Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Занепад Укртелекому та Укрпошти  (Прочитано 10281 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш

Почнемо з центральної пошти - яка є центром обслуговування в плані цих послуг
Згадайте як виглядала пошта в 2000 році і як вона виглядає зараз -вона перетворюється на дім-привид - її послуги стають непотрібними і я не здивуюсь якщо в найближчі 10 років заявлять про її остаточне закриття
« Останнє редагування: 21 Січня 2014, 12:42:25 від M@Oleh »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Центральна пошта то не лише "Укрпошта", але і "Укртелеком". Перша - ще державна, другий - власність Ахметова.
Занепад будівлі не має прямого зв'язку до занепаду проводового радіо.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Занепад пошти(укртелеком + укрпошта)
« Прочитано #2 : 21 Січня 2014, 12:33:10 »

у послугах пошти яка в нас обєднує укрпошту(листи,посилки,напевно й телеграф) та укртелеком - (радіо і телефон) населення відчуває все меншу потребу - можливо я дещо тему неправильно назвав
Поштові відділення в місті майже всі закриті - і закинуті, таксофони зняли, поштових скриньок майже не залишилося, люди ж відмовляються від провідникових телефонів та радіо - через їх дороговизну та непотрібність
« Останнє редагування: 21 Січня 2014, 12:41:07 від M@Oleh »
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Укртелеком то є джерело інтернету тому наврядче він занепаде , пошта теж буде тому що посилку за кордон по емейлі не відправиш . Скоротиться попит на дротовий звязок та листування але для такого гіганта то не є критично
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Занепад Укртелекому та Укрпошти
« Прочитано #4 : 21 Січня 2014, 12:46:32 »

Щодо укртелекому - то він залишиться хіба що інтернет-провайдером -не більше, а щодо укрпошти - то зараз в неї є вже і більші конкуренти
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Занепад Укртелекому та Укрпошти
« Прочитано #5 : 21 Січня 2014, 12:56:51 »

назвіть хоч одного конкурента хто може відправити посилку за кордрн
Відповідь від: 21 Січня 2014, 12:49:29
Щодо укртелекому - то він залишиться хіба що інтернет-провайдером -не більше
Це дуже немало тому що інтернет є всюди і прибуток від нього значно більший аніж від дротового звязку

Відповідь від: 21 Січня 2014, 12:51:26
І в укрпочти і в укртелекому є величезний потенціал але треба його правильно примінити в умовах сьогодення
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Занепад Укртелекому та Укрпошти
« Прочитано #6 : 21 Січня 2014, 13:00:14 »

TNT, DHL UPS EMS -укрпошта застаріла (не можнавідслідковувати в неті рух посилки),та й посилки в них часто губляться - і не одиницями - а  й сотнями
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Занепад Укртелекому та Укрпошти
« Прочитано #7 : 21 Січня 2014, 13:36:27 »

Значить самі винні у своєму занепаді раз навіть посилку нормально доставити нехочуть . В такому разі їхня загибель закономірна
« Останнє редагування: 21 Січня 2014, 14:05:52 від Гикач »
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Занепад Укртелекому та Укрпошти
« Прочитано #8 : 21 Січня 2014, 19:48:33 »

та й посилки в них часто губляться
Так, справді є таке. Особливо дивує, що на калуській пошті губляться ЗАКАЗНІ листи, документи в суд і інші офіційні інстанції. Та й перед святами ні посилку ні переказ не можливо отримати майже. Вони за 2-3 дні до новорічних свят закриваються на переоблік і навіть підійти до дверей, щоб відповісти на запитання не виявлять за потрібне(спитати можна було коли працівники винесли свій перегар на перекур - повезло тоді поспілкуватись). Тоді як інші приватні заклади доставки працюють більш вигідно для отримувачів.
Значить самі винні у своєму занепаді раз навіть посилку нормально доставити нехочуть
працівникам мало платять, тому вони "підживлюються" таким чином :=).
поштових скриньок майже не залишилося
навіть у під"їздах. І скільки до них не звертайся - відновлювати не мають наміру.
відмовляються від провідникових телефонів та радіо - через їх дороговизну та непотрібність
швидше - за якість. Набридає слухати чужі розмови у трубці і бути об"єктом випадкового прослуховування і самим :(. Часті пориви і старе обладнання.
другий - власність Ахметова.
тоді думаю він прикладе зусиль для виправлення такої неприємної ситуації.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Занепад Укртелекому та Укрпошти
« Прочитано #9 : 24 Січня 2015, 18:02:09 »

а щодо укрпошти - то зараз в неї є вже і більші конкуренти
назвіть  мені їх, щоб вони і по ціні були не дорожчими і рекомендовані листи приймали\доставляли.
Бо я сьогодні геть розстроєна. Уже ДВА ДНІ у мене на нашій калуській центральній пошті не приймають рекомендований лист! Вчора мені сказали прийти за півгодини, бо вони зайняті. Потім сказали, що зможуть прийняти на відправку рекомендований лист ще за годину. А потім і взагалі заявли, щоб я прийшла завтра. Сьогодні уже навіть не відтерміновували - сказали, що і сьогодні не приймуть, бо вони працюють у програмі з відправкою листів за ПК, тому НІЯК неможуть з неї вийти і взяти у мене на відправку мій лист, який мені треба було відправити ТЕРМІНОВО. Сидить троє жінок в одному віконечку і ніхто з них не може прийняти. Дирекція Укрпошти Калуської або прийміть ще 4 людину на листи, або поставте їм ще 1 ПК, або придумайте ще щось, щоб калушани мали змогу відправляти рекомендовані листи в строк. :ganba
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Занепад Укртелекому та Укрпошти
« Прочитано #10 : 24 Січня 2015, 18:37:40 »

Цитувати (вибране)
назвіть  мені їх, щоб вони і по ціні були не дорожчими і рекомендовані листи приймали\доставляли.
ну по ціні звісно нема :) а так то Нова пошта чи Міст, але якщо я замовляю щось на аукро не дороге, то звісно краще заплатити 10грн укрпоштою замість 35грн новою поштою. Якщо покращать сервіс, то відповідно і ціна підніметься.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Занепад Укртелекому та Укрпошти
« Прочитано #11 : 24 Січня 2015, 18:46:45 »

Приховано: Показати
мабуть Сонечко в понеділок народилась  :)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Занепад Укртелекому та Укрпошти
« Прочитано #12 : 24 Січня 2015, 19:33:58 »

мабуть Сонечко в понеділок народилась
ага і ще кілька чоловік, що також хотіли відправити листи вчора-сьогодні з нашої центральної пошти. Бо не мене одну вчора відправили "гуляти". То у них "така вказівка" - "не виходити з програми по відправці одинакових листів, щоб прийняти нові". А одинакових листів у них на кілька днів без передиху. То не те, що було під кінець року - не хотіли приймати, бо у них за перегодкою було "багато роботи по прийому листів" (то так називалось у них прийняття 100гр під олів"є і шинку). Але тоді я бачила як вони ті "листи" приймають, тому в наглу за 15хв стала чекати на кінець "приймання" біля віконечка. Бо з інших віконечок жіночки працювали і далі,  а за поштовим - та "робота" була занадто термінова, щоб зважати на свій і чужий РОБОЧИЙ час. А щодо теперішньої ситуації - то маю їх відеопояснення на своєму телефоні. Певно мають дуже лояльне і запрограмоване начальство, яке дозволяє 3 працівницям зависати за 1 програмою, з якої ніяк не можна одній із них вийти чи зробити паузу. І як ми колись без тих комп'ютерів листи рекомендовані відсилали-то?
Відповідь від: 24 Січня 2015, 19:30:35
а так то Нова пошта чи Міст,
я Новою поштою користуюсь уже кілька років для отримання товару з інтернет-магазину чи пересилання якихось речей. А от рекомендовані листи - то окрім Укрпошти таки аналогій немає.
« Останнє редагування: 24 Січня 2015, 19:50:46 від Сонечко+ »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Занепад Укртелекому та Укрпошти
« Прочитано #13 : 24 Січня 2015, 19:39:06 »

Приховано: Показати
Я вже якось подібне писав  :D

Я помітив ще таку річ. І то не лише між жінками. Навіть самиці ссавців чогось недолюблюють жінок. Навіть я б сказав іноді активно їх зневажають.
Так от переважно ті жіночки чоловікам не хамлять і не відмовляють.

