Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи можна вимолити кращу долю на небесах для грішника?

Так
- 17 (54.8%)
Ні
- 14 (45.2%)

Всього голосів: 31


Автор Тема: Молимось за померлих  (Прочитано 152800 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #40 : 21 Квітня 2008, 11:12:28 »


повна нагорода або кара настануть тоді, коли приведеться Правда вічна в день Страшного Суду

Иоан.3:18 Верующий в Него не
судится, а неверующий уже осужден,
потому что не уверовал во имя
Единородного Сына Божия.
- це Слова Ісуса Христа!

7 Подвигом добрым я подвизался, течение совершил, веру сохранил;
8 а теперь готовится мне венец правды, который даст мне Господь, праведный Судия, в день оный; и не только мне, но и всем, возлюбившим явление Его.
(2Тим.4:7,8)
- вінець для Павла готується "тепер", тобто за часів його життя. "В день оный" - це день коли Павло стане жертвою, тобто в день, коли його казнять за віру.

Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #41 : 21 Квітня 2008, 13:13:10 »

А в Ст. З. дійсно вже нічого не можна було зробити для помершого бо тоді всі ішли до пекла і вибору не було.
Дійсно всі ішли до пекла?  :o
У Старому Заповіті є різниця, newroman, між тим, щоб іти до пекла і терпіти вічні муки. Так, до спокутної смерті Христа рай був закритий, але душі праведників відносились ангелами на лоно Авраамове, приємну частину пекла. Читайте притчу про багатія і Лазаря (Луки 16:19-31), яку розповів сам Христос.

Моя порада: більше звертайтеся до Слова Божого, а менше до праць святих отців Православної Церкви (істина є і там) або контрольних робіт семінаристів
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #42 : 21 Квітня 2008, 13:27:47 »

підкажіть де в Біблії згадується про пекло.
І про пекло і про страждання в пеклі говорить сам Христос у притчі про багатія і Лазаря:
Один чоловік був багатий, і зодягався в порфіру й віссон, і щоденно розкішно бенкетував. Був і вбогий один, на ім'я йому Лазар, що лежав у воріт його, струпами вкритий, і бажав годуватися кришками, що зо столу багатого падали; пси ж приходили й рани лизали йому... Та ось сталось, що вбогий умер, і на Авраамове лоно віднесли його Анголи. Умер же й багатий, і його поховали. І, терплячи муки в аду, звів він очі свої, та й побачив здаля Авраама та Лазаря на лоні його. І він закричав та сказав: Змилуйся, отче Аврааме, надо мною, і пошли мені Лазаря, нехай умочить у воду кінця свого пальця, і мого язика прохолодить, бо я мучуся в полум'ї цім!... Авраам же промовив: Згадай, сину, що ти вже прийняв за життя свого добре своє, а Лазар так само лихе; тепер він тут тішиться, а ти мучишся. А крім того всього, поміж нами та вами велика безодня поставлена, так що ті, що хочуть, переходити не можуть ізвідси до вас, ані не переходять ізвідти до нас. А він відказав: Отож, отче, благаю тебе, щоб його ти послав у дім батька мого, бо п'ятьох братів маю, хай він їм засвідчить, щоб і вони не прийшли на це місце страждання! Авраам же сказав: Вони мають Мойсея й Пророків, нехай слухають їх! А він відказав: Ні ж бо, отче Аврааме, але коли прийде хто з мертвих до них, то покаються. Йому ж він відказав: Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри!
(Луки 16:19-31)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Молимось за померлих
« Прочитано #43 : 21 Квітня 2008, 20:19:15 »

Цитувати (вибране)
У Старому Заповіті є різниця, newroman, між тим, щоб іти до пекла і терпіти вічні муки. Так, до спокутної смерті Христа рай був закритий, але душі праведників відносились ангелами на лоно Авраамове, приємну частину пекла. Читайте притчу про багатія і Лазаря (Луки 16:19-31), яку розповів сам Христос.

Моя порада: більше звертайтеся до Слова Божого, а менше до праць святих отців Православної Церкви (істина є і там) або контрольних робіт семінаристів
Дякую за пораду докторе, постараюся більше читати Святе Письмо.  :)
Я вже прочитав, що пекло в С.З. поділялося на декілька частин, так слово"шеол", що має місце у 70-и тлумачів, означає загальне місцеперебування душ померлих до воскресіння і поділяється на рай благочестивих і на геєну - для нечестивих. Крім того талмуд говорить про те, що рай і геєна так розташовані, що з одного місця можна бачити, що робиться на іншому і це ще більше посилює муки тих, що знаходяться в геєні бо вони бачуть як добре тим, що є на лоні Авраамовому. Та слово "рай" тут означає не той рай Царства Божого.
Перехід з геєни до лона Авраамового неможливий був тоді до воскресіння Христового.
Цитувати (вибране)
Якщо людина за життя прийняла Христа у своє серце, покаялася в своїх гріхах - вона іде до раю, а якщо не встигла чи не захотіла - до пекла. Все дуже просто, нічого не потрібно ускладнювати: життя людині дано, як час для того, щоб вирішити де вона проведе вічність
Якщо так все просто джулі то навіщо тоді Страшний Суд, якщо все вже вирішено хто куди попаде ?
Протестанти говорять, що вони не піддадуться Суду, бо сказано:" Хто вірує в Нього не буде осуджений, а хто не вірує вже осуджений, бо не увірував в імя Єдинородного Сина Божого (Ін.3.18)
Та вони забуваються. В цьому вірші з Єв. Іоанна, Спаситель говорить про те, що вірують по справжньому в Нього  не піддадуться наказанню, тоді як невіруючі в Його Божество осудяться. Але, що Суд буде одинаковий для праведних і для грішних, це видно із слів Ап. Петра:. бо час розпочатися судові з дому Божого ( тобто з Церкви Христової, яка є дім Божий (Євр.3.6)), а якщо перше,  говорить Апостол,  почнеться з нас, то який кінець тих, хто противиться Євангелію Божому? І якщо праведник ледве спасеться, то нечестивий і грішний де зявиться ? (1Петр.4.17-18)
І хай не думають собі протестанти та ін. .... що після смерті вони відразу в рай підуть ; буде і на них суд !
« Останнє редагування: 21 Квітня 2008, 20:42:42 від newroman »
Записаний

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Молимось за померлих
« Прочитано #44 : 21 Квітня 2008, 22:06:36 »


Я так розумію, що ви Свідок Єгови.
 Ви помиляєтесь  :)
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #45 : 22 Квітня 2008, 10:44:05 »


Якщо так все просто джулі то навіщо тоді Страшний Суд, якщо все вже вирішено хто куди попаде ?
Протестанти говорять, що вони не піддадуться Суду,.....
Зустрінемося на тому Світі і все стане зрозумілим для всіх нас. Хочете на Суд, то живіть так, щоб туди попасти, а я буду жити так, щоб отримати нагороду від Господа, щоб судити анголів...
"Суд має початися з дому Божого" вже зараз на землі, потрібно подивитися на своє християнство і осудити всякий гріх в своєму житті, щоб не судив нас Бог, потрібно самим судити себе згідно Слова Божого. До раю підуть не ті, хто називає себе протестантами чи православними, а ті, хто виконує волю Отця. Можна думати, що ідеш в рай, та добре, коли Сам Бог говорить тобі про це "Добрый и верный раб!... войди в радость господина твоего!" Ви не взмозі змінити щось для померлого своїми молитвами, хоч голову собі розбийте у поклонах. Хочете врятувати людей від пекла, то провідуйте їм зараз, судіть їх гріхи і настановлюйте на правду Божу, доки ще маєте час, бо у вічності немає часу. Тому не можете говорити, що душа перебуває десь один чи два дні - там не має часу! Мить перетворюється у вічність. У яку мить помре людина, та мить і перетвориться для неї на вічність. Якою вона була в момент смерті, такою лишиться на всю вічність: або святою або грішною.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #46 : 22 Квітня 2008, 11:05:36 »


Та добре, що у вас самі люди вносять обовязкові внески у вигляді десятини. Чи ні?

Ні, десятини необов`якові. Та, якщо б священники мовчали про десятини і пожертви, то вони б грішили перед Богом і перед людьми. Згідно Слова Божого десятини і пожертви відкривають вікна небесні для отримання благословінь (це можуть бути можливості, використавши які, ми отримаємо прибутки), захищають від обставин, які пожирають наші фінанси (наприклад, сталося ДТП і купу грошей пішло на ремонт або лікарню). Десятину можна і не приносити, це вібір кожного. Але обов`язок священника донести людям все Слово Боже, а не тільки те, яке приємно слухати. Звичайно, для процвітання не достатньо лише виконання одного закону сіяння і жатви, потрібно виконанувати ще й закон збереження і примноження - в купі вони повнота!

Можно ли человеку обкрадывать Бога? А вы обкрадываете Меня. Скажете: "чем обкрадываем мы Тебя?" Десятиною и приношениями. Проклятием вы прокляты, потому что вы - весь народ - обкрадываете Меня. Принесите все десятины в дом хранилища, чтобы в доме Моем была пища, и хотя в этом испытайте Меня, говорит Господь Саваоф: не открою ли Я для вас отверстий небесных и не изолью ли на вас благословения до избытка? Я для вас запрещу пожирающим истреблять у вас плоды земные, и виноградная лоза на поле у вас не лишится плодов своих, говорит Господь Саваоф.И блаженными называть будут вас все народы, потому что вы будете землею вожделенною, говорит Господь Саваоф.
(Мал.3:8-12)
- це про сіяння і жатву.

Ибо [Он поступит], как человек, который, отправляясь в чужую страну, призвал рабов своих и поручил им имение свое: и одному дал он пять талантов, другому два, иному один, каждому по его силе; и тотчас отправился.
Получивший пять талантов пошел, употребил их в дело и приобрел другие пять талантов;точно так же и получивший два таланта приобрел другие два;получивший же один талант пошел и закопал [его] в землю и скрыл серебро господина своего. По долгом времени, приходит господин рабов тех и требует у них отчета. И, подойдя, получивший пять талантов принес другие пять талантов и говорит: господин! пять талантов ты дал мне; вот, другие пять талантов я приобрел на них. Господин его сказал ему: хорошо, добрый и верный раб! в малом ты был верен, над многим тебя поставлю; войди в радость господина твоего. Подошел также и получивший два таланта и сказал: господин! два таланта ты дал мне; вот, другие два таланта я приобрел на них. Господин его сказал ему: хорошо, добрый и верный раб! в малом ты был верен, над многим тебя поставлю; войди в радость господина твоего. Подошел и получивший один талант и сказал: господин! я знал тебя, что ты человек жестокий, жнешь, где не сеял, и собираешь, где не рассыпал, и, убоявшись, пошел и скрыл талант твой в земле; вот тебе твое. Господин же его сказал ему в ответ: лукавый раб и ленивый! ты знал, что я жну, где не сеял, и собираю, где не рассыпал; посему надлежало тебе отдать серебро мое торгующим, и я, придя, получил бы мое с прибылью; итак, возьмите у него талант и дайте имеющему десять талантов, ибо всякому имеющему дастся и приумножится, а у неимеющего отнимется и то, что имеет; а негодного раба выбросьте во тьму внешнюю: там будет плач и скрежет зубов. Сказав сие, возгласил: кто имеет уши слышать, да слышит!
(Матф.25:14-30)
- це про збереження та примноження.

Хоча, це запитання не по темі, а швидше виправдання.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Молимось за померлих
« Прочитано #47 : 22 Квітня 2008, 12:04:48 »

В мене тут зразу питання по темі. Наприклад, буває так, що людина дуже хвора і родичі знають, що вона скоро помре і кличуть священика, щоб її висповідав. От, якщо людина перед самою смертю щиро покається у своїх гріхах, але жити далі і не грішити вона вже не має коли, бо з дня на день помре, то як тоді, відпускаються їй гріхи, вона піде в рай?
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #48 : 22 Квітня 2008, 14:15:19 »

Так! Якщо вона покається і визнає Христа Своїм Господом, то піде до раю!

"Один из повешенных злодеев злословил Его и говорил: если Ты Христос, спаси Себя и нас. Другой же, напротив, унимал его и говорил: или ты не боишься Бога, когда и сам осужден на то же? и мы [осуждены] справедливо, потому что достойное по делам нашим приняли, а Он ничего худого не сделал.
И сказал Иисусу: помяни меня, Господи, когда приидешь в Царствие Твое!
И сказал ему Иисус: истинно говорю тебе, ныне же будешь со Мною в раю." (Лук.23:39-43)


Людина визнала свої гріхи і усвідомила, що Христос є Господь. Як результат - спасіння.
З цього місця з Писання видно, що місце перебування людини визначається ще за життя, а після смерті вона одразу потрапляє в те місце, на яке заслуговує: або в рай або в пекло.
« Останнє редагування: 22 Квітня 2008, 14:21:25 від Juli »
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Молимось за померлих
« Прочитано #49 : 22 Квітня 2008, 20:13:55 »

Цитувати (вибране)
Зустрінемося на тому Світі
Так скрегочачи зубами відповідають Свідки Єгови.
Цитувати (вибране)
а я буду жити так, щоб отримати нагороду від Господа, щоб судити анголів
Круто сказано. Анголів судити будете? Ну-ну
Жити так щоб отримати нагороду треба. Святі преподобні праведники вважали себе перед Богом гіршими від скотини і любої людини до кінця днів своїх це називається кротостю або смиренням. А ви демонструєте тут діаметрально протилежні якості. Втім це характерно харизматичним течіям; і говорити про свої "плоди".
« Останнє редагування: 22 Квітня 2008, 20:27:29 від newroman »
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #50 : 22 Квітня 2008, 23:02:15 »

Круто сказано. Анголів судити будете? Ну-ну
Я не сумніваюсь, що ми святі і будемо судити анголів:
"Хіба ви не знаєте, що святі світ судитимуть? Коли ж будете ви світ судити, то чи ж ви негідні судити незначні справи? Хіба ви не знаєте, що ми будем судити Анголів, а не тільки життєве?"
(1 Кор. 6:2-3)
Відповідь від: 22 Квітня 2008, 22:57:17
Цитувати (вибране)
Зустрінемося на тому Світі
Так скрегочачи зубами відповідають Свідки Єгови.
Вони може і будуть скреготати, а ми з Вами, newroman, будемо гуляти на весіллі Агнця, їсти-пити і Бога хвалити  ;)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Молимось за померлих
« Прочитано #51 : 22 Квітня 2008, 23:10:24 »

Ви впевнені! а я не дуже ! хоча надіюсь на Боже милосердя до мене грішного.
Цитувати (вибране)
Зустрінемося на тому Світі і все стане зрозумілим для всіх нас
Та вже тоді пізно буде.

Кажете, що на Страшний Суд не попадете. Нам один ієромонах привів був таку цитату Грибоєдова, приблизно так звучить:
" Нє надо нас обманывать, мы сами обманываться рады".
Думайте собі як хочете. Спорити з вами не буду. Маєте свобідну волю і вибирайте собі самі дорогу до Царства Божого.
« Останнє редагування: 22 Квітня 2008, 23:30:02 від newroman »
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #52 : 23 Квітня 2008, 09:26:17 »

Жити так щоб отримати нагороду треба. Святі преподобні праведники вважали себе перед Богом гіршими від скотини і любої людини до кінця днів своїх це називається кротостю або смиренням. А ви демонструєте тут діаметрально протилежні якості. Втім це характерно харизматичним течіям; і говорити про свої "плоди".

Свою кротость і смирення я буду показувати Богу. Я не грішніша від скотини, бо Ісус простив мені мої гріхи і омив мене Своєю Кров`ю, Він знайшов мене, коли я загиналася від тягара своїх гріхів і виправдав мене! Цим і буду хвалитися! Вважати себе грішніше від скотини - це невдячність Богу і зневага до Його жертви. Христос освятив мене і я продовжую перебувати в цій святості! Кожного дня мій Господь вдосконалює мене, обрізує і очищає, як виноградну лозу, щоб я ще більше плодів змогла принести.
« Останнє редагування: 23 Квітня 2008, 09:32:10 від Juli »
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #53 : 23 Квітня 2008, 09:41:16 »

Так скрегочачи зубами відповідають Свідки Єгови.

Я не Свідок Єгови, вони мене бояться. Свідки Єгови не вірять Святу Трійцю, не визнають, що Христос є Господь, не визнають, що Дух Святий - Бог, а хрещення приймають в Ім`я Отця, Сина і Святої Організації :D
 Я - християнка! і писала про це не раз.
Відповідь від: 23 Квітня 2008, 09:38:13
Кажете, що на Страшний Суд не попадете. Нам один ієромонах привів був таку цитату Грибоєдова, приблизно так звучить:
" Нє надо нас обманывать, мы сами обманываться рады".

"Праведный верою жив будет; а если [кто] поколеблется, не благоволит к тому душа Моя. Мы же не из колеблющихся на погибель, но [стоим] в вере к спасению души." (Евр.10:38,39) Це про таких як я! Потрібно не надіятися, а вірити - різницю вловлюєте?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Молимось за померлих
« Прочитано #54 : 23 Квітня 2008, 10:03:30 »

В мене тут зразу питання по темі. Наприклад, буває так, що людина дуже хвора і родичі знають, що вона скоро помре і кличуть священика, щоб її висповідав. От, якщо людина перед самою смертю щиро покається у своїх гріхах, але жити далі і не грішити вона вже не має коли, бо з дня на день помре, то як тоді, відпускаються їй гріхи, вона піде в рай?
А кто такой Священник, и где та граница распознания человека имеещего право зваться "СВЯщенник" это же от слова святой если я не ошибаюсь?

Святого отца" обвиняют в педофилии
Сумская область

Деревенского священнослужителя обвиняют в развращении несовершеннолетних. Средний возраст детей - от 11-ти до 16-ти лет. Эти преимущественно мальчики, которых "святой отец" заманивал в свой дом.
Кроме того, в деле фигурируют показания дочери священника, которая тоже потерпела от аморальных действий отца.
"В Путивльском районном суде состоялось предварительное рассмотрение дела. Священник обвиняется по ч. 2 ст. 156 ККУ. Она предусматривает наказание в виде лишения свободы от 3-х до 5-ти лет. Принимая во внимание возраст свидетелей, дело непростое", - заявил пресс-секретарь прокуратуры Сумской области Алексей Деревьянко.

И что самое обидное это не поодинокие случаи!
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #55 : 23 Квітня 2008, 10:13:34 »

6 Ибо сказано в Писании: вот, Я полагаю в Сионе камень краеугольный, избранный, драгоценный; и верующий в Него не постыдится.
7 Итак Он для вас, верующих, драгоценность, а для неверующих камень, который отвергли строители, но который сделался главою угла, камень претыкания и камень соблазна,
8 о который они претыкаются, не покоряясь слову, на что они и оставлены.
9 Но вы - род избранный, царственное священство, народ святой, люди, взятые в удел, дабы возвещать совершенства Призвавшего вас из тьмы в чудный Свой свет;
10 некогда не народ, а ныне народ Божий; [некогда] непомилованные, а ныне помилованы.
11 Возлюбленные! прошу вас, как пришельцев и странников, удаляться от плотских похотей, восстающих на душу,
12 и провождать добродетельную жизнь между язычниками, дабы они за то, за что злословят вас, как злодеев, увидя добрые дела ваши, прославили Бога в день посещения.
13 Итак будьте покорны всякому человеческому начальству, для Господа: царю ли, как верховной власти,
14 правителям ли, как от него посылаемым для наказания преступников и для поощрения делающих добро, -
15 ибо такова есть воля Божия, чтобы мы, делая добро, заграждали уста невежеству безумных людей, -
16 как свободные, не как употребляющие свободу для прикрытия зла, но как рабы Божии.
17 Всех почитайте, братство любите, Бога бойтесь, царя чтите.
(1Пет.2:6-17)

Священник - це людина, яка представляє Бога на землі. Іншими словами посол. Вона живе за законами Царства Божого і поводиться гідно Бога. Таким чином ця людина являє Бога іншим, рекламує Його Царство і принципи Його Царства. Якщо людина називає себе священником і дозволяє собі речі, описані вище, думаю, що можна поставити під сумнів її священство. Такий священник має бути покараний згідно уставів церкви і згідно чинного законодавства. Звичайно, якщо він покається, то Бог його простить, але чи зможе він знову нести служіння такого рівня, буде видно з плодів його покаяння через певний проміжок часу.

Я знаю приклад з протестантської церкви: молодий пастор заручився з дівчиною, а потім зрозумів, що не готовий одружуватися (вони не мали сексуальних стосунків, жили святим і чистим життям, просто передумали одружуватися). За це старший пастор відлучив його від управління дочірньою церквою. Якщо одну людину не можна довірити священнику, то як можна довірити тисячі? Ідіть до тих священників, які люблять Бога більше, ніж своє священство.
« Останнє редагування: 23 Квітня 2008, 10:24:02 від Juli »
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Молимось за померлих
« Прочитано #56 : 23 Квітня 2008, 10:43:43 »


рекламує Його Царство і принципи Його Царства
Якось не гарно звучить слово "рекламує"  :unknow
А взагалі думка зрозуміла! Гарно написано!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Молимось за померлих
« Прочитано #57 : 23 Квітня 2008, 11:42:03 »

3) Поминки - радість для любителів випити зайвого.
Тут я згідний. Недавно була річниця за моїм дідом. По закінченню Служби Божої я висловив своє небажання йти на поминки в кафе, але після корткої розмови з татом прийшлось погодитись на ту обжираловку. :(

Зустрінемося на тому Світі
Організовуємо зустріч форуму на "тому світі"? :-D

Ще цікаво що з точки зору релігії і Святого письма вважається моментом смерті? Ну ось що робити з тою ж таки клінічною смерттю? Як відомо, після зупинки серця мозок ще залишається життєздатним до восьми хвилин (про винятки мову не веду). З однієї сторони, якщо зупинилось серце і людині не надавати медичну допомогу, то вона вже мертва, але можна за 4-5 хв запустити серце і людина буде вважатись живою. В цей період де знаходиться душа? Чи для релігії це не суть важливо так як для медицини та юриспруденції? А ще можна в сучасній медицині "запустити" організм і після відмирання мозгу. У такому випадку функціонування організму буде керуватись та підтримуватись медичною апаратурою - вийде шось типу живого фрукта. Душа там буде присутня? :unknow
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #58 : 23 Квітня 2008, 12:48:52 »

Під час клінічної смерті душа перебуває або в пеклі або в раю, точніше на шляху в одне з цих місць. Люди, які переживали клінічну смерть розповідають про своє спілкування з Богом: в основному, всі вони йшли в пекло, але Бог їх рятував і повертав до життя. Є і ті, які відчували як їх душа йде до Бога, але Бог зупиняв їх і казав, що для них ще не час. Загалом це короткі зустрічі і чують люди якісь короткі фрази, після чого повертаються до життя. Це те, що я чула від декількох таких людей. Для Бога людина завжди жива. Вона має тіло земне або небесне. Смерть - це зміна тіла, зміна "одягу". "Есть тела небесные и тела земные; но иная слава небесных, иная земных."(1Кор.15:40) До приходу Христа люди переживають фізичну смерть, тобто тіло помирає. Коли Христос прийде за Своєю Церквою, то тіла земні зміняться на небесні ("Говорю вам тайну: не все мы умрем, но все изменимся"(1Кор.15:51)) і Церква буде "восхищена" на Небеса - про це написано в Біблії.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Молимось за померлих
« Прочитано #59 : 23 Квітня 2008, 12:50:35 »


рекламує Його Царство і принципи Його Царства
Якось не гарно звучить слово "рекламує"  :unknow
А взагалі думка зрозуміла! Гарно написано!

Я би сказав так: публічно доказує своїм благочесним життям, що сповідує цінності Царства Божого ,
слідує Його Слову і виконує Божі заповіді і настанови
Записаний
When doctors differ who is to decide?