Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи можна вимолити кращу долю на небесах для грішника?

Так
- 17 (54.8%)
Ні
- 14 (45.2%)

Всього голосів: 31


Автор Тема: Молимось за померлих  (Прочитано 152803 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #60 : 23 Квітня 2008, 12:55:55 »

Під час клінічної смерті душа перебуває або в пеклі або в раю, точніше на шляху в одне з цих місць.
Якщо відновлення роботи мозку неможливе через кисневе голодування (клітини мозку відмирають), то душа назавжди покидає тіло, тобто наступає біологічна смерть
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #61 : 23 Квітня 2008, 14:55:11 »


рекламує Його Царство і принципи Його Царства
Якось не гарно звучить слово "рекламує" 
А взагалі думка зрозуміла! Гарно написано!

Просто, слово "реклама" асоціюється у вас з чимось негативним.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Молимось за померлих
« Прочитано #62 : 23 Квітня 2008, 15:07:36 »

Під час клінічної смерті душа перебуває або в пеклі або в раю, точніше на шляху в одне з цих місць. Люди, які переживали клінічну смерть розповідають про своє спілкування з Богом: в основному, всі вони йшли в пекло, але Бог їх рятував і повертав до життя. Є і ті, які відчували як їх душа йде до Бога, але Бог зупиняв їх і казав, що для них ще не час. Загалом це короткі зустрічі і чують люди якісь короткі фрази, після чого повертаються до життя. Це те, що я чула від декількох таких людей. Для Бога людина завжди жива. Вона має тіло земне або небесне. Смерть - це зміна тіла, зміна "одягу". "Есть тела небесные и тела земные; но иная слава небесных, иная земных."(1Кор.15:40) До приходу Христа люди переживають фізичну смерть, тобто тіло помирає. Коли Христос прийде за Своєю Церквою, то тіла земні зміняться на небесні ("Говорю вам тайну: не все мы умрем, но все изменимся"(1Кор.15:51)) і Церква буде "восхищена" на Небеса - про це написано в Біблії.
Мне очень близкий человек перенёс клиническую смерть! Что то типа тонеля, яркого света, разговора с кем то - ничего небыло, просто пустота и темнота! Как сон крепкий уснул и всё, и тут же проснулся! Клиническая смерть длилась от 4-х до 5-ти минут!  :pardon

После этого подсознательно возникают мысли, а вдруг после смерти нас ничего не ждёт, просто пустота, вакуум! Даже не хочиться о таком думать если чесно но на то он и разум что бы думать!
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Молимось за померлих
« Прочитано #63 : 23 Квітня 2008, 22:04:13 »

Цитувати (вибране)
А кто такой Священник, и где та граница распознания человека имеещего право зваться "СВЯщенник" это же от слова святой если я не ошибаюсь

http://forum.kalush.info/index.php/topic,608.msg21248.html#msg21248
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Молимось за померлих
« Прочитано #64 : 27 Квітня 2008, 22:38:35 »

Зішестя Христа в пекло.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #65 : 29 Квітня 2008, 12:57:00 »

Голосування дійшло до 50/50%.  Добре, що хоч половина усвідомлює, що все вирішується за часів життя. Та прикро, що збільшується число тих, хто цього не розуміє.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Молимось за померлих
« Прочитано #66 : 29 Квітня 2008, 13:45:23 »

Ви правильно кажете: для нас усе вирішується нами під час нашого земного життя. Та після сметрі ми вже нічого зробити для себе не можемо. Та рідні і близькі будуть молитися за нас і можуть нам допомогти, полегшити муки.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Молимось за померлих
« Прочитано #67 : 29 Квітня 2008, 22:47:58 »

Я вже писав, що за словами Біблії у Бога немає мертвих, у Бога всі живі. І Бог вчить нас молитися один за одного. Отже молитися за всіх і живих і за тих кого вже немає з нами та вони з Богом.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #68 : 30 Квітня 2008, 11:34:32 »

Тішите себе надіями, що хтось відмолить вас від пекла?  :-D  =)) Найкраще почати виконувати волю Божу! :-D
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Молимось за померлих
« Прочитано #69 : 30 Квітня 2008, 21:01:28 »

http://forum.kalush.info/index.php/topic,803.msg14702.html#msg14702
Читайте і розумійте шановна.
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Молимось за померлих
« Прочитано #70 : 30 Квітня 2008, 21:29:17 »

А ви не помітили, що коли людину відспівують, то співають : " Моліться за мене, бо сам за себе вже не помолюсь я" ? Це по вашому просто так?
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Молимось за померлих
« Прочитано #71 : 02 Травня 2008, 23:19:45 »

2 Однакове всім випадає: праведному і безбожному, доброму й чистому та нечистому, і тому, хто жертву приносить, і тому, хто жертви не приносить, як доброму, так і грішникові, тому, хто клянеться, як і тому, хто клятви боїться!...
3 Оце зле у всім, що під сонцем тим діється, що однакове всім випадає, і серце людських синів повне зла, і за життя їхнього безумство в їхньому серці, а по тому до мертвих відходять...
4 Хто знаходиться поміж живих, той має надію, бо краще собаці живому, ніж левові мертвому!
5 Бо знають живі, що помруть, а померлі нічого не знають, і заплати немає вже їм, бо забута і пам'ять про них,
6 і їхнє кохання, і їхня ненависть, та заздрощі їхні загинули вже, і нема вже їм частки навіки ні в чому, що під сонцем тим діється!...
7 Тож іди, їж із радістю хліб свій, та з серцем веселим вино своє пий, коли Бог уподобав Собі твої вчинки!
(Екл.9:2-7)
 Про що тут йдеться,поясніть.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #72 : 05 Травня 2008, 12:41:34 »

2 Однакове всім випадає: праведному і безбожному, доброму й чистому та нечистому, і тому, хто жертву приносить, і тому, хто жертви не приносить, як доброму, так і грішникові, тому, хто клянеться, як і тому, хто клятви боїться!...
3 Оце зле у всім, що під сонцем тим діється, що однакове всім випадає, і серце людських синів повне зла, і за життя їхнього безумство в їхньому серці, а по тому до мертвих відходять...
4 Хто знаходиться поміж живих, той має надію, бо краще собаці живому, ніж левові мертвому!
5 Бо знають живі, що помруть, а померлі нічого не знають, і заплати немає вже їм, бо забута і пам'ять про них,
6 і їхнє кохання, і їхня ненависть, та заздрощі їхні загинули вже, і нема вже їм частки навіки ні в чому, що під сонцем тим діється!...
7 Тож іди, їж із радістю хліб свій, та з серцем веселим вино своє пий, коли Бог уподобав Собі твої вчинки!
(Екл.9:2-7)
 Про що тут йдеться,поясніть.

Див. тут
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #73 : 06 Травня 2008, 13:22:07 »

Тут йдеться про те, що всі помирають: і праведні і грішні! Якщо знаете, книгу Еклезіаста написав цар Соломон - це книга його покаяння, він написав її в кінці свого життя. Соломон багато грішив за часів свого життя. В кінці він усвідомив це, але було вже пізно, адже життя прожите і минуле не змінити.

"1 На все это я обратил сердце мое для исследования, что праведные и мудрые и деяния их - в руке Божией, и что человек ни любви, ни ненависти не знает во всем том, что перед ним.
2 Всему и всем - одно: одна участь праведнику и нечестивому, доброму и [злому], чистому и нечистому, приносящему жертву и не приносящему жертвы; как добродетельному, так и грешнику; как клянущемуся, так и боящемуся клятвы.
3 Это-то и худо во всем, что делается под солнцем, что одна участь всем, и сердце сынов человеческих исполнено зла, и безумие в сердце их, в жизни их; а после того они [отходят] к умершим.
4 Кто находится между живыми, тому есть еще надежда, так как и псу живому лучше, нежели мертвому льву.
5 Живые знают, что умрут, а мертвые ничего не знают, и уже нет им воздаяния, потому что и память о них предана забвению,
6 и любовь их и ненависть их и ревность их уже исчезли, и нет им более части во веки ни в чем, что делается под солнцем.
(Еккл.9:1-6)"

Та в нього ще лишилася надія, що Бог простить його. Як би хотілося все змінити, але марно. Соломон усвідомив, що мудрі ті, хто пізнає Бога, тоді їм немає за що переживати. Книга Еклезіаста переповнена відчаєм і мудрими висновками. Він говорить, що живому краще ніж мертвому, бо живий ще може покаятися і дожити гідно, а мертвий вже нічого не може. Соломон страждає, що не може змінити минуле, але радіє, що може дожити гідно.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #74 : 06 Травня 2008, 13:49:17 »

12 Когда ты отделишь все десятины произведений [земли] твоей в третий год, год десятин, и отдашь левиту, пришельцу, сироте и вдове, чтоб они ели в жилищах твоих и насыщались,
13 тогда скажи пред Господом Богом твоим: я отобрал от дома [моего] святыню и отдал ее левиту, пришельцу, сироте и вдове, по всем повелениям Твоим, которые Ты заповедал мне: я не преступил заповедей Твоих и не забыл;
14 я не ел от нее в печали моей, и не отделял ее в нечистоте, и не давал из нее для мертвого; я повиновался гласу Господа Бога моего, исполнил все, что Ты заповедал мне;
15 призри от святого жилища Твоего, с небес, и благослови народ Твой, Израиля, и землю, которую Ты дал нам - так как Ты клялся отцам нашим [дать нам] землю, в которой течет молоко и мед.
(Втор.26:12-15)
- Тут написано про десятину, як про святиню Господню, до чого тут молитва за померлих? Автор говорить: "Я не давав її для мертвих" - тобто, виконав волю Бога, за що Бог і благословить цю людину. Давати для померлих, згідно даного місця з писання, проти волі Божої.

7 Поминайте наставников ваших, которые проповедывали вам слово Божие, и, взирая на кончину их жизни, подражайте вере их.
(Евр.13:7)
- згадуйте їх і наслідуйте їх віру і вчинки, а не моліться за них і приносьте їм пасочки.

2 ибо все мы много согрешаем. Кто не согрешает в слове, тот человек совершенный, могущий обуздать и все тело.
(Иак.3:2)
- тут не написано, що ми всі помираємо з гріхами!

9 И когда Он снял пятую печать, я увидел под жертвенником души убиенных за слово Божие и за свидетельство, которое они имели.
10 И возопили они громким голосом, говоря: доколе, Владыка Святый и Истинный, не судишь и не мстишь живущим на земле за кровь нашу?
(Откр.6:9,10)
- люди, яких вбили за віру в Христа, запитують, чому Бог не судить живих, які це зробили. Бог відповідає, що суд на них обов`язково прийде. Це не молитва за померлих!

32 если кто скажет слово на Сына Человеческого, простится ему; если же кто скажет на Духа Святаго, не простится ему ни в сем веке, ни в будущем.
(Матф.12:32)
- тут не сказано, що потрібно молитися щоб випросити прощення в майбутньому віці. Чітко сказано НЕ ПРОСТИТЬСЯ! Досить однозначно звучить, що в майбутньому віці неможливо зміти відношення до Бога.

..... І все решта, про що написано в даній статті  (http://forum.kalush.info/index.php/topic,803.msg14702.html#msg14702) не відповідає змісту Біблії.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Молимось за померлих
« Прочитано #75 : 06 Травня 2008, 22:58:45 »

Цитувати (вибране)
14 я не ел от нее в печали моей, и не отделял ее в нечистоте, и не давал из нее для мертвого; я повиновался гласу Господа Бога моего, исполнил все, что Ты заповедал мне;
Тут написано про десятину, як про святиню Господню, до чого тут молитва за померлих? Автор говорить: "Я не давав її для мертвих" - тобто, виконав волю Бога, за що Бог і благословить цю людину. Давати для померлих, згідно даного місця з писання, проти волі Божої.
Не так. У цьому вірші мається на увазі те, що приносити їду на могили померших не можна було із десятини. Чому? Бо це був звичай язичників і вони справляли тризни на могилах померлих. І якщо логічно подумати, то з цього виходить, що якби тоді не було згадування померлих, молитви, і.т.д. то навіщо про це тут взагалі згадується, що не можна на могили приносити із десятини. Значить не з десятини можна було. А якщо і ні то молитва чи милостиня за померлих все таки була.Так, праведний Товит в передсмертному заповіті говорить свойому синові Товії: "роздавай хліб при гробі праведних..." (4:17).  
Цитувати (вибране)
7 Поминайте наставников ваших, которые проповедывали вам слово Божие, и, взирая на кончину их жизни, подражайте вере их.
(Евр.13:7) - згадуйте їх і наслідуйте їх віру і вчинки, а не моліться за них і приносьте їм пасочки.
Поминовение умерших - по російськи це згадування в своїх молитвах померших, приношення жертви за них - парастас, роздавання милостині. Отже, молитися треба і за наставників своїх.  І віру їх треба наслідувати, бачачи на прикладі того якою смертю вони померли, як Бог воздає за праведне життя вже при відході з цього світу.
Цитувати (вибране)
2 ибо все мы много согрешаем. Кто не согрешает в слове, тот человек совершенный, могущий обуздать и все тело.
(Иак.3:2) - тут не написано, що ми всі помираємо з гріхами!
Як же не написано. Тут сам апостол Яків говорить про таких як він, учителів слова, наставників. А раз він визнає, що багато грішить, сам Апостол Господній, то хто є без гріха. Всі помирають в гріхах.
Цитувати (вибране)
9 И когда Он снял пятую печать, я увидел под жертвенником души убиенных за слово Божие и за свидетельство, которое они имели.
10 И возопили они громким голосом, говоря: доколе, Владыка Святый и Истинный, не судишь и не мстишь живущим на земле за кровь нашу?
(Откр.6:9,10) - люди, яких вбили за віру в Христа, запитують, чому Бог не судить живих, які це зробили. Бог відповідає, що суд на них обов`язково прийде. Це не молитва за померлих!
Тут померлі праведники моляться благають Господа про справедливий Суд Божий до тих, що їх мучили, в основному йдеться за язичників та іудеїв котрі переслідували християн. 
Тут молитва померших за живих бо у Бога всі живі.
Цитувати (вибране)
32 если кто скажет слово на Сына Человеческого, простится ему; если же кто скажет на Духа Святаго, не простится ему ни в сем веке, ни в будущем.
(Матф.12:32) - тут не сказано, що потрібно молитися щоб випросити прощення в майбутньому віці. Чітко сказано НЕ ПРОСТИТЬСЯ! Досить однозначно звучить, що в майбутньому віці неможливо зміти відношення до Бога.
Не так. Бо хула на Духа Святого не прощається ні в цьому житті ні в іншому. Звідси, значить, що інші гріхи можуть бути відпущені в іншому житті. Бо безпідставно було би казати, що не проститься ні в цьому ні в майбутньому віці, якщо би, в майбутньому не відпускалося ніякого гріха. Це схоже на те якщо би хтось просто так собі сказав : я не буду женитися ні в цьому житті ні в майбутньому, коли ж в майбутньому взагалі не женяться.  :) Тут логіка схожа до першого вірша про десятину.
Цитувати (вибране)
(http://forum.kalush.info/index.php/topic,803.msg14702.html#msg14702) не відповідає змісту Біблії.
А я вам кажу, що ваше сектантське тлумачення не відповідає правильному тлумаченню Біблії. Я ще раз впевневся, що протестанти поверхнево і корисливо тлумачать Святе Письмо.
Дуже дивно, чого ви не прокоментували решту віршів із статті цього посилання, які просто неможливо перекрутити як ви це робите.
« Останнє редагування: 06 Травня 2008, 23:46:02 від newroman »
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #76 : 07 Травня 2008, 10:30:20 »

Залізна логіка!!! :-D Скажіть, життя скількох людей змінилося від того, що ви особисто так правильно тлумачите Біблію? Якщо ви все правильно розумієте, то чому тоді так мало плодів маєте в своєму житті? :unknow Ви помиляєтеся відносно протестантів. "Прит.25:2 Слава Божия - облекать тайною дело, а слава царей - исследывать дело." Кожне відкриття покрите таємницею до певного часу. Якщо не молитися про нові відкриття і не шукати Бога щоденно, не досліджувати постійно, то залишишся в минулому. "Слава царей - исследовать дело"! Якщо ти в процесі постійно - ти цар, ти в славі!!! Якщо ж ні - релігійний фанатик!!! який схожий на пофарбовану труну - зверху красиво, а всередині смрад від розкладених кісток.
Звичайно, величезна заслуга православних, католиків, бо вони постраждали за Христа і за це їм величезне дякую!. Та те, що сьогодні роблять протестанти також варте уваги і поваги: вони провідують в тюрмах, займаються безпризорними дітьми (самі беруть їх на всиновлення або знаходять їм батьків), реабілітують алко та наркозалежних, годують бомжів, піднімають бізнесменів, політиків, які б переживали за країну, цілодобово моляться за народ, за країну, створюють міцні сім`ї. Вони відповідають на потреби суспільства! Саме тому ці церкви переповнені радісними і щасливими людьми, долі яких докорінно змінилися, бо вони пізнали Бога Живого! Неварто зневажати те, що поважає Бог.
 
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Молимось за померлих
« Прочитано #77 : 07 Травня 2008, 18:04:22 »

Цитувати (вибране)
Залізна логіка!!!  Скажіть, життя скількох людей змінилося від того, що ви особисто так правильно тлумачите Біблію?
То не я тлумачу, а Церква так тлумачить. Ці тлумачення базуються на Православній Тлумачній Біблії.
Цитувати (вибране)
Якщо ви все правильно розумієте, то чому тоді так мало плодів маєте в своєму житті?
Наші плоди постануть перед нами на суді Божому, тоді будете рахувати їх. Ніхто сам собі плодів не рахує, це може привести до гордості та, по рос. прєлєсти.
Цитувати (вибране)
Та те, що сьогодні роблять протестанти також варте уваги і поваги

Може і варте.  Та вище йшлося про тлумачення Біблії.
Цитувати (вибране)
вони провідують в тюрмах, займаються безпризорними дітьми (самі беруть їх на всиновлення або знаходять їм батьків), реабілітують алко та наркозалежних, годують бомжів, піднімають бізнесменів, політиків, які б переживали за країну, цілодобово моляться за народ, за країну, створюють міцні сім`ї. Вони відповідають на потреби суспільства
Добрі діла, чудово. Та на мою думку, що під цими добрими справами криється корисливі цілі. Наприклад, сплата пожертви у вигляді десятини, вербування вірних.
Я вас не зневажаю, мені жаль людей, що відійшли від Церкви.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Молимось за померлих
« Прочитано #78 : 07 Травня 2008, 23:19:06 »

От вам приклад. Вітчим моєї дружини працював грузчиком у протестантів в Калуші. Вони там тримають звязки з Бельгією і до них приходить допомога малозабезпеченим, дітям-сиротам і т.д. Так от, ставлення до нього було як до якогось нижчого, навіть не знаю як сказати, недостойного чи, що. Вони навіть не хотіли дати йому помитися після важкої роботи, хоча в них там є і душ і все необхідне. Раз він хотів зайти до них там де вони моляться, але вони просто його непустили туди. Платня також була в скупою. І він, зрештою, довго там не пропрацював, хоча хлоп з села, працьовитий, сам релігійний і серйозний, простий і прямий.
Ну які висновки я з цього можу зробити про протестантів. Ви добрі і лагідні, тільки для тих хто для вас є корисним. А решта вас не цікавить.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #79 : 08 Травня 2008, 13:11:36 »

Мій тато працював у протестантів, коли мені було років 12. Це був час, коли він найбільше в своєму житті вірив у Бога і довіряв пасторам. Для мене цей час запам`ятався світлим і добрим, мій тато в цей період був особливо уважний до нас з мамою (думаю це не випадково). Моє позитевне відношення до протестантів зросло в той час ще більше. Пам`ятаю, як тато повіз був всю нашу родину (маму, бабцю, сестру, брата...) на конференцію до протестантів, приїздили тоді якісь амереканці - ціла делігація. Вони молилися за нас, мені сподобалося, але на проповіді ніхто залишатися не хотів, крім мене, але я була мала і мене ніхто не слухав. Тоді я вперше в житті побачила вживу африканця, який проповідував по телебаченню (7 канал). Це був мій улюблений проповідник! я часто малою дивилася його проповіді по телебаченню.
З рештою, у кожного свої погляди.
Я знаю безліч протестантів, які відкривають власні бізнеси з ціллю допомагати на вилучені кошти іншим. Наприклад, дві жінки з Франківська відкрили власну справу, зареєстрували благодійний фонд і опікуються 89 дітьми з неблагополучних сімей. А таких людей безліч по Україні. Просто вони роблять свою роботу не за для слави, тому їх не знають, але приходить час, коли діла почнуть говорити за себе і Церква стане вище всіх гір!!! Протестанти - найбільша частина суспільства (на Україні точно), яка безкорисно займається соціальною роботою. Просто вони зрозуміли серце Бога і вболівають за людей.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