Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Євромайдан  (Прочитано 481027 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Євромайдан
« Прочитано #1120 : 24 Лютого 2014, 20:57:02 »

подібний ролик крутили на Громадському.
звернення колишніх мешканців сходу, а тепер львів'ян.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Краматоровка

  • Старожил
  • ****
  • Карма +117/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 390
  • Слава Україні!
  • Останні відвідини:
    16 Червня 2016, 13:54:53

    Звідки: Донецкая обл., Краматорск
Євромайдан
« Прочитано #1121 : 24 Лютого 2014, 20:57:42 »

Сегодня моя подруга была по работе в налоговой. Все разговоры только о том, что к нам едут бандеровцы, заставят всех говорить только на украинском языке, а кто будет разговаривать на русском срочно нужно бежать в Россию!  :ganba
Подруга говорит: "При приеме на работу в налоговую, обязательно знание діловой української мови + знание Конституции+ налоговый кодекс Украины (все на украинском языке)+ ведение всей отчетности только на украинском языке. В чем проблема? Неужели кто-то из сотрудников налоговой не знает украинский язык?!" Ей в ответ: "Это совсем другое! Они бандэрофашисты!"  :ganba
Вот такие основные настроения в нашем городе...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Євромайдан
« Прочитано #1122 : 24 Лютого 2014, 21:07:09 »

потрібні правильні меседжі до людей на сході України, а вони придурки мовний закон відміняють.
ще чув, що хочуть російські канали закривати.
повний маразм.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Краматоровка

  • Старожил
  • ****
  • Карма +117/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 390
  • Слава Україні!
  • Останні відвідини:
    16 Червня 2016, 13:54:53

    Звідки: Донецкая обл., Краматорск
Євромайдан
« Прочитано #1123 : 24 Лютого 2014, 21:20:49 »

Понимаете, всех шокировало Межигорье, дом Пшонки..... но, бандеровцы - страшнее! Сегодня  на форуме видео выложили: Украина. За русский язык в тюрьму  <a href="https://www.youtube.com/watch?v=hZr-Uz2QRwk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=hZr-Uz2QRwk</a> 
и не важно, что потом еще одно выложили:
 <a href="https://www.youtube.com/watch?v=PpAXO9XShr4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=PpAXO9XShr4</a>
но наши "схавали" то, которое хотели слышать!
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Євромайдан
« Прочитано #1124 : 24 Лютого 2014, 21:21:20 »

Приховано: Показати
що дійсно росіяни - розумні, інтелігентні, освічені.

це, хоч і далеко не про мене, але я за походженням десь від 5% до 90% росіянин і можу з цього приводу:

Хай люди роскажуть, як живеться серед "фашистів- бандерівців-націоналістів".

дуже стисло сказати таке:

жилося і живеться мені дуже добре, тому, що адекватних людей "на душу населення" більше ніж в інших місцях, де доводилось бувати. Точно можу сказати, що людей "з заскоками" теж помітно менше.
Особисто знаю людей, які за життя в мене рахувалися за святих за їхнє 300% відданість на служіння людям.

В той самий час, вражає явище підкорення "вищим кастам" та чітке слідування соціальній ієрархії. Зневажання цим тут не прощається і тебе ніколи "поважні" люди (і за реальним статусом, і тому, що вони себе такими вважають) не будуть сприймати серйозно )))
Троха не силоміць примушували давати і брати хабарі моїх батьків а потім і мене. Таке враження, що тут це закладено на генетичному рівні. І якщо це дійсно, так, то саме це, колись приведе козацькій рід до "переводу".

Коли не вдалося навчити ні першому, ні другому, то прямо дали зрозуміти, що "ми НЕ одної крові" і нема чого з комуняцько-совковим статутом жити серед "чесних людей"...

Але я вдячний усім і кожному. Тому, що я навчився жити серед вас. І я щасливий.
Якщо говорити з людьми про те, що дійсно їх турбує, а не про політику, гроші та здоров'я, то вони відкриваються такими самими, які є. Хоч не надовго, хоча б на мить...
Всі хочуть добра і тепла.

І мені для цього не треба їхати на майдани...[/cut]
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Євромайдан
« Прочитано #1125 : 24 Лютого 2014, 21:42:38 »

Сегодня  на форуме видео выложили:
я в курсі за це відео.
очевидно через нього Свобода і пропонувала закрити доступ до російських телеканалів.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Краматоровка

  • Старожил
  • ****
  • Карма +117/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 390
  • Слава Україні!
  • Останні відвідини:
    16 Червня 2016, 13:54:53

    Звідки: Донецкая обл., Краматорск
Євромайдан
« Прочитано #1126 : 24 Лютого 2014, 21:55:27 »

Вот еще: В Донецке возвращение «Беркута» встретили скандированием «Молодцы!» (видео) http://www.kramatorsk.info/view/144443

http://hi.dn.ua справа статья "Активисты НОД Краматорска провели небольшое собрание на площади Ленина"
На этом сайте в рубрике "Народная новость" можете сами увидеть комментарии (((((((
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Євромайдан
« Прочитано #1127 : 24 Лютого 2014, 22:33:43 »

Не давайте мені знеболюючого. Я повинен нарешті відчути правду.

© Ліна Костенко "Записки українського самашедшого"
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Євромайдан
« Прочитано #1128 : 24 Лютого 2014, 23:44:15 »

Хочу звернутися до, я так розумію, жительки м. Краматорська, а вы расскажите, что на Родине Степана Бандеры, в самом сердце бандеровщины, живут, рожают и воспитывают своих детей уроженцы Монголии, Казахстана, Киргизии,  Ненецкого Автономного Округа России, Узбекистана, Грузии, Армении.  И живут уже очень давно, лет эдак с 20-ть. Причем, украинский язык знают не хуже местных.
И, вообще, что такого страшного в украинском языке? На  мій немузикальний слух, це дуже мелодійна і красива мова. Наприклад, я  деколи, в розмові з рідними - россійськомовними- зачастую використовую українські слова, щоби краще донести  думку. Ніхто не заперечує. а в розмові з українцями використовую російські слова - всі ставляться с розумінням.
Відповідь від: 24 Лютого 2014, 23:42:12
Але ж ми жили і з українською мовою, коли ще не приняли той дурнуватий закон про двомовність.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Євромайдан
« Прочитано #1129 : 24 Лютого 2014, 23:52:29 »

Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Євромайдан
« Прочитано #1130 : 25 Лютого 2014, 00:47:24 »

Цитувати (вибране)
Хочу звернутися до, я так розумію, жительки м. Краматорська, а вы расскажите, что на Родине Степана Бандеры, в самом сердце бандеровщины, живут, рожают и воспитывают своих детей уроженцы Монголии, Казахстана, Киргизии,  Ненецкого Автономного Округа России, Узбекистана, Грузии, Армении.  И живут уже очень давно, лет эдак с 20-ть. Причем, украинский язык знают не хуже местных.
И, вообще, что такого страшного в украинском языке? На  мій немузикальний слух, це дуже мелодійна і красива мова. Наприклад, я  деколи, в розмові з рідними - россійськомовними- зачастую використовую українські слова, щоби краще донести  думку. Ніхто не заперечує. а в розмові з українцями використовую російські слова - всі ставляться с розумінням.
Та там є такі довбануті зазомбовані, шо тільки почують українську мову, ще навіть нічого не встигнеш сказати, як про себе такого нового взнаєш, що аж вуха вянуть. Нажаль мені здається їх вже не змінити. Я от граю гру онлайн, і тільки почують щось на кшалт "Слава Україні" чи просто слово по українськи, зразу згадають що і ми довбані бандери, чого ми не на майдані, що вони нас годують і так далі. Я співчуваю Краматорці і таким як вона які живуть на Донбасі з такими людьми, які так в тій "нашій раші" кричать "Тагил".
Відповідь від: 25 Лютого 2014, 00:46:06
і це нажаль не старе покоління, а нове, сумно, дуже сумно :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #1131 : 25 Лютого 2014, 09:15:46 »

Ну, думаю не варто за неї розписуватися.  ;)
І ще думаю, що тих зазомбованих хоч і багато, але з роками меншає.
Теж враження таке, що у нас менше "москалененависників" (хоч і такі теж є) ніж на сході "бандероненависників".

Якщо буде українська ідея, ідея не української національності, а нації, а серед великої кількості розумних людей, і справді не лише серед молоді ця ідея, це почуття вже і так є - то і з часом все внормується.

Мені тут закидають, що у мене авітаміноз, і що мовляв я гоню на "забитих східняків", але моя думка все ж така, що люди, що живуть від зарплати до зарплати, 80% з яких навіть з власного району нікуди не виїздили, мають мати можливість побачити на власні очі, як живе Європа, щоб знати, чим їх лякають.

І якщо чесно. я б радив політикам найближчі пів року не підписувати асоціацію.

Ще не встаканилося.
Дійсно треба спершу виконати заклики майдану і поміняти СИСТЕМУ влади, а не лише шило на мило.
Відповідь від: 25 Лютого 2014, 09:10:55
Вчора дивився Свободу на ІСТВ.
Сич виглядав негарно і нещиро!
Без сумніву герой майдану Парубій - говорив так, що було видно, що навіть він ще не повністю зрозумів майдан.
Сумно.
Бо сьогодні мають родити уряд і відчуття такі, що можуть замість  коаліційного уряду технократів зайнятися поділом портфелів між своїх.



У країні стільки мудрих людей. Їх навіть на передачі пускають. Вони говорять стільки мудрих речей. Але їх переважно слухають і не чують наші політики.  :(

Але вже будуть змушені почути. Бо люди змусять!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Євромайдан
« Прочитано #1132 : 25 Лютого 2014, 09:53:02 »

ага, змусять) Ось, уже приховують від народу рішення
Рада "таємно" повернула депутатський мандат скандальному гомофобу Маркову
Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/rada-tayemno-povernula-deputatskiy-mandat-skandalnomu-gomofobu-markovu-336506.html
Записаний

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30

Євромайдан
« Прочитано #1133 : 25 Лютого 2014, 09:57:07 »

Ну раз віддали мандат Балозі ,Власенку,значить справедливо і Маркову.Ніби показали що повернули справедливість.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Євромайдан
« Прочитано #1134 : 25 Лютого 2014, 10:14:04 »

Цитувати (вибране)
Ну раз віддали мандат Балозі ,Власенку,значить справедливо і Маркову.Ніби показали що повернули справедливість.
Та не в тому річ, це просто приховали. Могли оголисити зразу всіх і нормально об'яснити людям
Відповідь від: 25 Лютого 2014, 10:11:25
Може нехай ще повернуть президентство Янику, це теж буде справедливо і по закону)) А то влаштували державний переворот :D :D
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #1135 : 25 Лютого 2014, 10:53:09 »

Я спочатку не розумів і не сприймав вигуки з майдану про недовіру опозиції. Але не пройшло і кілька днів, як виявилося, що вони 100% праві, що потрібно бути чуйним і нікому не вірити.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Євромайдан
« Прочитано #1136 : 25 Лютого 2014, 11:03:12 »

Приховано: Показати
Мені тут закидають, що у мене авітаміноз, і що мовляв я гоню на "забитих східняків", але моя думка все ж така, що люди, що живуть від зарплати до зарплати, 80% з яких навіть з власного району нікуди не виїздили, мають мати можливість побачити на власні очі, як живе Європа, щоб знати, чим їх лякають.

Юра, ти "добив мене танцем"...
змоделюй ситуацію. особливо, її фінал...[/cut]

Сич виглядав негарно і нещиро!
Без сумніву герой майдану Парубій - говорив так, що було видно, що навіть він ще не повністю зрозумів майдан.
Сумно.

Я спочатку не розумів і не сприймав вигуки з майдану про недовіру опозиції. Але не пройшло і кілька днів, як виявилося, що вони 100% праві, що потрібно бути чуйним і нікому не вірити.

як несподівано...
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Євромайдан
« Прочитано #1137 : 25 Лютого 2014, 12:37:09 »

Дуже сподіваюсь, що нардепи зрозуміють одне -МАЙДАН був не против одного Януковича, але також против них. Против їх підлабузництва, мовчання, зрадництва, хабарництва, підлоти. Діти, що виросли в незалежній країні не хочуть жити за тими правилами, які насаджуються роками, і які насаджувалися при СРСР. Ми - старші, ми родом звідти, з Радянського союзу, і ми - хворі на двуликість: дома, на кухні, говорили одне, на роботі, в школі, в університетах - інше. А молодь виросла чиста, свіжа, в них уже нет той гнили, какая была заложена в нас годами советской власти. Вони хочуть і прагнуть бути вільними не на словах. І жити не гаслами, а справами.
Записаний

Краматоровка

  • Старожил
  • ****
  • Карма +117/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 390
  • Слава Україні!
  • Останні відвідини:
    16 Червня 2016, 13:54:53

    Звідки: Донецкая обл., Краматорск
Євромайдан
« Прочитано #1138 : 25 Лютого 2014, 14:17:51 »

 Где люстрация?
История, видимо, нас ничему так и не научила.

Преступный режим Януковича рухнул, а партийные функционеры, которые были на майданах, в срочном порядке начали делить шкуру еще живого медведя.

Еще не успели похоронить Небесную сотню, а вопросы, кто какое место будет занимать, уже волнуют партийных лидеров на местах и в центре.

Оппозиционные лидеры считают, что основное дело они уже сделали - получили власть.

Неужели нас ничему не научил 2005 год, когда в новую власть рванулись те, кто стоял близ руководителя-партайгеноссе?

По их мнению государством должны управлять "свои", "самые преданные", невзирая на то, что многие из них не имеют понятия о государственном строительстве и специальных знаний....
http://www.kramatorsk.info/view/144520
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Євромайдан
« Прочитано #1139 : 25 Лютого 2014, 14:28:22 »

Клюєв обявився. Стає цікаво.  :butcher
а стаття вище якась істерична.
:)) мабуть автор хоче перевиборів і знову спробувати до кормушки.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)