Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Ваше ставлення до щеплень?

Позитивне
- 2 (8.3%)
Негативне
- 9 (37.5%)
Ще не визначився
- 1 (4.2%)
Було б позитивне, якби вакцини були якісними
- 9 (37.5%)
Негативне. Ми вже постраждали від щеплень
- 3 (12.5%)

Всього голосів: 24


Автор Тема: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?  (Прочитано 60590 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #60 : 08 Червня 2013, 23:56:12 »

Бачу адекватної відповіді немає.
значить люди просто хочуть мати хворобливих собак, чи всі такі зомбоівані і не бачуть що ті прививки шкодять а не допомагають.
У нас діалог чи вказування на машинальні помилки, не відхиляємось від теми.
Записаний

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #61 : 09 Червня 2013, 00:24:27 »

А чому цигани,ходять голі-босі,народжуються і живуть в наметах,і ніц їх не бере ? Сумніваюся що вони чули про "Календар профілактичних щеплень".
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #62 : 09 Червня 2013, 00:46:53 »

У нас діалог чи вказування на машинальні помилки
З наведених вами варіантів я виділив той, який вважаю правильним, а зроблена вами "очепятка" мені "да лампачки".
Нема чого рівняти собак і людей.
 Собаки - це приклад того, що робить щеплення з ссавцями.  І ось результат. Люди теж ссавці і багато спільних хвороб є, є і своєрідні, притаманні лише людям, чи лише собакам, так. А також люди відрізняються від собак тим, що процес зміни поколінь у них раз у п’ять-десять повільніший. На прикладі породистих собак можна бачити те, до чого приведуть прививки людей. Просто з людьми цей процес іде повільніще в стільки ж раз, як і зміна поколінь.
Повальна вакцинація породистих собак проводиться не більше сотні років.
Можна екстраполювати по відношенню до людей. Тобто процес розтягнеться в часі порівнянно з собаками.
Не переконує приклад з собаками, то вам згадали про циган.

Не треба вірити мені, а тим більше публічним токінхедсам: Комаровському, Кашпіровському, Малахову і т.д. Краще здоровий глузд включати.

« Останнє редагування: 09 Червня 2013, 00:55:05 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #63 : 09 Червня 2013, 10:42:45 »

А чому цигани,ходять голі-босі,народжуються і живуть в наметах,і ніц їх не бере ? Сумніваюся що вони чули про "Календар профілактичних щеплень".
Треба наших дітей пускати голих і босих. Тоді діти наших дітей набудуть імунітет до таких умов життя і все буде ОК.
З наведених вами варіантів я виділив той, який вважаю правильним, а зроблена вами "очепятка" мені "да лампачки".
Якщо до лампочки то прошу не вказувати мені на них!
А глузд мені підказує що і антибіотики шкідливі. Моїй дитині їх приписують майже при усіх болячках, кажуть для "страховки". От і будь мудрий, давати їх чи ні? Страхуватись, що скажете? Чи дивитися як дити на мучиться і просить, мамо дай мені якусь таблеточку щоб мені було добре.
Звичайно, більшу половину тих антибіотиків ми не давали..... довго розказувати, але і без них були такі ситуації що не обійтись.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #64 : 09 Червня 2013, 12:20:57 »

Якщо до лампочки то прошу не вказувати мені на них!
Ви вирішили, що я через опечатку в одному слові виділив зразу кілька?
Ви надто емоційно сприймаєте, і тому неадекватно. :dopovid
 Виділяв я не одне слово через граматичну опечатку, а фразу, тобто з переліку запропонованих вами варіантів той, який вважаю найближчим до істини. Не переймайтесь так через опечатку.
А глузд мені підказує що і антибіотики шкідливі.
Добре підказує.

 Антибіотики пригнічують не лише "поганих" збудників хвороб, грибки, стафілококи і кандіди усякі, а також і корисні для організму симбіотичні біфідо-, лакто-, молочнокислі бактерії  і міклофлору кишечника, яка зокрема допомагає перетравлювати клітковину.
При вірусних простудах антибіотики тільки нашкодять. Найкращі ліки при таких хворобах - то температура тіла, яку імунна система підвищує. А "мудрі" батьки, наслухавшись дохтОрів, починають збивати жаропонижаючими пігулками. :=)
« Останнє редагування: 09 Червня 2013, 12:28:00 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #65 : 09 Червня 2013, 13:39:49 »

Добре підказує.

 Антибіотики пригнічують не лише "поганих" збудників хвороб, грибки, стафілококи і кандіди усякі, а також і корисні для організму симбіотичні біфідо-, лакто-, молочнокислі бактерії  і міклофлору кишечника, яка зокрема допомагає перетравлювати клітковину.
При вірусних простудах антибіотики тільки нашкодять. Найкращі ліки при таких хворобах - то температура тіла, яку імунна система підвищує. А "мудрі" батьки, наслухавшись дохтОрів, починають збивати жаропонижаючими пігулками. 
Це все теорія. На практиці в житті, все трошки не так........Не все по книжках лікується, бо і хвороби зараз не ті що були колись. Дуже все просто виходить, заглянув в книжку і вилікувався.
Відповідь від: 09 Червня 2013, 13:37:35
Ви вирішили, що я через опечатку в одному слові виділив зразу кілька?
Це мабудь випадково ваш варінт співпав з тим словом де помилка  ;)
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #66 : 09 Червня 2013, 13:47:21 »

Мабуть випадково.
 То був не мій, а один із вами запропонованих варіантів.
Відповідь від: 09 Червня 2013, 13:44:35
заглянув в книжку і вилікувався.
Книжки різні бувають.
 Лікарі зараз все менше згадують про основний принцип медицини: "Не нашкодь."
Записаний
Следи за контекстами!

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #67 : 09 Червня 2013, 13:54:30 »

Сліпа віра доктору Кошмаровському дається взнаки. Не забувайте хто він: гвинтик в системі зомбування.
Ну нє, це ваш варіант.

Відповідь від: 09 Червня 2013, 13:52:39
Книжки різні бувають.
Це теорія ще раз повторю 50% що поможе а 50% що ні. Нема таких чудо книжок, що прочитав і всіх вилікував.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #68 : 09 Червня 2013, 16:53:32 »

Нема таких чудо книжок, що прочитав і всіх вилікував.
У нашому організмі є все для самовиліковування. Але ми не знаємо методик для запуску процесу самозцілення, на жаль (на відміну хоча б від наших ведичних пращурів). У мене в Білорусії є знайома, яка роками сиділа на таблетках і готувалась таки до операції. І в той же час вона займалась йогою...Настав момент, коли вона довірилась одній із їхніх методик "лікування". І була вражена, що не довірилась тому чим займалась раніше - страшна хвороба відступила без всяких ліків, щеплень і хірургічних втручань. Вона знайшла свій метод самолікування - силою думки і концентрацією позитивної енергетики на проблемному органі. Як би ще нам уміти пробуджувати свого внутрішнього лікаря? В християнстві таких методик немає, як скажімо у йогів чи саєнтологів. На все одна відповідь - віра. Але чи вона у нас достатня на стільки,щоб лише її силою позбавлятись від запалень, пухлин і інших хворіб? Тай віра -то інстремент, а не метода...Тому ми і бачимо панацею у наче-б-то-щепленнях, антибіотиках(від яких потім стаємо залежними на все життя) і оперативних втручаннях. А панацея - у нас самих. Та як до неї добратись? :(
При вірусних простудах антибіотики тільки нашкодять. Найкращі ліки при таких хворобах - то температура тіла, яку імунна система підвищує.
100%. Антибіотики не впливають взагалі ніяк на віруси - лише на бактерії і коки всякі. ДДК "лікується" також температурою - його організм навчений не чекати підмоги від будь-яких ліків і справляється сам. Добре, що у нього на вірусні захворювання вона підіймається вище 38. А от у мене  - до 37 з хвостиком і то уже починається сильна інтоксикація організму. Але мене, правда, з дитинства пічкали всілякими антибіотиками, тому імунітет хиленький геть...Знаєте як мені страшно було вперше переносити хворобу без ліків(а мусіла, бо була в положенні)? Але, напевно, потрібно було побувати у такій ситуації, щоб повірити у мудрість і "роботу" власного організму. Звісно, що запалення я лікуватиму медикаментозно. Але, зате знаю, що вірусні хвороби і бронхіти проходять самі по собі - головне дозволити собі самотужки з ними боротись.
А головний біль, який мене мучив роками по кілька тижнів підряд - знімається внутрішнім "сонечком"=світлим всеохоплюючим потоком почуття і взаємного бажанням комусь любові. Я помітила, коли мене у такому дико-болючому стані обіймала донечка і при цьому так потужно надсилала мені імпульси своєї дитячої любові, а я їй у відповідь - біль раптом відступав за лічені хвилини. Може таким чином "латались" якісь енергетичні деформації, не знаю. Та такий "живий метод" напрочуд дієвий, правда, лише при обміні такими "сонечками любові", бо просто обійми без створення взаємного потоку\кокону не допомагають...Наш організм напрочуд непізнана і самодосконала "розумна" система - тільки як його правильно розуміти і керувати ним? Коли навчимося питання щеплень і ліків, думаю, мали б відпасти самі по собі. Все, що нам потрібно буде зробити - то змінити неправильну вібрацію хворого органу. А поки що - то все фантастика для нас і лікарі з непродуктивним втручанням в організм вакцин і ліків - єдиний метод бути тимчасово здоровими.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #69 : 09 Червня 2013, 17:34:43 »

бактерії і коки всякі
коки це кулеподібні бактерії ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #70 : 09 Червня 2013, 19:46:02 »

коки це кулеподібні бактерії
буду тепер знати краще :). Мені можна пробачити - я не медик ;)
Записаний

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #71 : 09 Червня 2013, 21:34:37 »

На все одна відповідь - віра.
Віра це все це сила!
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #72 : 09 Червня 2013, 21:45:32 »

Ага, вірою зцілетесь, "надо просто верить!" :=) <a href="https://www.youtube.com/watch?v=np01D_4SFaQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=np01D_4SFaQ</a>
Записаний
Следи за контекстами!

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #73 : 09 Червня 2013, 21:54:56 »

Ага, вірою зцілетесь, "надо просто верить!" :=) <a href="https://www.youtube.com/watch?v=np01D_4SFaQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=np01D_4SFaQ</a>
Не балдію від цих тіпів. Дивитись не хочеться.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #74 : 10 Червня 2013, 01:04:43 »

Віра це все це сила!
Так. Але я чомусь впевнена, що ви себе і дітей лікуєте таки ліками, а не силою віри. Чи я помиляюсь? Знову ж таки, я таки переконана, що віра=сила - це лише інструмент, а до нього треба мати "інструкцію використання".
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #75 : 10 Червня 2013, 07:59:47 »

Щеплення може теж виступати як зцілення вірою. Ви знаєте, що щеплені і вірите, що не захворієте, або перенесете хворобу у легшій формі. Організм від тої віри настроюється на боротьбу і швидше долає хворобу  :=)

Ефект плацебо реально існує.

Також реальні факти зцілення вірою. Хтось вірить у Бога, а хтось у можливість одужання силою власного мудрого організму.
Яка різниця коли результат позитивний?

Щепилися б майже всі охоче, якби не бачили, який бардак у країні і як через той бардак від тих "щеплень" люди вмирають.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #76 : 10 Червня 2013, 08:28:50 »

Даю своїй дитині аскорбінку і кажу, що то супер таблетка і через п"ять хвилин перестає боліти животик. Ну звичайно що це подіє не у всіх випадках, але така практика була.
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #77 : 10 Червня 2013, 09:07:06 »

А "простяки" і дворняги без всяких щеплень значно витриваліші до хвороб?
Нема чого рівняти собак і людей.
Також не рівняйте собак з вулиці з домашніми. Вуличні більш витриваліші, бо такі умови виживання. По іншому вони жити не можуть.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #78 : 10 Червня 2013, 09:15:13 »

Домашні, як правило, породисті (штучно виведені схрещуванням тих особин, які мали потрібні риси, практично завжди тварини були "родичами"), а простюхи результат природнього добору. Тому домашні апріорі слабші. І з людьми рівняти не коректно не лише тому, що то не люди і навіть не примати, а ще й тому, що люди зазвичай не паруються з близькими родичами.
Відповідь від: 10 Червня 2013, 09:12:54
Порівняння з циганами було б корисним, якби ми мали статистику їх захворюваності і смертності від хвороб до яких проводять вакцинацію. Тоді порівнявши ті цифри із цифрами вакцинованих було б видно різницю. Якщо б виявилося, що різниця незначна, а то й у циганів цифра була б нижчою - тоді то був би аргумент в десятку.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #79 : 10 Червня 2013, 14:47:29 »

Порівняння з циганами було б корисним, якби ми мали статистику їх захворюваності і смертності від хвороб до яких проводять вакцинацію. Тоді порівнявши ті цифри із цифрами вакцинованих було б видно різницю.
   :good :good :good
А ще враховуйте, що в нас любов до дітей проявляється через: ситий шлунок, ретельно вимите з милом тіло, випрані речі в супер порошку і так далі довгий список.... Ми живемо не в таких умовах як цигани. Та й взагалі живемо не в "кам'яному віці", тому й вимоги до охорони здоров'я інші. З приводу вакцинації я 100% поділяю думку Комаровського - треба боротися не проти вакцинації, а за якісну вакцинацію!!! (у викладеному відео дуже гарне порівняння з автомобілями).
Більшість проти вакцинації і б'ють на сполох, але в нашому світі є мільйон небезпек подекуди більш страшніших. 
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles