Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи варто Україні вступати в НАТО? Як Ви вважаєте?

Так.
- 29 (63%)
Ні.
- 16 (34.8%)
Мені всерівно.
- 1 (2.2%)

Всього голосів: 44


Автор Тема: На порозі в НАТО.  (Прочитано 86863 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #120 : 04 Вересня 2009, 09:18:48 »

Ну ви вже обоє гарно висловилися, тому продовжуйте пліз аргументовано, а не просто "Ні" "Так".

Мені сподобалося, що писав Бандерівець і я зрозумів нарешті чого Др.Макс за Януковича.

Особисто я за відповідь НАТО - так, але пізніше.
Коли пізніше? А тоді коли і більшість населення того захоче і коли Росія вже сама буде мати хоча б якесь там початкове членство у ньому. А таке рано чи пізно буде.

Те, що казав Каддафі чогось дуже дивно збігається з позицією кремля. А насправді у кремля завжди подвійні стандарти.
Наприклад з газом. Коли говориться, а чо ми маємо продавати дешевше для України і продають дешевше Білорусі.
Тоді коли так як і Україна проводять спільні з НАТО навчання і говорять, що йдуть у Європу, але кричать аби ми таке не робили.

Янукович балабол і то що він зараз заявляє всього лиш передвиборні обіцянки. Робити він буде те, що скаже батяня і іже с нім.

Навіть якби ми вибрали Ющенка то ніякого НАТО і в помині не було б впродовж 5 років.
Не кажу вже про Тимошенко.
Яценюк би юлив як хотів, тому про нього навіть не говорю.
Решта навіть уявно нікуди не пройдуть, тому нема про що балакати.

Зараз Медведпут чого так хорохолиться, та бо бачить що або Юля або Яник буде президентом, тому він вже не облажається як попередніх виборів.
Так НАТО не буде ще років 10, але і не буде того, що хоче Путін. То його знов хохли розводять  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

На порозі в НАТО.
« Прочитано #121 : 04 Вересня 2009, 09:40:55 »

Так НАТО не буде ще років 10
З цим я погоджуюсь ! Основна проблема - це зміна конституції, яку без адекватної більшості впарламенті змінити не можна ! А через 10 років я впевнений шо за НАТО буде близько 70% населення України.

Впринципі, я розумію тепер чого doctor-maks проти НАТО ! Це все називається промивка мозгів ! Будучи довший час в Лівії - йому, мабуть, постійно місцеві ЗМІ внушали - НАТО це зло, а Росія - це друг !
Відповідь від: 04 Вересня 2009, 09:34:47
І ще скажу на рахунок Януковича. Він настільки тупий, що ставши президентом може кинути всіх, Росію в тому числі, і возомнити себе ІМПЕРАТОРОМ ! Буде шось на кшатлт Лукашенка !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #122 : 04 Вересня 2009, 09:40:57 »

Трохи знаю Макса, тому думаю така позиція у нього була і до того.

Мене дивує позиція Ющенка. Він же знає, що якби сьогодні був референдум, то більшість проголосувала б проти. Він також знає позицію Росії і неврівноваженість її лідерів. Нащо дрочитися з п'яним  ведмедем хорим на шизофренію із манічкою величі. Хіба то дії мудрого керівника. Ми все сміялися із Кравчука доки не пройшли роки і ми не зрозуміли, що то добре бути хитрим лисом.

Як кажуть "політика дуже тонка штука. Бачив як комар пісяє? От політика ще тонше." 
А ми як би перший раз у перший клас.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

На порозі в НАТО.
« Прочитано #123 : 04 Вересня 2009, 09:43:38 »

Бачив як комар пісяє? От політика ще тонше
 :) Гарно сказано !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #124 : 04 Вересня 2009, 09:48:13 »

Вже Саакашвіллі діяв "влоб" а  :moskali лиш того чекали. І що? Помогло НАТО? Чи друг-Америка помогла?
Треба діяти так, щоб не було контраргументів.
От провели роз'яснювальну роботу, проголосували люди більшістю "за" і тоді що вже Путін зробить? Народ хоче в НАТО.

А то зараз так виглядає, ніби я кричу що хочу Клаву Шифер, а чи вона мене хоче то я й не питав.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

На порозі в НАТО.
« Прочитано #125 : 04 Вересня 2009, 09:49:29 »

Після звернення Медвєдя Ющенко шось там активно заговорив про Ядерну зброю і повернення Україні ядерного потенціалу  :)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #126 : 04 Вересня 2009, 10:01:10 »

Та ми її коли віддавали то був час ейфорії від настання незалежності.
Документально (тобто на папері) все було гарно. Взамін нам мали дати бабки на Чорнобиль і гарантії колективної безпеки.
Але пройшов час і зараз тим папером певно  знаєте самі що мож зробити.
Треба пробувати зараз брати за яйці тих хто там підписав (маю на увазі ті країни) і або поновити договір або навіть створити таке собі міні нато (причорноморське).
А забирати ніхто назад не буде, бо по-перше то майже все знищили, а по друге то не аргумент. Навіть якби ми і надалі мали ядерну зброю Росія так само би пригала як і пригає тепер. Америка ж пригає на П. Корею.
Всі розуміють, що ту зброю не застосують. У випадку з Кореєю то би виглядало так, що Корея пускає ракету, а через 15 хв. нема кореї.
Може би Європа більше сикала у майтки коли б бачила, що під боком дві ядерні держави гарчать одна на одну, але швидше за усе навпаки би тихо сиділа.
Приклад. Той же газ.
Москаль брехав що то ми не пускаємо, а Європа мерзне.
Приїхали спостерігачі, сказали що ми пускаємо, брати юги і болгари загавкали що ми вас всіх засудимо і що?
Що ,  засудили?   :)
Ніхто проти мавпи з гранатою не рипається.
От і нам нема чого її дражнити.
бо коли йдеться про життя людей, буває що принципи доводиться запихати глибоко.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
На порозі в НАТО.
« Прочитано #127 : 13 Вересня 2009, 17:45:36 »

ви шось про ПАР забули геть чисто - найбільш індустріально розвинену країну в Африці !
І як можна виносити для порівняння - ДИКАРІВ, які не знають шо таке демократія
в ПАР уже відмовилися від апартеїду?
Може десь розкажете, як неДИКУН, що таке демократія і як вона звязана з добробутом населення?
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #128 : 09 Вересня 2014, 13:14:01 »

Думаю правильна позиція
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
На порозі в НАТО.
« Прочитано #129 : 09 Вересня 2014, 14:21:52 »

Думаю якби зараз провести переголосування по цій темі проценти би значно помінялись :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #130 : 09 Вересня 2014, 15:14:15 »

Так, але підіймати зараз то питання то популізм!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
На порозі в НАТО.
« Прочитано #131 : 09 Вересня 2014, 15:36:04 »

Цитувати (вибране)
Так, але підіймати зараз то питання то популізм!
Ну так треба Тимошенко на чомусь грати ;)
Записаний

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
На порозі в НАТО.
« Прочитано #132 : 11 Вересня 2014, 22:11:18 »

Цікаво, із яким озброєнням ви хочете вступати в НАТО. Палиці, віники, лопати, ступа баби яги і матюки. За який кошт проводити переозброєння, якщо в нас на дороги, соціальні програми, медицину не вистачає коштів. А якщо кошти виділяються, то їх розкрадають, відсотків 50, або і всіх 100.
Це все одно, що запропонувати вам поселити циганів до себе в дім.
А взагалі то, в мене склалось враження, що даний форум створений для того, щоб одні форумці висловлювались про рожеве майбутнє в складі: ЄС, НАТО, демократичних альянсів..., а інші підтакували і доповнювали рожеву картину. Все це нагадує наркоманів, які також бачать яскраві і контрастні марева, але до моменту поки не пройде "кайф", а потім починається ломка. Так само тут. Розчарування від помаранчевої революції пройшло, почалось марево євромайдану. Тепер ламаю собі голову, яким буде наступне мариво...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #133 : 11 Вересня 2014, 23:47:54 »

А взагалі то, в мене склалось враження, що даний форум створений для того, щоб
Ти абсолютно правий!

Тому якщо відчуваєш себе обділеним - іди на



























Донбас!  :drink
Відповідь від: 11 Вересня 2014, 23:41:58
.<a href="https://www.youtube.com/watch?v=XDk8lGeiCY4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=XDk8lGeiCY4</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
На порозі в НАТО.
« Прочитано #134 : 12 Вересня 2014, 20:50:35 »

Цитувати (вибране)
Тому якщо відчуваєш себе обділеним - іди на
Якщо у вас немає інших аргументів то що тут можна сказати:-"пошел бы я, да очередь твоя"
Приховано: Показати

Згадую тут відповідав в темах користувача з ніком yaro my. Повідомлення були змістовні, розгорнуті, містили посилання на певні факти, події. Даний користувач своїми відповідями викликав у тутешньої публіки самовільне виділення будматеріалів ректальим методом. Тому не в змозі щось протиставити, його позбулись з допомогою банщика. Мабуть всі хто має власну думку і позицію (відмінну від пропаганди створюваної ЗМІ) тут розглядаються як єретики. Тому в цьому випадку я себе бачу в ситуації Шурика з кавказької полонянки, коли його привезли в божевільню. Тільки не розумію одного, якщо тут всі такі патріоти, чому на АТО не їдете. Диванним воїном бути легше, чи борзі на відстані.

Будьте обережні, тому, що один персонаж мав необережність в коментарях
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=-QzFzlNF-Gk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=-QzFzlNF-Gk</a>
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #135 : 12 Вересня 2014, 20:54:38 »

Тому в цьому випадку я себе бачу в ситуації Шурика з кавказької полонянки, коли його привезли в божевільню.
але продовжую писати
 :=) :=) :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30

На порозі в НАТО.
« Прочитано #136 : 13 Вересня 2014, 14:15:17 »

А чого тут бавитись.Скажем просто,sokol-  тобі сюда http://natribu.org/
Записаний

Ivasik Telesik

  • Новачoк
  • Карма +14/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 16
  • Останні відвідини:
    19 Червня 2016, 00:08:37

    Звідки: Від верблюда
На порозі в НАТО.
« Прочитано #137 : 13 Вересня 2014, 17:19:09 »

Ну там бідака був в меншості в ворожо настроєному середовищі.А ти смердюча вата зараз тоже в такому становищі в Калуші..Дивись щоб незабаром не вийшло відео з блеющим Соколом..  Повір це набагато краще для тебе буде ніж десь валятись з розпоротим животом як Рибак..
Цитувати (вибране)
Тому якщо відчуваєш себе обділеним - іди на
Якщо у вас немає інших аргументів то що тут можна сказати:-"пошел бы я, да очередь твоя"
Приховано: Показати

Згадую тут відповідав в темах користувача з ніком yaro my. Повідомлення були змістовні, розгорнуті, містили посилання на певні факти, події. Даний користувач своїми відповідями викликав у тутешньої публіки самовільне виділення будматеріалів ректальим методом. Тому не в змозі щось протиставити, його позбулись з допомогою банщика. Мабуть всі хто має власну думку і позицію (відмінну від пропаганди створюваної ЗМІ) тут розглядаються як єретики. Тому в цьому випадку я себе бачу в ситуації Шурика з кавказької полонянки, коли його привезли в божевільню. Тільки не розумію одного, якщо тут всі такі патріоти, чому на АТО не їдете. Диванним воїном бути легше, чи борзі на відстані.

Будьте обережні, тому, що один персонаж мав необережність в коментарях
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=-QzFzlNF-Gk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=-QzFzlNF-Gk</a>
Записаний

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
На порозі в НАТО.
« Прочитано #138 : 14 Вересня 2014, 22:03:55 »

А чого тут бавитись.Скажем просто,sokol-  тобі сюда http://natribu.org/
На це я вже давав відповідь. Пошел бы я да очередь твоя. :P
Цитувати (вибране)
Ну там бідака був в меншості в ворожо настроєному середовищі.
Йому дали ніж і запевнили в безпеці. А ви диванний воїне краще їдьте на АТО, а не тут демагогію розводьте  :ganba
Цитувати (вибране)
А ти смердюча вата зараз тоже в такому становищі в Калуші
Я не вата і не в такому становищі, я сиджу вдома, а ти поки не пізно, їжака голим задом полякай, а то вони в сплячку скоро впадуть. Що можу про вас сказати


Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі в НАТО.
« Прочитано #139 : 17 Листопада 2014, 13:12:08 »

Украина имееет перспективу для вступления в Европейский Союз, но пока не готова вступать в Северноатлантический альянс. Об этом в понедельник, 17 ноября, заявил президент Украины Петр Порошенко.
http://nbnews.com.ua/ru/news/136829/
Відповідь від: 17 Листопада 2014, 13:06:34
Здається пора вже зрозуміти ,що для України все залишається за порогом .І нато і єс.
Записаний