Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Голосування

Як Вам ДИЗАЙН Газети СІЛЬ?

супер
добре
так собі
шкода, що не кольорова
жах
байдуже

Автор Тема: Газета СІЛЬ  (Прочитано 47918 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета СІЛЬ
« : 31 Березня 2013, 19:20:52 »

Привіт, з 1 квітня ми у продажі

та багато примірників буде розповсюджено безкоштовно як промо-акція Газети СІЛЬ

ми на ФБ

адреса електронної скриньки:  gazeta-sil5@ukr.net
Відповідь від: 31 Березня 2013, 19:07:57
Юрко, а як то ПРИКРІПИТИ перше повідомлення???
А то я вже забула тутешні опції...
Відповідь від: 31 Березня 2013, 19:14:18
в СЕРЕДУ
3 квітня 2013
о 16:00
в приміщенні ПК "Мінерал"

відбудуться громадські слухання щодо питання підвищення тарифів на послуги ЖЕО
доповідач Юрій Рекунов
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета СІЛЬ
« Прочитано #60 : 13 Квітня 2013, 16:27:30 »

Єдине що мене стримало від оприлюднення вислову Матвійчука у прямій мові - то порядковий номер Газети СІЛЬ.
Бо справді не хочу набути іміджу "жостої преси".

Але ФАКТИ - мушу висвітлювати такими які вони є - тому... хіба проситиму вибачення за те, що мушу бути правдивою.
Записаний

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:07:47

    Звідки: Калуш
Газета СІЛЬ
« Прочитано #61 : 13 Квітня 2013, 18:39:20 »

За правду не вибачаються :)
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета СІЛЬ
« Прочитано #62 : 15 Квітня 2013, 21:47:13 »

Щодо екологічного коефіцієнту

Відповідь від: 15 Квітня 2013, 21:46:06
щодо калуських ДМШ відповідь Міністерства освіти і науки України
Записаний

scorpy

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    29 Грудня 2013, 19:32:00

    Звідки: Калуш
Газета СІЛЬ
« Прочитано #63 : 16 Квітня 2013, 21:24:43 »

Той дебіл насралик сам особисто і через свою пасію романко прямо сказав Лесі Кирилович, щоб писала заяву на звільнення з роботи за власним бажанням за те, що вона не сраколиз як інші, а має свою думку.

Дембич Іван Іванович - заступник начальника управління з надзвичайних ситуацій також написав заяву на звільнення через те, що не підписав листа проти Сікори. Його дружині з соцзабезу та всім іншим працівникам міської ради, хто не підписав листа проти Сікори насралик далі знімає премії та залякує. Паскудне бидло насралик - вали з Калуша!!!
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Газета СІЛЬ
« Прочитано #64 : 17 Квітня 2013, 14:21:57 »

він тут не буває.напиши йому в однокласники.так буде адресно-корректно
 раз пишу вже в цій темі,хочу спитати ЯЯ на кого розрахована газета,який контингент читачів?
 чи то може читачі "ВІсника".в віснику пишете паралельно?
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Анюта

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    27 Квітня 2013, 10:23:04

    Звідки: Kalush
Газета СІЛЬ
« Прочитано #65 : 17 Квітня 2013, 17:56:47 »

Той дебіл насралик сам особисто і через свою пасію романко прямо сказав Лесі Кирилович, щоб писала заяву на звільнення з роботи за власним бажанням за те, що вона не сраколиз як інші, а має свою думку.Дембич Іван Іванович - заступник начальника управління з надзвичайних ситуацій також написав заяву на звільнення через те, що не підписав листа проти Сікори. Його дружині з соцзабезу та всім іншим працівникам міської ради, хто не підписав листа проти Сікори насралик далі знімає премії та залякує. Паскудне бидло насралик - вали з Калуша!!![
Отак почитаю ваші коменти і думаю що Насалик перестав вести з вами діалог на цьому сайті перш за все із за таких хамів як scorpy.Читала тему про тротуари,про те що хочете спілкування онлайн з мером .....Хто ж до вас прийде?????? :unknow
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета СІЛЬ
« Прочитано #66 : 17 Квітня 2013, 18:15:39 »

 раз пишу вже в цій темі,хочу спитати ЯЯ на кого розрахована газета,який контингент читачів?
 чи то може читачі "ВІсника".в віснику пишете паралельно?
Отамане, відверто мені й самій складно сказати на який контингентрозрахована моя газета - чесно. Я пишу, як думаю і щиро сподіваюся, що моя газета таки знайде свого читача.
Наразі є позитивні відгуки від тих, хто вже мав нагоду ознайомитися з 1 та 2 числами - і це я вважаю дуже позитивною ознакою.
Є ті, що зголосилися писати у мою газету - теж СУПЕР.
Тому - відповідь на Ваше питання , гадаю, дасть ЧАС.

Щодо ЗВ, то так - мені вони допомагають у технічному аспекті - вичитка-корекція, та верстка - за що я щиро ДЯКУЮ редакції газети Західний Вісник. Без їх допомоги, я б і справді би "загнулася". Щодо підготовки матеріальв, то повірте, НІХТО КРІМ МЕНЕ САМОЇ цим не займається й займатися не буде - чи Ви справді гадаєте, що хтось такий альтруіст , щоб безкоштовно працювати на мене?

Сподіваюся, я надала Вам вичерпну відповідь на запитання.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:16:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета СІЛЬ
« Прочитано #67 : 17 Квітня 2013, 21:45:17 »

Читала тему про тротуари,про те що хочете спілкування онлайн з мером .....Хто ж до вас прийде?????? не знаю
Ну хамство у нас у європейському місті як і всюди, на жаль.
А от на рахунок хто прийде, то не про нас.
У нас вийшло "хто залишиться".

Будемо відвертими з собою. Ви знаєте випадки, коли якийсь чиновник, вищого чи нижчого рангу був реально зацікавлений у налагодженні діалогу з тими хто його обрав на роботу???

Максимум як піар хід і як безкоштовне соцопитування на тему "А що саме краще хаває наш піпл".

Коли був саме діалог то і висловлювання з боку форумців були більш стриманими.
Зараз нема діалогу. Є "вєщаніє с трібуни". Ще трохи і будуть погрози показати кузькіну мать.
Депутати вже на йух сходили ;) і благополучно вернулися.
Як кажуть:
- Їх не обкакаєш, бо дуже швидко облизуються!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета СІЛЬ
« Прочитано #68 : 18 Квітня 2013, 04:45:50 »

Статус у ФБ - Лесі Кирилович

Міському голові Насалику І.С.

Заступнику міського голови
Романко Г.В.

Начальнику управління культури,
національностей та релігій міської ради
Гринів І.Р.

Відкритий лист
04 квітня 2013 року в кабінеті міського голови, у присутності начальника управління культури, національностей та релігій міської ради І.Гринів, міський голова Ігор Степанович Насалик сказав мені написати заяву на звільнення за власним бажанням.
16 квітня 2013 року заступник міського голови Галина Василівна Романко, у присутності начальника управління культури, національностей та релігій міської ради І.Гринів, в категоричній формі вимагала від мене написати заяву на звільнення негайно.
Взявши до уваги мої аргументи, що це не можливо зробити ні сьогодні, ні завтра, оскільки необхідно впорядкувати документи, передати матеріальні цінності, бо я матеріально-відповідальна особа апарату управління, і як особа, відповідальна за архів управління, передати в архівний відділ на зберігання документи та зробити описи справ, мені, правда, відтермінували написання заяви на звільнення до кінця тижня.
За інформацією з відділу ради, 17 квітня 2013 року відбудеться засідання сесії Калуської міської ради. Як депутат від в/о №5, ж/м Підгірки, член фракції НРУ, на знак протесту проти незаконного рішення міської ради «Про реорганізацію Калуських дитячих музичних шкіл №№1, 2», повідомляю про те, що не братиму участь у роботі завтрашньої сесії.
Доводжу до відома заступника міського голови Г.Романко, яка ще в понеділок, 15 квітня 2013 року, в розмові зі мною давала мені поради, як діяти в такій складній для мене життєвій ситуації, що 17 квітня 2013 року я буду на робочому місці, і як головний спеціаліст, виконуватиму свої посадові обов»язки.
Повторно звертаюся до начальника управління культури, національностей та релігій міської ради І.Гринів надати мені у письмовому вигляді інформацію та документальні підтвердження мого депреміювання за лютий, березень 2013 року на 40%, що привело до значного зменшення розміру моєї заробітної плати, негативно вплинуло на моє фінансове становище, знизило рівень моїх доходів та виплатити мені аванс за квітень у зв»язку з важким матеріальним становищем.
Оскільки на мене чиниться тиск зі всіх сторін, я змушена написати заяву на звільнення «за власним бажанням» не зі своєї волі. Я не хочу розраховуватися з роботи, яку я люблю і вмію робити найкраще.
Та за все в цьому світі треба платити, особливо за свободу слова. Як навчала мене моя мама, Каспришин Ярослава Павлівна: «Втратиш гроші – втратиш нічого, втратиш здоров»я – втратиш денещо, втратиш честь – втратиш все!», я готова плати по собівартості, хоч кожен громадянин моє бути готовим віддати навіть своє життя за волю своєї Вітчизни, за Україну!».
Ви мене «пішли»! Я йду, щоб повернутися! І хто це сказав?..

Головний спеціаліст відділу
культури, навчальних закладів,
бібліотечної і музейної справи
управління культури, національностей
та релігій Калуської міської ради Кирилович Леся Омелянівна

16.04.2013
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета СІЛЬ
« Прочитано #69 : 18 Квітня 2013, 22:38:05 »

завтрашній номер 19 квітня 2013 року №3
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Газета СІЛЬ
« Прочитано #70 : 18 Квітня 2013, 22:53:35 »

Нескромне питання: а "власне", то не вставне слово ?   :-[
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета СІЛЬ
« Прочитано #71 : 18 Квітня 2013, 22:54:58 »

не зрозуміла питання  :unknow

ааа ,  Ви про пунктуаційну помилку.... та справді, там пунктуаційна помилка - ой...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета СІЛЬ
« Прочитано #72 : 21 Квітня 2013, 12:49:04 »

Стосовно бібліотек

Уявіть собі, що Насалик надумав - поповнити бібліотеки бібліотечними фондами інших бібліотек у цифровому варіанті. І навіть вже проголосуваи рішення на сесії, щоб виділити на ці "потреби" 450 000 грн. Насаликкаже, що то на закупівлю серверів та самих бібліотечних фондів.
 =)) =))
НУ як таке можна спокійно коментувати???
Бо ж якби хоч один з тих депутатів користувався бібліотеками, то б знав, що бібліотечні фонди є у безкоштовному доступі в інтернеті. А фонди, до ктрих платний доступ - то електронний абонемент коштує всього нічого близько 10 ЄВРО - в залежності від бібліотеки.
То НАВІЩО КУПУВАТИ СЕРВЕРИ Й ФОНДИ в електронному вигляді??? - тим паче, що на купівлю гідних фондів цих грошей і не стане - КУПІТЬ АБОНЕМЕНТ!!!
« Останнє редагування: 21 Квітня 2013, 13:15:00 від yurko »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:16:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета СІЛЬ
« Прочитано #73 : 21 Квітня 2013, 13:14:24 »

Чи планує газета "Сіль" надрукувати щось подібне до того фоторепортажу який я розмістив тут http://forum.kalush.info/index.php/topic,7853.msg147388.html#msg147388

чи хоча б статтю на тему відсутності тротуарів у європейському місті?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета СІЛЬ
« Прочитано #74 : 21 Квітня 2013, 13:46:28 »

Юрко, пропоную тобі її і написати, а я обов"язково розміщу в наступному номері  :good
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:16:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета СІЛЬ
« Прочитано #75 : 21 Квітня 2013, 14:34:22 »

Я не писака, я фотографувака  ;)

Я зробив фото і написав коментарі.

Для  ЗВ підійшло би  на ура, бо вони кольорові. Але там є і фото тротуарів біля Асторії.
Тому далі форуму мої тротуари видно не підуть :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета СІЛЬ
« Прочитано #76 : 23 Квітня 2013, 21:07:46 »

Чергове звернення, сьогодні з Тихого 11 - гуртожитку, де прорвала стічна труба. Масса відписок від калуських посадовців усіх рівнів, і байдуже, що будинку, а відповідно й трубі, понад 40-к років. А відтак, термін експлуатації тієї труби просто й напросто - ЗАКІНЧИВСЯ. Людям морочать голову відписками, а в них стіни й майно гниє.
Не дарма ж УЖКГ фальсифікувало Типові договори, адже за справжніми за такий стан справ вони (ЖЕО) повинні нести матеріальну відповідальність.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета СІЛЬ
« Прочитано #77 : 24 Квітня 2013, 01:07:37 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=dhD96-DrIvI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=dhD96-DrIvI</a>

Журналисты ТВі объявили забастовку: им не дали выйти в эфир и запустили повторы

Мустафа Найем сообщил, что коллектив ТВі объявил забастовку до разрешения конфликта между собственниками телеканала. Журналисты требуют прекратить рейдерский захват.
http://clip2net.com/s/4XSWUp
Вечером 23 апреля на оппозиционном телеканале ТВі, оказавшимся в центре скандала в связи со сменой собственника, запустили в эфир повторы программ. Коллектив канала, который хотел заявить о собственной позиции, не пустили в эфирную комнату.

"Коллектив Телеканал ТВі объявил забастовку до разрешения конфликта между собственниками телеканала. В 19:30 представители редакции должны были выйти в эфир с объяснением причин своего решения. В ответ новый директор телеканала Артем Шевченко отменил вещание канала, обосновав тем, что в создавшейся ситуации это неуместно. Сейчас в эфире повтор вчерашнего выпуска "Сегодня о главном", - написал в своем Facebook ведущий и журналист Мустафа Найем.

"В эфире канала ТВі сегодня вы увидите вчера!!!... Шевченко отменил эфир Мустафы и Илоны. Ставят повтор вчерашней", - сообщил в Twitter ведущий Павел Шеремет.

Он добавил, что "вмешиваются депутаты - человек 6 во главе с Томенко. Требуют от Шевченко открыть эфир и говорят, что целый день требуют от него устав".

- Шевченко внесен в Госреестр как руководитель TВi вместо Катеринчук

Сейчас на канале идет обсуждение сложившейся ситуации. На встречу с сотрудниками канала пришли новый инвестор Александр Альтаман и новый гендиректор Артем Шевченко.

В помещение прошел и бывший владелец ТВі Константин Кагаловский, который ранее заявил, что на канале произошел "классический рейдерский захват". Он опроверг продажу канала и обвинил Альтмана в подделке доверенности его компании.

Вместе с тем экс-гендиректора ТВі Наталью Катеринчук на территорию не пустили. Также Шевченко удалил из помещения всех журналистов, кроме тех, которые работают на телеканале ТВі. Ранее Мустафа Найем высказал предложение, чтобы на его программу в 19:30 пришли все стороны конфликта – Кагаловский, Альтман, Шевченко и Катеринчук.

Официальную позицию коллектива выразила на своей странице в Facebook журналистка Анастасия Станко:

"Сегодня, 23 апреля, утром сотрудники канала ТВi оказались в ситуации, которая по внешним формальным признакам напоминает рейдерский захват телеканала. На свое рабочее место был недопущен генеральный директор телекомпании "Телерадиосвит" Наталья Катеринчук вместе с многолетним владельцем канала Константином Кагаловским. На официальном сайте tvi.ua был распространен пресс-релиз, согласно которому изменена структура собственности компании, новым руководителем назначен журналист Артем Шевченко, а Наталья Катеринчук уволена. На общем собрании коллектива был представлен в качестве нового инвестора американский бизнесмен Александр Альтман, предыдущий владелец был объявлен несуществующим.

Первым шагом "нового" руководства, в лице Артема Шевченко, стало недопущение в эфир формально легитимного генерального директора Натальи Катеринчук. Впоследствии новое руководство вообще сняло с эфира программу Сегодня о главном и вместо нее запустили повтор. Редакторы и журналисты ТBi не смогли обнародовать свою позицию относительно ситуации на канале.

Журналисты ТBi требуют:

- Прекратить рейдерский захват телеканала.
 - Дать возможность журналистам выйти в прямой эфир со своим заявлением по ситуации на канале.
 - Чтобы правоохранительные органы установили законность смены руководства и инвесторов канала
 - Обеспечить невмешательство в деятельность канала и прекратить случаи цензуры, уже появившиеся на ТВi". По материалам: ZN.UA
Відповідь від: 24 Квітня 2013, 01:04:09
Журналісти і нові власники ТВі оприлюднили свої позиції

Журналісти ТВі оприлюднили офіційну позицію колективу щодо ситуації, що склалася на каналі.

Текст відповідної заяви поширила у своєму Facebook журналістка Анастасія Станко.

 «Сьогодні, 23 квітня, зранку співробітники каналу ТВі опинилися в ситуації, яка за зовнішніми формальними ознаками скидається на рейдерське захоплення телеканалу», - йдеться в заяві.

Як заявляють журналісти, першим, що зробило «нове керівництво», яким колективу представили журналіста каналу Артема Шевченка, це не допустили до ефіру формально легітимного гендиректора Наталю Катеринчук.

«Згодом нове керівництво узагалі зняло з ефіру програму «Сьогодні про головне» і замість неї запустили повтор. Редактори та журналісти ТВі не змогли (в ефірі каналу - ред.) оприлюднити своєї позиції щодо ситуації на каналі», - йдеться в заяві.

 Журналісти ТВі висунули низку вимог:

 «- припинити рейдерське захоплення телеканалу;

 - дати можливість журналістам вийти в прямий ефір зі своєю заявою щодо ситуації на каналі;

 - аби правоохоронні органи встановили законність зміни керівництва та інвесторів каналу;

 - забезпечити невтручання в діяльність каналу і припинити випадки цензури, що вже з’явилися на ТВі».

Ведучий каналу Мустафа Найєм на своїй Facebook-сторінці написав, що колектив ТВі оголошує страйк до вирішення конфлікту між власниками телеканалу.

Водночас, прес-служба каналу поширила повідомлення, що відбулася зустріч творчого колективу та телеканалу ТВі з новим інвестором Олександром Альтманом та співвласником каналу Костянтином Кагаловським, де "сторони висловили своє бачення корпоративного конфлікту, яке відбувається між ними".

 Новий керівник ТВі Артем Шевченко закликав продовжувати роботу в ефірі, сказавши, що корпоративний конфлікт не може впливати на творчий процес та блокувати роботу каналу. «Але щоб зменшити рівень напруги та не створювати умов для зриву ефіру прийнято рішення ставити в прайм-тайм старі програми каналу ТВі», - заявив А.Шевченко.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 23 квітня, генеральний директор ТВі Н.Катеринчук заявила про рейдерську атаку на телеканал. «Це рейдерська атака на телеканал. Ніхто його не продавав, не змінював, і власник Костянтин Кагаловський перебуває в Києві. Ситуація буде залагоджена в найближчий день», - цитувала прес-служба ТВі слова Н.Катеринчук.

Сьогодні ж з електронної поштової скриньки прес-служби телеканалу ТВі надійшло повідомлення, що телеканал очолив Артем Шевченко, а новим інвестором став Олександр Альтман.

У повідомленні сказано: «Новим генеральним директором телеканалу ТВі став Артем Шевченко. Він змінив у керівництві каналу Наталію Катеринчук. Новим інвестором каналу став відомий американський бізнесмен Олександр Альтман».

 На зустрічі із журналістами Альтман, як повідомлялось, пропонував колективу укласти з ним новий трудовий договір. Проте, журналісти відмовились.

Пізніше власника каналу К. Кагаловського пустили на територію каналу і він провів зустріч із журналістами ТВі.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:16:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газета СІЛЬ
« Прочитано #78 : 24 Квітня 2013, 07:19:30 »

А до чого тут газета Сіль?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газета СІЛЬ
« Прочитано #79 : 25 Квітня 2013, 22:04:23 »


Відповідь від: 25 Квітня 2013, 22:02:57
МІСТ через Дністер, що сполучує Калуш та Бурштин - ЗАКРИТИЙ через руйнування
« Останнє редагування: 25 Квітня 2013, 22:31:29 від ЯЯ »
Записаний