Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Турфірми, туроператори та турагенти.  (Прочитано 38132 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #20 : 29 Квітня 2008, 15:21:45 »

М-да. Ви вибрали "високий сезон"  :) Номер в хорошій "четвірці" на 10 днів в районі Сіде буде коштувати $$1200-1300 в кінці травня і $$1600-1800 в кінці липня... Гроші там ходять любі. Останнім часом турки більше євро люблять. Картки працюють, але без готівки не обійдетесь. Продовження моїх історій - скоро. А поки-що подивіться на ці два готелі, чи подобаються: http://www.lindahotel.com/rus/index.htm і http://www.bellasunside.com
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #21 : 29 Квітня 2008, 19:15:41 »

Ігор_О, по другій ссилці ніц нема па руськи, а от перший готельчик намана.
____________________________________________

А ось глянь шо ми з Бюті нарили самі:
спершу зайшли сюди - http://www.turtess.com.ua/spos.php , далі скачали файл у рядку - SPO LWO AYT 047
у тому скачаному файлі, на основі наданої тобою інфи, нарили таку ціну 1833 (фіг зна у якій то валюті) і таким чином перейшли на таку сторінку - http://www.teztour.com/book/vc/site_c/s/catalog?hotel=66370 . Цей готельчик нам сподобався :), але якшо то ціна в євро, то чуть дорогувато. :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:55:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #22 : 30 Квітня 2008, 08:21:44 »

Тушканчику, може я і помиляюся, але по моєму то недобре. Якщо вже тобі людина бувала пропонує вибрати  місце для відпочинку з кількох перевірених на собі, а тому завідомо нормальних (якщо не хороших), то потрібно дивитися і вибирати, а не шукати на осліп самому.
Я от глянув на ті турецькі сайти і зрозумів лише одне, що без допомоги людини, що там уже побувала, вибрати щось дуже складно, бо ті сайти гарні але дуже малоінформативні і складні для орієнтування у них.
Виходом для вас думаю буде таке, Ігор_О дасть вам не 2 а 4 або і більше готелів, а ви все одно мусите вибрати з них а не з цілого моря інших, ще "необслідуваних".  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #23 : 30 Квітня 2008, 09:18:33 »

Привіт!
Це добре, що люди самі шукають. Адже це вони їдуть у подорож, ми лише хочемо допомогти. Таким чином здобувається досвід, я це проходив. Стосовно того готелю, що ви вибрали - щось ви напутали. Ви дивились спецпропозицію TurTess-у. А готель - в каталозі іншого оператора, TezTour-у. В СПО SPO LWO AYT 047 такого готелю я не знайшов. Та то дрібниці. Тепер детальніше. Готель, на який ви звернули увагу непоганий, але є певні недоліки:
1.Якщо чесно, цей готель мене не вразив нічим, тобто, я шукав якусь родзинку, щось таке, чого нема в інших, що має мене спонукати вибрати саме його при рівній ціні. Нічим не відрізняється від інших. Це суб'єктивне враження.
2.Фетхіє - це курорт на Мармуровому морі, аеропорт Даламан. Тобто, на десь 20% дорожче ніж в Анталії. Тут менше туристів з СНД, 90% в готелях живуть європейці. Про плюси і мінуси цього я напишу наступному розділі своїх історій. Те, що дорожче - не зовсім недолік  :)
3.Читаємо в описі: 10% номерів з видом на море. А решта, в кращому випадку - з видом на басейн, а в гіршому - на господарський двір сусіднього готелю. Роміщений за 350 метрів від МІСЬКОГО пляжу. Далі читаємо, що до пляжу їздить автобус! Отже, насправді не 350 метрів, а "трохи" більше. На міському пляжі лежаки, матраси, парасольки - платно. А це десь 12 доларів на двох. За 10 днів - 120 доларів. Краще купіть за ті гроші хорошу золоту річ нареченій - в Туреччині це реально. Крім того, готелі, які не мають СВОГО (тобто доглянутого, чистого) пляжу, а відсилають своїх туристів на МІСЬКИЙ... Порада - такі готелі не розглядайте.
А взагалі, зараз допишу розділ, який стосується саме готелів і проживання, тоді і критерії відбору ситематизуються.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #24 : 30 Квітня 2008, 22:58:15 »

