Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289403 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

хм . відносно котів - то я би не дуже радив убивати бродячих котів . Все таки виловлюють мишей і щурів вони на ура . А можу дати пораду з особистого життя . Вибери ділянку у тому саду і перекопай добряче . Достатньо метр на два метри . І візьми кожного кота , посади дупою на ту ділянку і поводи тою дупою по ній ( ну щоб не боляче було коту ) . Потім просто погладь по голові і нехай собі іде . Для кожного кота треба це зробити і бажано щоб була певна відстань між "приземленнями" . А потім починається саме тяжче і найголовне . Коти будуть там гадити і треба буде просто перекопувати ту ділянку і збирати старі фекалії і викидувати . Мій опис виглядає як "брєд сумашєдшєво" , але це найдешевший і як це не дивно найефективніший спосіб який все таки працював у мене на практиці ( і у мого знайомого з Литви ) . Домашні коти зазвичай мають свій туалет вдома , але якщо ті "твої" старі за котами не слідкують - то боюсь що за ними доведеться слідкувати тобі .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Твій допис не виглядає. Просто ти знов таки тут не був і не бачив.
Таких "туалетів" є купа, бо Рибка любить садити огірки, помідори і інше, а ще є одно повернута на землі сусідка. то ж їх не треба ані гладити, ані садити дупами. Вони серуть і так нормально. Проблема у тому, що їх не 2 і не 4 і кожен сере куди йому в даний момент більше до вподоби. То ж якщо захочеш закопати - доведеться тих 10 сотих обходити як сапер щодня.

А на рахунок того, що вони ловлять чи не ловлять, то є так - якби їх гн годували - вони були би бродячими і чихвостили би всіх кротів, щурів і тешту з ними.
Але вони не бродячі!
Вони живуть на дворі, але приходять і виють, щоб їх погодували.
то ж про щурів - забудь.
Щурі окремо, коти окремо.
Всі живуть як їм добре.
Лише мені нема там місця.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Тобі видніше там . У моєї бабусі на селі бувало і по 20 котів часто ( люди з усього села їй приносили лиш би не топити ) . А вона максимум що давала - то молоко . І мишей ловили і щурів і дохли часто коти - все було . Зараз живу в самому центрі Лондона і тут бачу цікаву картину  . Кожного дня біля будинку сидить кіт і вперто дивиться на пару дирок в землі де цілком можливо є миші чи щурі . Кругом асфальт і бетон , невеликий участок землі обгороджений бетонними плитами в метр висотою і там ростуть якісь кущі з бамбуком . Миші знайшли притулок і кіт зайнятий справою . А в Лондоні бродячих котів НЕМАЄ . Його кормлять як мінімум пару сімей ( і це я точно знаю , навіть якщо і не бачу як і коли ) , але кіт однаково дивиться за мишами .
 А про "твоїх" котів - ну навіть не знаю що порадити . Однаково не раджу вбивати   :)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Та я не писав, що буду вбивати. Писав, що про то часто думаю  :=)

Звісно вони хоч і годовані та се якогось голуба замочать  ;)

А ще, коли багато мишей і нема котів - приходять змії.
То я як не виходив у сад - так і не буду  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Писав, що про то часто думаю


буває . В цьому випадку є єдиний вихід - якщо не можеш це перемогти то треба очолити цей рух . Постійно нагадуй "своїм бабкам" про те , що вони повинні скинутись баблом на екстра корм , також приноси дохлих котів і розказуй як бабки "недогляділи" . Одним словом прояви НАСТІЛЬКИ ВЕЛИКУ ТУРБОТУ ПРО КОТІВ , що щоб бабки стояли за воротами і самі тих котів розганяли віниками і прокляттями     :=)   

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Гг. То вже більш дільна порада  :good

Моя тітка має свого "сина" Масяню. То один з двох "хатних" коцурів (тих що іноді в хаті слять).

То попереднього її кота Мурка - загризли пси.
Казала, що вже не хоче - але таки пригодувала нового блохастика (фактично чужого кота).

Цього якось оминає і транспорт і пси. Ну принаймні поки. Може ще просто не всі 7 своїх життів використав.

Але думаю якщо і цього уконтрапуплять - тоді вже точно буде -1

Тому я корще буду екстракорм для собак тримати  :=)

(ой який я поганий)  >:(

То все звісно чорнезний гумор. Я нікому зла не бажаю.
Лише дуже інколи, як от вчора, коли виявив що у мене обісцяні котом спортивні штани, а я навіть не помітив коли то сталося  :unknow

А ще коли на собі ловлю чергову блоху...

А так, решту часу, я сама доброта  :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Ось між іншим і той кіт ( чи кітка ) про якого я писав .  :=)   Серйозно зайнятий справами

Приховано: Показати






yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Доволі показово.
https://regionews.ua/ukr/news/zaporozhchina/1627977926-u-zaporizhzhi-sobaka-do-smerti-zagriz-zhinku

Звісно собаколюби скажуть, що це поодинокий випадок і значно більше людей гине від транспорту, пожеж чи води...

але сприймати тварину як "не тварину" - не можна.

Відповідно - тварина не має жити диким життям на вулицях населених пунктів.

При чому ніяка.
Бо коти також дуже гарно переносять сказ.


І що важливо  - є світовий досвід. Всі тварини прибираються з вулиць в притулки і стерилізуються. Кожен хто тримає вдома тварину - зобов'язаний її зареєструвати, чіпувати і сплачувати податок. Кошти від податків йтимуть на притулки і інфраструктуру для вигулу.

Якщо на вулицю потрапляє чіпована тварина - перший раз невеликий штраф. Повторно - великий і тварину забирають в притулок.

За нечіповану тварину виявлену в домогосподарстві - штраф на перші 2-3 роки (початковий період) у розмірі 3 вартості чіпування і реєстрації.

Після початкового періоду - штраф у розмірі 5-7 років несплачених податків. Щоб у людини не було найменшого бажання тримати незареєстровану тварину.

Ветеринарам заборонено приймати незареєстрованих тварин.

Податок на собаку - більший за податок на кота. Податок на велику собаку  - в рази більший ніж на малого.

За 5-10 років на вулиці не було б бродячих тварин. І грошей від штрафів вистачало б на утримання служб, які б ті штрафи знімали.

Подивіться відео, як по Енімал пленет показують як то робиться в Штатах.
Там та "псяча поліція" майже рівна в правах із звичайною.
Хрен ти там щось пікнеш чи почнеш викручуватися.

Знайшли незареєстровану тварину - отримали премію у відсотковому значенні від суми штрафу.

Вони там ходять по підїздах із плеєром і програють звуки гавкання і м'явкання.
Знайдуть квартиру з твариною - хрен відкрутишся від штрафу.

І людей ніхто на смерть не гризе. І тварин з притулків охоче беруть, тому вони не переповнені.
« Останнє редагування: 03 Серпня 2021, 11:40:08 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.