Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Євромайдан  (Прочитано 481095 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Євромайдан
« Прочитано #400 : 23 Грудня 2013, 20:45:57 »

Горы мусора и выкрученные фонарные столбы. Что оставил после себя Антимайдан

http://fakty.ictv.ua/ru/index/read-news/id/1498226

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Євромайдан
« Прочитано #401 : 23 Грудня 2013, 22:04:13 »

 Що нового по малих пацанятах ?  http://kalush.info/page/molodih-kalushan-viklikajut-na-dopit-cherez-portreti-janukovicha-dokument#comments   Зроблений сайт  http://skoty.info/   якщо менти будуть пресувати ,виставим туда і фото слідака і прокурора .Тай живуть вони з нами і серед нас .  :dopovid
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Євромайдан
« Прочитано #402 : 23 Грудня 2013, 22:53:24 »

Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Євромайдан
« Прочитано #403 : 24 Грудня 2013, 00:53:34 »

Приховано: Показати
якщо менти будуть пресувати ,виставим туда і фото слідака і прокурора .Тай живуть вони з нами і серед нас
Ви що пропонуєте виловлювати по одинці прокурора, слідака і інших при жесті мундира  :o ? ;)[/cut]
« Останнє редагування: 24 Грудня 2013, 01:44:40 від Сонечко+ »
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #404 : 24 Грудня 2013, 01:34:54 »

Угода про асоціацію між Україною та ЄС   

http://tinyurl.com/qdjo6tv
Цитувати (вибране)
Угода про асоціацію з Європейським Союзом України, зміст якої розроблено конкретно для України
:prapor: Е нє, не треба такої конкретики.
Читаємо уважно форми угоди:
  Для Швейцарії - одна угода, для Норвегії, Ліхтенштейну - друга, а для Алжиру, Єгипту, Йорданії, Марокко, Мексики, Молдови, Тунісу, Чилі, України... - третя. :duvno

Все, як у Джорджа Оруелла на "Скотофермі": усі країни рівні, але деякі рівніщі.

Відповідь від: 24 Грудня 2013, 01:19:34
Цитувати (вибране)
Угода про асоціацію між Україною та ЄС дає змогу перейти від партнерства і співробітництва до політичної асоціації та економічної інтеграції
Тим євромайданерам, хто тут простирадла фотожаб постить, варто було б поцікавитись розділами цієї неоколоніальної угоди.
Це просто їх громадянський обов"язок - прочитати ту угоду і розібрати по пунктах.
Може на Євромайдані денно і нощно займались вивченням угоди :=)
« Останнє редагування: 24 Грудня 2013, 01:43:05 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Євромайдан
« Прочитано #405 : 24 Грудня 2013, 05:40:15 »

Колонія ... Загниваючий захід ... Комунізм ..
Лікування і ще раз лікування ...
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Євромайдан
« Прочитано #406 : 24 Грудня 2013, 07:49:36 »

Ви що пропонуєте виловлювати по одинці прокурора, слідака і інших при жесті мундира
Так !, краще зараз попередити , щоб потім не було тупих виправдовувань- "я лиш виконував свою роботу" . :prapor:
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Євромайдан
« Прочитано #407 : 24 Грудня 2013, 08:37:14 »

 Що нового по малих пацанятах ?  http://kalush.info/page/molodih-kalushan-viklikajut-na-dopit-cherez-portreti-janukovicha-dokument#comments   Зроблений сайт  http://skoty.info/   якщо менти будуть пресувати ,виставим туда і фото слідака і прокурора .Тай живуть вони з нами і серед нас .  :dopovid
якщо не помиляюсь то слідачка, а не слідак,є там одна шмара яка любить за таке братися,завжди сподівається на резонанс,роздуває .... кажуть хлопці,коли очні ставки проходять то ховає фотку сина із стола  ;)
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #408 : 24 Грудня 2013, 18:21:48 »

Цитувати (вибране)
Во Львове молодая семья, которая только недавно родила молодого мальчика, решила назвать своего ребенка Евромайдан. Такое решение они приняли после того, как уже месяц отец семейства Евген Тихун ездит на Евромайдан и болеет за будущее Украины.
 
http://kvedomosti.com/606-vo-lvove-semya-nazvala-svoego-rebenka-evromaydan.html
Записаний
Следи за контекстами!

lion

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 114
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:18:21

    Звідки: Калуш
Євромайдан
« Прочитано #409 : 24 Грудня 2013, 19:43:33 »

Кирилл и Наталья Федоровы из Донецка решили назвать своего новорожденного ребенка Антимайданом.
http://obozrevatel.com/curious/42705-v-sotssetyah-aktivno-obsuzhdayut-donetskogo-novorozhdennogo-kotorogo-roditeli-nazvali-antimajdanom.htm
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #410 : 24 Грудня 2013, 21:39:28 »

 :bayan
Ви перший раз зайшли в тему?

http://forum.kalush.info/index.php/topic,8314.msg159547.html#msg159547

Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Євромайдан
« Прочитано #411 : 25 Грудня 2013, 00:29:38 »

я насправді дуже не хочу агітувати чи відмовляти від євросоюзу ( значно менше маю прихильності до тайожного союзу ) , але в любому випадку пропоную обдумати спочатку наприклад такий факт : чому "уркаїнські" політики і алігархи ( а також їхні молодші колєги з тайожного союзу ) так активно будуються , тримають свої гроші і проводять свої відпустки з вихідними у тому запаскудженному гейсоюзі . я розумію , що : а) вони всі підори , б) не путай туризм з іміграцією . хоча навіть пахан при побудові своїх промежигірностей замовляв все в гейропі , при тому всьому що все виробництво і індустрія в руках партії підорасів .
   у нас час ми всі прекрасно розуміємо , що кожна потрачена гривня в Україні за законом мультиплікатора грошей даж певні зиски для держави і її людей . 

( написано під впливом  :

 http://obozrevatel.com/chronics/87642-zhena-kernesa-pokazala-foto-v-bikini.htm

 http://www.youtube.com/watch?v=RR5_1XjxvBg&feature=youtu.be
« Останнє редагування: 25 Грудня 2013, 01:01:17 від ББА »
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #412 : 25 Грудня 2013, 01:24:18 »

А хіба ЄС пропонує Україні членство?
Де таке написано, в якій угоді?
Давайте називати речі правильно:
ТС - це економічна угода. І все.
Асоціація з ЄС - політична і економічна. Це неоколоніальний механізм.
http://forum.kalush.info/index.php/topic,8314.msg159918.html#msg159918
В такому статусі з ЄС уже є такі країни: Алжір, Марокко, Мексика, Туніс, Єгипет, Йорданія...
Згідно логіки євромайданерів: Алжір - це Європа, Марокко - це Європа :=)
На холєру воно потрібно?
Рішення про верховенство законів України, чи про втрату Україною самостійності підписанням міждержавних  угод - це серйозна річ.
Такі важливі питання мають право вирішувати всі громадяни України на загальнодержавному референдумі. :prapor:

Відповідь від: 25 Грудня 2013, 00:55:20
виробництво і індустрія в руках партії підорасів
Партії - то клуби по-інтересах.
Реальними власниками є олігархи і ТНК.
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Євромайдан
« Прочитано #413 : 25 Грудня 2013, 01:27:37 »

А хіба ЄС пропонує Україні членство?

а хіба єс пропонує члєнство ахмєтовим і решту алігархам з діпутатам ? кожному своє : землю - селянам , заводи - робочим , гроші - бандитам , роботу - вуйку петру з добрівлян .
 Не розглядаючи питання про можливості персони на прийняття того чи іншого рішення ( особливо в питаннях присобачення до того чи іншого союзу ) і навіть при умові , що завтра пахан прийме рішення про вступ до тайожного союзу , де є гарантія чи хоча би "вєра в нашєго бога святага прєзідєнта і єго дєла" що післязавтра він не скаже що пожартував і пошле всіх нах . тобто такий собі пересічний яро-май відкриє бізнес по продажу снігу в росію , а тут скажуть , що яник пожартував і треба : а) віддати бізнес поцану з партії рєгійонів , б) суд докаже що яро май як мінімум замишляв убивство предзидентів україни росії і анголи з нікарагуа ( при щонамейше 20 щеживих свідків , з них 10 є найближчими родичами ) ,в) ті же самі пахани з братвою набере супер пупер кредитів від росії а віддавати будеш ти .
 я теж люблю дивитись ролікі з юцюба . і дуже і дуже багато бачив роліків англійською і іспанською мовою ( якими володію на рівні побутовому - тобто щоб вийти на вулицю і побалякати на загальні теми ) і там 80% людей СКАРЖАТЬСЯ що життя все гірше і гірше в єс . АЛЕ ( як каже такий цікавий петро щур - але є одне але ) чомусь ні один з тих еуропейських  вуйків не їде на заробітки в россію чи україну , і ні один з їхніх політиків не тримає гроші , бізнес , дачі , хати , квартири чи хоча би відпочиває в криму , адесі , сочі чи біробіджані . і я чомусь більш ніж впевнений , що в криму , адесі , сочі чи біробіджані від скуки не помреш . але , але , але . уже навіть не хочу акцентувати увагу на переміщення по країні чи містах без кортежів ( а то й взагалі на ровері + один поліцейський на всякий випадок ) . питань можна задавати багато , можна багато фактів знайти , статистику чи інші важливі факти , фактори , чинники чи не знаю що ще . одним словом я дійсно не маю нічого проти росіян чи казахів чи білорусів з узбеками ( таджиками , китайцями , афганцями ...  ) але якщо бути таким собі придуркуватись ББА ( як деякі мене вважають ) - то я беру приклад з наших правителів . ги ги ги . ось наприклад насалик файний хлоп - він мені кає , що файно можна провести час десь на мальдивах . дивлюсь на передачу свого кузена дурнєва про кловський ліцей ( думаю що танді нам підкаже щось цікавеньке про ліцей ) - а там мені радять провести канікули в гиспанії , фарерах , турциї , сицілії чи парижо . давайте же будемо такими ось простими українцями - будемо брати приклад з наших можновладців : адже це ж вони на наші гроші туди їздять , а значить ми самі на свої гроші тим більше зможемо поїхати .
 
 зі . а болгарам і румунам ще давно сказали , що їздити в европу вони зможуть без віз без проблем , але робити - зась . і нічого . за 5 чи 6 років того очікування чомусь не передумали .

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #414 : 25 Грудня 2013, 01:46:27 »

Так сумбурно, що відповідатиму потроху.
Почну з останнього: болгари, румуни, литовці, латиші... можуть і їздити і працювати в Європі. Так.
На яку роботу може претендувати іноземець Ви знаєте добре: на малокваліфіковану, важку. Де не хочуть робити "рівніщі" європейці. (Чому є "рівні" а є "рівніщі" Петрович статтю розміщав, потім знайду. Там пояснено, чому поляки їдуть в Англію підзаробити, а не до нас.)
А хіба не краще було б їм у себе вдома мати нормальну роботу, а не їхати батрачити?
Чомусь після вступу в ЄС ці країни стали ще бідніщі.
Народ по світах змушений шукати кращої долі.
А не передумали про ЄС, бо хто ж їх питав?
У нас же теж народ не питають, чи хоче він асоціації.
Вра :censore те роботу ЗМІ - агітаторів-пропагандистів. Це армія акул пера - усякі Найєми, Карпи, Вересні, які маніпулюють свідомістю, творять віртуальну реальність.
Іде перманентна інформаційна війна.
Затурканий вуйко з добрівлян вірить тому, що "люди в телєвізорі кажут".
І болгарському вуйкові теж лапшу вішають їхні "чесні" журналісти.
Я в темі про Журналістів розмістив договір між США та Україною за 1992-й рік, по якому грантоїдні фонди працюють.
Інформаційний простір вони заполонили такими ідеями, симулякрами, щоб водити народ за ніс, як Мойсей євреїв по пустині водив 40 років. А скільки так тої пустині? ;)
« Останнє редагування: 25 Грудня 2013, 02:07:58 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Євромайдан
« Прочитано #415 : 25 Грудня 2013, 02:20:48 »

Чомусь після вступу в ЄС ці країни стали ще бідніщі.

ой ой ой . щоб я так бідно жив . як кажуть в копанках : факти на ліцо !

 поляки їдуть в основному ЗАРОБИТИ , багато хто їде жити . але ЗНАЧНА більшість повертається в польшу . не байка і не казка . я поки що не зустрів поляків , які би казали , що в польші погано жити . тобто скаржаться на брак роботи , на приїзд індусів , на те , на се , АЛЕ В ЗАГАЛЬНОМУ КАЖУТЬ ЩО ВСЕ ОК ! тобто поняття кращої долі у них не відкидує повернення в польшу . точно также з литвою латвією чи естонією . я знаю багатьох ( як це не дивно але знання російської має свої плюси ) і така ж картина як і з поляками . з румунами чи болгарами не дуже спілкувався , хоча колега працював на будові то так їх матюкав , що й матів не хватало - каже , що ті цигани крадуть навіть взуття з роздягалок . але я думаю що він просто перегинає палку ( враховуючи що я до будови маю таке ж відношення як до космонавтики     :=)     )

 а ось щоб не було так сумбурно підкидую цікавий матеріальчик ...


http://yanukovich.info/uk/rejnhard-proksh/

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #416 : 25 Грудня 2013, 02:36:52 »

Поляки тому краще за Болгарію, Румунію, Литву, Латвію, бо вони на особливому обліку ГосДепу.
Польща є плацдармом Дяді Сема, а плацдарм має бути надійний.
Тому Польща відносно інших нових членів краще живе.
Я знаю багатьох литовців і латишів, які кажуть, що дома .опа, роботи нема, вертатись нема куда.

Януковича ТНК при потребі проковтнуть і не поперхнуться.
Знаєте, як працює поліція з наркоторговцями: вони можуть роками їх не чіпати, забирати в них долю, ловити дрібних сошок.
Але тримати під колпаком.
 Янукович теж під колпаком.
І більшість олігархів бояться, бо купа бабла на іноземних рахунках, а їхні сім"ї, діти в Лондонах.
Заложники в золотій клітці.
Та стаття - то швидше за все заказ тих укр. олігархів, з котрих Янукович, Клюєв потягнули ковдру на себе.
Про Ахмєтова, Фірташа, Коломойського, Льовочкіна - ні слова, бо у них все чесно ;)
Це нормальний дикий капіталізм.
За що боролись, так би мовити.
« Останнє редагування: 25 Грудня 2013, 02:58:53 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Євромайдан
« Прочитано #417 : 25 Грудня 2013, 04:28:37 »

Янукович теж під колпаком.
І більшість олігархів бояться, бо купа бабла на іноземних рахунках, а їхні сім"ї, діти в Лондонах.
Заложники в золотій клітці.

а кого ж вони бояться , якщо діти і бабло в лондонах ? тут між іншим за собою кортеж і 200 сторожів не розставиш навколо .  а кажуть що алігархи люблять вішатись також .

http://tech.obozrevatel.com/news/40859-ukraintsyi-pridumali-kak-obedinit-ukrainu-i-es-bez-sammita.htm
Відповідь від: 25 Грудня 2013, 04:08:08
Поляки тому краще за Болгарію, Румунію, Литву, Латвію, бо вони на особливому обліку ГосДепу.
Польща є плацдармом Дяді Сема, а плацдарм має бути надійний.
Тому Польща відносно інших нових членів краще живе.

угу . я вже навіть не згадую про албанію чи косово , за яке мерика навіть зіміла підняти дупу і закидати бомбами сербію . ось правда рівень життя щось там як у узбеків . щось явно тут госдеп прочухав . можливо все таки справа в людях а не в госдепі . поляки як не крути але все таки за собою самі слідкують , а не лузгають лушпинням і тд ...


Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Євромайдан
« Прочитано #418 : 25 Грудня 2013, 04:41:08 »

йопт....http://obozrevatel.com/crime/95840-izbili-tatyanu-chernovol.htm?nopopup
В Среду, 25 декабря, избили известную украинскую журналистку Татьяну Чорновил, ооб этом сообщил ее коллега Мустафа Найем на своей страничке в Facebook.
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #419 : 25 Грудня 2013, 11:56:50 »

Статья о майдане, запрещенная в украинской «Комсомолке». Только у нас!
Цитувати (вибране)
ВНЕЗАПНО выяснилось, что Украина берет на себя обязательства руководствоваться указаниями ЕС в области своей внешней политики и политики безопасности (без права голоса и возможности будущего членства в ЕС), участвовать во всех гражданских и военных операциях ЕС в зонах конфликтов, сотрудничать с Европейским оборонным агентством (то бишь сдать оставшиеся военные технологии
:o
Цитувати (вибране)
Но это все цветочки. Ягодки — установление на Украине экономической диктатуры ЕС.

«Подобные торговые соглашения у ЕС есть со многими странами Северной Африки, но ни в одном из них не было кабального пункта, который не позволяет Тунису или Алжиру заключать какие бы то ни было торговые договоры с третьими странами, с которыми ЕС не будет согласен, - говорит экономист Михаил Кухарь. - Фактически, Ассоциация давала Брюсселю полномочия решать, может ли, к примеру, суверенная Украина заключить торговый договор с Россией или Китаем или нет. Это нечестный подход».

Відповідь від: 25 Грудня 2013, 11:36:16
а кого ж вони бояться , якщо діти і бабло в лондонах ?
Цитувати (вибране)
«Почему олигархи выступали за Ассоциацию с ЕС? Бизнес у них фактически весь на юго-востоке Украины, а деньги, дети, жены, любовницы, виллы, счета — в Европе, - говорит журналист Александр Чаленко. - Все там, понимаешь? Если что не так, американцы прикроют им визы и арестуют счета.
http://www.buzina.org/polemika/1149-mozhet-li-rossija-pobedit-v-vojne-za-ukrainu.html
Записаний
Следи за контекстами!