Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Нововведення в місті. Міське будівництво. (Інфраструктура та благоустрій міста Калуш)  (Прочитано 438536 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Всі упереджені. Але ти упередженим не в тій темі  :P
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

та ще й мабуть за міські гроші поставили.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А ось чому я за  ;)


Виходить я точно заангажований і отже упереджений, тому не об'єктивний.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Коло Мінералу вже давно просили і нема. Тому якщо за міські то  :!!

Але думаю то Полицький спонсорнув.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Виходить я точно заангажований і отже упереджений, тому не об'єктивний.
ніц не зробиш, таке стається з усіма співчуваючими Зе. рано чи пізно.
Приховано: Показати
:=)

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

коли я жив в одній казковій країні , то пару раз сходив в церкву "Адвентисти 7 дня" . Так там взагалі половина церкви - то спортзал і танцплощадка . Є тенісні столи і тд . Народ постійно грає в футбол , волейбол

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Романе, сподіваюся ти просто приколюєшся... :o
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш

Краще було лівіше поставити, але там вже клумби.

А якщо би перед історичною спорудою не було клумб то було б погано? Якщо б замість клумб були газони? Без хрестів, капличок, клумб, кіоску при вході. Просто трава і кілька лип. І ВСЕ.

Як жаль, що в нас так не вміють. Понавозили кольорової плитки, дробленої цегли, гравію. Пообсапували все, що могли. Суб'єктивно - все спаскудили.

Навіть в першій половині 20 століття на фото лише трава. Які ж вони були недолугі, могли ж все чоронбривцями засіяти, посадити сто тисяч сульфіній в колеса, і ще обкласти це все плиткою, обсипати кольоровою крихтою, бо то файно. А вони... Безкультурщина. глухомань. Що з них взяти?

P.S. За дитячий майданчик, хоч і неповноцінний, але респект. Правда, якщо б він був не такий веселковий як в нас штампують, а спокійних тонів, і бажано з натуральних матеріалів взагалі було б супер. Ну в будь-якому випадку діти оцінять.
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Гг. Вже пора писати "Вінтаж -"
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

То я помиляюся, чи у нас все планування через сраку (за перепрошенням)???
http://kalush.info/page/cogo-roku-rekonstrukciyi-vodoprovodu-na-vulici-rinkova-ne-bude

Типу не дивимося, що конче треба зробити цього року, що на наступний, а тяп-ляп латай що тече...

Ну чесно. Я сам так умію планувати.
Відповідно воно іншими словами все само так "планується".
Нащо громада платить зарплату чиновникам, які потім не можуть ані тендер провести нормально, ані нагляд за виконанням провести, ані гроші розподілити.

Тут конче потрібне народовладдя.

Якби чиновникам платили мінімалку +2...3 тис а решта премія, і ту премію (її % від дозволеного розміру) визначали б люди голосуванням.
От привів інвестора, побудували заводик - +100 % премії.
Не можуть зробити ПЛАНОВИЙ!!! курде ремонт - гола ЗП. Наступний місяць чи кілька місяців на виправлення (оцінки не ставлять) а далі якщо знов 0%  - додому!

Нє, ну чесно. Я такий чоловік. Я вмію навіть після того, як висловив свою (як мені здається) обгрунтовані і зважену критичну думку - подивитися на все з іншого боку. Може я таки неправий.
І завжди критерієм оцінки чужої праці у мене є одне - а я би ліпше зробив? Нє, ну чисто теоретично, якби справді захотів. Зробив би ліпше?
Ну і коли мова йде про мистецтво, чи там точні науки - тут безваріантно. Сиджу з язиком в дупі.

В іншому підхід такий.

Відповідно хоч стратегічне планування і впорядкованість справ - точно не мій коньок - якщо заморочитися, зробити собі якісь допоміжні заходи (таблички якласти, нагадування в телефон і комп, якісь ще базові речі заготувати, та навіть взяти на роботу людину яка краще за тебе робить рутину замість того кума-свата, який у носі лиш колупається) то ж уже все решту їздиш, бігаєш, дзвониш і робиш. Ну бо то безпосередньо твоя робота.

Але на держслужбі така біда, що нема ні мірила якості ані альтернативи.
Поки чоловік не відчуває, що на його місце вже 3 молодших і можливо шустріших чекають - він не буде бігати з дупою в милі.
Поки він не відчуває, що поки шукає де б отримати відкат - має шанс тупо зарплату втратити - він буде шукати відкат.

Поки мер не відчуває, що в облуплене місто ніякий інвестор не прийде (бо депресняк в тих облуплених стінах і відсутніх тротуарах гніздиться) - буде бардачок.

А він не відчуває, бо й нього нема іншого мірила якості його роботи, аніж Насалик  :(
« Останнє редагування: 31 Жовтня 2019, 13:02:23 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


Тут конче потрібне народовладдя.
Або жорсткий авторитаризм . Не зробив вчасно - расстрел . Ну я тото образно  :-[
От чим я вiдрiзняюсь вiд своiх землякiв , так це тим , що мене жiзнь научила за базар атвечать , а не просто язиком таляпати  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

ви, бачу, від скромності точно не вмрете.  :=)
Особливо Тад.  :facepalm:
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Гг.
Нє, ну а чого.
От тобі платять за те, що ти посаду займаєш, чи за те, що робиш?

Ясно що є такі люди, що будуть працювати і без зарплати. Але я щось мало таких бачив.

Є люди, які для себе роблять все акуратно і добротно - а на роботі тяп-ляп. (і тут я не Романа маю на увазі, бо я не бачив, як він на роботі робить, але підозрюю, що не гірше ніж для себе). Але принаймні одного такого точно знаю.
(і підозрюю, що він не один такий).

Тому мусять бути критерії і мусить бути преміальна система оплати праці. Щоб трудоголіки-перфекціоністи, які приносять громаді користь - теж мали зиск від своєї праці. (і не відкатами).
« Останнє редагування: 31 Жовтня 2019, 15:21:17 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


мусить бути преміальна система оплати праці
Абис знав , вашi улюбленi наглосакси вже довели , що оплата працi не може бути мотивацiйним фактом для людини  :P менi тото розказували в Канадах.
Треба просто вмiти заставляти людей працювати . Не вмiеш , нехiр пертися в начальники .
А начальник мае бути лiнивим i мудрим . Лiнивим , бо всю роботу перекладае на пiдлеглих , а мудрим , бо кожну хвилину повинен думати про завтрашнiй день , тобто вже сьогоднi думати як ти виконаеш те що обiцяв .

« Останнє редагування: 31 Жовтня 2019, 16:07:36 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

От чим я вiдрiзняюсь вiд своiх землякiв , так це тим , що мене жiзнь научила за базар атвечать , а не просто язиком таляпати 


ну твій "зємляк" по кличці хйло таки язиком таляпає як кацапський ванєнок .  навчи то ватне лайно " за базар атвєчать "

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


Сказав , як в Темзу перднув  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь