Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Готелі в Калуші...  (Прочитано 61333 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Готелі в Калуші...
« : 22 Квітня 2008, 17:43:58 »

Народ хто може яку інфу надати на рахунок готелей в Калуші? Які є, які умови, ціни, відгуки, враження... Дякую...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Готелі в Калуші...
« Прочитано #1 : 22 Квітня 2008, 18:51:19 »

Про то які саме є, описано на сайті, а от про ціни і відгуки треба питати у тих хто в них жив, а калушани у готелях Калуша живуть рідко.
Можу лише розповісти про Асторію. Там зробили ремонти і понакладали тєліки у номери, так що жити можна. А от ціни такі як у Європі. :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Готелі в Калуші...
« Прочитано #2 : 22 Квітня 2008, 19:43:01 »

понакладали тєліки у номери, так що жити можна.
ггг я прочититав тєлки :-D
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Готелі в Калуші...
« Прочитано #3 : 22 Квітня 2008, 20:03:23 »

ГГ.
Нє, тёлки то у "Кондраті".
Хоча у Асторії мабуть теж є, де їх нема  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Готелі в Калуші...
« Прочитано #4 : 23 Квітня 2008, 09:34:20 »

Дякую за выдповіді... Я теж чув за Асторію, але хіба "тєліки"  :) - показник :) І ціни вроді дуже дешеві, не сказав би, що як в Європі - від 90 до 150 грн. Багато чув за Меркурій, і це єдиний готель, який є на сайті з описанням цін, номерів, послуг... і фотки є...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Готелі в Калуші...
« Прочитано #5 : 23 Квітня 2008, 18:50:13 »

Коли я був у Асторії, то по тєліку (канал Тоніс, там ще Калуське виходить) йшла передача про Мілан. Подорожуючі розповідали, що зупинилися у готелі за 15$ за ніч, я якраз запитав адміністратора готелю і вона відповіла, що у них теж є за 75 грн номери  :)
Вийшло трохи кумедно.
Буа у Німеччині у готелі, хоча то ще були марки, але помноживши на 2,25-2,5 можна уявити ціни. Ми жили у лісовому мотелі за 35 марок за кімнату, а були і готелі із зірочками, то там були ціни порядку 70-80 марок. Повірте, що то не Асторія і навіть Меркурій там близько не валявся  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Готелі в Калуші...
« Прочитано #6 : 06 Червня 2008, 14:21:34 »

мдя якщо порівнювати сервіс і гроші то в європі виходит дешевше!!! ви забули баварію і зірку. в баварії також недорого а умови такі ніби живеш на зйомній квартирі!!! а от зірка то саме найдешевше що може бути ну і сервіс відповідний!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Готелі в Калуші...
« Прочитано #7 : 29 Червня 2009, 22:03:26 »

А що означає як на зйомній квартирі? Гарні умови чи навпаки погані, бо власне зйомні квартири теж різні бувають  :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Готелі в Калуші...
« Прочитано #8 : 29 Червня 2009, 22:08:51 »

Ну просто колись у Калуші на хімії часто і довго працювали німці. Для їх зручності було виділено цілий під'їзд 9-ти поверхівки. Потім з того зробили готель для всіх. То за 2 підїзди від Ромашкінового  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Готелі в Калуші...
« Прочитано #9 : 29 Червня 2009, 22:11:20 »

Аааа   :)
зрозуміла :agree
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Готелі в Калуші...
« Прочитано #10 : 06 Вересня 2009, 19:19:40 »

зараз найкращі номери в Касабланці. а іни як у всіх. думаю з готелів найкращий варіант.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ksardas

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    06 Вересня 2012, 17:13:19

    Звідки: 000
Готелі в Калуші...
« Прочитано #11 : 26 Червня 2010, 00:09:23 »

за готелі можу сказати таке - був практично у всіх готелях калуша. саме краще сподобалась касабланка (так доба від 250 грн.) все нове чисте охайне, не сподобалось в меркурію (напевне тому що працівники розхвалювали всій готель як самий кращий із усіх що є в калуші і самий чистий) але коли я зайшов в одну з кімнат то нічого там мудрого нема взагалі. ну а по темі готелів то я не був в готелі (назву не памятаю) який побудований в промисловій зоні як їхати до с.Верхня. готель збудований сугубо для людей які приїжджають на "хімію". кажуть що на даний час цей готель безперечно самий самий із тих що є в калуші.....
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Готелі в Калуші...
« Прочитано #12 : 26 Червня 2010, 00:13:53 »

Чорногора вроді називається... Чи якось так...
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Готелі в Калуші...
« Прочитано #13 : 26 Червня 2010, 00:16:09 »

А У Кондраті були?
Він знаходиться на цій історичній вулиці...ЯК він? Ціни, кімнати ( охайність) запах ( в основному цигарок) як з цим?
З "Касабланкою". "Ммайдан"ом в основному все зрозуміло :)
Там і фото і ціни є на сайті :)
І щодо тарганів? їх ніде немає? Чи якийсь готель може "пишатись" цими гостями?
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Готелі в Калуші...
« Прочитано #14 : 26 Червня 2010, 00:21:52 »

А У Кондраті були?
В мене Кондрат і Касабланка асоціюється з борделем...  :) :) :)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Готелі в Калуші...
« Прочитано #15 : 26 Червня 2010, 00:28:10 »

Ну в нас і ціни, ніч 250грн.  :o Занадто, як на провінційне українське містечко.  :unknow
Чи то я так від життя відстала.  :(
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Готелі в Калуші...
« Прочитано #16 : 26 Червня 2010, 00:33:21 »

Ну власне готель будь-який, може використовуватись для цих цілей  ;)
Але я бачила Касабланківські номери і душові кабіни на фото, досить охайно і зі смаком, ціна сама за себе промовляє також...
Думаю, що жоден готель не обійшла доля....."борделю"...В принципі ніхто заборонити не може - зняти номер
Інше питання, якщо його дозволяють зняти з погодинною оплатою, тоді так...все ясно ...І то мені було б паралельно, Головне щоб прибирали належним чином...
Тобто, щоб не було шкоди для здоров♥я ;)
А хто там був до мене чи хто є сусцідом... абсолютно "паралельно"
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Готелі в Калуші...
« Прочитано #17 : 26 Червня 2010, 00:39:51 »

Інше питання, якщо його дозволяють зняти з погодинною оплатою, тоді так...все ясно ...
Кондрат можна зняти на пару годин. За Касабланку не знаю.
Відповідь від: 26 Червня 2010, 00:35:36
Мене цікавить хто був в Зірці - шо біля ДОСААФУ ? Там персонал ше не вимер ?  :) :) :)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Готелі в Калуші...
« Прочитано #18 : 26 Червня 2010, 01:27:51 »

Мої знайомі жили в Асторїі. Я була в гостях. Може там є різні номери...Але, там, де вони жили в кімнаті не було санвузла, душ і туалет один на поверх. Хоч, у них чисто. Але, коли в ресторані гулянка - чути в кімнаті добряче.
В Кондраті - на верхньому поверсі (де дешевші номери) запах диму присутній. Хоча "упаковка" майже одинакова - велике ліжко, столик, крісло, телевізор, санвузол - душ і туалет, як і в дорожчих номерах. Вони просто більш просторі і краще провітрюються.
На Пасху до мене приїжджали знайомі, то ми зняли квартиру в Баварії. Там мені сподобалось найбільше. Єдина незручність - треба наперед замовляти наявність грячої води.Але, це,здається, не для всіх квартир. Сподобалось те, що одномісним номером вважється 2х км квартира. Бо спальня одна, а в залі - не велике ліжко, а диван. А 2місним номером відповідно є 3км квартира. Тут себе почуваєш по-домашньому - хочеш можеш і готувати собі сам.
На рахунок тараканів, благо, ніде не чула.
О, до Зірки ні разу не добиралсь. Ще маю інфу зі шкільних років, коли туди селили учасників змагань. Знаю, що нікому там не подобалось, але то було ще ого-го-го коли. 
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Готелі в Калуші...
« Прочитано #19 : 26 Червня 2010, 12:46:41 »

Інше питання, якщо його дозволяють зняти з погодинною оплатою
У великих готелях, де клієнтыв вистачає, ніхто не дозволяє погодинноЇ оплати. Але там ззнімають на добу - а живуть... скільки треба. Цього, звісно, заборонити ніхто не може. А у нас в місті, де клієнтів в готелі не дуже, то не можна вимагати, щоб вони пропускали такий, чи не один з основних, спосіб заробітку... Тому, як то кажуть - шо є-то є.  ;)
Відповідь від: 26 Червня 2010, 12:35:06
В Асторії номер з санвузлом на другому (відремонтованому) поверсі одномісний - 150 грн. Крім всього там ще є безплатний безпровідний інтернет. Пароль можна взяти в адміністратора. Єдина незручність - ресторан внизу. Але ж він не всю ніч працює. В суботу і в неділю, звісно, туди краще не попадати ... (в готель я маю на увазі)
В Майдані - стандартна кімната з стандарним набором послуг і широким ліжком - 150 грн. В Меркурії різні ціни. Перевага - все таки там більш-менш професійний підхід до готельних послуг. ОДНА ПРОБЛЕМА. Ні один з переахованих готелів не має хоч би платної але під охороною стоянки. В Меркурія, кажуть, Хемич уже собі теж приватизував. Стоянка стоїть порожня а машини гостей припарковані на тротуарі.  У Майдану невеличкий майданчик позаду - поміж грядками з бульбою, в Асторії - самі знаєте де. Не знаю як там Касабланка, але в принципі проблема зі стоянками у нас в місті є не тільки для гостей міста, але і для мешканців. 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка