Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Євромайдан  (Прочитано 481020 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #360 : 19 Грудня 2013, 22:48:58 »

Ви добре розписали технологію, як треба робити "вброси", щоб з них був толк.
Це наводить на роздуми. ;)

Але припустіть на мить, що раз я так не роблю, то можуть бути інші мотиви в моїх постах.

Може мої пости - то такий антидот на ту пропагандистьску отруту, яка одурманює свідомість "піплів" потужним потоком?
Мій антидот не розбавлений солоденькими ароматизаторами, він - гірка правда.
Я не хочу нікого направляти до правди брехливими методами, бо тоді чим я буду кращий за тих, хто бреше?
 А як відомо, багато хто вибирає солодку брехню, ніж гірку правду.
Записаний
Следи за контекстами!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #361 : 19 Грудня 2013, 22:49:09 »

Про того Антимайдана то як на мене "качка".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #362 : 19 Грудня 2013, 22:50:50 »

кількість зарахують але і вплив буде мінімальний. Всі задоволені
Мені вже зараховано, зразу ж, за кожну відповідь.
Записаний
Следи за контекстами!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #363 : 19 Грудня 2013, 22:57:20 »

Може мої пости - то такий антидот
Може. Але Ви не згадали питання ІР.

А про "антидот" - то не я придумав, що "кнутом і пряником" краще виходить ніж самими "гіркими пілюлями".
Відповідь від: 19 Грудня 2013, 22:51:28
Мені вже зараховано, зразу ж, за кожну відповідь.
Тоді прислухайтеся. Всі ж у виграші будуть.
Відповідь від: 19 Грудня 2013, 22:54:18
Чесно. Чак прикольніший  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #364 : 19 Грудня 2013, 23:00:56 »

Всі не можуть бути у виграші, так не буває в природі, щоб і вівці були цілі і вовки ситі.
Справедливості немає, є баланс інтересів.
Може. Але Ви не згадали питання ІР.
Тут на форумі є хтось, хто знає мене в реалі.
Мені було б цікаво побачити його реакцію на ваші підозри.
Так, я пишу з різних ІР. Як Інсайдер, ну, ви вкурсє.
Це якось міняє суть написаного?
Відповідь від: 19 Грудня 2013, 22:59:26
Чак прикольніший
А він не міняє ІР? ;)
Ясно, мене Ви записали в активні комуністи, а його в латентні. :=)
А ще врахуйте, що він віруючий, а я ні. :dopovid
« Останнє редагування: 20 Грудня 2013, 00:01:41 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #365 : 19 Грудня 2013, 23:03:44 »

А він не міняє ІР? Підморгую
Ги. А ми порозумілися  ;)
ОК. Йду спати, бо нащадок будиться від світла.
Надобраніч.

А вы подумайте. Подумайте...  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Євромайдан
« Прочитано #366 : 19 Грудня 2013, 23:05:29 »

Я постійно думаю, і моя мета, щоб було більше думаючих вільних людей.
Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Євромайдан
« Прочитано #367 : 19 Грудня 2013, 23:40:18 »

стопудів марно.он,відгуки його побратимів про майдан
 http://vk.com/search?c[section]=auto&c[q]=%23%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%81%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%BB%D1%94%D0%BD%D0%B0%D0%B9_%D0%B6%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D1%96_%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%82%D0%BE%D0%BD

я не дуже знаток "контактов" , тому можливо не знаю як правильно відкрити дане посилання . може напиши українською і що треба зробити , а там попробую розібратись

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Євромайдан
« Прочитано #368 : 20 Грудня 2013, 00:04:41 »

нічого нового. скопіювате все посилання.вставити в адресну строку і натиснути ентер  :=)
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=BEZ75CIX5dU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=BEZ75CIX5dU</a> <a href="https://www.youtube.com/watch?v=qDqzODc09Xk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=qDqzODc09Xk</a> <a href="https://www.youtube.com/watch?v=hlQdgj2V6DY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=hlQdgj2V6DY</a>
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=1zK-kIqJW5U" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=1zK-kIqJW5U</a>
На сайті американського агентства Bloomberg за підписами Виталий Сыч, Сергій Лещенко, Mustafa Nayyem, Mykhailo Gannytskyi вийшла наша стаття про те, що Ахметов та Фірташ вже побудували Європу для своєї родини, купуючи найдорожчі квартири в Лондоні та вивозячи туди своїх дітей до школи, тоді як для решти своїх співгромадян вони залишили азійське пекло. Наприкінці статті закликаємо уряди ЄС до адресних санкцій, включно з візовими заборонами, для представників влади Януковича. Першим до списку пропонуємо кандидатуру Андрія Клюєва. Подяка Віталію Сичу за ініціативність та наполегливість!
« Останнє редагування: 20 Грудня 2013, 00:39:55 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Євромайдан
« Прочитано #369 : 20 Грудня 2013, 01:54:45 »

 =))
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Євромайдан
« Прочитано #370 : 20 Грудня 2013, 08:45:20 »

Такою вони хочуть зробити всю Україну.

Бачив на європейській площі звезену зі сходу скотину, що називається "Антимайдан". Я стояв мабуть хвилин десять незворушно тупо витріщившись на це убоге видовище. Коли бачиш це десь на відео в неті, то це одне, але коли бачиш вживу, то зовсім інше. Напевно нічого раніше вжитті не викликало в мене такої огиди як ці тварини. Скот . Нахаляву пожрати, побухати, посрати, посцяти. Нічого більше їм не треба. Скот, який жодного разу не виїжджав за межі своєї задрипаної розйобаної області, але точно знає , що в Європі одні підари.Відношення їх хазяїнів до цього скота як до скота. Перлова каша з хлібом. Як на зоні. Слухняне стадо, яке за миску похльопки буде стояти за що небудь і проти чого небудь скільки йому скажуть. Насправді це не смішно, а страшно. Страшно коли розумієш, що такою вони хочуть зробити всю країну. Зробити тут Північну Корею, де розстрілюють за те, що читав газету. Тому я кажу тим людям , які ниють , що майдан не такий, що протести недостатньо радикальні, що опозиція хуйова і тому треба сидіти подомам: шановні, коли Яник зі своїм донецьким кодлом після 15-го року засяде тут навічно і нам буде сказано "больше двух нє сабірацца" тоді ви згадаєте і майдан, і опозицію, і все інше, але буде вже пізно.
http://r-drogobych.livejournal.com/30951.html
Відповідь від: Грудня 20, 2013, 08:20:53




 =))



<a href="https://www.youtube.com/watch?v=5TMH6PHG1vc" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=5TMH6PHG1vc</a>






Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #371 : 20 Грудня 2013, 11:28:51 »

Дуже ролик сподобався.
Цікаво хто вбивав мову у голови нещасних галичан?
І це вони ще так нас люблять.
Страшно подумати як вони можуть ненавидіти
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Євромайдан
« Прочитано #372 : 20 Грудня 2013, 11:43:39 »

Юрку!

Прості росіяни не такі - в своєму основному виразі.
Але от властиво отаке відношення до "українства" їм і вдобують...
Сумно.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #373 : 20 Грудня 2013, 12:02:46 »

Та ясно шо не такі. Їм в більшості ми так само по барабану, як і вони нам  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Євромайдан
« Прочитано #374 : 20 Грудня 2013, 12:11:37 »

 насправді бфльшфсть росіян як і українців вірять в те що їм показують російська пропаганда працює набагато краще ніж українська. і тому в московії впевнені що у нас тут пачті вайна що ми живемо бідніше і що Україна це проект америкосів аби послабити вєлікую расєю. хоча насправді росіяни такі ж люди як ми і так само люблять українців як і українці звичайних росіян.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #375 : 20 Грудня 2013, 12:19:55 »

При грамотній зовнішній політиці цього б не було.
А то Юлька підлизувалася, Ющ - тупо ігнорив, а Яник взагалі показав своє "лице" після чого Путя ліпить з нього коники як з пластиліну.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Євромайдан
« Прочитано #376 : 20 Грудня 2013, 12:22:34 »

тому що нема політика державника! котрий би думав про Україну глобально а не в контексті бізнес структури!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Євромайдан
« Прочитано #377 : 20 Грудня 2013, 14:44:59 »

тому що нема політика
доповню
ще також політиків державників та державницької політики загалом бракує. А державницьку ідею пробують родити, але поки якось дуже недолуго виходить.
Зате народ на майдані то все гарно вибудовує.
Біда лише, що аби воно ще й втілилося треба років. Бо силою ніхто не віддасть та й ніхто і не пробуватиме забрати. А еволюційним шляхом то може ще років 20 йти поки щось вималюється.
Хіба старший брат притисне на стільки, що всі об'єднаються.
Але поки він тисне і фінансово і інформаційно. І досить успішно.
Відповідь від: 20 Грудня 2013, 14:44:20
Для нього
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Євромайдан
« Прочитано #378 : 20 Грудня 2013, 21:44:32 »

Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Євромайдан
« Прочитано #379 : 21 Грудня 2013, 07:59:28 »



<a href="https://www.youtube.com/watch?v=5L5lMN4rf6Q" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=5L5lMN4rf6Q</a>



Просрали кацапи 2 війни в Чечні ... тепер платять дань орді :)




Донбас годує Україну???

Кабінет міністрів має намір в 2014 році направити 13,303 мільярда гривень на підтримку і часткове покриття витрат державних вугледобувних підприємств. Про це йдеться в проекті закону "Про Державний бюджет України на 2014 рік", поданому урядом до Верховної ради 19 грудня для обговорення в першому читанні.
"З урахуванням розпочатого процесу приватизації та передачі в концесію державних вугледобувних підприємств, такий обсяг фінансування дозволить виконати норми Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" та забезпечить своєчасність виплати заробітної плати шахтарям і виконання зобов'язань з оплати спожитої електричної енергії", - йдеться в документі.

Як повідомлялося, державні вугільні шахти України за січень-жовтень 2013 збільшили збитки від випуску товарної продукції в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року на 24% - до 12,261 млрд гривень з 9,369 млрд гривень.

У жовтні 2013 року збитки вугільних підприємств без урахування коштів державної підтримки становили 1,25 млрд гривень і порівняно з жовтнем 2012 року збільшила на 13,7%.

Итого почти по 300 гривен с каждого жителя Украины. Ну с каких мы должны кормить убыточников? Это же не врачи/учителя.
Обычная профессия. Но это костяк поддержки регионалов. Управляемая масса людей. А платим за это мы.

А вот еще 200 миллионов на пропитание кормильцев:

Хотели, как лучше, а вышло....как неудобно вышло..

Про обласний бюджет на 2013 рік
20 декабря 2012 года

1. Встановити:
1.1. Доходи обласного бюджету на 2013 рік в сумі 10 847 499,4 тис. грн., в тому числі за рахунок дотації вирівнювання з державного бюджету в сумі 810 820,2 тис. грн., додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів в сумі 92 891,3 тис. грн., субвенцій з державного бюджету в сумі 4 915 403,5 тис. грн.

Державні вугільні шахти за січень-липень 2013 року збільшили збитки від випуску товарної продукції у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року на 35% - до 8,431 млрд грн з 6,251 млрд грн.
Про це йдеться у звіті Міністерства енергетики та вугільної промисловості.
Згідно з документом, у липні 2013 року збитки від випуску товарної продукції державними вугільними підприємствами без урахування коштів державної підтримки склали 1,225 млрд грн і порівняно з відповідним місяцем 2012 року збільшилися на 217 млн грн.
"За січень-липень 2013 р. з державного бюджету надійшло 7,804 млн грн на часткове покриття витрат із собівартості вугільної продукції", - сказано у звіті.
Також у документі зазначається, що у липні 2013 року фактична собівартість 1 тонни товарної вугільної продукції склала 1 292,1 грн і порівняно з відповідним періодом 2012 року збільшилася на 148,3 грн (на 13%).

Дальше было вот так:

Верховная Рада увеличила на 6,4 миллиарда гривен расходы госбюджета в 2013 году на выплату заработной платы работникам государственных угледобывающих предприятий.
За закон о в несении изменений в закон о государственном бюджете на 2013 год проголосовали в четверг 242 народных депутата из 350 зарегистрировавшихся в зале.
Согласно закону, увеличился объем доходов и расходов общего фонда государственного бюджета на 6 млрд. 422 млн. грн.
В частности, согласно закону, на финансирование бюджетной программы "государственная поддержка на частичное покрытие расходов по себестоимости готовой товарной угольной продукции" будет направлено 5,5 млрд. грн.
Кроме того, для Министерства здравоохранения Украины будет направлена сумма 922 млн. грн. по программе "развития службы экстренной медицинской помощи для учреждений здравоохранения Украины (приобретение медицинского автотранспорта)".
Источником дополнительных расходов закон устанавливает средства, которые перечисляются Национальным банком в соответствии с законом "О Национальном банке Украины".

Ну а вышло совсем неудобно:)

Донецкая область может закончить год с дефицитом бюджета
16:55 18.12.2013
Донецкая область может закончить 2013 год, выполнив бюджет на 95% от плановых назначений министерства финансов. Как передает корреспондент «УРА-Информ.Донбасс», об этом сегодня, 18 декабря, заявило руководство Донецкой области в ходе встречи с представителями дипломатического корпуса иностранных государств в Донецкой области, посвященной 96-летию дипломатической службы Украины.

Было отмечено, что новый год регион встречает с количеством населения в 4 млн 350 тыс. человек, а ожидаемое отрицательное сальдо составит -$30 тыс. Снижение объема реализованной промышленной продукции по итогам 11 месяцев составляет 6,9%, а за год планируется цифра около 6,5%. При этом по сельскому хозяйству на Донетчине наблюдается рост в 4%.

Кроме всего прочего, наблюдается сокращение рабочих мест – около 78 тыс. грн, что является серьезным показателем, учитывая что в области насчитывается 1 млн 80 тыс. рабочих мест. Сокращение, в основном, наблюдается в промышленности и базовых отраслях. Что же касается бюджета, то по итогам 11 месяцев плановые показатели назначений Минфина составили 95% и ожидается, что годовой итог будет не лучше.

Спасибо Вам, кормильцы!
http://columbus2.livejournal.com/1735454.html

Записаний