Тушканчику, може я і помиляюся, але по моєму то недобре. Якщо вже тобі людина бувала пропонує вибрати  місце для відпочинку з кількох перевірених на собі, а тому завідомо нормальних (якщо не хороших), то потрібно дивитися і вибирати, а не шукати на осліп самому.
А шо навіть спробувати не мозна? :offense

Стосовно того готелю, що ви вибрали - щось ви напутали.
Всьо може бути. Просто вчора за компом ми з Бюті сиділи разом на пару і мишка з перемінним успіхом переходила з рук в руки. :pardon

Вчора я нарив ось таку карту Туреччини. Подивившись на цю карту, я доказував коханій, що Фетхіє то є Мармурове море, але то безуспішно і вона вперто не вірила, що там відпочинок може бути дорожчим ніж на узбережжі Анталії. Та менеше з тим, це і так була проста спроба знайти бодай хоч щось виходячи з інформації, яку надав Ігор_О вище. :) Ми помалу починаємо вїжджати в "дабли", "оленклюзіви" ну і т.п.

Щодо міського пляжу, то це досить важлива інформація. ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:55:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #25 : 30 Квітня 2008, 23:14:43 »

Капєц! о.Лесбос так близенько і Родос, та і Троя була на території теперішньої Туреччини. Чогось ніколи раніше того не помічав, не дивно що на Кіпрі такі тьоркі. Але мудрі люди оті турки, політика політикою, а гроші на туристах - головніше!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #26 : 01 Травня 2008, 00:42:54 »

Величезне спасибі Ігор_О за таку цікаву і дійсно корисну інформацію :frend
Я теж планую цього року відвідати з чоловіком Туреччину, тому всі ваші розповіді тут для нас на віс золота ;)
Скажіть будь-ласка, якщо хочеться віддихнути 14 днів на престижному курорті, то як буде коливатися затрачена сума в середньому на 2-х чоловік?
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроператори та турагенти.
« Прочитано #27 : 01 Травня 2008, 01:22:01 »

Розділ III. Ви - в раю!  :)
З аеропорту вас і інших пасажирів везуть по готелях. В кожному готелі є представник вашого оператора, він вас зустрічає, допомагає поселитись і проводить короткий інструктаж. З ним вам необхідно контактувати в першу чергу стосовно можливих проблем чи непорозумунь з адміністрацією готелю. Цей представник буде пробувати впарювати вам різні екскурсії і розказувати, що купувати ті ж самі екскурсії у маленьких агенствах за межами готелю – злочин проти людства і нього особисто (бо у нього на 30-40% дорожче)  :) Тому будьте уважні. При поселенні спробуйте відразу зорієнтуватись у розміщенні номерів. Номер, звичайно, краще з видом на море. Я майже впевнений, що вам спочатку дадуть з видом на якусь стайню. 10 доларів для портьє допоможуть вирішити цю проблему. Це маленькі хитрощі, а турки – досить хитрий народ  :) Якщо готель великий, на руку вам додуть такий браслет-ідентифікатор, що посвідчує вашу належність до саме цього готелю. Можна багато говорити про те, який готель кращий, великий чи малий. У маленьких ніби по-сімейному затишно, не так шумно. Але і все на виду, за 10 днів ви станете як родина, всі вас обговорять, ви всіх обговорите  :) У великих готелях все з точністю до навпаки. Як на мене – краще великий. Це щодо морських курортів, в Європі я дуже люблю невеликі (часто сімейні) пансіони.
Ну от, ви приїхали, зайшли в номер, не забули дати чайові портьє. Взагалі, чайові – це частина турецької туристичної індустрії. Чайові прийнято давати скрізь – починаючи з автобуса, який вас віз з аеропорта (там біля шофера на панелі обов’язково висітиме скринька), закінчуючи покоївками, які прибириають у номері. Чайові покоївкам слід лишати на подушці – тоді вона знає, що це її. Гроші, які лежатимуть на столі чи тумбочці вона не зачепить. Так робити, звичайно, не варто. Я не чув про крадіжки, але не треба ризикувати. Розмір чайових всюди стандартний – 1 ! А ви вже вибираєте, долар чи євро  :)! Тому раджу перед поїздкою наміняти дрібних доларів на ці цілі. В готелі є басейн, біля басейну лежаки з матрасами і парасолі. Як правило (це стосується і найдорожчих готелів) зранку йде змагання за те, щоб зайняти лежак біля самого басейну. Для цього на лежак кидається рушник і пляжна сумка (без цінних речей) - і можна йти снідати. Тут хтось питав про температуру. Температура у червні-липні-серпні на рівні 40 градусів вдень. Це не страшно, привикається швидко. Але є загальне правило – між 13.00 і 15.00 на сонце не показуватись! Сховайтесь в номері, посидіть в барі. Крім того, сонце в Туреччині дуже пекуче – ОБОВ’ЯЗКОВО слід взяти креми з найбільшим „фактором”. Я не жартую. Щоб не купувати там по 30 доларів за тюбик. Більшість часу всі проводять біля басейну, в барах чи на спортмайданчику. На морський пляж ходити варто кожен день, хоч для здоров’я. Вода значно солоніша, ніж в Чорному морі, тому треба ополіскуватись в душі постійно. Персонал, як правило, знає німецьку мову, трохи російську і англійську. Якщо готель дорожчий, і наші рідко туди їдуть – російську можна викреслити. В системі простого AL всі напої в барах безкоштовні. Але це стосується лише турецького виробництва. Вино турецьке буває двох „марок” – біле і червоне. Гидота рідкісна, як і шампанське їхнє. Пиво – добре. Ще, там всі п’ють джин-тонік. Але це справжній джин-тонік, тобто джин Біфіттер зі справжнім тоніком і лимоном. Ви одразу відчуєте різницю з тою бурдою, яку продають у нас. Ще там є горілка турецька – „рака”. Її подають у вузьких давгих стаканчиках, теж розбавлену тоніком. Це анісова горілка, терпкий смак. Мені вона дуже подобається, пив її завжди ввечері в барі перед сном. Ще один особистий секрет – не зловживайте пивом! Наші туристи від жари ним і рятуються, а потім ходять мокрі, як тюлені. Від жари і зайвого потовиділення є старий ковбойський спосіб – віскі з колою! Я частіше беру і без коли, просто з льодом  :) Турецьке віскі досить непогане.
В номері у вас буде маленький холодильник, який всі називають міні-баром. Все, що є у міні-барі як правило платне і ціни вказані. Ще може бути міні-сейф. В дорожчих готелях – безкоштовний. Якщо нема в номері – скористайтесь платним на „ресепшн”, це десь 1-1,5 долара за добу, це того варте – будете впевнені що ваші документи і гроші (готівка) в безпеці. Далі буде... (засипаю  :))

Відповідь від: 01 Травня 2008, 01:19:20
Скажіть будь-ласка, якщо хочеться віддихнути 14 днів на престижному курорті, то як буде коливатися затрачена сума в середньому на 2-х чоловік?

Від $2000 і до упору. Надто неконкретне питання, вибачте. Давайте ставити цілі і шукати шляхи їх вирішення. Пліз.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроператори та турагенти.
« Прочитано #28 : 01 Травня 2008, 11:58:32 »

Розділ IV. Особливості проживання
Кухня. В готелях Туреччини харчування відбувається за системою „шведський стіл”. Тобто, на довгих столах розміщені різні страви і кожен накидає собі що хоче і скільки хоче. Від зірковості готелю якість їжі не дуже залежить, вона всюди висока, але є різниця в різноманітності. Кухня в готелях не є ТУРЕЦЬКОЮ, вони навмисно роблять кухню ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНУ. Є одна суттєва особливість – так як Туреччина є мусульманською країною, то там немає і не може бути свинини! М’ясних страв багато, але лише курятина, телятина, риба. В усіх готелях 5-ти зірок і в деяких 4-ках є ресторани “A la carte”. В деяких готелях може бути два-три таких ресторани. Вам надається право відвідати такий ресторан безкоштовно (один раз за період проживання кожен ресторан). Для їх відвідування потрібно записатись наперед, ваш гід допоможе. Такі ресторани мають свою специфіку, наприклад, турецький, італійський, рибний і т.д. Ці ресторани відповідають нашому уявленню про такі заклади: столики, меню, офіціанти, свічки. Якщо ви ввечері пішли в такий ресторан і випадково не наїлись – не переживайте, можете продовжити вечерю в звичайному ресторані зі шведським столом  :)
Спілкування. Як я вже писав вище, є готелі де більше європейців, а є такі, де „наш брат” відпочиває. Мінуси є в обох випадках. В першому випадку може заважати мовний бар’єр і наші совкові комплекси. Нам з дружиною було шкода дивитись на одну молоду пару з Росії (Оренбург), яка вперше виїхала за кордон, ні слова англійською і т.ін. Довелось взяти їх трохи під свою опіку, бо вони не знали ні як стати, ні як повернутись. В готелях другого типу часто повно братів-росіян, вічно п’яних, вічно незадоволених, які вважають себе царями природи і що за 20 у.о. турки мають ім мити ноги. Типове „новоруське бидло”. Крім того, відношення до україномовних у них своєрідне, типу – „панаєхалі тут”. У мене на цьому грунті траплялись конфлікти. Хоча, останнього разу в „європейському” готелі мені довелось трішки макати в тарілку з зупою і стукати по шиї одного молодого німця, німці теж наглуватий народ. Персонал втрутився в розборку і, до честі турків, визнав мою правоту. А з росіянами були лише словесні перепалки, до рукоприкладства не доходило  :) Далі буде...
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Турфірми, туроператори та турагенти.
« Прочитано #29 : 01 Травня 2008, 21:51:43 »

Дуже гарні розповіді, Ігор_О. ;)

Думав перед поїздкою в Туреччину нарити трохи інфи в неті про цю країну, та виявляється, що тут буде все викладено як на блюдечку. 8)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроператори та турагенти.
« Прочитано #30 : 02 Травня 2008, 16:41:22 »

Постараюсь  :) Тим більше, що я зараз якраз займаюсь організацією відпочинку для своєї сім'ї і друзів - планування маршруту і бронь готелів. Правда, ми плануємо в Італію і далі по Європі. Але "відпочинковий" настрій дає наснагу писати "турецькі історіїї"  :) Продовження - скоро.
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Турфірми, туроператори та турагенти.
« Прочитано #31 : 02 Травня 2008, 16:43:29 »

Знаю Якусь Чернівецьку Тур фірму через якуми їздим В Болгарію!
знаю що вона надає послуги також в турцію!
Я постарасюсь дізнатись про неї більше!

Назва Онікс Тур
Ось дізнався адресу
Адреса: м. Чернівці, вул.Доброго 15/5
Тел.: (0372) 51-02-02

Плюси в тому що дешеві ціни на візи і якість уже 4 роки підряд через неї їздим в Болгарію
« Останнє редагування: 02 Травня 2008, 17:18:03 від ~*PuVo*~ »
Записаний


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроператори та турагенти.
« Прочитано #32 : 02 Травня 2008, 18:17:55 »

Розділ V. Важливі дрібниці
Цей розділ присвячено тим дрібницям, які стосуються проживання в готелі і які не увійшли в попередні історії.
Безпека. На території готелю все чистенько, гарно. Пальми. За межами готелю все зовсім інакше. Ви все-одно не обмежитесь готелем і будете виходити „в світ”. Хоча б на  ринок і по магазинам. Ваша наречена (і Ви) мусить змиритись з тим, що їй вслід будуть ринути слюняві погляди і коментарі тюркською мовою. Деколи її можуть і вщипнути нижче спини - ви не й помітите  :) До цього треба віднестись з розумінням – Схід, жінки в паранджах і т.д. Виходячи з цього, не рекомендую виходити  за межі готелю у надто відвертому одязі. Стосовно поведінки в готелі, пам’ятайте – ви є громадяни Серйозної Європейської Держави  - України.
Ви питали про кредитки. Картки ходять, але я ніяк не можу згадати, де їх можна використати. Справа в тому, що питання витрат на відпочинок у Туреччині є дуже невизначене. Зрозумійте, що коли ви заплатили за тур (наприклад $1500) і отримали в аеропорту свої документи – це означає, що через 10 днів ви можете стояти на тому ж самому місці побувавши у Туреччині (Єгипті, Канарах, Сейшелах) і не витративши більше ані цента! А дже у вартість туру входить: переліт, трансфер аеропорт-готель, проживання з усіма вигодами і харчуванням, трансферт до аеропорта і знову переліт. Ми бачили бабусь з Росії, які працюють няньками у „нових руських” і які при зарплаті $1200 в місяць купували тур у 5-ти зірковий готель за $900 і з нього не виходили (і, відповідно, не тратились)! Адже, вам справді немає де витрачати гроші в готелі, при умові, що основні сервіси безкоштовні і чайові ви принципово не даєте  :) Всі додаткові видатки відбуваються за межами готелю – на екскурсіях, на базарах, в крамницях. Про це – буде окрема історія. Але основне те, що ні на ринку, ні у вуличній турагенції у вас кредитку не візьмуть – це не Європа. Тому при виборі готелю звертайте увагу на таку опцію, як міні-сейф. Краще, коли це є в номері. Але нема біди, якщо є на „ресепшн” – це такий маленький ящичок з замком, який відкривається двома ключами – один у вас, другий у адміністратора. Рекомендую ним користуватись – для документів і готівки.
Хамам. Якщо ви помітили, у всіх готелях є така послуга – „турецька баня”, по-турецьки – „хамам”. Десь безкоштовно, десь за гроші ($30-35)– але є в кожному готелі. Секрет у тому, що відразу по приїзду треба туди сходити! ОБОВ’ЯЗКОВО! Для чого? Це такий ніби ритуал, під час „банних процедур” які з вами проведуть досвідчені „банщики” з вас спеціальною рукавичкою з кінського волосу „знімуть стару шкіру”, це називається відомим словом „пілінг”. Це є обов’язкова необхідна процедура для отримання хорошого настрою і ХОРОШОЇ ЗАСМАГИ! Тому, при виборі готелю рекомендую звертати увагу на цю послугу – краще, коли хамам є прямо в готелі ( а не везуть у „міську” баню  :)) і безкоштовний. Далі буде...
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Турфірми, туроператори та турагенти.
« Прочитано #33 : 03 Травня 2008, 18:50:55 »

http://www.otpusk.com - тож сайт в цьому напрямку.
В сусідньому топіку я шукав відпочинок в Карпатах.Зупинився на Східниці. Якщо вірити цінам в Турцію на сайті otpusk.com то 15 днів в Східниці на котеджах (номери типу стандарт або напівлюкс+харчування) відповідає по ціні 6-8 дням в Анталії (3-4 зірковий готель).
Наприклад :
Отель Club Hotel Delfin , $483 з чоловіка за 9днів , DBL , харчування AL , виліт з Києва 3 10.05 по 17.05
Приховано: Показати
Питание
Бесплатно:
завтрак, обед и ужин шведский стол
алкогольные и безалкогольные напитки местного производства (10.00-22.00)
Платно:
напитки импортного производства
свежевыжатые соки
мороженое
Бесплатно
* сауна (16:00–18:00)
* турецкая баня
* тренажерный зал
* анимационная программа
* живая музыка
* дискотека (вход)
* TV-зал
* дартс
В гостинице
* основной ресторан
* ресторан a la carte (турецкая кухня, платно)
* 3 бара (один бар находится на пляже, платно)
* открытый бассейн
* закрытый бассейн
* врач (по вызову)
* прачечная
* химчистка
* торговый ряд
* прокат автомабилей
* парковка
* обмен валюты
* беспроводной Интернет (в лобби, бесплатно)
* конференц-зал (на 20–100 чел.)
Для детей
* детский бассейн
* мини-клуб (4–12 лет)
* няня (платно)
В номере
* ванна или душ (39 номеров)
* фен
* индивидуальный кондиционер
* телевизор (русский канал)
* телефон
* мини-бар (платно)
* сейф (на ресепшн, платно)
* пол – ковровое и керамическое покрытие (16 номеров)
* балкон (не во всех номерах)
* уборка номера – ежедневно
* смена белья – 3 раза в неделю
* смена полотенец – ежедневно
* room-service (платно)


Запитання до Ігора - то реальна ціна?

З.І. Скільки зараз коштує терміновий загранпаспорт і за скільки днів роблять?
« Останнє редагування: 03 Травня 2008, 19:01:34 від Medved »
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроператори та турагенти.
« Прочитано #34 : 04 Травня 2008, 00:26:24 »

Реальна, чому ж ні.
Але:
1. Не кидайтесь на ціну. Цей готель 3-х зірковий і ціна "горяща". За ці гроші є і непогані 4-и зірки, теж "горять".
2. Я не бачу вильоту в цей готель з України. Чи ви полетите з Москви (Петербурга)?
3. Вибачте, але рекомендую прочитати мої поради щодо підбору готелю вище.

Загранпаспорт? Все можна - питання ціни (такі реалії). Ціна по-терміновому десь $120 за два тижні. Можна і швидше, але дорожче.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроператори та турагенти.
« Прочитано #35 : 10 Травня 2008, 12:46:55 »

Розділ VI. Екскурсії. Базари. Крамниці.
Екскурсії. Як я вже писав вище, коли приїзджаєте до країни вперше – хочеться поїздити, подивитись старовину чи інші цікавинки. Наступні рази вже не так цікаво. Але крім „історично-археологічних” екскурсій є ще й „екскурсії-розваги”. Перша категорія - це Памукалле (соляні озера),  старовинне місто Каппадокія вирубане в скелях, древній театр Аспендос, власне Анталія і Аланія як старі міста. Такі екскурсії є досить цікавими, коштують 35-60 у.о. на людину і займають майже весь день. Тобто, по вас приїде автобус десь в 11.00 і привезе в готель о 20.00. Під час поїздки вас погодують обідом в якійсь кафешці. Особливість таких екскурсій в тому, що, побувавши на ній одного разу, другий раз туди їхати ніби немає змісту. Побачили, ознайомилися з історією і легендами, зробили фото (нацарапали „тут були Коля + Оля”  :)) і все. Друга категорія - екскурсії-розваги: рафтинг – сплав на байдарках по гірській річці 17 км. (я просто балдію), сафарі на джипах або квадроциклах (на останніх – цікавіше), прогулянки на яхті вздовж побережжя до острова Клеопатри або нічна дискотека на яхті (пінна дискотека в т.ч.), рибалка на яхті. Ціни теж в районі 35-60 у.о, тривалість від 4 годин (яхта) до повного дня (рафтинг). На такі розваги можна їздити кожного приїзду, це не набридає. Обидві категорії екскурсій мають основний мінус – вони вимагають від вас додаткових витрат  :(! Наприклад: пара заплатила $1700 за 10 днів, виходить $170 в день перебування в готелі. Якщо ви за цей час тричі поїдете на екскурсії на цілий день – витратите $250-300 і, відповідно, втратите $170x3=$510. Тому я і раджу всім, хто їде до країни вперше (не лише Туреччини) – знайдіть недорогий готель, а економію пустіть на екскурсії. Цікава особливість поїздок на екскурсії: під час переїздів автобусом гід обов’язково зупиниться десь біля крамниці чи кафе. Під приводом відпочинку-перекуру-туалету-напування коня  :) Це взагалі стосується ВСІХ переїздів автобусом. Секрет простий, кожен гід отримує свій маленький бонус від власників закладів. Тому зробіть йому приємність – хоч кави замовте  :)
Базари. Про це можна вірші писати! Базари в Туреччині це щось особливе. І основна особливість – вміння торгуватись. Це як національний вид спорту. Якщо ви спитаєте ціну товару і одразу виймете гроші, щоб заплатити – на вас можуть образитись і взагалі не продати! Серйозно, так було колись зі мною. Для турків важливим є сам процес торгівлі. Якщо ви бурно поторгуєтесь пів-години і в результаті нічого не купите, не переживайте – продавець отримав майже оргазм. Але треба знати і межу торгівлі, не можна пропонувати ціну явно занижену для товару. Визначено досвідом – будь-яку річ на турецькому базарі можна купити за 60% від первинної ціни. Дехто умудряється досягати і більшого, але це лиш на певні речі. Ще, в найбільш глухих кутках базарів ціни можуть бути взагалі нереально низькими. Базари є практично в кожному містечку і поблизу розміщення готелів.
Крамниці. Крамниці в Туреччині, це ті самі базари, але модерніші  :) Ви не повірите, в крамницях Туреччини торгуються так само! От тільки збити ціну на половину у вас не вийде, максимум 25%.
Що купують. В Туреччині є зміст купувати текстильні вироби, махрові рушники, солодощі, золото, деколи - шкіряні вироби. Текстиль і рушники – зрозуміло. Солодощі – бо тут таких немає. Золото – бо дешево і дуже красиві вироби. Шкіра в курортних місцях не надто дешева, але можна натрапити на якусь ексклюзивну річ.

Далі... Ніби все, що згадав – виклав. Надіюсь, допоміг. Готовий відповісти на всі запитання, які можуть у вас виникнути додатково. Пропоную далі перейти до самого початку – вибору готелів.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроператори та турагенти.
« Прочитано #36 : 10 Травня 2008, 12:53:09 »

Medved - з паспортом допомогти можу, звичайно. Якщо треба - напишіть в особисті.

Romana - уточніть, коли саме ви хотіли б поїхати? Ві цього залежить вартість. І ще - два тижні, як на мене, то перебір. Розгляньте варіант 9-10 діб. У мене на морських курортах через 3 дні дах їде - на роботу хочу :)
Записаний

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Турфірми, туроператори та турагенти.
« Прочитано #37 : 11 Травня 2008, 23:26:52 »

привіт!!! ми плануємо відпочинок на кінець серпня, хотілося б в 5-зірковий готель, на 9-14 днів(з цим ще не вирішили).Ми просто з чоловіком вже 3 роки одружені, і практично ще не віддихали, тільки їздили на пару днів на лижі і все, тому думаю, для нас 14 днів пробіжуть швидко :-[
буду вдячна почути ваші рекомендації щодо готелів, де в більшості іноземці, а не росіяни :)
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроператори та турагенти.
« Прочитано #38 : 21 Травня 2008, 14:23:55 »

Вітаю всіх! Перепрошую за тимчасову паузу у спілкуванні, роботи було багато.
Отже, для Tywkanchuka: крім названих мною вище готелів пропоную подивитись ще цей www.ananasotel.com. Готель досить цікавий, єдиний мінус - далеко від аеропорта, їхати доведеться 2 години точно. Але подивіться. Хотілося б почути зауваження і інші думки щодо цих трьох варіантів.
Для Romanu ще шукаємо  :)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроператори та турагенти.
« Прочитано #39 : 11 Червня 2008, 20:51:40 »

Ну от - сьогодні вночі вирушаємо сім'єю у подорож дорогами Європи. Завтра по-плану перша зупинка у Відні. Щасливо усім!!!
Записаний