Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Голосування

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки?

через 25 років
через 50 років
через 100 років
ніколи
невже до 25 років?

Автор Тема: Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???  (Прочитано 130396 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Не вам судити!!!
Краще своє життя проаналізуйте
Ще раз повторюю спеціально для вас , що судити і говорити правду то є абсолютно різні речі , та коли ви їх не розрізняєте , то продовжувати з вами спілкування не бачу сенсу.
« Останнє редагування: 30 Січня 2013, 18:49:46 від Гикач »
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

ті що тут пишуть можу спорити, що ні пожертви не дають ні до Церкви не ходять а ,ящо дають то я думаю що можуть питати без проблем куди йдуть їхні пожертви прямо в вічі а не на форумі анонімно я думаю, що вам дадуть вичерпну відповідь

   Якщо, кожен з парафіян буде підходити до священика і питати про пожертвувані ним кошти на церкву? чи кошти пішли на розвиток парафії чи де вони поділись? Одне й те саме будуть питати десять, сто, п"ятсот людей... чи це не роздратує священика? Невже не простіше (як в старі добрі часи) відзвітувати самому священику перед людьми про господарсько-фінансову діяльність та життя парафії. Дати вичерпну інформацію стосовно грошових надходжень (пожертв) та витрат на утримання храму, розвиток чи побудову тощо. Про це ж записано в Канонах Церкви. То чому ж священики ігнорують ці приписи, ці закони? Зрештою церква Св.Арх.Михаїла має свій сайт, на якому й можна б було без проблем ознайомитесь з цим звітом. Чому не зробити так? Якщо все правдиво, щиро та відверто - навіщо приховувати це від громади???

Тема насправді - гаряча. Особисто для себе, для своїх рідних, оживив в памяті справи років/десятиліть минулих, Як от збирання грощей на храм, величний, статний, окрасу громади на славу Божу, як символ відродження УГКЦ, виходу з підпілля і розквіту віри. Ожили спогади про уявлення такої будівлі в такому гарному місті... Все це закінчилося гірким комком у горлі..... І....можливо, я не помиляюсь, це відсутність єдності в громаді, якій мав би належати храм, який не будують.
Побачив ще одну будівлю почату на рівні десятилітнього фундаменту біля церкви Михаїла.... Дзвінницю перекриту суперськи, але без Хреста, суперськи перекриті величні купола храму, але неперекриті дві малі бані, що біля входу....Не побачив нічого завершеного....

але коли люди звертають увагу на ці всі недоробки, то, логічно, й виникає у них питання: "Куди діваються немалі гроші, пожертвувані ними на церкву?"

сума за оповіді, анкети і ще там щось - казали люди не 300, а 500-600 грн. То кому вірити? Людям, які платили за шлюб 500 грн., чи декану, який на проповіді озвучив 300 грн. Нестиковочка виходить.

  Чому священики (конкретніше декан Бігун) говорять одне, а роблять інше?
  Тому, що всі дивляться і ... мовчать. А "святі отці" бачать свою вседозволеність та безкарність, тому і чинять так!

Шановні Роберт та Олена. Яких ще доводів та аргументів Вам надати? Про яку обмову чи осудження ми говоримо? Це проста констатація фактів, на які духовенство, нажаль, давно перестало звертати увагу, приймаючи все як належне, забувши про своє справжнє священиче покликання, про розвиток парафії, про духовне зростання парафіян, а зосередивши свою увагу на ... лиш власному фінансовому збагаченні.

питати без проблем куди йдуть їхні пожертви прямо в вічі а не на форумі анонімно я думаю, що вам дадуть вичерпну відповідь

Доречі, ці всі питання неодноразово піднімались на церковному сайті - а відповідей духовенства так і не було. Чому? І що заважало отцям відповісти на своєму сайті? і тоді б не виносились ці всі питання назагал Калуша. Але може воно й добре... На все воля Божа!



Відповідь від: 30 Січня 2013, 19:33:33
Мені особисто все одно хто править і чим займається, чи це Бігун,чи Олександр чи Мороз чи  будь хто інший

В твердженні хто править  - всеодно згоден, різниця може бути лиш в красі співу чи мудрості проповіді, чи зовнішньому вигляді священика,
а твердження  всеодно, хто чим займається заявляє про Вашу цілковиту байдужість або нерозуміння - займатись можна й непристойними справами, які не личить робити священикам, і Ви, Олено, в цьому їм потакаєте!!!
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

а осуджувати та розпинати священиків -це ВЕЛИКИЙ ГРІХ!!!!
А не священників ;) - не гріх? Чи то - маленький гріх? :)
Моя мама казала, колись Бігун і Карітас навіть проводив у Вареничній безплатні благодійні обіди!
Калушани, а може скинутися, зробити анонс і організувати для бідних такий обід? У приклад для тих, хто міг би цим займатися в межах свого покликання? Знаю, що приклад дає кращий результат ніж ображені чи гнівні слова. Я готова зробити першу пожертву для такої справи. Всі люди егоїстичні по суті своїй і водночас вони - совісні. Впевнена, що почувши про це наші священослужителі захочуть підтримати таку чудову традицію. :davay
що священик,дяк,паламар все повинні робити благодійно.
Не все. Люди так чи інакше несуть пожертву церкві. Але брати гроші за святі таїнства - якраз то ВЕЛИКИЙ ГРІХ, бо казав Христос: "служіть по добрій волі своїй, а не задля наживи".
я теж іду до церкви, і мені всеодно в яку йти.
А мені не все одно. Мені важливо, щоб у тій церкві був Бог і Божа благодать. Я не вірю,що Бог не відвертає Свого обличчя від гріха. Але кожен робить свій вибір і не мені\нам судити цей вибір і сперечатись.
і хочеш щоб ця пожертва йшла на благо церкви, а не комусь в кишеню.
Насправді пожертва - то лише для себе самого. Не важливо куди вона пішла, важливо, що ти її ДАВ, що ти тим самим підлікував душу таким умінням як ПРОСТО ДАТИ.
Так, я розумію кожного, у кого болить душа за витрачене не по призначенню. Сама така. Але, по великому рахунку - щира пожертва не вимагає звіту. (це без докору написано - так - філософські думки)
А потім священик виступає що в них борги за світло стільки то, за газ стільки то і просить ще вкинути на погашення цих боргів.
Гг. Так перераховуйте пожертви відразу на рахунок газконтори і електромереж, щоб не спокушати вашого священнослужителя засунути їх у кишеню.(прости, Боже, за іронію, у такій темі)
священнослужитель перевищує свої повноваження і чинить те що чинити не повинен , то слід приймати міри а не покривати і "підтакувати"
хороша позиція. Здається десь у Біблії уже зустрічала таке місце, що промовчати, не зупинити грішну дію - то стати співучасником її, самому згрішити. От тільки треба знати міру у "прийнятті мір".
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект

Дуже доречна цитата форумчанина
Цитувати (вибране)
newroman
Як тільки мова заходить за релігійність і церкву відразу ж йже атака на священників. Навіщо та церква там же такі страшні люди ті ксьондзи, які обдирають бідних людей, а самі розкошують, що там можна навчитись доброго. Так доля правди в цьому є, бо всі ми люди і далеко не вся чоловіки ідуть, як то кажуть на ксьонза відчуваючи поклик служити Богу, але і з корисливих мотивів. І виходять з них такі батюшки через яких багато людей відвертається від Бога. Хоча якщо людина зустріла Христа всередині себе то зовсім іншими очима починає дивитися на всі речі якщо відбуваються навколо і в церкві.
Починає дивитися духовними очима на світ розуміючи той плачевний стан в якому знаходяться людина гріха і себе бачить такою же ураженою гріхом людину розуміючи, що в кожного свої спокуси.
Яким би не був священник - поганим чи добрим, він служить Богу, він пастир і буде відповідати перед Господом за паству. Ми живемо зараз у такий непростий час про який в Писанні написано, що " і вибрані спокусяться". Так є багато пастирів, що спокусилися принадами світу цього, але, як написано, давайте віддамо суд Господу. Священник є служтель Бога от хай і Бог його судить за те як він несе службу. Бо пастир відповідає і за себе і за стадо.  Священники не є посередниками, а служителями Бога яких поставив Христос починаючи з Апостолів, а вони в свою чергу ставили єпископів і священників в тих церквах які вони засновували проповідуючи слово Боже. Є багато цитат в св. Писанні про інститут священства.
І позолочують храми не священники, а прості віруючі і вдячні Богу люди, і традиція ця тягнеться ще із старозавітнього храму Соломона того першого храму Богу. Людина приносить все найкраще Богу виражаючи свою вдячність і любов до Бога.
То було  в іншій темі,"Баптизм" але припасую тут

Відповідь від: 30 Січня 2013, 23:52:37
Одне тільки не розумію, якщо служиться Богу, значить інший Пан (в даному випадкуМамона)  ненавидиться. Бо написано, що не можна служити двом панам.
Суд Богові віддати, але й виконати слова Ісуса "Судіть судом справедливим"
« Останнє редагування: 31 Січня 2013, 00:55:57 від Lyolik »
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Яким би не був священник - поганим чи добрим, він служить Богу, він пастир і буде відповідати перед Господом за паству
Як може поганий священник служити Богу, коли він уже став на коліна перед мамоною? Звісно, всі ми відповідатимемо перед Богом за наші вчинки, думки і священники теж. Але така людина, перебуваючи  у стані святого отця не має права переступати поріг Церкви. Прийди як проста людина і розкайся. Здається саме таку історію приводили Ви, Lyolik, про якогось священника. Судити ми не маємо права, але змінити до нього своє ставлення і довіру можемо. Тут люди не так судять (чи й не судять взагалі) священників як хочуть, щоб він прозвітував перед ними за ЇХНІ пожертви і сказав таки, коли ж він виконає свої обіцянки.
І взагалі, як на мене, священник, який втратив довіру пастви не має права звертатися до неї від ім'я Всевишнього.
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Не вам судити!!! :agree
Краще своє життя проаналізуйте
А хто тут кого судить ?-є наприклад, канон 309 ,в якому чітко пише :"Настоятель церкви під владою місцевого Ієрарха і з дотриманням законних статутів і набутих прав повинен дбати про те, щоб Божественна Літургія, святі тайни і церковне правило відслужувались у церкві згідно з приписами літургічних книг і права, сумлінно виконувались зобов'язання, дбайливо управлялось церковне майно, приділялась увага літургічному посуду, реставрації й оздобленню сакральних будинків, щоб не відбувалось нічого, що не личить святості місця та пошані, належній домові Господньому." Все ,що виділене грубим шрифтом було грубо порушене священником ,відповідальним за парафію св. Володимира та Ольги.
Тут ніякого осуду-тільки констатація факту. І ще інший :
Кан. 1028 –    § 1. Кожний управитель церковного майна зобов'язаний виконувати свої обов'язки із старанністю доброго господаря.
   § 2. Отже особливо він повинен:
    1-е - дбати, щоб довірене його опіці церковне майно ніяким чином не пропало або не зазнало ніякої шкоди, укладаючи з цією метою, в разі потреби, страхові договори;...

Хіба не через недбалість господаря парафії св. Володимира та Ольги відбулось осквернення фундаменту храму-і не треба прикриватись недостатністтю коштів : за час відстою цього фундаменту   в нашому місті виріс вже не один храм і то не малий ...факти ,як-то кажуть : річ уперта
« Останнє редагування: 31 Січня 2013, 23:28:32 від Professor »
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект

Шановний ДДк вищевказане , а саме він служить Богу, він пастир і буде відповідати перед Господом за паству, це цитування ньюромана з теми "Баптизм". Я перепрошуюсь за свій непрофесіоналізм в користуванні форумом. А ще, для цієї теми я деякі речі корегував для цієї теми, а саме:Одне тільки не розумію, якщо служиться Богу, значить інший Пан (в даному випадкуМамона)  ненавидиться. Бо написано, що не можна служити двом панам.
Суд Богові віддати, але й виконати слова Ісуса "Судіть судом справедливим"

Думки про покаяння перед паствою і служіння Одному Богу і Суд справедливий не змінюю. Я той самий  :), ще раз вибачте за кашу (несмачна) :-[ :-[ :-[
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Знаєте в моєму розумінні священник від Бога,це людина особлива.Це людина яка встає зранку і лягає спати з думкою що ще можна зробити для ближнього свого,як ще прислужитися Богу.Як  допомогти сиротам,інвалідам, людина яка б раділа кожному хто навернувся до Бога.В цій же темі від священника хочуть звіту,розповідають про ціни на похорон і таке інше.На мій погляд такі служителі більше подібні на бізнесменів,навіть ні ,не так,на спекулянтів.Це як казав персонаж одного комедійного серіалу "прескорбно".
Багато хто пише,що ходить до Церкви ,а не до священника.Нехай ,але і церква це ж також збір людей які щиро сповідують віру в Бога,які збираються щоби підтримати один одного якщо є проблеми чи то життєві чи проблеми в вірі.Дозвольте спитати ?такими є наші церкви?бо мені приходилось бачити людей які як то кажуть прийшли відбули і пішли. І ще скажіть мені хто бажає,а чи тільки в приміщенні церкви людям треба бути  християнами? А поза приміщенням ми так само один одного підтримуємо?,ми не обманюємо?, не обважуємо,не деремо з брата у Христі три шкіри? Знаєте знову ж таки таке ходіння до церкви є самозаспокоєнням,до того ж оманливим.Бо коли в душі немає Бога то Його не замінять ні пожертви ані золотокупольні храми.І що це правда бачимо кожен день кругом.Тому від священника багато залежить.  У нього в оці не має бути ні колоди ні скалки,бо то не просто робота ,то покликання.
Відповідь від: 31 Січня 2013, 00:40:11
Ой поки я писав ,то з'явилися нові відповіді.Я з телефона зараз,а то процес довгий і дратівливий  :)
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Кан. 293 – Парох нехай пам'ятає, що своєю щоденною поведінкою і турботою повинен показувати охрещеним і неохрещеним, католикам і некатоликам, приклад справжнього священичого і душпастирського служіння і давати всім свідоцтво правди і життя і, як добрий пастир, шукати також за тими, які, хоч охрещені в католицькій Церкві, але утримуються від приймання святих тайн або навіть відпали від віри.

Кан. 368 – Священнослужителі особливим чином зобов'язані до досконалості, яку Христос ставить перед своїми учнями як мету, тому що вони через свячення в новий спосіб були посвячені Богові, щоб стати здатнішими знаряддями Христа, вічного Священика, для служіння Божому народові і заодно були зразком для пастви.

Кан. 375 – У родинному житті й вихованні дітей одружені священнослужителі повинні подавати іншим вірним прекрасний приклад.

Кан. 381–    § 1. Палаючи апостольською ревністю, священнослужителі мають бути для всіх прикладом у добродійності й гостинності, особливо щодо хворих, прибитих горем, переслідуваних, вигнанців і втікачів.
   § 2. Священнослужителі зобов'язані, хіба що слушно перешкоджені, подавати допомогу з духовних дібр Церкви, особливо слова Божого і святих тайн вірним, які вчасно просять, належно підготовлені, і право не забороняє їм приймати святі тайни.
   § 3. Священнослужителі повинні визнавати і підтримувати гідність та властиву мирянам участь, яку вони беруть у місії Церкви, особливо схвалюючи різноманітні хариз-ми мирян, а також використовуючи на благо Церкви їхні кваліфікації і досвід, зокрема способами, передбаченими правом.

Кан. 385 –    § 1. Пройняте духом Христової убогості, духовенство повинно старатися простотою життя свідчити перед світом, що дбає про небесні блага, і з духовною второпністю призначати дочасні добра чесному користуваннюь майно, яке воно придбало собі через виконування церковного уряду, служіння або завдання, після забезпечення з нього свого належного утримання і виконання обов'язків власного стану повинно уділяти і передавати для справ апостоляту або діл милосердя.
   § 2. Священнослужителям забороняється займатися фінансовими операціями й торгівлею особисто або через інших чи для власної користі чи інших, хіба що з дозволу влади, визначеної партикулярним правом власної Церкви свого права або Апостольського Престолу.
   § 3. Священнослужителеві забороняється ручатись, навіть власним майном, хіба що порадившись з власним єпархіяльним Єпископом або, в разі потреби, з вищим Настоятелем.

...мені 385 особливо сподобався :good  і ще трішки  про 375 -  десь там в однокласниках є дуже цікаві фото   імості (друини) одного з наших священників-ну просто як модель :good ,але на жаль вона не знає про існування 375-го канону.
« Останнє редагування: 31 Січня 2013, 09:38:26 від Professor »
Записаний

catolyk.ua

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    14 Березня 2013, 14:56:42

    Звідки: м. Калуш

На офіційному форумі УГКЦ знайшов дуже цікаву молитву за священиків, тому пропоную організувати вервичку в якій може взяти участь кожен бажаючий: за напоумлення наших священиків у прозорості фінансової діяльності, за те, щоб вони правильно навчали Слова Божої Істини.
Пропоную таку схему:

catolyk.ua - понеділок
.............. - вівторок
.............. - середа
.............. - четвер
.............. - п'ятниця
.............. - субота
.............. - неділя

Кожен хто виявить бажання, зобов'язується відмовити оду(або більше) вервичку в той день коли йому зручніше.
Можемо змінити наміри молитви, подавайте свої пропозиції.
« Останнє редагування: 31 Січня 2013, 16:13:22 від catolyk.ua »
Записаний
Господь — просвіщення моє і спаситель мій, кого убоюся. Господь — захисник життя мого, кого устрашуся.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Мабуть це все трішки не правильно.На форумі підняли тему,вимагаєм звіту і тут  же не бачачи того звіту звинувачуємо.Я не католик і не захищаю нікого ,але мабуть якби ці ж священники знали ,що тут виникло таке питання то сподіваюсь якось би відреагували.А то якась гра в одні ворота. :unknow
Відповідь від: 31 Січня 2013, 16:09:05
І взагалі ця тема мене зацікавила тільки тому ,що я калушанин,а так взагалі то такі питання мали б піднімати прихожани  тієї церкви і вирішувати якось собі їх.
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

Озвучені питання в сторону Роберта та Олени. Реакції - нуль! Хоча Олена й моніторить сайт!  :) Нема що сказати?
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

І взагалі ця тема мене зацікавила тільки тому ,що я калушанин,а так взагалі то такі питання мали б піднімати прихожани  тієї церкви і вирішувати якось собі їх.
...під прихожанами ти маєш на увазі 60-70ти літніх бабусь ?-це вони мають піднімати такі питання ?
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Хіба у "церкві Бігуна"тільки 70-и літні бабусі?дивно.Я поясню вам особисто,щоби у вас не виникали хибні уявлення.Я  не маю жодного відношення до тієї церкви і того священника і мені по великому рахунку ця тема цікава чисто гіпотетично.Якщо вам це питання є наболілим і ви хочете вияснити куди пішли напевно і ваші гроші.То це цілком слушно і думаю маєте на це повне право.Але вести тут на форумі розмови один з одним це нічого не дасть.Запросіть сюди на форум того священника ,або в якись інший спосіб звяжіться з ним .Щоби і він міг сказати своє слово.Якщо ж він тут буває під ніками чи ніком (як дехто натякає) і замість чітко дати відповідь починає філософію розводити то це як мінімум його не красить.А взагалі на мою думку це спочатку мало б вирішуватись в самій церкві і лише якщо це безрезультатно тоді на загал.   
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

На форумі підняли тему,вимагаєм звіту і тут  же не бачачи того звіту звинувачуємо... мабуть якби ці ж священники знали, що тут виникло таке питання то сподіваюсь якось би відреагували. А то якась гра в одні ворота. не знаю
  
    Я більш ніж впевнений, що отці знають про даний форум і всі питання, котрі тут піднялись ( Robert та Олена - явно вони, або хтось з їхнього оточення!). Спочатку наболіле вилилось на сайті церкви Св. Арх. Михаїла. Проте священики проігнорували звернення парафіян і уникнули щирих та правдивих відповідей на поставлені питання. Питання ставились - відповідей не було. Це ж був офсайт парафії? Потім форум на церковному сайті прикрили - прикро за такий злісний ігнор. Після цього тема перекинулась на даний форум і отримала широкий розголос та підтримку калушан. Виявляється багато людей неодноразово задавало собі питання стосовно побудови храму Св. Володимира та Ольги, стосовно ситуації в церкві Св.Арх. Михаїла (жахливий стан туалетів!!!, закладений фундамент під резиденцію /чи що інше?/ - черговий довгобуд! недостатнє тепло, страшне тафтингове покриття підлоги, ремонтні недоробки /не перекриті малі куполи на передній стіні, відсутній хрест на дзвіниці/ та ін.) - і це все на фоні постійних заяв зі сторони декана про нестачу коштів. Хоча бачимо, що кошти збираються немалі - знаємо поважних людей, які щиро жертвують немалі суми на церкву. Повертаючись до раніше сказаного, ТО ДЕ Ж ТІ КОШТИ? КУДИ ВОНИ ПІШЛИ ТА В ЯКІЙ КІЛЬКОСТІ? - відповіді нема!  
    Якщо декану важко самому скласти фінансово-господарський звіт та озвучити його перед громадою, можливо зробимо це разом?
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Хіба у "церкві Бігуна"тільки 70-и літні бабусі?дивно.Я поясню вам особисто,щоби у вас не виникали хибні уявлення.Я  не маю жодного відношення до тієї церкви і того священника і мені по великому рахунку ця тема цікава чисто гіпотетично.Якщо вам це питання є наболілим і ви хочете вияснити куди пішли напевно і ваші гроші.То це цілком слушно і думаю маєте на це повне право.Але вести тут на форумі розмови один з одним це нічого не дасть.Запросіть сюди на форум того священника ,або в якись інший спосіб звяжіться з ним .Щоби і він міг сказати своє слово.Якщо ж він тут буває під ніками чи ніком (як дехто натякає) і замість чітко дати відповідь починає філософію розводити то це як мінімум його не красить.А взагалі на мою думку це спочатку мало б вирішуватись в самій церкві і лише якщо це безрезультатно тоді на загал.   
...мало-би ,та не виходить.І ми тут не філософію розводим , а вивчаємо громадську думку : можливо більшості простих людей та свідомим християнам така ситуація цілком прийнятна чи до вподорби (як і отцям парафії Архистратига Михаїла та св.Володимира та Ольги).Хто  його знає що в серцях людей-всі ж мовчать та  кивають похиленими головами ,мовляв -не треба виносити бруд з дому назовні. Та й отці впираються ,як отой Білл Клінтон в скандалі з Монікою -фундамент же нікуди не сховаєш ,але можна все просто тупо заперечувати та приховувати...
« Останнє редагування: 31 Січня 2013, 23:33:54 від Professor »
Записаний

pomichnyk_ua

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2013, 23:22:25

    Звідки: selo

А в районі? Доводилося бути проїздом через Верхню (відкрили недавно нову церкву). Не знаю на якій стадії готовності в Кропивнику нова, теж досить велика, церква (а починалися будови з калуською майже разом!!!) - проте раніше бачив, що була перекрита і поштукатурена. В Сівці-Калуській - дві!!! греко-католицькі церкви - спромоглися.

На підтвердження цих слів, хто не бував у тих селах, даю можливість глянути на фото новозбудованих церков. Знайшов в своїй колекції - нові церкви на фоні старих (люблю фоткати пам"ятки архітектури).
Прочитав цю тему - заставляє задуматись... :dopovid Порівняйте фото фундаменту в першому пості і ... мої фото!!!  :)

  2000-2011 рр. будови (вже діюча)

  2000 р. - початок будови (йде до завершення)

 а роки початку будови здається збігаються
Якщо не помилюся, то десь 15 років

Різницю помічаєте?  :) :) :) Церкви ж не маленькі, а села - не великі!

Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    14 Квітня 2024, 15:13:46

    Звідки: Ukraine

Церкви ж не маленькі, а села - не великі!
В Кропивнику величезна.
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект

, ,
А в районі? Доводилося бути проїздом через Верхню (відкрили недавно нову церкву). Не знаю на якій стадії готовності в Кропивнику нова, теж досить велика, церква (а починалися будови з калуською майже разом!!!) - проте раніше бачив, що була перекрита і поштукатурена. В Сівці-Калуській - дві!!! греко-католицькі церкви - спромоглися.

На підтвердження цих слів, хто не бував у тих селах, даю можливість глянути на фото новозбудованих церков. Знайшов в своїй колекції - нові церкви на фоні старих (люблю фоткати пам"ятки архітектури).
Прочитав цю тему - заставляє задуматись... :dopovid Порівняйте фото фундаменту в першому пості і ... мої фото!!!  :)

  2000-2011 рр. будови (вже діюча)

  2000 р. - початок будови (йде до завершення)

 а роки початку будови здається збігаються
Якщо не помилюся, то десь 15 років

Різницю помічаєте?  :) :) :) Церкви ж не маленькі, а села - не великі!
Разом якось контрастніше  :( Від Кропивницької будови я в шоці  :o, а вона діюча?, та й яке то має значення? БОМБА!
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність