Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Голосування

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки?

через 25 років
через 50 років
через 100 років
ніколи
невже до 25 років?

Автор Тема: Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???  (Прочитано 130423 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

А цікаво, на основі якого закону організовуються релігійні громади? Там би мали би описані всі процедури пов"язані з реєстрацією, організацією роботи та звітністю.
Думаю, це добровільні громади окремої церкви. Так як церква у нас відділена від держави, тому і не звітує їй і не контролюється. Тому кожна церква встановлює собі свої домовленості-закони. Якщо люди вирішать мати\організувати такий комітет - нехай ідуть до настоятеля і пропонують свої умови\послуги і співпрацюють з ним на добровільних\виборних умовах.
Поняття віри й святості їм просто ще незрозумілі.
Чому? У школі існує спеціальний предмет і батьки навчають...Але "двір" навчає іншому. Тому треба старатись мати авторитет у своїх дітей вищий за дворову "культуру". Інша справа, що вони не знають, що то фундамент саме майбутньої церкви...хоча і то не виправдання для ганебних написів.
А для тих, хто хоче дітям більш поглибленого залучення до духовної культури - у молодшого Мороза у церкві є дитячі та молодіжні служби. Є недільна школа (здається, приймають до неї від першого класу, у всякому разі першокласники там точно є). Розумію, що у цій теми в основному греко-католики, але знаю саме за цю церкву, що біля дит.поліклініки. Дітей там досить багато ходить, бо не раз аж на вулиці стоять.
Записаний

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28


Цитувати (вибране)
у молодшого Мороза у церкві є дитячі та молодіжні служби.

ми туди ходимо в недільну школу - малий задоволений :)
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:25:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Вертаймося до теми.
Підозрюю, що наші писання можуть потрапити і до "Вікон" і ще кудись. То ж давайте не будемо додавати людям зайвого труду по викиданню наших мрій про "обрізання у недільній школі" ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Глінтвейнович

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Останні відвідини:
    28 Липня 2013, 20:05:25

    Звідки: тутешній

дійсно, власне через цю тему і мав відвагу реєстранутися.
Найбільше вражає те, що парафіяни, отці не бачать поганих написів, чи то вже дійсно не їх фундамент? Мо замалювали хоча б? Та й паркан там не мішав би...Вагончики, болото на тротуарі, його в принципі там і немає  :). А! і немає стежки від головної дороги! Туда не заростет народная тропа :=)
Записаний

catolyk.ua

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    14 Березня 2013, 14:56:42

    Звідки: м. Калуш

Цитувати (вибране)
"Парафія це не дім чи власність пароха, а всієї громади яка її відвідує...
Я також хочу приєднатися до цієї дуже наболілої теми про фінансовий звіт декана о.Михайла. А також хотів би отримати відповідь про звітність роботи кіоска, який знаходиться на ториторії Церкви св. Архистратига Михаїла. Проце я запитував на сторінці "Книга відгуків" сайту http://mihaelkalush.at.ua/gb, але нажаль адміністрація сайту постаралася щоб це повідомлення там не протрималося й добу. І взагалі я пропонував, щоб на цьому ж таки сайті виставляли письмовий звіт отриманих і витрачених коштів. Надіюся на підтримку дописувачів цього форуму. Мовчати сил більше немає...!
Записаний
Господь — просвіщення моє і спаситель мій, кого убоюся. Господь — захисник життя мого, кого устрашуся.

Anatol

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2014, 13:46:57

    Звідки: Проспект

О. До мене недавно вже другий раз хор приходив колядувати. Казали, що на церкву збирають. Може вже на ту нову?
Записаний

catolyk.ua

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    14 Березня 2013, 14:56:42

    Звідки: м. Калуш

Цитувати (вибране)
Може треба спитати врешті настоятеля храму о. Василя Бігуна?

Відповіді не дочекаємося. о.Василь не має часу на відправи в Церкві, а на те щоб бути дописувачем форуму - У НЬОГО Ж ВЛАСНИЙ БІЗНЕС!
Хоча УГКЦ не дозволяє священикам займатися бізнесом, вище(Івано-Франківська Архієпархія) знають про це, але на жаль мовчать.
Скільки часу у нашому Калуші буде панувати династія "Бігун" - порядку не буде ні в Церкві св.архистратига Михаїла, а ні з будівництвом "нового" Храму святих Володимира і Ольги!


Відповідь від: 17 Січня 2013, 12:31:17
Цитувати (вибране)
Якщо не помилюся, то десь 15 років
А нічо так, правда, хоч бери і клич передачу гроші, або на ТВІ шось подібне....
 Може місто накінець попіклується про руїни 20-го століття? Ходять чутки, що той фундамент проданий, а зимою людям в тій деревяній каплиці затісно (обк)
Про телебачення думка хороша. Може зорганізуємо? Хто ЗА?
Записаний
Господь — просвіщення моє і спаситель мій, кого убоюся. Господь — захисник життя мого, кого устрашуся.

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Хоча УГКЦ не дозволяє священикам займатися бізнесом, вище(Івано-Франківська Архієпархія) знають про це, але на жаль мовчать
Як  ви думаєте чому вони мовчать ?
« Останнє редагування: 17 Січня 2013, 13:04:19 від Гикач »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:25:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну 1+1 мабуть можна організувати ;)
Відповідь від: 17 Січня 2013, 13:04:36
В смислі "ТСН"
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Глінтвейнович

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Останні відвідини:
    28 Липня 2013, 20:05:25

    Звідки: тутешній

Попитайте своїх батьків, чи бачив хто, щоб Василь Бігун хоч раз ходив збирати гроші на ту церкву? Мені здається, що машинний бізнес давно міг би покрити всі витрати на будову храму. Але це у випадку, коли священник - слуга Божий, слуга парафії, знає своїх і про те дбає.... Хлопці, що проводили у нього інтернет, казали, що там в хаті КАПЄЦ  :o, як круто, не те що на парафії і в церкві...
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська

Цитувати (вибране)
А також хотів би отримати відповідь про звітність роботи кіоска, який знаходиться на ториторії Церкви св. Архистратига Михаїла. Проце я запитував на сторінці "Книга відгуків" сайту http://mihaelkalush.at.ua/gb, але нажаль адміністрація сайту постаралася щоб це повідомлення там не протрималося й добу.
Тому що цей кіоск пряма власність Бігуна, а не церкви і надприбутки (тому що націнки там круті) він отримує тільки до власної кишені.
Записаний

catolyk.ua

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    14 Березня 2013, 14:56:42

    Звідки: м. Калуш

Цитувати (вибране)
В смислі "ТСН"
"ТСН" було б найкраще, але шкода бо через таких священиків вся УГКЦ буде покрита брудом
Записаний
Господь — просвіщення моє і спаситель мій, кого убоюся. Господь — захисник життя мого, кого устрашуся.

Глінтвейнович

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Останні відвідини:
    28 Липня 2013, 20:05:25

    Звідки: тутешній

А не можна то якось поки-що на рівні міста помоніторити? Газети, звернення, бо дійсно, може всетаки є якісь суперпричини? суперобгрунтування? Але чому громада церковна мовчить? чи її вже давно нема? одні прібліжонні і річники? Он мають сайт, там все класно, все живе, все ніби працює, я в шоці  :o, як там все продвинуто, привітання, спільноти, МОРЕ інформації, а тут таке всяке пишеться, прям стидно якось стає  :-[
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

"ТСН" було б найкраще, але шкода бо через таких священиків вся УГКЦ буде покрита брудом

Київські православні батюшки вже "засвітилися" в передачі "Гроші", ще наших "зірок" там бракує! Забруднитися легше всього, а від бруду відмитися дуже важко! Їхнє щастя, якщо нарозумляться, а ні - то... зробимо зірками телеекрану! Голівуд за ними плаче!

Відповідь від: 17 Січня 2013, 19:05:43
Шкода замітати всіх під одну гребінку, бо не всі греко-католицькі священики погані. Хороші відгуки звідусіль йдуть про о. Олександра (з калуської церкви), о.Ігора (з Височанки), о.Володимира Пітулея (біля "Юності"). Молодь з захопленням завжди відгукується про о.Миколу Крушеця. Натомість в адресу декана Бігуна та його синів постійно чуєш від людей лиш нарікання. Чому?
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


у молодшого Мороза у церкві є дитячі та молодіжні служби.
о, цікаво ніколи не чув про це. Можна докладніше, що за служби.
Записаний

catolyk.ua

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    14 Березня 2013, 14:56:42

    Звідки: м. Калуш

Цитувати (вибране)
Хороші відгуки звідусіль йдуть про о. Олександра (з калуської церкви)
Хороші відгуки від бабульок. А якщо копнути глибше... - заочник, який не розуміє, що таке розрішення, таких священиків потрібно доучувати і повторно приймати іспити. А потім вирішувати чи дозволити йому знаходитися біля престолу, чи НІ
Записаний
Господь — просвіщення моє і спаситель мій, кого убоюся. Господь — захисник життя мого, кого устрашуся.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш


 Планую наступного тижня походити з камерою по тій території.Далі-проситиму коментар у відповідних осіб. Може хто хоче зі мною , разом буде цікавіше ;) День і годину обираємо разом :)

 Щодо ТСН.Єдине що може зупинити зйомки це те, що немає офіційної скарги від парафіян.ТСН хоче більш гучніше і проблемніше.А то ми тут балакаємо,а коли доведеться вийти під "руїни" майбутнього храму і дати інтерв"ю - то вже складніше...Повірте, знаю що пишу ;) З нашим ТБ- простіше.Та я всеодно підгадаю Аллі ПАСС, що вона наша форумчанка ;)

 До речі,у неділю відкриття храму Московського Патріархату о 9-ій ранку.Має бути купа "святих і блаженних", і "вершки суспільства" в тому числі і консул :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

А якщо копнути глибше... - заочник, який не розуміє, що таке розрішення

Глибше не копав - не знаю, а говорю те що в загальному чув. Хоча в кожного священика (та й людини вцілому) є свої плюси і мінуси.
Записаний

catolyk.ua

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    14 Березня 2013, 14:56:42

    Звідки: м. Калуш

Це не плюс чи мінус - це дуже груба помилка, яка допускається ві незнання. Розрішення не можна давати до середи, до четверга, чи до якого іншого дня! Ісус Хросто просто говорив прощаються гріхи, а не прощаються гріхи до середи...
« Останнє редагування: 17 Січня 2013, 20:10:36 від catolyk.ua »
Записаний
Господь — просвіщення моє і спаситель мій, кого убоюся. Господь — захисник життя мого, кого устрашуся.

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького

дитячих служб там нема , є  недільні школи для дітей, для різних вікових категорій в різний час. А навіщо питаєш? що робиться в церкві о. Мороза ти знаєш краще за нас всіх тут присутніх.
Записаний