Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Прохання про молитву  (Прочитано 11609 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Прохання про молитву
« : 05 Лютого 2013, 17:50:30 »

ВВажається і певна річ, молитва є одним із милосердних діл. Пропоную в цій темі залишати прохання про молитву в тих чи ін. намірах, за хворих, потребуючих в особливий спосіб молитовної підтримки і допомоги. Незалежно від конфесійної приналежності форумчан, молитва є і буде милосердям до ближнього. Ото ж : Не будьте байдужмим  :)
Готовність чи молитовну підтримку можна постити : "+" або "помолюсь", або викладення словнсної молитви як от "Хай Господь допоможе і покріпить і т.д."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Одного прошу: не жартувати, не критикувати, модератори, послідкуйте за цим будь-ласка.  :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Прошу про молитву за оздоровлення діток Віки Вавринюк і Поліни-Соломійки, хай Господь зглянеться над цими дітками і буде до них милостивим.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Прохання про молитву
« Прочитано #1 : 05 Лютого 2013, 19:03:27 »

У нас є уже подібна тема. Зараз пошукаю де.
Ось тут є така тема: http://forum.kalush.info/index.php/topic,6056.0.html
Дай Боже цим діткам здоров"я, а їхнім батькам терпіння та сили пройти таке нелегке випробування.
Я думаю, на форумі не потрібно підтверджувати. Просто, хто захоче і зможе зробить це.
Дякуємо і Вам, Льолік за співчуття та небайдужість.
« Останнє редагування: 05 Лютого 2013, 19:17:38 від Сонечко+ »
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Прохання про молитву
« Прочитано #2 : 02 Червня 2014, 23:45:40 »

У нас є уже подібна тема. Зараз пошукаю де.
Ось тут є така тема: http://forum.kalush.info/index.php/topic,6056.0.html
Уже не має :(
Я б також попросила помолитись про Дариночку. Вже три місяці лікуємось і не знаємо від чого. Вірніше, лікуємо ГРВІ, але ефекту рівно на 1 чи кілька днів після курсу лікування. Зараз більше тижня температура за 39. Останні три дні - ми під капельницями і все ТАК САМО по вечорам-ночам температура 39 - 40. Прошу помолитись, щоб нам на кінець визначили причину такого стану((( і не "залікували", тобто, щоб вилікували причину, а не її наслідки-прояви при цьому не добивши остаточно імунітет. (В лікарні знов криза з деякими ліками((( - тавегілу не має, а від сьогодні попередили, що уже і елементарного Амізону нема)
« Останнє редагування: 03 Червня 2014, 00:55:11 від Сонечко+ »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Прохання про молитву
« Прочитано #3 : 03 Червня 2014, 10:17:55 »

Задовго якось для ГРВІ ,та й температура зависока на мій погляд. А її нічого не болить?не скаржиться?   Ну й помолитися не зашкодить ,одне другому не мішає.Я  в свій "список" і Вашу Даринку включу.Хоча я і так завжди згадую за тих хто просять допомоги.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Прохання про молитву
« Прочитано #4 : 03 Червня 2014, 10:33:42 »

Треба напевно їхати в якийсь хороший діагностичний центр, подалі від Калуша. Бо в нас точно "залікують".
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Прохання про молитву
« Прочитано #5 : 11 Серпня 2014, 17:20:31 »

Ми зараз у Львові (враження набагато позитивніші від лікарні Івано-Франківська). Поки займаємось хірургічними проблемами. Тож, знов прошу помолитись за Дариночку - завтра їй мають трохи полегшити вроджену патологію...  Не знаю як вона з її алергіями на стільки медикаментів перенесе наркоз...Одним словом з 15.00-16.00 її заберуть в операційну. Як хто матиме змогу - згадайте про неї у цей момент та у своїх щоденних молитвах, хай допоможе їй Бог! А всім небайдужим ще раз дякую і хай береже вас Бог і ваші родини!
Записаний