Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Нововведення в місті. Міське будівництво. (Інфраструктура та благоустрій міста Калуш)  (Прочитано 438720 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Сказав , як в Темзу перднув  :=)


ти дивись . тобто твоє хйло ВЕСЬ ЧАС ПЕРДИТЬ В ТЕМЗУ ?  :o  :o  :o   Ну в принципі так і повинно бути - хйло і його братва сидить собі в "загнівающєй гєйропкє і піндосії" , а тупі ваньки смокчуть і скрєпаються па старіннай рюцкє традициї .

починаючи з знаменитого хйловського "їхьтамьнєть" і закінчуючи наглим звіздєжьом твого хйла для тупих кацапів

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=QSycaDzdN9c" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=QSycaDzdN9c</a>

хйло и его обещания

+
Приховано: Показати



Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Який же ж ти тупий , Юзю  :facepalm: Ніби букви всі знаєш , а до купи скласти не можеш. При чому тут я , до брехні і не дотримання слова політиками ?  :unknow Політики всі брешуть , і наглосакси не менше .
А ти як щирий українець дотримуєшся свого слова , чи як чехи ? Якщо чех каже , що зробить завтра , то значить , що він тото не зробить ніколи  :=)
У переважної  більшості щирих дотримання слова зводиться до - Ну так сі стало
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

зверни увагу , що я в першу чергу казав про твоє хйло , а ти чомусь це перевів на себе ( а потім почав розкидувати лайно рюцкє гівноміра уже і на мене ) . Відносно чехів - ну так НАФІГА ТИ КУПИВ ТАМ ХАТУ , щоб теперь плакати про поганих чехів ? купи хату на скрєпних ібінях кацапстану і там все буде чотька і па панятіям - поцан сказав завтра сдєлаєт і завтра або дєлаєт або бухаєт аванс    :=)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


я в першу чергу
 :towallТут тільки лоботомія допоможе
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

та я бачу , що тобі не допомогла . сподіваюсь , що хоча би твому хйлу допоможе  :=) 

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Малоймовірно, але може один з них буде через Калуш їздити?

сумніваюсь , так як колись читав , що проблема Калуша - одноколійна залізниця

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Абсолютний нонсенс.
Або ти неправильно зрозумів, або хтось фігню написав.

Проблема нашої лінії у тому, що прокладалася дорога за Австрії по тоді найбільш жвавому шляху. Пізніше було зроблено колію через Галич.
Колія через Калуш на ділянці від Вістової до Угринова петляє як змія, щоб обходити стрімкі підйоми на горби.
Відповідно поїзд мусить рухатися повільніше.
Тому наша ділянка зовсім порожня.

Зараз замість трьох приміських поїздів їздить один. Відповідно ще мінімум 2 рейси можна пускати у той час коли вони їздили.
Раніше Чернівці Львів у ночі їздив, і в той же період часу в день їздив поїзд на Брест.
І все влізало на одну колію. А зараз що?

Але якщо у тебе ще й диплом залізничника є - то я замовкаю...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

скоріше не "диплом залізничника" , а диплом " читача всього і всяго"   :=)   Ще раз кажу - що я колись читав про проблему одноколійного шляху ( тобто писали , що для  безперебійного і безпечного сполучення треба мати як мінімум дві колії ) . Ось і все , шановний наш калуський залізничник і директор вокзалу на Чорновола  :=)   

 Можливо на даному етапі проблема від Вістової до Франика більш важлива , ніж одна колія - НЕ СПЕРЕЧАЮСЬ

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


безпечного сполучення треба мати як мінімум дві колії
А може просто мати розiзди типу в Брошевi i Долинi , ну й в Калушi  ;)
Як помятаю , за окупацii поцьомки ходили в 6, 10, 13, 18, 22 i Ченiвецький в 2 ночi , то все було туди - назад . Якось було достатньо i колii , i людей й ефективностi . Йдов окупанти все це з собою забрали i запустили колiю на Крим  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

ти у мене питаєш ? я уяви не маю . Сам знаю , як колись ходили дизеля , але про проблему з одноколійкою просто прочитав і це і переповідаю . Як на мене розїзди взагалі можна зробити на кожній станції  . Але ще більш важливим я би все таки зробив так , щоб на кожній зупинці були підняті платформи - на рівень підлоги поїзда ( щоб люди не лізли як мавпи по тих сходах - особливо взимку , коли на тобі купу одягу ) . Тобто платформи в першу чергу - і потім уже можна думати чи про другу колію чи про екстра розїзди чи ще щось там

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Точно і нові фіранки треба всюди повісити , бажано жовто-блакитні , а вагони пофарбувати в середині в червоно-чорне :good
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Точно і нові фіранки треба всюди повісити , бажано жовто-блакитні , а вагони пофарбувати в середині в червоно-чорне :good


ось чим  мені подобається Тад - так це скрєпнай стабєльнастью   :towall    завжди може щось перднути в волгу і під магадан    :D

наслаждайся скрєпамі   :D   А українці повинні як нормальні люди заходити в вагони


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=b--Tp9qpaCs" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=b--Tp9qpaCs</a>

Новый сервис от РЖД на станции Гороблагодатская в городе Кушва, что в Свердловской области.  С заботой о людях.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Спеціально для ББА. У Калуші ще вроді при Кирпі зробили ремонт із пероном. Так що все як у людей.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А я виявився неправий. І як не дивно, мене це радує.
http://kalush.info/page/vulicju-okruzhna-v-kalushi-kapitalno-remontuvatime-tov-pbs

бо є надія, що дорогу зроблять по-людськи

з іншого боку процедура тендеру виглядала дуже дивно
« Останнє редагування: 15 Листопада 2019, 11:05:28 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш

А я виявився неправий. І як не дивно, мене це радує.
http://kalush.info/page/vulicju-okruzhna-v-kalushi-kapitalno-remontuvatime-tov-pbs

бо є надія, що дорогу зроблять по-людськи

з іншого боку процедура тендеру виглядала дуже дивно

А навіщо проводили тендер на всю Окружну якщо на ремонт немає грошей? Чи вже є?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А ти не читав? Там типу будуть робити і по ходу клянчити гроші. І виконавцю все одно колись їх віддадуть. Тому ПБС краще, бо вони все зроблять і наперед, авансом.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш

Цікаво, чи буде  нова об'їздна використана в передвиборчій кампанії наступного року? І ще цікаво на які ще нововведення можна буде очікувати наступного року. Якщо теперішні захочуть залишитись то 2020 рік мав би стати рекордним по ремонтах за останні 10 років.

Можливо укріплять береги до Фуршету, або забрукують тротуар до ПТУ. :D Сумнівні бонуси, але чи здатні вони на більше. Наприклад чи зможе нинішня каденція до осені 2020 ввести в місті електронний квиток, утеплити пару шкіл і дитсадків, закопати пару смітників під землю і поставити хоча би два модульні туалети. А може вже нарешті концертний зал по тій румунській програмі закінчать.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Як на мене , то нехай краще роблять обїздну і піаряться потім по повній програмі . Тим більше що грошей немає ( тобто хтось буде робити це в кредит - і як плата може спокійно піаритись і отримати потім підвищене фінансування )