над силами темряви та гріха.
http://risu.org.ua/ua/index/resourses/church_doc/ugcc_doc/62397/
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь