Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Пошук однокласників та одногрупників через інтернет.  (Прочитано 59699 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Loretta

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    09 Травня 2012, 17:43:50

    Звідки: Євшана

шукаємо однокласників на www.odnoklassniki.ru, www.odnoklassniki.km.ru
________________________

Дане повідомлення і послідуючі три виділені в окрему тему, оскільки це питання вартує уваги.
« Останнє редагування: 17 Квітня 2008, 16:28:37 від tywkanchuk »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

і запрошуємо їх до нас на форум  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

і запрошуємо їх до нас на форум  ;)

ЗОЛОТІ СЛОВА!!!

А то ми і не усвідомлюємо, що рекламуємо і розкручуємо москалів. Ніхто в Україні блін не додумався зробити аналогічний проект.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

додумався  ;)
http://connect.ua/
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


додумався  ;)
http://connect.ua/
Я зареєструвався на даному сайті, оскільки підтримує все українське. Відповідно на odnoklassniki.ru та odnoklassniki.km.ru реєструватись не буду. :)
_________________

А ще ось на кого я надибав на сайті http://connect.ua/


Якби всі дівчата викладали такі фото, то гадаю було б цікавіше шукати своїх однокласниць. :-D
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

негідник ти Тушканчик, вкотре переконуюсь. Якщо ти був уважним то така ж фотографія є на форумі. :=)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush

А ще є http://vkontacte.ru/
Ось моя сторінка http://vkontakte.ru/id5118036 ! ТАм і фото є!  ;)
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


негідник ти Тушканчик, вкотре переконуюсь. Якщо ти був уважним то така ж фотографія є на форумі. :=)
Чо негідник? :o БО люблю дівчачі ноги і все шо з ними повязано? :pardon
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

неа, бо здаєш мене отако на цілий форум, :-[
а що тобі сподобались мої ноги? :-[ :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш

Щось я не роздупляюсь споатку ти називаєш Тушканчика Негідником а потом кажеш Чи йому сподобались ноги! :!!
Записаний


Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

тобі цього не зрозуміти
 :=)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Лади, Пивасік, дякую що заступився за мене, але не будемо роздмухувати конфлікт на рівному місці. ;) Розумієш, кожній дівчині (жінці) приємно почути комплімент у свою сторону навіть з вуст "негідника". :)

Тепер по темі. Коли я вчора реєструвався на сайті http://connect.ua/ то стикнувся з проблемою двомовності. :( Як виявилось, розробники даного інтернет продукту навіть не напряглись ввести українською мовою назви ВНЗ, які мають статус національних. :moskali
Коли я ввів українською повну і вірну назву свого універу, то зясувалось, що такого ВНЗ в їхній базі даних нема і мені запропонуали "створити новий ВНЗ". Я подумав, що то просто відстойний сайт і там ще ніхто не зареєструвався з Чернівців. Та згодом я надибав на свій універ, але його назва була написана російською і там вже зареєстровано пару десятків випускників. Правда своїх однокурсників я не знайшов. :(
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

О,рада,що е такий сайт на Укра1н1.Хоча проти однокласник1в немаю н1чого,оск1льки там реестрац1я всього Радянського Союзу,а не т1льки рос1ян.
  А не знайшов ти сво1х однокурсник1в.tywkanchuk ,мабуть по одн1й причин1,бо сайт ще не вс1м в1домий.
До реч1,на однокласниках е стор1нка для вих1дц1в з Укра1ни.Укра1нська сп1вдружн1сть.Ьак як 1 для 1нших нац1ональностей.
 А walkman молодець.Думаю багато Калушан попали на наш форум якраз через вконтакт.ру.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Зареєструвався на "вконтакті", понаставляв ссилок на форум  :-D (останнє раджу всім робити)
Там багацько народу і можна собі мову українську вибрати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Мода на "однокласників" "Конект-контакти" і т.п. поступово проходить. Основним недоліком такого типу сайтів є складність а часто і зовсім неможливість групового спілкування. Звісно добре знайти старих знайомих, поспілкуватися з ними, дізнатися про їх долю. А що далі..? Далі все одно йде е-пошьа, скайп і ася, після чого люди спілкуються лише з тими, хто їх ще цікавить і закидують спілкування з рештою. Набагато ж стійкіше спілкування у групах "за інтересами", тобто форумах і чатах. Але завжди щось нове має увійти у моду. Цікаво, що буде наступним. Однією з можливих новинок може стати оце http://www.internetmap.info/cgi-bin/go.cgi?site_id=61027
Навіть не знаю як то назвати. Але воно використовує закладену у нас природою потребу фантазувати і віртуалізувати. Людям подобається "жити" у віртуальних світах, от і видумують собі щось нове.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

А я особисто на однокласниках знайшов багато друзів і знайомих, як за шкільні часи, студентські, и з попередньої роботи!
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Під час служби в Армії у нас склалася компанія з шести друзів. Нам було тоді по 20-ть. Географія призову - Казахстан, Красноярський край, Рига, Західна Україна, Донбас. Після дембелю ще якийсь час тримали зв'язок, але з часом всі загубились. Адже не було тоді мобільних, sms і e-mail, лише звичайна пошта. Пройшов час, прийшло розуміння того, що можливо вже ніколи і не знайдемось. А буквально позавчора я за пів-дня знайшов 3-х із 5-ти своїх друзів, яких не бачив пів-життя! Виявляється, вони теж шукали одне одного і мене, один навіть фото наші у себе на сторінці виклав! Ось уже два дні нас переповнюють емоції, просто надзвичане відчуття. Не важливо, чи сайт український, чи ні. Знімаю капелюха перед тими, хто це зробив - www.odnoklassniki.ru!
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ


Мода на "однокласників" "Конект-контакти" і т.п. поступово проходить. Основним недоліком такого типу сайтів є складність а часто і зовсім неможливість групового спілкування. Звісно добре знайти старих знайомих, поспілкуватися з ними, дізнатися про їх долю. А що далі..? Далі все одно йде е-пошьа, скайп і ася, після чого люди спілкуються лише з тими, хто їх ще цікавить і закидують спілкування з рештою. Набагато ж стійкіше спілкування у групах "за інтересами", тобто форумах і
Я  багатьох відшукала на „одноклассниках”. Хороший сайт і не важливо те що потім ви не там спілкуєтесь, а в асьці чи по скайпу чи ще якось. Сайт виконує свою пряму функцію, допомагає знайти людей з якими втратили зв”язок з якихось причин, але бажаєте поновити спілкування.
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш

Нарешті дойшло діло і я зареєструвався http://vkontakte.ru/id14720797?21854  :-[
Записаний