Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Автор Тема: Нововведення в місті. Міське будівництво. (Інфраструктура та благоустрій міста Калуш)  (Прочитано 442649 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49


От затвердять генеральний план міста , от тогди буде порядок . А поки нема плану можна будувати хати любої архітектурної форми  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ти хоч читав статтю про той план???
Там лише  загальні речі, типу де яку нову дорогу побудують. Ніякі питання про які ми тут писали - він не вирішує і не регламентує.

У нашій системі влади - головний архітектор - то як голова поліції у США. Приходить влада - ставить свого архітектора і він дає заробити всіх і заробляє сам.
От і вся любов.

При цій владі у місті - не буде ніякісіньких змін.

Поки головний архітектор не буде архітектором а не "дозволялом" - все буде, як є.

І то в 98% міст так є.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1118
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 16:30:58

    Звідки: Калуш

По ходу Малібу домовилися із власником будівлі. Тому тренажерний зал із завтрашнього дня має відновити роботу.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А прикинь, скільки колись було садків, а зараз або руїни (як за Авророю), або напівруїни (як 6 секунд), або якість Малібу, або суди...

Ще трохи повимираємо і ті що є переполовинять.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

можливо не в тему , але на всяк випадок скажу , що більшість дитсадків в Англії займають якесь невелике приміщення в будинку і в принципі мають дуже обмежену площадку для прогулянок ( деякі взагалі не мають , а деякі мають такі ж як і садки в Україні ) .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Так, я теж в німецькому селі бачив дитсодок. Він невеличкий, бо і не треба більшого, а гуляють у фермера по полю. Там і так трава ,нічого ж діти тій траві не зроблять. Але я це до того написав, що от 120 років тому Калуш був передовим містом, що стрімко розвивалося.
Це хоча б з тієї книжки можна побачити (автора проекту першої школи). Він там пише, що такі проекти підходять для великих ґмінних міст  :o
Самі подумайте, де ви ще такі школи зустрічали?
То ж тодішня держава виділила величезні кошти і забабахали за рік таку школу що навіть по нинішніх мірках ок.

А зараз ми в кращому разі претендуємо на спальний район Франика.

А сам Франик що?

Та таке ж саме.
Як такого виробництва - "дротики" і пара дрібних заводів, що ледь животіють.
Все на навчальних закладах трималося і інших держустановах.

Повірте, за років 5 з тих навчальних закладів лишиться половина по кількості учнів.
Там вже в основному негри вчаться.

Правда у Франику ВЖЕ живе багато народу, тому розвивається дрібний бізнес (аптечки, перукарні, кафешки, спортзалики і т.п) але як далі основна робота буде у Польщі то я не думаю що і то буде розвиватися.

Я ДУЖЕ сильно дивуюся тим українцям, що роками живуть і працюють в тій же Іспанії, італії і навіть у Польщі і потім ТУТ у Франику купляють квартиру  :facepalm:

Це якийсь сюр!

Але то вже має тененцію на зменшення. Квартири там вже дешевшають. Набудували купу житла, а люди, що молодші 40 років і працюють ТАМ - вже тут житло не купляють.

Маю знайомого. робить у Польщі аргонщиком. Працював тут тим самим. Каже, Юра ,якби ти знав, та мене там на руках носять! Та всі умови, підтримка, повага. Я бачу що тут я вже жити не буду, хіба на старість... І це він мені 2 роки тому ще говорив.

Мій гаражоздавач - працює у Польщі екскаваторником - то саме. Щороку в Еміратах відпочиває.

Його сусід по під'їзду - зварником на газопроводі. Таке ж саме. Варить по 1-2 стики на день.

Я з ними говорив. Вони ТУТ то семе робити не хочуть навіть за ті ж гроші, бо тут ще нема тієї культури виробництва і того ставлення до спеціаліста. Є лиш "руский бізнес" - мінімум вкладень - максимум прибутку!


Сумно  :(
« Останнє редагування: 07 Лютого 2020, 17:41:50 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49


Ти хоч читав статтю про той план???
Читав і тішився , що був правий . То проста відмивка бабла а не план .
Біда в тому , що на таких роботах як проекти більше всього й крадуть , тому що в кошторисі використовують "людино-години". Можна малювати неміряно.
Справжній генплан коштує бабла , але в ньому враховуються все і вся , починаючи від царя гороха і закінчуючи тим що нас чекає через 50 років. А тоті "весьолиє картинки" з двома дорогами , то так - разводка для лахов :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1118
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 16:30:58

    Звідки: Калуш

А прикинь, скільки колись було садків, а зараз або руїни (як за Авророю), або напівруїни (як 6 секунд), або якість Малібу, або суди...

Ще трохи повимираємо і ті що є переполовинять.

Малібу це спорткомплекс. Спорт це добре.

По-друге Малібу переїхало звідти на Шевченка. Їх там більше немає. Дорога дитсадкам відкрита.
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1118
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 16:30:58

    Звідки: Калуш

А сам Франик що?

Та таке ж саме.
Як такого виробництва - "дротики" і пара дрібних заводів, що ледь животіють.
Все на навчальних закладах трималося і інших держустановах.

Повірте, за років 5 з тих навчальних закладів лишиться половина по кількості учнів.
Там вже в основному негри вчаться.

Правда у Франику ВЖЕ живе багато народу, тому розвивається дрібний бізнес (аптечки, перукарні, кафешки, спортзалики і т.п)

Франківськ тримався раніше на військовій сфері.

Зараз розвивається сфера обслуговування і є два великі підприємства - ВО Карпати та Електролюкс. І Франківську для стабільного саморозвитку того вистачає. У випадку з непідтримкою заробітчанами максимум перестануть масово розбудовувати місто, Але все решта залишиться без змін. Малі та середні підприємці теж формують міський бюджет, а не лише заробітчани.

А то починається загальноукраїнська істерія - будуйте (як і в СРСР) масово заводи, бо якщо так не зробите і заробітчани перестануть нас підтримувати ми всі виздихаємо. Є інші моделі економічного розвитку в наш час. І індустріальна модель це не модель для Прикарпатського регіону. Запустити її знову швидше за все неможливо, бо в свій час її тут побудувала зовсім інша система. Треба розвивати інші варіанти регіонального розвитку.
« Останнє редагування: 07 Лютого 2020, 23:41:52 від Helgi »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Та все правильно, але звідки візьмуться гроші для оплати отих нових послуг? Кому будемо послуги надавати, якщо половина буде жити закордоном?
Малі та середні підприємці надають послуги заробітчанам, які ПОКИ ЩО приїздять сюди тратити зароблені гроші, але виглядає, що скоро не будуть.
Я працював у магазині і майже весь продаж дорогої техніки йшов за рахунок заробітчан. Багато з них усвідомлюють що тут нема перспектив для їх дітей  і саме тому мудріші з них, як тільки мають змогу залишаються жити там і забирають родину.
« Останнє редагування: 08 Лютого 2020, 08:05:48 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1118
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 16:30:58

    Звідки: Калуш

Та все правильно, але звідки візьмуться гроші для оплати отих нових послуг? Кому будемо послуги надавати, якщо половина буде жити закордоном?
Малі та середні підприємці надають послуги заробітчанам, які ПОКИ ЩО приїздять сюди тратити зароблені гроші, але виглядає, що скоро не будуть.
Я працював у магазині і майже весь продаж дорогої техніки йшов за рахунок заробітчан. Багато з них усвідомлюють що тут нема перспектив для їх дітей  і саме тому мудріші з них, як тільки мають змогу залишаються жити там і забирають родину.

Тільки незрозуміло навіщо вкладають гроші в нерухомість. І ще коли купляють квартири у містах це ще куди не йшло. Але ж вони будуються в селах :facepalm:
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Але ж вони будуються в селах

скажу свою думку . думаю , що у багатьох ще існує таке "підсвідоме бажання" побудувати хату . А багато хто повертається тоді , коли є проблеми з здоровям і люди не можуть продовжувати працювати по своїй спеціальності , а переучуватись і починати з нуля на іншій роботі мало хто бажає

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49


Малібу це спорткомплекс. Спорт це добре.
Сучасна тенденція . КУпити машину аби щодня їздити в спорткомплекс , а там заплатити немалі гроші щоб бігати по біговій доріжці  ;)
А по вулиці бігати в падлу ?  :unknow
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Але ж вони будуються в селах
Бачиш, а я думаю навпаки...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1118
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 16:30:58

    Звідки: Калуш

Малібу це спорткомплекс. Спорт це добре.
Сучасна тенденція . КУпити машину аби щодня їздити в спорткомплекс , а там заплатити немалі гроші щоб бігати по біговій доріжці  ;)
А по вулиці бігати в падлу ?  :unknow

А спорткомплекс це одні бігові доріжки? Що за стереотипне невігластво?
І навіщо туди їхати машиною? Це де такі порядки?

P.S. Зараз багато хто з вас здивується, але скажу, що бігати по міських вулицях шкідливо. В момент бігу відбувається активне глибоке дихання, яке глибоко захоплює всю смаль з дорожнього руху. Набагато інтенсивніше ніж при звичайній ходьбі. Тому бігати корисно лише в парках чи в сільській місцевості. А не просто по будь-яких вулицях.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

в лондоні бігають по вулицям маса людей . не думаю , що ці люди не знають , що вони роблять . і записатись на бігові доріжки коштує такі копійки що навіть смішно . а машин в лондоні стільки що навіть не хочу це обговорювати

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 22:41:49






От так бiгають по вулицьох , гупають , а потiм щикатурка сиплеться  :D
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:44:27

    Звідки: korotka

Я не претендую на обєктивне висвітлення міста,  у неті є багато фотографій і відео з коптера, та любий приїзджий бачить місто "незамилиним оком" фото зроблені з кута автостоянки нижче Галичанки         Для перегляду в оригінальному форматі перейдіть на хостсайт, видно все. Газди газдуют.
« Останнє редагування: 09 Лютого 2020, 13:08:32 від gaar »
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1118
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2024, 16:30:58

    Звідки: Калуш

не думаю , що ці люди не знають , що вони роблять
Якщо в Лондоні, то знають? Там люди розумніші живуть чи як? Для пробіжок є парки, сквери, стадіони. Навіщо бігати по тротуарах?
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Якщо в Лондоні, то знають? Там люди розумніші живуть чи як? Для пробіжок є парки, сквери, стадіони. Навіщо бігати по тротуарах?

та не розумніші , а багатші , і вони без проблем можуть записатись в якийсь фітнесс клюб щоб там бігати навіть 24 години на добу ( є такі клуби по всьому лондоні де можна навіть вночі займатись чим хочеш )