Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки?

через 25 років
через 50 років
через 100 років
ніколи
невже до 25 років?

Автор Тема: Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???  (Прочитано 129080 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

А коли звертався у редакцію?
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine

Я особисто звертався з листом до головного редактора тієї газети з пропозицією передруку їх матеріалів на нашому сайті.
Відповіді не отримав.
Мабуть не зацікавлені або вони або (і) вище начальство.
Головний редактор без дозволу генерального кроку не ступить.
Якщо до квітня місяця 2012 р. генеральний Карпатнафтохіму - Чмихалов.
Якщо після - Шулиндін.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Чмихалов.
Але я щось вже не хочу знов пропонувати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

А може отці духовні дали б відповідь? Хто як вони, може найкраще це знати?
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

Цитувати (вибране)
А може отці духовні дали б відповідь? Хто як вони, може найкраще це знати?
Вони скажуть, все дуже дорого і нема грошей. Колись збирали гроші по пару раз на рік на той храм, а потім забили. Тепер он кілька останніх років постійно збирають або на ремонт храму що біля фуршету, або на опалення взимку.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш

Ну то хіба якщо Бігун закликав не голосувати за ПР. 
Азаров Януковичу: - В Україні вже такий маленький бюджет, що розкрадати його, з кожним днем, стає все тяжче і тяжче. Деколи, ловиш себе на думці, що ти це бабло не крадеш, а заробляєш!...
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

кілька останніх років постійно збирають або на ремонт храму що біля фуршету, або на опалення взимку.

Куполи там поставили, ремонт роблять, а тепла впринципі так і нема - холодно в церкві (сам був, та й люди кажуть), а куди ті гроші йдуть і скільки їх зібрали, що далі не вистачає - ніхто не знає. А скільки ж за той час збирання на будову церкви Св. Володимира та Ольги було зібрано коштів (ходило два диякони)? Може треба спитати врешті настоятеля храму о. Василя Бігуна?
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

треба, офіційна бухгалтерія вних думаю є, а не офіційну ніхто звісно не дасть.
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

треба, офіційна бухгалтерія вних думаю є, а не офіційну ніхто звісно не дасть.

Ну, хоча б офіційну бухгалтерію, а там відсоток похибки на неофіційну можна прикинути. А тоді вже й порахувати, в якому столітті можлива побудова храму? або прийти до висновку, що план побудови не перспективний і ... утопічний (за недостачею коштів), і на цьому припинити дискусію. Але все ж ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА ЗМАРНОВАНІ ЛЮДСЬКІ ГРОШІ? вкладені в бетон, чи невідомо куди???

Відповідь від: 16 Січня 2013, 17:30:34
Колись за Союзу (не знаю як тепер), здається, навіть стаття була "за расточительство", притягали до відповідальності за халатність, навіть "садили". А зараз що? ... розпочали, я вважаю, не раціонально велику будову і ... мовляв, вибачте - нема грошей! А хтось же це планував, може й думав головою, а не за...цею, над перспективою втілення в життя цього плану. Мав бути храм, а маємо, - як казав один дядько, - те, що маємо.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш


 Тема мене зацікавила.Спробую щось придумати в плані  ширшого інформування форумчан і не тільки  ;)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

Будемо вдячні. Оскільки, питань багато - а офіційних відповідей нема. До того ж тема болюча.
Записаний

montager

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    10 Лютого 2014, 10:47:41

    Звідки: Калуш

Тема злободенна, хоч донедавна і якось забута всіма. Свою роль напевне зіграла і світова криза, і загальне зубожіння людей, і вибори,  чи що ще інше. Всі якось про побудову храму призабули: є тимчасова каплиця - та й добре - молитись можна. До церкви якраз і ходять в основному старші люди з мізерними зарплатами і скромними статками. А на побудову храму потрібні великі кошти. Проте в капличці Св.Володимира та Ольги є сформована громада з мешканців навколишніх будинків  і помалу щось таки робиться. Москва теж не зразу будувалася.
Записаний

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького

причина в тому що о.Мороз взяв план під свою церкву  на проспекті, а о.Бігун щоб не відставати і собі через дорогу хапнув. Боротьба за територію. І ще є повод щоб тягнути гроші...
Записаний

From Kalush

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    06 Лютого 2013, 13:04:22

    Звідки: From Kalush

Мої батьки кожен раз, коли приходили збирати на церкву щиро давали  50 - 100 грн. І це були не ці 50-100 грн. що сьогодні, розумієте? І якщо підсумувати всі гроші, які вони тоді патріотично жертвували, вийде понад 1500 - 2000 грн. А скільки таких патріотів? Їх просто тупо кинули?, чи що їм сказали про припинення робіт? .Хтось добре писав, пішли гроші в болото.
Як це розуміти по-людськи??? що вже говорити про духовне....Мабуть ті, що багато про це знають, вже давно відійшли від до інших парафій і не ятрять собі мізки... Дивно, чому така не дружня громада церкви Михаїла?
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Биля Барвинка,люди сами за свои кошти побудували,пенсионерки несли скильки могли,робили також тоже там,бо и моя бабця ходила робити туда на церкву.Хто 50,хто 100,хто 200,хто 500 дасть.по можливости несли,але побудували.Там видно куда кошти йшли,навпротив Станиславьского тоже видно куда кошти идуть,годують бидних,безпритульних,та и живе там дитвори не мало.А все скильки рокив пройшло,и Бигун крим фундаменту ничого не зробив,люди сами мабуть прозрили на що кошти идуть.
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

Чому ж стільки (якщо не помиляюсь 6) нових церков за цей час постало в Калуші (вже зазначалося вище). А в районі? Доводилося бути проїздом через Верхню (відкрили недавно нову церкву). Не знаю на якій стадії готовності в Кропивнику нова, теж досить велика, церква (а починалися будови з калуською майже разом!!!) - проте раніше бачив, що була перекрита і поштукатурена. В Сівці-Калуській - дві!!! греко-католицькі церкви - спромоглися. У Новиці теж постала красива церква. В Пійлі невеличка греко-католицька громада теж тягне будову, не зважаючи на кризу (йде до завершення). Прикладів чимало. Тому це й спонукає проаналізувати і обговорити дану ситуацію і належно спитати з відповідальних за це: Чому там змогли збудувати, а Бігун розпочав і ... кинув будову церкви і ... "кинув" людей на "бабки" (пожертвувані гроші)???
Записаний

Глінтвейнович

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Останні відвідини:
    28 Липня 2013, 20:05:25

    Звідки: тутешній

Якщо не помилюся, то десь 15 років
А нічо так, правда, хоч бери і клич передачу гроші, або на ТВІ шось подібне....
 Може місто накінець попіклується про руїни 20-го століття? Ходять чутки, що той фундамент проданий, а зимою людям в тій деревяній каплиці затісно (обк)
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Треба мечеть строити ... мени здаеться ислам правельнише буде ... бильше до нього схиляюсь чогось ... треба поинтересуватись що и як там ... :)
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

Треба мечеть строити ... мени здаеться ислам правельнише буде ... бильше до нього схиляюсь чогось ... треба поинтересуватись що и як там ...
Ну, насамперед, щоб прийняти іслам, мабуть треба обрізатися. Готовий до цього? :)
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Треба мечеть строити ... мени здаеться ислам правельнише буде ... бильше до нього схиляюсь чогось ... треба поинтересуватись що и як там ...
Ну, насамперед, щоб прийняти іслам, мабуть треба обрізатися. Готовий до цього? :)

Я за те не переживаю.Вони змушени там с точки зору гигиены,попадае писок и ... болячка одним словом.Як треба то и обризання зроблю.
:)Просто скильки раз читав библию,все дальше видштовхуе вона мене,зовсим по иншому чомусь розумию там ...
Записаний