Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Нововведення в місті. Міське будівництво. (Інфраструктура та благоустрій міста Калуш)  (Прочитано 438570 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Факт - більшість наших муніципалів - це жалюгідні, дріб'язкові, меркантильні бюрократи, які потонули з головою в корупції та створюють видимість роботи, якої по суті і немає. 

А щодо Матвійчука. Припускаю, що Матвійчук немає жодного відношення до керівництва містом (як і Зеленський). Він просто ширма, яка вміє говорити. І то не дуже виходить...


в даному випадку є питання : що робити ? навіть якщо вони всі зникнуть завтра , на їхнє місце прийдуть ті самі жителі Калуша ( Калущини ) . Та й всі ці чинуші теж не з неба впали

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Може інший мер ?
Бо Ромео правий. Навіть якби Матвійчук був до 7-го коліна калушанином - він "лиш виконує волю "отця" що послав його"  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

то капєц!
Всі, повторюю ВСІ оті нововведення, як то берегоукріплення, нові світлофори, тротуари, фонтани - яскраві приклади, як робиться все через сраку.
Завжди ніби хороший намір, а в результаті - витрачені гроші і косорилий продукт.

На світлофорі замість поховати трохи дротів - наробили нових, що й поставили жахливий стовп. Знак з рядністю вліпили не за правилами бо поставили перед попереднім поворотом і він відповідно до нього відноситься, а не до перехрестя. Щоб розвантажити рух тепер праві ряди будуть практично всюди лише для правих поворотів, відповідно на зелене і на червоне одночасно. Але коло Бару - нема місця на два ряди. Ще дві легкові сяк-так, а вже бус з легковою - ніяк. І якщо на підйомі стануть дві легкові то автобус з Шептицького вже не зможе повернути.

Ну а отой тротуар з кишенькою на підвальній.
Мало того, що дерево буде посеред тротуару, то ще стовп буде посеред кишеньки. Ще й кривий.
Був на Вінниччині - там стовпи з ЛЕД лампами по один бік дороги. Лампи подвійні і налаштовані так, що освітлюють всю дорогу рівномірно. Та ще й стовпи схожі на ті, що по Європейській (тобто там дротів по повітрю між ними нема).
Ну як щось робите - зробіть вже раз і нормально!
Навіщо тупо тринькати гроші і казати, що їх не вистачає?!
При такому ґаздуванні їх і не  буде ніколи і порядку теж не буде.

Точно як і з прибиральниками.
Вони ніби і є, ніби і щось там метуть, але... з встановлених смітників вони не приберуть (бо їм сказали що то не їхнє), траву, що росте на тротуарі вони теж не будуть прибирати (бо їм сказали, що 80 см від будинку чи паркану то не їхнє).
Виходить, що вони жаліються, що їм мало платять, але і працюють ніяко. То може замість двох прибиральників зробити одного і платити йому не 6 тис. а 12 і він вже буде нормально працювати?
 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka

як то берегоукріплення, нові світлофори, тротуари, фонтани - яскраві приклади, як робиться все через сраку.
Важливо ще то, що фонтан в центрі робила фірма  несподівано зятя пані Романко, :dopovid а за другий ху# заплатили ,той що відкривали з помпов на день міста-грошів нема   :=)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

то капєц!
Всі, повторюю ВСІ оті нововведення, як то берегоукріплення, нові світлофори, тротуари, фонтани - яскраві приклади, як робиться все через сраку.
Завжди ніби хороший намір, а в результаті - витрачені гроші і косорилий продукт.

На світлофорі замість поховати трохи дротів - наробили нових, що й поставили жахливий стовп. Знак з рядністю вліпили не за правилами бо поставили перед попереднім поворотом і він відповідно до нього відноситься, а не до перехрестя. Щоб розвантажити рух тепер праві ряди будуть практично всюди лише для правих поворотів, відповідно на зелене і на червоне одночасно. Але коло Бару - нема місця на два ряди. Ще дві легкові сяк-так, а вже бус з легковою - ніяк. І якщо на підйомі стануть дві легкові то автобус з Шептицького вже не зможе повернути.

Ну а отой тротуар з кишенькою на підвальній.
Мало того, що дерево буде посеред тротуару, то ще стовп буде посеред кишеньки. Ще й кривий.
Був на Вінниччині - там стовпи з ЛЕД лампами по один бік дороги. Лампи подвійні і налаштовані так, що освітлюють всю дорогу рівномірно. Та ще й стовпи схожі на ті, що по Європейській (тобто там дротів по повітрю між ними нема).
Ну як щось робите - зробіть вже раз і нормально!
Навіщо тупо тринькати гроші і казати, що їх не вистачає?!
При такому ґаздуванні їх і не  буде ніколи і порядку теж не буде.

Точно як і з прибиральниками.
Вони ніби і є, ніби і щось там метуть, але... з встановлених смітників вони не приберуть (бо їм сказали що то не їхнє), траву, що росте на тротуарі вони теж не будуть прибирати (бо їм сказали, що 80 см від будинку чи паркану то не їхнє).
Виходить, що вони жаліються, що їм мало платять, але і працюють ніяко. То може замість двох прибиральників зробити одного і платити йому не 6 тис. а 12 і він вже буде нормально працювати?
 


хм .  якщо ти трохи подумаєш , то зрозумієш ,що в принципі то так і буде ще довго і нудно . Адже більшість людей живе за принципом "а воно мені треба ? ",  а також люди не вимагають відповідного сервісу чи якості за свої гроші ( хоча інколи вимагати світового рівня автобуси за 2 гривні - це уже перебор  :=)  )  . І зверни увагу - абсолютно раптово почали всі казати що в Калуші треба фонтани , БО УЖЕ Є ТАКІ В КОЛЬОМИЇ ЧИ В КОПАНКАХ , і тут влада щісливо "підсуєтилась" і замість того ,щоб вирівняти косяки з дорогою чи перехрестям НА ПОТРЕБУ ЛЮДЯМ ВСТАНОВЛЮЄ ФОНТАН . Навіть якщо на ньому просруть більше грошей ,ніж планували , але люди будуть мовчати , бо то типу ЗАРАДИ НИХ ТО СІ РОБИТЬ . І тд і тп .

 Відносно прибиральників - цілком можливо що якраз в цій ситуації прибиральники діють згідно своїх робочих обовязків . Якщо "80 см від будинку чи паркану то не їхнє" - то не варто від них вимагати прибирати те , за що їм не платять  . В лондоні між іншим абсолютно аналогічна ситуація - часто тротуар підмітає двірник , а дорога буде загаджена по повному ( поки раз в тиждень не приїде машина-пилосос ) . Але в Англії тротуар перед будинком не може належати власнику будинку і він за нього не відповідає . Він платить податки ( від 1000 фунтів в рік ) і тротуар чи дорога повинна бути прибрана комунальниками


ну і щоб ти не дуже розчаровувався - така ж ситуація у всій країні

---------------

Владислав Кураленко

7 hrs ·

Я думаю час зубожіння вже скоро скінчиться:
1.Суд скасував 60 млн грн податкового боргу МАУ.
2.Суд пробачив Укртатнафті штраф на 1 млрд грн, а НПК Галичина на 326.9 млн грн.
3.МАУ заборгувала державі 476 млн грн
4.Україна виплатить нафтогазовій компанії Коломойського 12,5 млн дол і т. д.
5.Колишній голова “Укртранснафти” з групи “Приват” Лазорко завдав збитків державі на 456 млн грн і знятий з розшуку.
6.Суд підтвердив скасування кредиторських вимог «Дніпроавіа» Коломойського перед Приватбанком на 1,5 млрд грн.
7.Суд зняв арешт з 415 нерухомих об'єктів "Приватофіс".
8.Запорізький завод феросплавів, що входить в групу «Приват» домігся визнання неконституційним права НАБУ через суди визнавати сумнівні угоди недійсними. Держава втратила 7 млрд грн.
9.Прибуток "Укрнафта" за півріччя скоротився в 113 разів - з 2,06 мільярда гривень до 18,2 мільйона гривень.
10.Заводи Коломойського отримали дотації на електроенергії на 350 млн грн щомісяця.
11.Коломойський вимагає в якості компенсації за Приватбанк 2 млрд дол.
12.Коломойський поновив позов до України на 700 млн дол із-за банкрутства його компанії «Аеросвіт».
13. МАУ намагається через суд домогтися повернення 900 млн грн.


https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=872969036397083&id=100010519832925

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

ось Кузьма цікаво про то сказав

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=n3Mw_dRV4EM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=n3Mw_dRV4EM</a>


Кузьма Скрябін: Ми є ТЕРПІЛИ

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Вибач але ти таке пишеш, як мій Мирончик.

Цитувати (вибране)
Якщо "80 см від будинку чи паркану то не їхнє" - то не варто від них вимагати прибирати те , за що їм не платять  .
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Вибач але ти таке пишеш, як мій Мирончик.

Цитувати (вибране)
Якщо "80 см від будинку чи паркану то не їхнє" - то не варто від них вимагати прибирати те , за що їм не платять  .

Я не казав, що прибиральники брешуть, що їм так дозволили. Мене мало обходить хто і що їм дозволив.

Якщо твій Роботодавець, який має будинок, каже щоб ти найняв на роботу садівника, щоб той стриг кущі, микав траву і т.д.,  ти наймаєш такого собі Хосе на зарплату в 500 фунтів на місяць, він працює і приходить осінь, дерева скидають листя і Хосе каже що йому важко, а ти кажеш  - ок, я тобі е багато плачу, тому листя можеш не прибирати.
Через місяць у дворі будинку листя по коліна.
Приходить твій роботодавець.
Будеш йому розказувати, що Хосе спрпавді не мусів того робити бо ти йому так сказав?

Так от, я і є роботодавець.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Хм . давай розкажу іншу історію . Я зараз живу в будинку , який раніше використовувався як офіс . До цього часу тут є всі столи з розетками і моніторами , також є шафи , тумбочки ( офісні звичайно ) . Так ось - раз в місяць приходить один штемп, який перевіряє ліфт  ( яким ніхто не користується , так як будинок має лише два поверхи і живе тут лише 5 людей ) , і раз в місяць приходить чувак , який перевіряє як працює аварійне освітлення ( на випадок типу пожєжі і тд ) . Просто контракт був підписаний раніше і поки він дійсний - то ці дядьки приходять ( навіть якщо ніхто там не живе ) .

Відносно твого паркану - Я НЕ ЗНАЮ кому належить ті 80см від будинку , але те , що раніше той двірник прибирав все , не значить нічого , так як цілком можливо що закон в Україні змінився чи право власності змінилось і то , що ти звик мати раніше як дане , на даний час можливо уже є не актуальним .

 Я не хочу нічого стверджувати , але якщо ти тому хосе платиш певні гроші за певну роботу , то з самого початку повинні бути вказані умови . І звичайно , що якщо ти збільшив свій сад в два рази чи замість трави тому хосе треба уже косити бамбук - то це буде уже випадком , коли він буде вимагати більшу оплату . А те , що він втомився від листя - про таке я ще не чув . ( цілком можливо що в Україні таке дійсно буває )

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

не значить нічого , так як цілком можливо що закон в Україні змінився чи право власності змінилось і то , що ти звик мати раніше як дане , на даний час можливо уже є не актуальним .

Місту належить.
Мені ще навіть під будинком метр не належить.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Але очевидно маю я сам то прибирати за нашим законодавством.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

Цитувати (вибране)
Але очевидно маю я сам то прибирати за нашим законодавством.
 а яка тут провина двірника чи міста?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Така, що незрозуміло тоді навіщо ті двірники.  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

Цитувати (вибране)
Така, що незрозуміло тоді навіщо ті двірники.
комунальні двірники прибирають комунальну територію, двірники ОСББ прибирають територію ОСББ, територію приватних будівель прибирають власники ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

У мене моя територія починається аж за один метр після стіни будинку.
Якщо є десь документ, який визначає, що тротуар я теж маю прибирати, то незрозуміло для чого взагалі в центрі прибиральники прибирають.
Я не кажу, що так не має бути, але є невизначеність яка приводить до того, що напр. на вул Помаранчевої революції "комунальний" тротуар, на якому місто зробило бруківку - заріс травою на 70%.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Тут для "іногородніх" гарно буде видно "европейшькі" нововведення...


І "діяльність людини-павука", і рагулістичний слуп, і "поораний" асфальт, який знищили щоб не було "зебри" (це ж треба було до такого додуматися  :towall ).
Лиш одне чого не видно, то отого знаку рядності, який вліпили перед іншим поворотом.
Також видно "гарну нову розмітку".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

До речі, не ходіть у дірку попри Архітектуру, аби с ти не попали під "акцію Піза"...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

Цитувати (вибране)
"поораний" асфальт, який знищили щоб не було "зебри" (це ж треба було до такого додуматися  :towall )
 :D :D :D я тоже якраз хотів про то написати :D :D :D
Записаний