Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Калуш та Ялта – найкращі за якістю життя великі міста  (Прочитано 22621 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

та я чесно кажучи як бачу неподобство про камеру не думаю зразу очі кровю запливають і йду сваритись. я надто імпульсивний для фоткання. хоча то мабуть більш дієвий спосіб щоб провчити.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

То як кому.
Одного настрашиш. А іншого лише розізлиш.
А от як буде знати, що всі побачать його геройство, то може і подіє...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

прошу вибачення невнятно написав. якраз мав на увазі що фоткання і показ фоток більш дієвий спосіб. :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Ще було б добре якщо б прочісували мобільні мотоциклетні групи по місту.
Тоді краще - на скутерах - бо шуму від байків ойо-йой.
А різні мобільні групи і таке інше ,ну добре б звичайно було,але ви вірите що таке буде?.
Нехай спершу створять їх на добровільних началах з волонтерів, якщо платити зарплатню накладно. Оплатою яким могли б бути суми самих штрафів.
Але, якраз ті, що мали б слідкувати за порядком самі його і порушують часто. Не раз бачила як правоохоронці і окурки кидали не лише на асфальт і пісяли в урну, і палили у недозволених місцях і пиво розпивали біля дитмайданчика...Для початку потрібно, щоб ті, що слідкуватимуть за порядком і культурою самі їх любили і дотримувались.
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45


Тема розрухалася  :) Дуже цікаво ще було б викладати відео порушень в громадських місцях на сайті (цікавість викликали б важкі випадки порушень). Сам ось подумав що мотоциклетні групи це вже ЄВРОПА до якої нам як до Москви раком - дорого і довго. Якщо б формувати підрозділи "народного виховання" то з свідомих громадян яким не наплювати на місто (ну хоча б щоб комадир групи був свідомим  :)) Жаль що тема "Золото з сміття" в Насалика не пройшла - переробка вуглецевмісних виробів на синтетичну нафту (мінеральна нафта складається на 85% з вуглецю) Я якраз захопився вивченням цього виду утилізації сміття....
Записаний

italyano

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2017, 12:41:46

    Звідки: Дзвонарська

Да ну кинь ссилку де вибрали лиш Калуш і Ялту  :o
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

то Насалик навіть не тонко затролив. Думає, бидло захаває
Записаний
When doctors differ who is to decide?

italyano

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2017, 12:41:46

    Звідки: Дзвонарська

ясненько
Записаний

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=6ZIYUTfuA7g" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=6ZIYUTfuA7g</a> тут можна побачити Калуш чужими очима ...
« Останнє редагування: 14 Лютого 2013, 19:12:19 від yurko »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

знімаои найгірші місця. зняли б найкраще на сході . думаю було б гірше. але в загальному дійсно ..опа. а цього року особливр "вражають" дороги. як за 1-2 роки . "нові " дороги перетворились в решето?  :duvno  в пісні, як так можна не любити свою землю? :unknow
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь

По версії журнала Фокус Калуш знов потрапив у рейтінг найкращих для життя міст. Щоправда, вже на 43 місці.
В цієї ж півсотні знаходяться 8 кримських міст, а перше віддано Вінниці: http://crimea.vgorode.ua/news/184090

Від себе: щодо перших місць питань не маю. Вінниця дійсно дуже гарне місто, І-Ф - теж сподобався, Львів - нема питань. Київ - ну тут справа смаку, як на мене, він завеликий. По відгуку знайомої, до речі, в Київ щиро закоханої, це, з одного боку - справжня столиця, з іншого - розрісшийся в кілька разів Сімферополь з так само розрісшимися проблемами :)
Севастополь - місто бомбезне, однозначно :good:
Інші не так гарно знаю, але на прикладі Сімферополя бачу, що вже не так все однозначно, як у лідерів рейтінгу  ;)
Записаний