Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Ваше ставлення до щеплень?

Позитивне
- 2 (8.3%)
Негативне
- 9 (37.5%)
Ще не визначився
- 1 (4.2%)
Було б позитивне, якби вакцини були якісними
- 9 (37.5%)
Негативне. Ми вже постраждали від щеплень
- 3 (12.5%)

Всього голосів: 24


Автор Тема: Щеплення. Як ви до цього ставитесь?  (Прочитано 60606 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #40 : 13 Березня 2013, 10:39:11 »

Вакцинами Богатирьових зацікавились АМКУ та прокуратура

http://tvi.ua/new/2013/03/06/rozsliduvannya_tvi_vakcynni_makhinaciyi__bohatyrovykh
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #41 : 24 Квітня 2013, 12:55:56 »

Жодного позитивного голосу на користь щеплень  :unknow, а вони все робляться..... ллються xабарі за ""зроблені"" планові щеплення...
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #42 : 01 Травня 2013, 22:27:42 »

Багато з нас знає про вологість в наших приміщеннях де ми живемо? І в яких межах вона має бути? І як впливає це все на організм? Може надмірна волога чи сухість в кімнаті більше шкодить ніж та вакцина від якої ви відмовились?
Нас кожен день підстерігає мільйон небезпек, харчування, повітря яке ми дихаємо, вода яку ми п"ємо, одяг який носимо, приміщення в якому живемо, люди які нас оточують..... А вакцина це лишень якась мала доля небезпек з якими ми зіштовхуємось.
Цілком погоджуюсь. Тепер є позивна відповідь у голосуванні. Не бачу небезпеки у щепленні, в самих вакцинах. А бачу небезпеку в тому, що вакцинацію проводять хворобливим дітям, а потім скаржаться на самі вакцини. Якось попався мені уривок фільму, де якась тьотя кричала з екрану, що вакцинація - це зло, і що в її родині ніхто не вакцинований і всі живі-здорові та ніколи не хворіли ГРЗ. Браво! Я щеплена усіма вакцинами і за своє життя тільки один випадок застуди. Знаю людей, які не щеплюють своїх діток, тим не менше від хворіб немає відбою. З вакцинацією все досить просто - якщо вакцинуємо, то перед тим і після того 2-3 дні уникаємо іншого навантаження на імунну систему. Організм зайнятий вакциною. Так, заробляють на вакцинації, але скажіть, будь ласка, на чому в нашій країні ще не заробляють?
Відповідь від: 01 Травня 2013, 22:15:59
І ще одне згадала. Колись у 18 років мені робили прививку в уніерситетській поліклініці. Я два тижні день у день після пар ходила і не могла зробити прививку. Лікар міряла температуру і вона завжди була вища, ніж 36,6 (до 37). І вона не хотіла мені робити прививку. Аж поки не сказала прийти зранку. Прийшла я значить зранку - Т=36,6. Тоді зробили прививку. Виявляється в мене температура після обіду трохи більша, ніж зранку :) А Дімі недавно робили прививку, то сказали поміряти вдома температуру і в поліклініці повірили на слово, що все окей. Але ж не всі батьки настільки свідомі у таких дрібницях - от вам і вакцини погані!
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #43 : 10 Травня 2013, 19:25:30 »

Вакцинами Богатирьових зацікавились АМКУ та прокуратура

http://tvi.ua/new/2013/03/06/rozsliduvannya_tvi_vakcynni_makhinaciyi__bohatyrovykh
   програма "Гроші"
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=L-aTY42vbHM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=L-aTY42vbHM</a>
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #44 : 11 Травня 2013, 13:39:20 »

Особисто я боюсь дивитись такі відео. Та й взагалі дивлячись цю програму, стає страшно, в якій країні ми живемо.Навколо суцільна брехня. "Гроші" не виключення. Я пригадую про часи, коли я ще не знала, що таке нет, а телебачення ще не було настільки "багатим на фантазії". Живеш собі і про багато чого не знаєш. А тепер лякають з усіх сторін. Забагато подібної інформації теж не дуже позитивно впливає на життя людей.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #45 : 11 Травня 2013, 14:10:23 »

Ви так ратуєте за щеплення, бо вас переконали, що вони ніби-то потрібні?
 Чи може маєте якийсь меркантильний інтерес?
Про те, що ЗМІ наганяють страху, то підтримую, але в випадку з зараженням дітей вірусами, ослаблення їх імунітету через ін’єкції "гремучих сумішей" - то краще перестрахуватись.
Записаний
Следи за контекстами!

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #46 : 11 Травня 2013, 14:19:25 »

Переконали, але не будь-хто, а власний досвід. Якби мої батьки не робили щеплень мені, я можливо мала б іншу думку. Із-за подібних закликів проти вакцин стає трохи страшно, інколи сумніваюсь. Але.... Ви бачили дитину, яка хворіє кашлюком? Можна з глузду зїхати. Я дякую мамі, що отримала дозу  "гремучих сумішей".
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #47 : 11 Травня 2013, 15:43:37 »

Тут уже писалось про те, що колись - то справді були вакцини. А тепер - просто синтетичні суміші і при чому часто шкідливі ніж корисні. Зараз нема ПРИРОДНИХ вакцин. І вакцина не дає гарантії, що Ви не захворієте. Хворіють як вакциновані, так і ні. Єдина різниця - це те, що вакциновані В БІЛЬШОСТІ переносять хворобу у легкій формі, без ускладнень. Часто навіть не помічаючи її протікання.
Хоча, при даних вакцинах - уже і не знаю що корисніше - щоб дитинка малюсінькою перенесла хворобу (кір, вітрянка тощо) і тим самим набула тих антитіл природнім шляхом чи таки вколоти їй синтетку, яка не завжди коректно реагує з організмом маляти. Дитячий організм набагато легше переносить "свої дитячі" хвороби ніж дорослий ту ж вітрянку, наприклад. Звичайно, що від поліоміліту і кашлюка вакцинуватись треба - питання чим.
І дуже погано, що теперішній владі потрібно убити 10 діток, щоб таки почати розслідувати по-справжньому, а не призупиняти вакцинацію до кожної наступної смерті. Мені цікаво чим вакцинувала родина Богатирьових своїх внуків?
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #48 : 11 Травня 2013, 16:14:26 »

На мою думку вакцинація потрібна, але є три питання, які треба ставити:
1. якість вакцин та їх зберігання
2. від яких хворіб щепити
3. в якому віці це робити

В нашій державі про якість вакцин говорити важко, бо це перетворилось на спосіб заробляння грошей. На першому місці - прибуток. Про безпечність і ефективність не думає ніхто. Бандити при владі, як і скрізь.

Щепити треба від тяжких хворіб: правцю, поліомієліту, сказу- при укусах. А від інших має захищати власний організм.  Але це моя особиста думка.
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #49 : 11 Травня 2013, 16:22:06 »

Хворіють як вакциновані, так і ні. Єдина різниця - це те, що вакциновані В БІЛЬШОСТІ переносять хворобу у легкій формі, без ускладнень
Так, вакцина не є захистом на 100%. Це просто своєрідна підготовка організму.                                                                                                                               
1. якість вакцин та їх зберігання
не так якість, як саме зберігання вакцини. Вони мають транспортуватись і зберігатись при певній t, що дуже часто порушується.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #50 : 11 Травня 2013, 16:27:01 »

а є вакцина від щеплення ?   :dopovid

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #51 : 11 Травня 2013, 16:45:18 »

не так якість, як саме зберігання вакцини. Вони мають транспортуватись і зберігатись при певній t, що дуже часто порушується.

Якість має значення в першу чергу. Ви чули про вакцини, що мають ртуть? Про вакцини, що дають важкі ускладнення? Що алергізують організм?
А при неправильному зберіганні вакцина стає неефективною, тобто не захистить нас від конкретної хвороби.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #52 : 11 Травня 2013, 16:51:18 »

вакцина не є захистом на 100%. Це просто своєрідна підготовка організму.
Це своєрідне гроблення організму.
а є вакцина від щеплення ?
Є щеплення від вакцини. :dopovid
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #53 : 12 Травня 2013, 09:48:16 »

Може для когось буде корисно - форма відмови від вакцинації в Україні:

Заява
Я, <П.І.Б. батька>, заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, флюорографії й інших процедур, пов'язаних із введенням в організм сторонніх речовин або іонізуючих випромінювань моїй дитині <П.І.Б. дитини>.
1) Відмовляюся від подальших вакцинацій, ревакцинацій та біопроб (Манту, р. Пірке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках - декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, рака, Синдрому Раптової Дитячої Смертності.
2) Відмовляюся від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту В, вітрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдних клітин тканин абортованих плодів людини.
3) Дана відмова є обмірковане і зважене рішення , прийняте на підставі детального і усебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі...
а) ст.19 Загальної Декларації Прав Людини (Кожна людина має право на волю переконань)
б) ст. 26 Загальної Декларації Прав Людини і ст. 43 Конституції України (про право на освіту, у тому числі дошкільну);
б) ст. 3, ч. 1 Закону України про освіту (про можливості одержання освіти громадянами України незалежно від стану здоров'я, переконань і інших обставин);
в) ст. 43 (про згоду на медичне втручання) "Основ законодавства України про охорону здоров'я";
д) ст.2, п.1. Конвенції про права дитини (Держави учасники... забезпечують усі... права... без якої-небудь дискримінації, незалежно від стану здоров'я... дитини)
е) ст. 1, п.1(а). Конвенції про боротьбу з дискримінацією в області освіти ("вираз < дискримінація > охоплює всяку різницю, виняток, обмеження... по ознаці... переконань..., що має на меті або наслідком знищення або порушення рівності відносин в області освіти і зокрема ... закриття для якої-небудь особи чи групи осіб доступу до освіти будь-якої ступіні чи типу")
е) ч. І., ст.2, п.2 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації або покарання на підставі статусу, діяльності, висловлюваних поглядів чи переконань дитини, батьків дитини, законних опікунів чи інших членів сім'ї.),
з) ч. І., ст.18, п.3 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб діти, батьки яких працюють, мали право користуватися призначеними для них службами й установами по догляду за дітьми.)
і) ч.І., п. 11 частини 1 Європейської Соціальної Хартії (про право кожної людини на використання будь-яких заходів, що дозволяють йому забезпечити найвищий досяжний рівень здоров'я).
й) ст.12, закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (про щеплення за згодою після надання об’єктивної інформації)

Ознайомлений зі змістом Закону України " Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем доведенi до відома можливі наслідки відсутності щеплень:
- Ускладнення при коклюші: бронхіт, пневмонія, енцефаліт, пупочні і пахові грижі, випадання прямої кишки, масивні геморрагии і крововиливи в головний мозок;
- Ускладнення при дифтирії - міокардит, неврити, нефротичний синдром, периферичні паралічі, смерть;
- Ускладнення при правці - аспираційна пневмонія, набряк легень , переломи і вивихи кісток, нашарування вторинної бактеріальної інфекції - бронхопневмонії, сепсис, деформації хребта, контрактури м'язів і суглобів, паралічі черепних нервів, летальний результат;
- Ускладнення при Гепатиті В є затяжний перебіг хвороби з переходом у хронічний гепатит (імовірність - 5-10%), що у свою чергу може привести до цирозу і раку печінки. Імовірність хронічної інфекції в дітей від 1 до 5 років складає 25-50%, у дітей, що заразилися гепатитом при пологах - 90%;
- Ускладнення при Поліомієліті - 80-90% - це легке захворювання, в інших 10% воно викликає параліч. У випадку паралічу близько 25% одержують серйозні порушення, близько 25% одержують середній параліч і 50 % виліковуються;
- Ускладнення при Корі - пневмонія, отит і інші бактеріальні інфекції, а також сліпота, поразки слуху, розумова відсталість.
- Ускладнення при Туберкульозі - поразкою багатьох органів, що супроводжуються лихоманкою, значним спадком сил. найчастіше уражаються легені з утворенням порожнин (каверн), що можуть прориватися в бронхи.
Можливі поствакційні ускладнення:
1. Анафілактичний шок;
2. Енцефалопатія;
3. Судорожні стани при t >39
4. Набряк , гіперемія в місці уведення вакцини.


Відповідь від: 12 Травня 2013, 09:42:45:
І ще таке:
Стерилізація під видом вакцинації

а тепер і в нас:
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=246295049&cat_id=244277212
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #54 : 08 Червня 2013, 16:34:45 »

для тих, хто проти вакцинації    http://video.komarovskiy.net/mify-o-vakcinacii-12-05-2013.html
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #55 : 08 Червня 2013, 18:14:08 »

Стерилізація під видом вакцинації
Це і в нас уже таке було. Недарма стільки здорових дівчат\жінок не може завагітніти\виносити дитину :(. Така вакцина в основному діє через покоління. Якщо організм деяких щеплених ще міг боротись проти введених препаратів, то їх діти уже приречені отримувати готовий комплект стерильності від мами :(.
Записаний

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #56 : 08 Червня 2013, 18:27:24 »

для тих, хто проти вакцинації    http://video.komarovskiy.net/mify-o-vakcinacii-12-05-2013.html
 :good підтримую позицію Комаровського.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #57 : 08 Червня 2013, 19:31:45 »

Сліпа віра доктору Кошмаровському дається взнаки. Не забувайте хто він: не просто лікар, а гвинтик в системі зомбування.
 
Приклад чистоплотності лікарів: В Новім Йорку доктор Кац робив свій маленький бізнес: пролікував на 20 000 баксів цілком здорових людей, зробивши більшість з них інвалідами.
Задав би я питання доктору Кошмаровському таке: чому породисті собаки, котрим роблять купу щеплень, дуже слабовиті, можуть здохнути від якоїсь чумки чи ще чогось собачого. А "простяки" і дворняги без всяких щеплень значно витриваліші до хвороб?
Може тому, що породистим щепленнями калічать природний імунітет?
Записаний
Следи за контекстами!

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #58 : 08 Червня 2013, 22:20:28 »

Сліпа віра доктору Кошмаровському дається взнаки. Не забувайте хто він: не просто лікар, а гвинтик в системі зомбування.
Значить треба тільки вам вірити і тільки вам ви ж найбільший знаток людей, вакцин, економікі і ще багато чого.
Задав би я питання доктору Кошмаровському таке: чому породисті собаки, котрим роблять купу щеплень, дуже слабовиті, можуть здохнути від якоїсь чумки чи ще чогось собачого. А "простяки" і дворняги без всяких щеплень значно витриваліші до хвороб?
Може тому, що породистим щепленнями калічать природний імунітет?
Нема чого рівняти собак і людей. І якщо вірити вашим розповідям, то значить люди просто хочуть мати хворобливих собак, чи всі такі зомбоівані і не бачуть що ті прививки шкодять а не допомагають.
Ви краще щось спростуйте з його слів, а не питання задавайте.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Щеплення. Як ви до цього ставитесь?
« Прочитано #59 : 08 Червня 2013, 23:20:37 »

Значить треба тільки вам вірити і тільки вам ви ж найбільший знаток людей, вакцин, економікі і ще багато чого.
Не значить.
 «Я не признаю безоговорочно взглядов ни одного человека, ни живого ни мертвого» (с)

Відповідь від: 08 Червня 2013, 23:18:39
значить люди просто хочуть мати хворобливих собак, чи всі такі зомбоівані і не бачуть що ті прививки шкодять а не допомагають.
Записаний
Следи за контекстами!