Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Турфірми, туроператори та турагенти.  (Прочитано 38421 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


   Цього літа ми з beauty хочемо після весілля махнути десь на відпочинок за кордон. Зараз ми в роздумах куди б то поїхати, а головне як саме краще спланувати і організувати поїздку.
В даній темі хотілось би почути в першу чергу поради щодо того як правильно обрати туроператора (турагента). На що в перше чергу треба звертати увагу?
   Звичайно можете радити куди краще поїхати на відпочинок. Де кращі умови, а де доступніші ціни? Які документи необхідні для поїздки на відпочинок за кордон? Що треба знати щоб не потрапити в халепу під час відпочинку? Що ви знаєте про горящі путівки?

   Та наголошую, гловне хочу взнати які у нас є надійні турфірми і що треба зясовувуати при розмові з працівниками турфірми?
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #1 : 24 Квітня 2008, 08:32:25 »

Щось ніхто нічого не радить.  :(

Ось які дані я знайшов про турфірми нашої області:
http://www.business-ua.com/inrubr.phtml?rub=T250&region=21&l=ua
http://tourism.if.ua/ua/tourism/firms/
http://www.if.gov.ua/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=562

Проте сайтів цих фірм я не знайшов. Винятком є тільки турфірма при готелі "Надія", але вона не пропонує поїздок туди куди я хочу, а хочу я або в Єгипет, або в Турцію. :)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #2 : 24 Квітня 2008, 14:08:59 »

Туреччина краща за сервісом і значно безпечніша. У Єгипті, звичайно, старовина і таке інше, але всюди поза готелем ви ходите під охороною. І для цього є підстави. З Хургади до пірамід чималий шмат дороги, а кондиціонер в автобусі може і зламатись, таке там не рідкість. Я бував у багатьох країнах, на багатьох курортах - радий буду допомогти. Якщо ви збираєтесь у весільну подорож, то краще Туреччина, звичайно. Не шукайте турфірми, всі вони працюють з 1-3 великими операторами і мають від них 7-10%. Дехто накручує зверху того, тому вам треба знати ціни операторів, а не агенств. Найбільші оператори, це: TezTour, KaryaTour і TourTess. Їх сайти є в інтернеті, знайдете. На сайтах є пошукові системи і допомога. Шукайте "специальные предложения". Це якраз і є їх ціни. А ближче до дати вильоту ціни йдуть до низу. Там є і описи готелів. Будьте уважні, про готель бажано знайти відгуки тих, хто там був уже. А то пишуть багато  :) Після того, як ви взнаєте ціни, підрахуєте все інше - я продовжу свої поради  :) Бажаю успіхів і Веселих Свят!
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #3 : 24 Квітня 2008, 14:25:33 »

А от і сайти операторів: www.teztour.com.ua, www.karyatour.com.ua, www.turtess.com.ua
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #4 : 25 Квітня 2008, 08:46:51 »

Звичайно дякую Ігор_О за корисну інформацію, але полазивши по тих сайтайх що Ти дав, у мене зайшли шаріки за роліки. Там ціла купа незрозумілих слововсполучень. :unknow Мабуть мені там самому не розібратись. :(
Прийдеться побігати по Франківських турагенствах і попитати їх, може після спілкування з ними я шось і зможу порівняти з інтернетданими. Наразі врахую те, що Ти написав про Туреччину і Єгипет. ;)
Записаний

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #5 : 25 Квітня 2008, 09:29:55 »

Я теж на ті сайти заходила, дійсно голова обертом :o
Ігор_О , ти писав, що
бував у багатьох країнах, на багатьох курортах
, то, може, ти нам щось порадиш. Наприклад, в Туреччині, в яке місто краще поїхати, щоб не далеко було до моря, за готель нічого не можу сказати, бо ніколи не їхала відпочивати за кордон, тому за сервіс готелей мені мало що відомо.
Дякую  :)
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #6 : 25 Квітня 2008, 10:47:48 »

Там все не так вже і складно. Навіть якщо ви прийдете у агенцію, вам все-одно доведеться розібратись у термінології. Що саме вам не ясно? Напишіть, я спробую пояснити. Свого часу сам розбирався що до чого. Є "спец.пропозиція". У ній вказуються назва готелю і зірковість. Далі по стрічках: дата вильоту, кількість ночей, ціна за тип розміщення. Наприклад, DBL - номер на двох, "дабл", DBL+EXB - номер на двох і "екстра бед", тобто батьки і старша дитина, TRPL - на трьох, три окремі ліжка, 2ADL+CHLD - батьки і дитина і т.д. Для вас треба шукати "дабл", це як правило, перша колонка. Так от, заходите на сайт, качаєте пропозиції (файл Exel), і спокійно дивитесь - готель, дата вильоту - це по вертикалі, а по горизонталі - ціна за "дабл". Порада: якщо їдете вперше - не гоніться за зірками. Як на мене, краще ці гроші віддати за екскурсії. Готелі шукайте в районах Кемер, Сіде, Аланія. Аланія найдальше, але і дешевше. Є ще курорти Мармарис, Бодрум, але то дорожче. Хоч і красивіше, на Крим схоже. Є ще одна позначка, харчування. Позначається як AL - все включено. Це означає, що вас будуть годувати стільки, скільки з'їсте, але меню буде не надто різноманітним. UAL - це вже ультра, означає, що годувати вас будуть так, що за тиждень не все спробуєте. Крім того ще й поять  :) AL - все турецького виробництва безкоштовно, UAL - ще й деякі імпортні напої. Так що вперед, вибирайте. Справа в тому, що вам краще прийти в агенцію уже з певними знаннями. Інакше є ризик, що вам навішають локшини  :) Радий буду допомогти, чим зможу. Удачі!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #7 : 25 Квітня 2008, 19:09:33 »

От молодець Ігор_О! Все толково і "по поличках". Після такого репетиторства вже не страшно вирушати у подорож. ;)
А найголовніше, що читаєш поради людини справді бувалої, а не когось, хто ніде не був, а лиш понти ганяє.

Ми з Рибкою аби на Судак назбирали тугриків, то будемо на 7-му небі. Хоч звісно без зірок і "все виключено"  :-D але нам торік так сподобалося, що нічого іншого не хочемо.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #8 : 25 Квітня 2008, 20:42:49 »

без зірок і "все виключено"
Таким чином я відпочивав і не раз. Був і в Коблево, і в Криму, і на Арабатській стрілці... Закордон потягнуло не від того шо є зайві мані, а просто захотілось хоч раз в житті відпочити як білі люди. Ми з beauty надіємось шо "цьоця з Полщі" і "вуйко з Америки" не поскупляться і спрезентують нам на вєсілє пару сотень бацуль. :-D
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #9 : 25 Квітня 2008, 23:50:31 »

Та я теж не все життя відпочивав "по забугор'ях". Дитинство своє пам'ятаю в Затоці і в Криму. Уже одруженим, з жінкою і з дітьми також починали їздити в Затоку, Коблево. Але ж хочеться і світ побачити. Тим більше, що подорож до Туреччини чи Єгипту часом не набагато дорожча ніж до Криму. Це не лише моя думка, доречі. Вважаю, що нашим друзям варто шукати у KaryaTour чи TezTour готель на рівні 4 зірок (можна 4+), з простим AL, для початку. В районі Аланії чи Сіде. З екскурсій варто поїхати на рафтинг (сплав по гірській річці на байдарках) - маса адреналіну  :) Цікаво поїхати також в Памукалле, це така аномалія природня у вигляді соляних озер і каньйонів. Лише туди їхати з Аланії далекувато, шкода втрачати день. Взагалі, екскурсії - це тема окремої розмови. Спочатку треба вибрати готель за вашими можливостями і бажаннями. Потім пройтись по агенствах і звіритись, за скільки вони цей тур вам запропонують. Я вже казав, нормальні агенції вкажуть ціну таку, як і оператор, бо мають 10% від продажі. А дехто може і накрутити додатково. Якщо вам важко розібратись, я спробую щось нарити за вихідні. У вигляді домомоги - я не працюю на турагенства  :) Чи не так, Юрко?  :)
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #10 : 26 Квітня 2008, 07:46:27 »

tywkanchuk ,по1дьте в Турц1ю,в Антал1ю.Стамбул занадто грязний 1 шумний.Звичайно,е св1й колорит,але для в1дпочинку 1 задоволення краще в Антал1ю.Е там новий готель.В1дкрили минулого року.Сестра 1здила,просто в захват1.Сьогодн1 подзвоню на Укра1ну -спитаюсь.Египет ц1кавий,але д1йсно р1вень обслуги нижчий н1ж в Турц11.
А при1жджайте до нас,в 1зра1ль.Я,правда не знаю ц1н,с1льки пут1вки коштують.А ще добре брати Горяч1 пут1вки,дешевше на багато.
  Д1знаюсь 1 напишу.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #11 : 26 Квітня 2008, 08:28:26 »


я не працюю на турагенства  Посмішка Чи не так, Юрко?  Посмішка

Угу, підтверджую. Не на турфірми, а на благо форуму і форумчан  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #12 : 26 Квітня 2008, 12:12:40 »

Як прочитав про Стамбул, то не знав що й сказати. Стамбул цікавий старовиною, але старе місто з його цікавостями можна обслідувати за два дні. В Стамбул українці відпочивати не їздять, туди їдуть на шопінг  :) Іхати до Туреччини на відпочинок у Стамбул, все-одно, що їхати на море в Крим у Сімферополь  :)
Стосовно Анталії. Є два курортні райони Туреччини. 1. Бодрум і Мармарис. Це не Середземне море, а Мармурове. Аеропорт Даламан. Це дорожчі курорти, наші туди їдуть рідше. 2. Анталійське узбережжя. Аеропорт Анталія. Середземне узбережжя, довжиною понад 150 км, з містами Кемер, Анталія. Сіде, Аланія - все це і є Анталійське узбережжя, яке наші просто називають АНТАЛІЯ  :) Тобто, "була в Анталії" - означає (можливо), що була в селищі Конакли біля Аланії. В самій Анталії готелів не багато. Там є цікаве старе місто, старий красивий порт. А на самому узбережжі понад 300 (!) готелів. Практично всі - на першій лінії, тобто до моря не більше 200 м. І кожного року відкриваються десятки нових. У ВСІХ готелях є басейни. У всіх готелях ідеально вилизана територія і чистенький, ввічливий персонал. За межами готелю ситуація не така райдужна. Але це вже інша історія.
Є ще одна деталь - місто вильту і тип літака. З Києва літають Боїнги737 або MD9. А з інших міст можуть давати і ЯК42. Не рекомендую вибирати цей тип літака, але це моя думка. Зі Львова, здається, теж уже Боїнги ходять.
Мене кілька днів не буде, а з понеділка я продовжу свої "описи"  :)
Бажаю успіхів всім і Веселих Свят!
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #13 : 26 Квітня 2008, 20:23:54 »

http://www.tury.ru/hotel.php?id=4906  Белек Белконт1, за тро1х на нед1лю 1000 дол.Повний панс1он.Я не знаю,яке турагенство на Укра1н1,але думаю,що можна питати в р1зних.
  По Стамбулу ходила дуже багато,не з ц1ллю покупок,а з метою знайомства .М1ж 1ншим,ц1кавий момент.До сих п1р у Стамбул1 е назви кафе в честь наших м1ст,м1сць,як1 завоювала Османська 1мпер1я.1,щоб ви знали,народ вважае це сво1м.
Записаний

serg

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    21 Вересня 2009, 00:27:16

    Звідки: Івано-Франківськ
Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #14 : 29 Квітня 2008, 01:17:42 »

Хочу висловити величезний респект Ігор_О, дійсно пишеш толкові і потрібні речі. Майбутнім молодятам також радив би почати з Туреччини, оскільки весільна подорож на море до Туреччини - чи не єдина нагода спробувати зробити собі по-справжньому приємне після одруження. Думаю після цього питання про Крим і т. п. відпадуть самі по собі. Але у мене є одне уточнення: я сам не був, але чував такий нюанс, що влітку в Туреччині не дуже то й комфортно (в силу температури повітря біля 50 град). Може Ігор_О якось прокоментує це? Звичайно відкладати весільну подорож через погодні умови не будеш, але принаймні до того потрібно бути готовим як морально, так і практично, щоб не підсмажитись врешті решт. :frend
Записаний

serg

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    21 Вересня 2009, 00:27:16

    Звідки: Івано-Франківськ
Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #15 : 29 Квітня 2008, 01:31:16 »

Також думаю, що не лишнім буде, якщо Ігор_О закине сюди приблизні ціни на відпочинок в Туреччині скажімо на двох людей в готель 4* зі "все включено" на 7 днів. Думаю молодятам буде легше прикинути варіанти. Я розумію, що ціни залежать від багатьох факторів і міняються щодня, але все ж таки вважаю що приблизна інфа про ціни і умови буде не лишньою. З свого досвіду скажу, що не зустрічав ще людини, яка після відвідин закордонного курорту сказала, що хоче все таки відпочивати в Україні. Тому думаю, що кожному із нас, хто ще не пробував, варто себе "заставити". А молодятам порада, в жодному випадку не дайте себе нікому відговорити. Кращої нагоди приємно провести час шукати не варто. ;)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #16 : 29 Квітня 2008, 09:34:19 »

Усім привіт!
Отже, продовжуємо. Щоб не писати про все відразу і ні про що, я спробую систематизувати свої дописи у вигляді розділів. Домовляємось одразу, що все нижчевикладене є лише моєю суб'єктивною думкою і не претендує на істину в останній інстанції.

Розділ I. Вибір готелю
Для початку треба визначитись з датою поїздки і сумою, яку плануєте витратити. Я завжди літав з Києва, не хотілось мені чомусь ЯКом летіти. До Києва їхав машиною, яку залишав в аеропорту Бориспіль (це не зовсім дешево, краще знайти стоянку десь на "лівому березі"). Тому я мусів робити поправку на пів-дня, щоб до Києва доїхати. Від самого початку ми робили так: визначали дату вильоту в діапазоні 5 днів, я сидів в Інтернеті і шукав пропозиції операторів про яких я вже писав. Вибирав кілька готелів (за цінами, описом і відгуками туристів) і слідкував за ними з наближенням часу. Справа в тому, що коли виходить "спец.пропозиція" то ціна на "дабл" одна, а чим ближче до вильоту - ціна швидко падає. Це і називають "горящі путівки". Фокус в тому, щоб не прогавити свій готель взагалі. Адже може так статися, що ви чекатимете "до упору", а місць в ньому вже й не буде. Тому треба вибрати 3-4 приблизно рівнозначні готелі. За тиждень до наміченої дати ціни вже впадуть достатньо, щоб приймати рішення. Хоча, я деколи умудрявся і за два дні до вильоту бронювати. Просто, для нас уже не проблема зібрати валізи за 3 години  :) Коли рішення прийнято - мерщій до турагенції, яка працює з тим оператором, чий готель ви вибрали. Хто з ким працює бажано взнати наперед. Це можна знайти на сайтах операторів у розділі "Де купити" чи подібному. Мені колись давно повезло, я з першого разу потрапив у хорошу фірму - тур був мені проданий по-чесному, тобто за ціною оператора. По приїзду я завітав до цієї агенції знову, привіз їм фото (для альбому фірми) і сувеніри. Виявилось, що з деякими працівниками у нас є спільні знайомі, а власниця агенції через кілька років ще й поступила вдруге вчитися у вуз разом з моєю дружиною. Тобто, ми подружились і наступні рази я взагалі робив так: сам вибирав готелі, сам слідкував за зміною цін, а коли робив бронь - дівчата робили мені ще й 5% знижки за рахунок своїх бонусів. Адже оператор їм залишає 10% - а тут я сам зробив "їх роботу", ім лише замовлення електронкою відправити. От вони і "ділилися"  :) Так що, пропоную вам даний алгоритм для використання. Далі буде...
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #17 : 29 Квітня 2008, 10:41:13 »

Розділ II. Щасливого польоту!
Як я вже писав, краще обирати літаки імпортного виробництва. Хоча Боїнги і Дугласи, які використовують наші компанії  - бувші у використанні, вітчизняні ЯКи теж давно не нові. В аеропорту ви повинні знайти представника вашого оператора (у них бейджики чи інші розпізнавальні знаки) і забрати у нього необхідні документи (ваучери і квитки). Всі більш-менш цінні речі візьміть з собою в салон. Валізи, які здаєте в багаж, краще мати з кодовим замком. Якщо замка нема – 90%, що ваші речі перевірять грузчики. Воно вам треба? У аеропорту (не в кожному) є магазини DUTY FREE, безмитної торгівлі. Більшість людей ще з часів совіцьких вважає, що все там коштує копійки. Це не так. Я особисто там купую алкоголь і парфуми. По-перше, є гарантія, що купуєш оригінал, а не витвір з Малої Арнаутської. По-друге, дещо дешевше. Алкоголь (мартіні, віскі, текіла) – дешевше на 40-50% ніж у звичайному магазині. Ціни на парфуми такі як у Васі Помадкіна (магазин „Шарм”), але я вже переконався – хоч Вася і божиться, що у нього оригінальні речі – різниця присутня. Все решта в „дьюті фрі” – досить дорого за нашими мірками. Час польоту з Києва до Анталії, 2,5 години, якщо я не помиляюсь. У польоті вам запропонують обід і випивку. Обід стандартний, в коробці. А випивку – на вибір, пиво, вино, горілка, коньяк. Майте на увазі – добавки не принесуть. Але бувалі туристи знають фокус – замовляють одразу ВСЕ. І стюардеса не має права відмовити! Наприклад, вино, коньяк і пиво – кожному, не важливо чи п’є. В результаті дами отримують подвійні (потрійні і т.д.) дози вина, джентельмени, відповідно, коньяку. Все це шліфується уже достатнім запасом пива – після обіду політ проходить значно веселіше (перевірено не раз).  :=) При заході на посадку в Анталії дуже красиві види гір, літак проходить досить низько. Потім – над морем розворот, теж гарно. При виході з літака відразу відчувається зміна клімату. Я вперше думав, що потрапив у мікрохвильовку. Але звикається швидко. В аеропорту перед паспортним контролем є такі „кіоски”, де продають візи. Коли я був там востаннє, кіоски були двох видів – одні продавали за долари, а інші за євро. Причому, ціна була однакова – 20! Звичайно, наші всі ставали в чергу у доларові кіоски, а німці і інші європейці – платили євро. Віза – це такий папірець, який вам вклеять в паспорти прямо на місці за 10 секунд. Взагалі, в Анталії в аеропорту є таке поняття, як черги. Надто багато туристів перевалюють. Тому вам не варто ловити гав, а орієнтуватись чітко і швидко. Інакше, ваші валізи будуть довго крутитися на видачі і чекати на вас (це вже при виході, внизу). Я не чув про крадіжки, але нащо ризикувати? Виходите з будівлі аеропорта – прямо перед виходом стоїть довгий ряд лотків з назвами операторів. Ви підходите до свого, називаєте ваш рейс і прізвища. Російською мовою. Вам вкажуть, де на вас чекає автобус. Автобуси всі з кондиціонерами, зустріне вас гід-супроводжуючий. Гіди – це, як правило, студенти країн СНД на практиці. Тому мовної проблеми не існує. Від цього моменту ви свої валізи вже не носите – їх носять за вас! Бо ви - бажаний гість країни, статки якої значною мірою залежать від валюти, яка (поки що) у вас у гаманці! Ласкаво просимо до Туреччини!  :) Далі буде...
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #18 : 29 Квітня 2008, 10:54:41 »

Ага, і ще одне - я обіцяв вам  допомогти з вибором готелю. Вкажіть орієнтовно коли б ви хотіли вилетіти, на скільки часу і ваш бюджет. Можна в "особисті". Чесно кажучи, мені вже самому цікаво стало  :)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Турфірми, туроперератори та турагенти.
« Прочитано #19 : 29 Квітня 2008, 14:15:40 »

Саме проблемне це з визначенням бюджету, бо зараз як таких живих грошей ми не маємо, а розраховуємо на весільні гроші.
Давай, Ігор_О, ми назвемо приблизні умови шо ми хочемо, а Ти нам шось підшукаєш і назвеш приблизні ціни. ;)
А як у нас з Твоєю допомогою все вийде, то з нас пиво  :drink

Отож, дата вильоту 28.00-01.08.
На 10 днів.
Готель 4 зірки з номером на двох - DBL.
Харчування повне - AL.
Ужбережжя Анталії (конкретно місто не має значення)
Вильот бажано зі Львова на хорошому літаку.

 :)
___________________________________

Ще напишіть хто шо знає як там з валютою: яка більш ходова, чи треба мати лиш готівку, а може там і кредитка піде?
Записаний