Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 25 днів

Автор Тема: Сланцева смерть  (Прочитано 101593 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Сланцева смерть
« Прочитано #100 : 06 Червня 2013, 06:20:25 »

Сонечко, це все демагогія і домисли.
Ще ніхто не довів що від розробки сланцю шкоди буде більше ніж від будівництва будинку, в який згодом стане історичною памяткою  :dopovid
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Сланцева смерть
« Прочитано #101 : 06 Червня 2013, 15:55:03 »

Ось на  такий ролик сьогодні натрапив.
    <a href="https://www.youtube.com/watch?v=Tx72i3yb1Ag" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Tx72i3yb1Ag</a>
p.s.Я особисто поки що ні за ні проти.Хотів би зрозуміти хто все таки правий. :unknow
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Сланцева смерть
« Прочитано #102 : 06 Червня 2013, 19:42:17 »

Ось на  такий ролик сьогодні натрапив.
    <a href="https://www.youtube.com/watch?v=Tx72i3yb1Ag" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Tx72i3yb1Ag</a>
p.s.Я особисто поки що ні за ні проти.Хотів би зрозуміти хто все таки правий. :unknow
Дядь Ваня я цей ролик виклав в цій же темі тільки на 4 сторінці  ;)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Сланцева смерть
« Прочитано #103 : 06 Червня 2013, 20:13:00 »

 :) Може якби я читав тему спочатку то б побачив.А може просто я з телефона заходив як ти викладав. А з телефона чомусь в мене тепер відео не йде.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Сланцева смерть
« Прочитано #104 : 06 Червня 2013, 21:44:06 »

Чесно кажучи, мене дивує ажіотаж навколо цієї теми.
Не переймайтеся так!
Всьо уже украдена да нас!

Так засвинять. А хіба досі всюди чисто?

Рядові громадяни наносять не меншу шкоду середовищу викидуючи щодня тонни пластикового сміття!

Хочете щось змінити?

Агітуйте за скляну і паперову тару. Не купляйте поліетиленових пакетів. Проводьте маніфестації! Навчайте молодь.

А то якось дивно виходить. Жуйку  в траву не мож, бо пташка сі вдавит. А за кілька тон пластику на березі річки то нам рибка дякую пробулькає???

Якщо вже бути переконаним екологом то треба ним бути послідовно і в усьому.

Суспільство несвідомо нищить найцінніші скарби природи але я особисто не готовий пробувати комусь щось доводити, бо маю яскраві приклади недієвості тих доводів.
Один з них - спроба завстидати чоловіка, який лузаючи насіння плює лушпиння на асфальт. Я зробив йому зауваження. Він сказав що то слушно, навіть застидався і почав плювати в кулак. Це було десь тиждень-півтори тому.
А сьогодні я знову його зустрів, вже в іншому місці. І він далі робив те ж саме!  :censore
Правда цього разу пославшись на важкі матеріальні умови та недобір вітамінів сказав, що "мусить" так робити.

Який висновок?
Я забив і на нього і на таких як він.

Більшість людей так живуть, бо їм так до вподоби. Їх реально більшість. Хочете змусити їх жити так як їм не подобається?
Я вже ні.

Хай собі добувають той газ. Гірше не буде.
Ми щодня ходимо повз гірську річку, яка мала б бути джерелом чистої води. Ми ходимо і вернемо носи від неї. Бо ми у неї безперестанно гадимо. То лайно пливе собі доки не осяде десь на дні. А те, що не осіло - пливе у море.
Думаєте можна суттєво погіршити ситуацію вибуривши біля тієї річки свердловину?
Нєа.
Там і так уже лайно пливе.
І нам байдуже. Роками!
Так буде і з газом.
Звісно не витримуватимуться норми і технології.
Звісно будуть зловживання на всіх рівнях.
І так само звісно всі звикнуться і ніхто не помічатиме.
Кілька собак будуть брехати, а караван їхатиме далі.

Зберігайте спокій. Так собі дешевше  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Сланцева смерть
« Прочитано #105 : 06 Червня 2013, 22:00:50 »

Чесно кажучи, мене дивує ажіотаж навколо цієї теми.
Не переймайтеся так!
Всьо уже украдена да нас!

Так засвинять. А хіба досі всюди чисто?

Рядові громадяни наносять не меншу шкоду середовищу викидуючи щодня тонни пластикового сміття!

Хочете щось змінити?

Агітуйте за скляну і паперову тару. Не купляйте поліетиленових пакетів. Проводьте маніфестації! Навчайте молодь.

А то якось дивно виходить. Жуйку  в траву не мож, бо пташка сі вдавит. А за кілька тон пластику на березі річки то нам рибка дякую пробулькає???

Якщо вже бути переконаним екологом то треба ним бути послідовно і в усьому.

Суспільство несвідомо нищить найцінніші скарби природи але я особисто не готовий пробувати комусь щось доводити, бо маю яскраві приклади недієвості тих доводів.
Один з них - спроба завстидати чоловіка, який лузаючи насіння плює лушпиння на асфальт. Я зробив йому зауваження. Він сказав що то слушно, навіть застидався і почав плювати в кулак. Це було десь тиждень-півтори тому.
А сьогодні я знову його зустрів, вже в іншому місці. І він далі робив те ж саме!  :censore
Правда цього разу пославшись на важкі матеріальні умови та недобір вітамінів сказав, що "мусить" так робити.

Який висновок?
Я забив і на нього і на таких як він.

Більшість людей так живуть, бо їм так до вподоби. Їх реально більшість. Хочете змусити їх жити так як їм не подобається?
Я вже ні.

Хай собі добувають той газ. Гірше не буде.
Ми щодня ходимо повз гірську річку, яка мала б бути джерелом чистої води. Ми ходимо і вернемо носи від неї. Бо ми у неї безперестанно гадимо. То лайно пливе собі доки не осяде десь на дні. А те, що не осіло - пливе у море.
Думаєте можна суттєво погіршити ситуацію вибуривши біля тієї річки свердловину?
Нєа.
Там і так уже лайно пливе.
І нам байдуже. Роками!
Так буде і з газом.
Звісно не витримуватимуться норми і технології.
Звісно будуть зловживання на всіх рівнях.
І так само звісно всі звикнуться і ніхто не помічатиме.
Кілька собак будуть брехати, а караван їхатиме далі.

Зберігайте спокій. Так собі дешевше  ;)
Щодо проблеми з пластиковими пляшками то все вже давно придумано. В німеччині ви не знайдете жодної склянної чи пластикової пляшки на вулиці чи в лісі. І не тоу що німці такі файні і охайні)) і навіть не тому що зе це можуть впаяти штраф 200-400 євро а просто тому що пляшки пластикові здають в магазин за 25 центів а від кокаколи за 32. І все, питання вирішено.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Сланцева смерть
« Прочитано #106 : 06 Червня 2013, 22:45:50 »

Оппозиция предлагает законом запретить добычу сланцевого газа: "Риски загрязнения огромны":
Цитувати (вибране)
Народные депутаты Украины Николай Томенко, Арсен Аваков и Андрей Кожемякин зарегистрировали в Верховной Раде законопроект «О введении временного запрета (моратория) на поиск, разведку и добычу нетрадиционных углеводородов» (рег. № 2147)...
«Специалисты-экологи доказывают, что любая деятельность по добыче нетрадиционного газа методом гидравлического разрыва пластов приведет к неотвратимым экологическим последствиям. Риски загрязнения огромны. Именно из-за них, например, Франция, Ирландия и Болгария запретили добычу сланцевого газа на своих территориях, а, например, в Великобритании, Канаде и США действуют серьезные ограничения относительно такой добычи», - отметил один из авторов законопроекта Николай Томенко.

Відповідь від: 06 Червня 2013, 22:41:45
Хай собі добувають той газ.
:o

Відповідь від: 06 Червня 2013, 22:43:37
А коли після гідророзриву газ супутні рідини підуть в джерела і ріки, почне здихати риба у вас під носом, а потім із крану з водою ще й газ піде, то
Зберігайте спокій. Так собі дешевше
І так само звісно всі звикнуться і ніхто не помічатиме.
:=)
« Останнє редагування: 06 Червня 2013, 22:58:27 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Сланцева смерть
« Прочитано #107 : 07 Червня 2013, 14:06:02 »

І не тоу що німці такі файні і охайні)) і навіть не тому що зе це можуть впаяти штраф 200-400 євро а просто тому що пляшки пластикові здають в магазин за 25 центів а від кокаколи за 32. І все, питання вирішено.
Це не зовсім правда.

Дійсно там приймають пластикові пляшки. Але не всюди і не всі!
А не смітять якраз тому, що
німці такі файні і охайні)) і тому що за це можуть впаяти штраф 200-400 євро
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


klaus_frank

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +45/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 150
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2017, 20:35:08

    Звідки: вулиця
Сланцева смерть
« Прочитано #108 : 07 Червня 2013, 20:04:42 »

І не тоу що німці такі файні і охайні)) і навіть не тому що зе це можуть впаяти штраф 200-400 євро а просто тому що пляшки пластикові здають в магазин за 25 центів а від кокаколи за 32. І все, питання вирішено.
Це не зовсім правда.

Дійсно там приймають пластикові пляшки. Але не всюди і не всі!
А не смітять якраз тому, що
німці такі файні і охайні)) і тому що за це можуть впаяти штраф 200-400 євро

Усі супермаркети, гетрінкемаркети приймають УСІ пластикові пляшки (німецького виробництва) склянні пляшки, пластикові ящики від пляшок без обмежень. Щоправда не завжди за реальні гроші. Частіше cуму зданих пляшок зараховують як плату за куплений товар в магазині.
А на рахунок "німці не смітять" то ой мамочко!!!  :o щей як смітять. Але прибирають  :dopovid
« Останнє редагування: 08 Червня 2013, 05:18:32 від klaus_frank »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Сланцева смерть
« Прочитано #109 : 08 Червня 2013, 07:22:43 »

Я був у Баварії. У маленькому містечку. Там всі всіх знають і ніхто не смітить. Великих супермаркетів там нема, тому пляшки не завжди було куди здати. Там де приймали - приймали лише ті, на яких був спеціальний значок.

Тим не менше у них там у кожній другій хаті є піч на дровах. Але вони не палять у ній ті пляшки. Не палять поліетиленові пакети.
А коли йдуть до супермаркету - купляють все у паперовій тарі. Замість пакетів купляють шматяні сумки. Ми вже і забули, що такі бувають.
Звісно не всі аж на стільки свідомі але їх і змушують такими бути. Якщо викинути у смітник щось не те - оштрафують, як тільки зловлять!
Бачив правда один раз, як якийсь лунь викинув на дорогу порожню коробку від сигарет. Так переважно робить або молодь або хтось з емігрантів.
Ніхто особо не прибирає у тих маленьких містечках і селах. Там діє місцеве самоврядування  загальні закони та штрафи.
Особисто бачив, як одного "газду" оштрафували за те, що на подвір'ї було багато хламу. У приписі було написано, що за місяць приїдуть і перевірять ще раз і тоді штраф буде в рази вищим.

То нема про що розказувати.
Наші люди не хочуть жити у такій Європі де не можна гадити де хош...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


cocren

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    31 Жовтня 2016, 22:54:50

Сланцева смерть
« Прочитано #110 : 10 Червня 2013, 23:48:39 »

В мене складається враження, шо нас дратує не сам процес забруднення середовища, а його прояви - пляшки, пакетики всілякі, насіння і т.д. ну і звісно ті, хто це робить. Не думаю, що країни ЄС, де може бути чисто на вулиці, на фабриці чи заводі є меншими забруднювачами. Логічно, менше забруднюють ті країни, де слабе виробництво.  Україна з деградуючою промисловістю в т.ч. Нам мали б за це платити. Yurko правий в тому, що почати треба з себе. Звісно завжди буде меншість, яка житиме на "вершках суспільства", буде "свинити", руйнувати, споживати. Але вплив на середовище може створювати лише більшість. За радянської влади працювала пропаганда. Чому цим не скористатись зараз. Чому опозиція не працює над цим, навіть коли вони не при владі. Якщо антиреклама неможлива по ТБ через приватну власність, то можна організувати флешмоби на тему шкідливість алкоголю, газованих напоїв, чи просто зомбування з метою отримати пот. споживача. Я маю на увазі те, що валова доля забруднення середовища формується саме через безмірне споживання. Я ще хочу додати, що в Європі покупки роблять рідше, оптово, що економить пакувальну тару. Тому сміття зосереджується біля дому, де його утилізують. Гадаю, в нас гадять через малу зайнятість населення. Згадаймо хворобу "заїдання проблем", Можна і "запивання". Ми спонтанно хочемо їсти, пити, хтось хоче шоколаду через стрес. Коли ми працюємо на улюбленій роботі, то і харчуємось режимно і смітимо на роб. місці. Гадаю, можна почати з малого. Часто бачив в амер. фільмах, як діти виймають з рюків бутерброди і собі десь обідають. Для цього є спец. тари і термоси. Досить дітей привчати "шастати кіосками " в пошуках нової смаконаркоти (моджо-кола-живчик-люкс). Ми ніколи не непереконаємо їх, що це суррогат, адже вони полюють на смак. Треба кишенькові гроші замінити на домашню їжу. Рішень є багато. Було б непогано створити тему, де б викладались  тематичні плакати (можна і самому створювати). Можна показати м.Калуш в фотографіях з гіршої сторони ( може це вплине не "гадити"). В наших предків завжди були герої і кумири, якими гордились. Викладайте свої героїчні вчинки :=), навіть якщо це напад на "вуличного семечкогризуна".
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Сланцева смерть
« Прочитано #111 : 10 Червня 2013, 23:59:09 »

Шановне панство! Леді і джентельмени! Хлопчики і дівчатка! Сери і сиріхи! Агооооов! Ви обговорюєте питання не в тій темі. Прошу перенести декілька постів вище. Дякую за увагу.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Сланцева смерть
« Прочитано #112 : 12 Червня 2013, 14:28:32 »

Ги.
А мо і місцеві жителі троха свого урвут ?!  ;)

Цитувати (вибране)
На фото: Женщина несет шестиметровый полиэтиленовый пакет с природным газом, провинция Шаньдун, Китай. Местные жители перекачивают природный газ из соседнего месторождения в свои самодельные пластиковые пакеты, чтобы потом использовать на кухне. По словам местных жителей “мешка” газа хватает на пять дней.(Rex /Fotodom)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Сланцева смерть
« Прочитано #113 : 12 Червня 2013, 23:12:07 »

Ще й як урвут, ще про китайців, яким перепадає від хім. комбінатів:
Китайське пекло.
Записаний
Следи за контекстами!

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Сланцева смерть
« Прочитано #114 : 13 Червня 2013, 23:45:45 »

Жах. Я думала китайці і японці більше дбають про своє здоров"я.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Сланцева смерть
« Прочитано #115 : 31 Серпня 2013, 22:57:19 »

 Новий герб України скоро стане таким?
Юрій РОМАНЮК, депутат Івано-франківської обласної ради, автор короткого юридично-правового аналітичного звіту щодо Угоди про СРП із Шеврон:
Цитувати (вибране)
По-перше, площа Івано-франківської області 13,9 тисяч квадратних кілометрів. Це — майже територія Ізраїлю (14 тисяч квадратних кілометрів). Так от відповідно до тексту угоди, 45,49% від території області, а це — 6, 234 тисячі квадратних кілометри, відходить інвестору як «договірна ділянка». Тобто, Шеврон отримує половину області як територію для розробки сланцевих родовищ.

По-друге, усіх нас переконали, що це — угода про видобуток сланцевого газу. А насправді це угода, яка передбачає видобуток усього, в тому числі сланцевого газу, які інвестор знайде на отриманій у використання території на глибині від 0 до 10 кілометрів. Іншими словами, 50% надр Івано-франківської області відходить одному інвестору.

По-третє, для технічних потреб інвестор має право видобувати в потрібних об’ємах на будь-якій ділянці шутр, гравій, глини, крейди, вапна, піску і найголовніше — води. Крім того, в угоді написано, що якщо інвестору потрібно видобувати воду за межами договірної ділянки, то держава Україна зобов’язана забезпечити йому на це вільне право.

По-четверте,
Приховано: Показати
на цю «договірну ділянку» уряд надає «гірничий відвід» та ліцензію. З цього моменту жодний інший суб’єкт підприємницької діяльності, який хотів би зайти і бурити нафти чи газ традиційного способу видобування, не зможе зробити цього, бо Шеврон володітиме ліцензію та гірничим відводом на територію упродовж мінімум 50 років. З’явилась мега-монополія одного інвестора.

По-п’яте, пункт 18.1. (J) прямо передбачає силовий та збройний захист інвестора від можливих гіпотетичних протестів та акцій непокори місцевого населення області: «Забезпечення збереження громадського порядку в межах і за межами Договірної ділянки у разі необхідності, відповідно до законодавства України».

По-шосте, нас переконують, що видобутий Шевроном газ стане одним із пунктів поліпшення енергонезалежності України, бо дасть нам свій дешевий газ. Це — маячня. Бо встановлено п.28.1., та 30.3. проекту Угоди право інвестора без квот продавати за кордон видобуті вуглеводні, що належать як Інвестору, так і Державі. В п.28.2. існує механізм подачі письмової заявки на право отримання своєї частки не коштами, а вуглеводнями, лише через 180 днів. Тобто фактично у нас цей газ спокійно може скупити «Газпром», запропонувавши на 10 доларів вищу ціну.

І нарешті, найцікавіший пункт 39 Угоди: «Відмова від імунітету держави». Цитата — «Держава відмовляється від імунітету виключно для цілей цієї Угоди. Така відмова поширюється на всі судові рішення, рішення міжнародних комерційних арбітражів, рішення у провадженнях щодо попереднього забезпечення позову, а також виконання рішень судових та арбітражних органів». (стор. 123
http://www.day.kiev.ua/uk/article/ekonomika/po-slanceviy-revolyuciyi-zavdaie-udaru-chevron
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Сланцева смерть
« Прочитано #116 : 02 Вересня 2013, 11:10:24 »

чув трохи іншу версію. що угода ще не підписана і є багато зауважень та рекомендацій.
насправді місцеві дупутати та члени комісії по розробці покладів просто чекаю коли  з штатів привезуть катлєту. аргументація у них примітивна і не пов'язана з екологією. америкоси хочуть 10% від видобутку, і "наші" дадуть після того як їм кинуть кістку. ніхто не думає про екологію чи добробут людей. все вирішують гроші. а ну ще для якубовичів стало важливим попустити пуціна. тому сланцевий газ розробляти будуть тільки питання коли.
« Останнє редагування: 02 Вересня 2013, 11:16:46 від bornslippy »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Сланцева смерть
« Прочитано #117 : 02 Вересня 2013, 11:48:53 »

америкоси хочуть 10% від видобутку

Де ти таке взяв???

Вони менш як за 50% навіть у носі колупати не почнуть!
Відповідь від: 02 Вересня 2013, 11:44:22

 “Шеврон” отримує 50%.
http://vikna.if.ua/news/category/ecology/2013/08/05/13952/view
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Сланцева смерть
« Прочитано #118 : 02 Вересня 2013, 12:39:46 »

можливо помиляюсь. адже йде інформаційна війна, аби показати америкосам, що без "допомоги" політиків питання не вирішиться. тому тре все добре підмазати. але питання по видобутку не стоїть, навіть в статті написано що це приведе до зменшення впливу пуціна на газовому ринку. тому видобувати будуть.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Сланцева смерть
« Прочитано #119 : 02 Вересня 2013, 13:45:59 »

Ой, ну який Путін???
Я тя прошу.
От просто вже нема що дерибанити.
А! О!
Ще надра є! Давайте роздерибанимо!

І пофіг, що нащадкам треба буде віддавати борги МВФ. Ті борги не зменшаться від сланцевого газу. А Шеврону ми вже винні, хоч ще нічого не робив.
І пофіг та екологічна складова. Ми і без Шеврону Карпати вирубаємо, а повені селян замучають. А газ який був дорогий - такий залишиться, просто ті, хто біля труби - наб'ють кишені папірцями.
Простий хлоп платитиме за газ рівно стільки або більше ніж платить зараз, а купка олігархів зможуть на 15-20 років отримувати прибуток від продажу продукції своїх безнадійно застарілих підприємств, не вкладаючи гроші у модернізацію. От і вся любов. Тому то дехто проти. А дехто й справді лише через те, що котлеткою не поділилися. А він то пуп землі гроші на вибори потратив! А котлет не дають...
Відповідь від: 02 Вересня 2013, 12:43:50
Качаю текст проекту нової угоди з Шевроном. 17 Мбайт качає вже пів години.
http://www.orada.if.ua/fileadmin/documents/Ugoda_Shevron_new.pdf
Відповідь від: 02 Вересня 2013, 12:52:53
Я не полінувався і знайшов у більш як 200 сторінковому документі (нової редакції), те, що нас цікавило.
Як я і казав, ні про які 10 процентів і близько мова не йде.
У залежності від розміру прибутку отриманого Шевроном по даній угоді за попередній квартал, а також від об'ємів добутих вуглеводнів
 процентні частки держави і інвесторів міняються від 17%-83%
до 40% на 60%

стор.61-62.
« Останнє редагування: 02 Вересня 2013, 15:41:28 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.