У мене так на моєму сусідньому поштовому відділенні можна сказати всі поштарки молодші 45-ка мої кентухи.
Не в плані, що ми там фамільярнічаєм, але все гарно, культурно і завжди раді мені допомогти.

Треба вміти з ними спілкуватися.
У нас нема такого "клієнт завжди правий"  :=)
Відповідь від: 24 Січня 2015, 19:37:00
Там з тими компами то просто мусить так бути.
Компи старі, мережа лагає, жіночки переважно старенькі...
Ну і вони типу мають зайву відмазку в разі чого "комп завис..."
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Занепад Укртелекому та Укрпошти
« Прочитано #14 : 24 Січня 2015, 19:49:48 »

Там з тими компами то просто мусить так бути.
З компами - то ясно. Але до чого тут ПРИЙНЯТТЯ рекомендованого листа? Для цього потрібно лише наклеїти марки, поставити печатку і видати чек. І покласти той лист у чергу на відправку (якщо він десь там має зареєструватись ще й і у програмі). Та ні - ми не сварились і не хамили один одному, просто мені пояснили, що НЕ МОЖУТЬ, бо треба спершу розібратись з іншими листами. Програма там не зависала - там просто було БАГАТО листів. А з програми ВИЙТИ не можна. Як зранку зайшли - так до кінця робочого часу виходити не можна. А для чого виходити-то? Різні програми? Може б хто навчив їх відкривати по кілька вкладок? Чи як казала - поставити ще 1 ПК чи видати для реєстрації і обліку ЗВИЧАЙНИЙ ЖУРНАЛ, звідки потім ті номери можна переписати в електронний вигляд.
« Останнє редагування: 24 Січня 2015, 19:55:49 від Сонечко+ »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Занепад Укртелекому та Укрпошти
« Прочитано #15 : 24 Січня 2015, 20:26:37 »

Його треба зареєструвати в системі. Для того з тої наклейки сканується штрихкод, а коли комп висить то не сканує.
Відповідь від: 24 Січня 2015, 20:21:46
Щоб дати чек треба теж компа.
А чого вони так того працюють - бо вони вміють робити лише щось одно. Тобто поки вводять посилки - не приймають листів. І так далі. Чому?  бо вже старі.
То я про людей, а не компот.
Та і простіше робити все кусками ніж в перемішку. А люди нікуди не дінуться.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Занепад Укртелекому та Укрпошти
« Прочитано #16 : 24 Січня 2015, 21:46:09 »

Приховано: Показати
То певно тому, що я сьогодні була дуже самовпевнена. Я йшла в чудовому настрої і казала собі\Богу подумки, що мені його ніхто не зможе спаскудити. Але ні - таки понизити рівень мого настрою все ж вдалось декому :). Треба було туди в поганому йти - тоді б наробила трохи шуму і може б це призвело б до збою програми не комп"ютерного характеру. Щось мені дуже важко повірити у те, що то так надзвичайно важко вийти з однієї програми, увійти в іншу (якщо то не та сама програма), а потім відкрити минулу знов. Чи, що не можна відкрити іншу в другій вкладці чи іншому браузері. ;)

Треба, щоб компанії (нова пошта чи Міст) створили конкуренцію не лише по посилкам, а ще й по доставці цінних\рекомендованих термінових документів. А то саме рекомендовані листи ніхто більше окрім Укрпошти не доставляє :(
« Останнє редагування: 24 Січня 2015, 22:36:22 від Сонечко+ »
Записаний