Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Нововведення в місті. Міське будівництво. (Інфраструктура та благоустрій міста Калуш)  (Прочитано 438652 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш

Я чогось думав, що то буде 9 поверхів.
На даній ділянці передбачено будівництво двох будинків: 5-поверхового та 9-поверхового. Як бачимо, почали з 5 -поверхівки.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Свіжий інсайд (правда рівня ОБС).
Наступні 2 супкрмаркети АТБ будуть у Калуші вже скоро.

Приховано: Показати
Один в Рукавичці, яка "здулася".
Другий на першому поверсі центральної пошти.

А у Франківську буде лиш один  :=)
Кажуть тамішня "мафія" змовилася і не пускає АТБ, щоб ціни не збивав.

Побачимо чи правда  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Другий на першому поверсі центральної пошти
А що , почта також здулася ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

Кажуть тамішня "мафія" змовилася і не пускає АТБ, щоб ціни не збивав.
У Станіславі напевно нерухомість дорожща і менше підходящої  площі.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

Туво  http://kalush.info/page/jakshho-gromada-ne-bude-proti-deputati-gotovi-perejmenuvati-shhe-pjat-vulic-u-kalushi#  якесь пекло. :towall Я розумію що слaбих повенно довколо. Але в архітектурі єден мудрий є? видко нема! чого не повернути старі назви вулиців? так як "луки загірськікопальняна",, що заваджіє назвати - Kалиновий проспект (до приміру), нащо плодити (малих нових фараонів)? кому треба ті фамілійні,  файні  назви Долинська,  Галицька ...за керунком а то влада віходок в місті не годна зробити а плодит як совіти 40років, тай ватутінів, бігме бим прав їм туманів.  Втворіт книжку з біології і називайте -горіхова і посадіт там бодай 20 горіхів, вишнева і посадіт нам 40 вишень, липова і посадіт там 10 липів , грушева і посадіт там 39 грушок і будут ті вулиці довго люди так називати, нє вни сі бавлєт політикі і кладут курча бомбу на дороги. Не знаю чи теперика читают форум (не пани а тумани) колисьту читали , але мали би сі вже спамєтати .  :dopovid
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Втворіт книжку з біології і називайте -горіхова і посадіт там бодай 20 горіхів, вишнева і посадіт нам 40 вишень, липова і посадіт там 10 липів , грушева і посадіт там 39 грушок і будут ті вулиці довго люди так називати, нє вни сі бавлєт політикі і кладут курча бомбу на дороги.

Точно . Ще можна брати книгу з астрономії чи фізики , математики , малювання і співів -  і маса чудових назв вулиць готова . Навіть якщо немає місця щоб садити там кущі чи дерева .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А що , почта також здулася ?
Пошта здулася давно. Там і так всілякі секондхенди і курячі крильця
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А по вулицях - я би тих видумщиків відразу відправляв в ДНР. Їм там потрібні якраз такі, що вміють нічо не робити, лиш щось видумувати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


відразу відправляв в ДНР
Апалiтiчна рассуждаете , таварiщ  ;) ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

А по вулицях - я би тих видумщиків
Даю ідею депутатам на зміну назвів !!! :=) Перші йдут Загірі, Бані, і Вісочанка, другі Церемонія, Хотіні і Підгеркі, треті Посьолок і Центр, і в остатну чергу Серипкі.  :=) Спамнітайтисі!! Нє ще наостаток Калуш лишивсі може ухpесTимо го на памєть "мера" що вмер (а повмирало їх много)
« Останнє редагування: 13 Березня 2017, 22:21:31 від gaar »
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш

Даю ідею депутатам на зміну назвів !!! :=) Перші йдут Загірі, Бані, і Вісочанка, другі Церемонія, Хотіні і Підгеркі, треті Посьолок і Центр, і в остатну чергу Серипкі.  :=) Спамнітайтисі!! Нє ще наостаток Калуш лишивсі може ухpесTимо го на памєть "мера" що вмер (а повмирало їх много)
З якою метою ти пишеш таким сільським діалектом - як з глухого, забитого села? Що ти хочеш цим показати?

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

З якою метою ти пишеш таким сільським діалектом

На мою думку це має деякий "шарм" .

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

З якою метою ти пишеш таким сільським діалектом - як з глухого, забитого села? Що ти хочеш цим показати?
Так розмовляв мій  дід, взагалі мої предки,твої напевно також. На  даний час я зрозумів що уміння тиснути на кнопки тестатури,навики водіння  легковим і грузовим транспортом, ходіння під парусом і знання пару мов -не робить мене кращим і мудрішим від мої поперeдників!! І я радий що можу користуватись тим, що вони використовували в повсякденному житті. Ти рахуєш це принизливо? :) Мені більше ріже вуха теперішнє (кароче, харош, клёво, та ну нах.......) . Коли чую як старi люди розмовляють я насолоджуюсь. :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш

Так розмовляв мій  дід, взагалі мої предки,твої напевно також.

Ну розмовляли і що з того? Для чого ностальгувати за минулим, якщо теперішнє набагто краще (я про мову). Теперішня українська мова не ріже вухо, всім відомо, що вона гарна і мелодійна мова, яку варто використовувати.
« Останнє редагування: 15 Березня 2017, 19:41:57 від Romeo »
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш

Ти рахуєш це принизливо?
Особисто мені старий варіант мови не подобається - мені подобається її сучасний літературний варіант. А коли читаю як хтось пише по-старому згадую жінок з села, які продають на базарі молоко, овочі... Їхня розмова ну дуже схожа на нашу мову старого зразка (сільський діалект він ж і залишився від старого варіанту мови). І всі ті люди, які використовують її в побуті - це часто малоосвічені жителі сіл, інколи жителі міст, яким чомусь не видається необхідним почати розмовляти українською літературною мовою.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

Особисто мені
Не будь занудою, :P сприймай мене як неосвічену людину із забитого села, дружина якого продає молоко і овочі на базарі. :)
Для чого ностальгувати
Ще раз - користуюсь тим що використовували мої предки. Я так хочу. А враження яке справляє мій діалект, на інших людей -мене небходит! :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ромео ще юн і глуп. Прийде час коли він і сам буде щось подібне робити, а молоді його не розумітимуть.
Скажу лише одне.
Те, що людина у мовленні використовує архаїзми і діалектизми ніяк не вказує на її неосвіченість.
Діалекти лише проявляють багатство мови.
Звісно то не для загальних програм загальнодержавних каналів телебачення, і не для офіційних документів, тощо. Але коли воно в правильний час і в правильному місці...

Свого часу років так 10 тому, на ТВ почали масово "вживляти" словечка "на кшталт", "філіжанка", "файно", "ніц"...
Недавно спілкувався з киянкою піймав її на використанні суто наших "галичанських" слів. На що вона впевнено стверджувала - НІ, у нас теж всі так говорять!.

То дуже негарно виглядає, коли людина відмітає все, з чого вона вийшла і з чим мали справу її предки, стараючись показати свою інакшість, кращість чи правильність.

А відкрито це заявляти - означає якраз просто показувати свою неосвіченість.

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=F_nZgA4AvA4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=F_nZgA4AvA4</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


То дуже негарно виглядає, коли людина відмітає все, з чого вона вийшла і з чим мали справу її предки, стараючись показати свою інакшість, кращість чи правильність.
Якось ти задуже мудро завернув . Тобто більшість людей , котра вчила і використовує загальноприйняту літературну мову , виглядає негарно ? Пропонуєш нам усім перейти на діалект , аби показати приверженість до своїх предків ? Ну давайте , у кого який , у мене Долинський . І як буде виглядати спілкування на форумі ?
А те що витворяє gaar , то просте паяцтво , таким кривлянням міські хлопці дразнили сільських дівок  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka

А те що витворяє gaar
Ади, ади я що паскудного роблю? :o
таким кривлянням міські хлопці дразнили сільських дівок
Уже єдному нині писав щось подібне, рахуй мене міським хлопцем а себе сільськов дівков.  :=)Таде- вмита причесана і розібрана дівка всіляка єднака міська чи від корови! ;)               ПеСе Чому на форумi нікому не ріже слух і очі  матеріали на російській мові, а заукраїнський діалект  уже 2а форумці сьогодні висувають  притензіі  мені.
« Останнє редагування: 15 Березня 2017, 23:19:19 від gaar »
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Паяц , чисто як на аватарці  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь