Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 16 днів

Автор Тема: Нововведення в місті. Міське будівництво. (Інфраструктура та благоустрій міста Калуш)  (Прочитано 441998 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Гг. А світлофори ще й не працюють...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш

Юра Тимків ?
Це той депутат який просував ідею з встановлення 1300 бетонних смітників під кожним під'їздом?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Так. Ще діри закривав на колодязях на Пушкіна, здається церкви не давав будувати на дитмайданчиках і ще багато чого.


А з урнами то частково спрацювало.
Правда прибиральники з них не прибирають, але сам бачив, як жителі дворів самі виносять.
Відповідно діти чи хто б там не було, викидають вже частіше в ті урни ніж під ноги, а жителі раз на якийсь час та й винесуть.
« Останнє редагування: 13 Серпня 2019, 11:13:57 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш

Урни то непоганий задум. Як на мене. Хоча в цієї ідеї було багато хейтерів і є до сих пір.

Мені каденція теперішньої ради якраз цими урнами і запам'ятається. Сміттєве скликання.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Це той депутат який просував ідею з встановлення 1300 бетонних смітників під кожним під'їздом?

я не можу нічого сильно щось казати ( загниваючи на наглосаксанщині ) , але якщо він більш менш активний , в курсі проблем Калуша і ще бігає і щось пропонує і робить - то чому б і ні ? Тим більше він не такий старий пердун - тому цілком нормальна кандидатура . Але я на жаль далекий від реального життя депутатів і цілком можливо , що калушани мають кращу кандидатуру . Поки є можливість - можна починати її розкручувати на соцмережах ( для початку )  . А то буде як з тим вибраним в раду депутатом , якого мало хто знає , але який вчасно начепив на себе значок партії при владі   :o 

зі . Тад лоханувся - міг би спокійно пройти по Калушу якби вчасно приїхав з сургутщини і пообіццяв калушанам безкоштовно трохи шміру і нафти ( а те , що він не жив в Україні - то це фігня . Деякі теж не жили  - але зі значком на це мало хто дивиться   :=)   )

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш

Неоднозначний персонаж особисто для мене. Дивлячись на двір на вулиці Підвальна (чи то його округ чи він там живе - щось таке).  Я би не хотів щоб все місто виглядало так каліцьки благоустроєним як той двір. Я так зрозумів це персонально у нього такий варіант ідеального двору. Його пронаціоналістичні погляди мені теж недовподоби.

Але ви можете спробувати переконати що він гідний очолити місто. Може є багато плюсів,  а я лише з мінусами знайомий. Всі помиляються

До речі він взагалі може не балотуватись. Чи є інсайд?
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

та я не в курсі чи він хоче балотуватись чи ні . Але НА МОЮ ДУМКУ на мера треба ставити людину , яка дійсно хоче щось змінити і зробити Калуш приємним і привітним для життя калушан . А виберете якогось насалика - ну так і буде дальше з пустого в порожнє переливати

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2024, 23:01:10


Але НА МОЮ ДУМКУ на мера треба ставити людину , яка дійсно хоче щось змінити і зробити Калуш приємним і привітним для життя калушан .
він гідний очолити місто. Може є багато плюсів,  а я лише з мінусами знайомий.
А світлофори ще й не працюють...
От я вас слухав і скажу так , ви лиш не буксуйте . Не принципово який буде мер , від Насалика , у вишиванці , чи взагалі маскаль. Повинна бути організована робота міської влади міста .
По-перше , де Генплан ? Той документ товщиною з Біблію , де розписано все , водогони , каналізація , тепломережі , світло і т.д. А не просто малюнок на ватмані . Згідно того генплану розробляються заходи і роботи по рокам і місяцям по розвитку , ремонту і забудові міста на десятиліття. І тоті заходи і план робіт має затвердити Рада , і це буде керівний документ для Мера , за виконання якого він повинен звітувати , що кварталу . Не виконує Мер свої обовязки , зібрали сесію , копнули під сраку , вибрали В.О. Мера , най працює.
І той ваш "Епіцентр" як торговий заклад мав би бути запланований ще пару років тому . А зараз у місті все робиться по принципу "а давайте зробимо це " , "та ні , давайте збудуємо Оце" . І все через сраку .
Маючи Генплан , знаючи , приблизно свій Бюджет , можна своєчасно запланувати будь-які роботи і вчасно їх виконати . От тогди буде й вулиця Костельна і Ратуша і дороги і дитячі майданчики . А те що у вас зараз - то є "дешьовий папулізм" запровадженний мером всех времьон і народов паном Насаликом .  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 20:54:17

    Звідки: korotka

От я вас слухав і скажу так , ви лиш не буксуйте .
Ади годен як хочеш без політики.
А те що у вас зараз - то є "дешьовий папулізм" запровадженний мером всех времьон і народов паном Насаликом .
Готовий розцюлювати як брежвев хонекера.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2024, 23:01:10


Ади годен як хочеш без політики.
Та годен , думаєш мене не болить за то що твориться у місті ?  :agressive
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 20:54:17

    Звідки: korotka

мене не болить за то що твориться у місті ?
ти коли остатній раз був? коли постійно живеш очі замилюються, і люди не бачать тих проблем, мене дивує якість УСІХ будівельних робіт, роблять"насери маттеrі" від дебільної моди на псевдо бруківку рік-2 і пізде# яка горбата, до ринвів і зливних труб які закінчуються на висоті 1,5 метра від землі і та вода льєтся по стіні. останні фото    biblioteka        Bokzal   :(
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш

Ось обіцяна третя смуга руху на Грушевського. Можна було собі уявити різні варіанти розширення дороги,  але моя уява таке не змогла передбачити.



« Останнє редагування: 13 Серпня 2019, 23:02:21 від Romeo »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 06:29:19

    Звідки: пр. Л.Українки

в принципі непогана ідея.
зручно буде направо повертати на світлофорі.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Але мені здається що значно більші корки з іншого боку перехрестя. І там було можна ще мінімум пів метра вкрасти у тротуара.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 06:29:19

    Звідки: пр. Л.Українки

більші корки стали відколи поставили новий світлофор і якось по своєму налаштували часові проміжки спрацювання - практично однаковий час з головної і другорядної.

Якщо з другорядної буде дві полоси, то по ідеї  направо можна буде поставити зелену стрілку, а прямо - машин не багато.
Тоді можна зменшити час зеленого з того боку, а зі сторони Рубчака збільшити. Відповідно зменшиться пауза очікування, яка і сприяє утворення гігантських черг.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Логічно.
А чому не зробили трохи ширше?
І нащо бруківкою?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 06:29:19

    Звідки: пр. Л.Українки

хз, може то і не то. тоже я собі напридумував і переоцінив нашу владу.
може хтось за гроші міста облаштовує собі під'їзд і стоянки під офіси.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2024, 23:01:10


ти коли остатній раз був?
Як тiльки щирi вiдмiнили самальоти , вiд тогди й не був . А так завжди приiздив 4-5 раз на рiк .
Ось обіцяна третя смуга руху на Грушевського
То не третя смуга , то скорше подiбно на велодорiжку чи мiсця для паркування . :unknow
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Не переживайте, на весні почнут то переробляти на третю смугу  :=)

у нас завжди так...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.