Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи варто Україні вступати в НАТО? Як Ви вважаєте?

Так.
- 29 (63%)
Ні.
- 16 (34.8%)
Мені всерівно.
- 1 (2.2%)

Всього голосів: 44


Автор Тема: На порозі в НАТО.  (Прочитано 86905 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

На порозі в НАТО.
« Прочитано #80 : 27 Березня 2009, 12:40:43 »

Давайте перше попадем туда, а там вже буде видно, якого місця ми варті. ;) Дати задній хід завжди встигнемо. Є приклад, коли держава припинила членство у Північно-Атлантичному Союзі.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #81 : 27 Березня 2009, 12:51:10 »

яка це держава??? :o
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі в НАТО.
« Прочитано #83 : 27 Березня 2009, 13:05:43 »

Давайте перше попадем туда,
Давайте спочатку дочекаємось всеукраїнського референдуму з цього питання, а потім за його результатами дружно забудемо про членство в НАТО
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Mr.Loba-Loba

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Пес"Децик"
  • Останні відвідини:
    09 Серпня 2019, 07:00:15

    Звідки: Демократична Автономна Республіка Калуш
На порозі в НАТО.
« Прочитано #84 : 27 Березня 2009, 14:37:41 »

ото маладец  =))
Записаний
ПРИШЁЛ,УВИДЕЛ,ПОДЕБИЛ!!!!!     :agressive

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
На порозі в НАТО.
« Прочитано #85 : 07 Квітня 2009, 23:01:29 »

Є приклад, коли держава припинила членство у Північно-Атлантичному Союзі.
Є приклад коли держава припинила членство в Радянському Союзі.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

На порозі в НАТО.
« Прочитано #86 : 08 Квітня 2009, 08:29:13 »

В СРСР нас не просили, а римусово затягли. В НАТО ж нам і справді краще попасти через референдум, але аби він мав позитивні результати, то треба проводити масову агітаційно-розяснювальну роботу. Зокрема національне радіо транслює передачі, в яких експерти розказують про плюси і мінуси вступу держави в НАТО. :)
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
На порозі в НАТО.
« Прочитано #87 : 09 Квітня 2009, 08:13:08 »

Зокрема національне радіо транслює передачі, в яких експерти розказують про плюси і мінуси вступу держави в НАТО
Ага, і по телевізору баба Параска розказує, що буде спокійно спати, коли НАТО нас окуппує, бо патріотизм українці демонструють на інтернетфорумах, а в армію,наприклад, іти- виконати громадянський обовязок- не хочуть.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

На порозі в НАТО.
« Прочитано #88 : 09 Квітня 2009, 09:23:04 »

а в армію,наприклад, іти- виконати громадянський обовязок- не хочуть.
 Вважаю, що якраз прагення попасти в НАТО і приведе до підвищення рівня української армії по всіх параметрах (і матеріальне забезпечення покращиться, і прояви нестатуних відносин зменшаться, і т.д.). Відповідно у кращій армії і буде більше бажаючих служити. :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #89 : 09 Квітня 2009, 09:43:36 »

Вибачте, п. Яничар, але то троха кострубато виглядає, коли людина з підписом "закордон" розказує про низьку національну свідомість українців.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
На порозі в НАТО.
« Прочитано #90 : 09 Квітня 2009, 11:16:15 »

шось мені не дуже імпонують масонські організації.. відповідно я кажу "ні"
якшо дехто зі мною в дечому не згідний, попрошу мій пост не коментувати, безкорисливо
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #91 : 09 Квітня 2009, 14:15:56 »

а в армію,наприклад, іти- виконати громадянський обовязок- не хочуть.
якщо це натівська армія так!!!, якщо сучасна українська..... вибачте, а що там робити?????
Відповідно у кращій армії і буде більше бажаючих служити.
отож!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
На порозі в НАТО.
« Прочитано #92 : 11 Квітня 2009, 00:49:05 »

троха кострубато виглядає, коли людина з підписом "закордон"
я, коли реєструвався на форумі, був за кордоном. і ще буду звідти писати. Не гірше ніж вказувати "космос", "сіті" і т.п.
Вважаю, що якраз прагення попасти в НАТО і приведе до підвищення рівня української армії по всіх параметрах (і матеріальне забезпечення покращиться, і прояви нестатуних відносин зменшаться, і т.д.). Відповідно у кращій армії і буде більше бажаючих служити
Пробачте, але це- базікання, пустослів`я. Матеріальне забезпечення- це Піндостан нас озброїть? за просто так? А німця з автоматом, щоб на вулицях порядок був- не треба? І зарплату вищу- тоді ми робити будемо. Не будемо. Будемо так само сидіти і нити, що хтось заробляє більше. Що, позастатутні відносини тепер з`явилися? І служать там не такі самі українці? А знищувати ці відносини покличемо німця (фр., бельг.)? Хіба це не від того, що хтось не виконує свої обов`зки?
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #93 : 11 Квітня 2009, 10:32:46 »

знаєте яничар колись були раби і вони працювали за їжу одяг і дах над головою. а тепер ....
Матеріальне забезпечення- це Піндостан нас озброїть? за просто так?
ні маємо надію що наші обранці вкрадуть все що можна вкрасти і почнуть думати хоч трошки про державу і про людей!!!
А німця з автоматом, щоб на вулицях порядок був- не треба?
у вас якесь особливе ставлення до німців????
І зарплату вищу- тоді ми робити будемо.
зарплату достойну, от і все а не жебрацьку!!!
Будемо так само сидіти і нити, що хтось заробляє більше.
для когось і міліона замало!!! чи ви вважаєте що зараз люди просто з жиру бісяться???
Що, позастатутні відносини тепер з`явилися?
ну я так розумію в армії ви не служили???!!!!  :D я чеснокажучи теж не служив але мені шкода мам котрі не змогли відкупити від армії єдиного сина, і якого старослужащщі в кращому випадку "образили" в гіршому поставили на ножі!!!
А знищувати ці відносини покличемо німця (фр., бельг.)? Хіба це не від того, що хтось не виконує свої обов`зки?
можливо але як змусити людину котра дбає про благополуччя своєї сімї виконувати повноцінно свої обовязки???? вибачте на це просто нема часу та й для чого???? простіше когось підставити і так швидше зробиш карєру ооо або інший варіант взірвати кілька складів з боєприпасами і покрити недостачу!!! ось вам наша армія а ви кажете ми погані бо задурно не хочемо йти в ту .... ну подобу армії. особисто я для себе розділяю людей котрі були в армії на тих котрих поважаю, котрі прийшли з армії дійсно мужчинами,котрі не зважаючи на систему зуміли не втратити лице, і на тих хто з армії прийшов ідіотом ще більшим ніж був!!!
з.і. трохи відійшов від теми  :-[ і от я надіюсь що вступивши в нато в нашій армії будуть працювати професіонали , котрі будуть виконувати свої обовязки, і отримувати за це достойну зарплату, і позастатуні відносини будуть означати щось позитивне? гру в гольф на вихідних наприклад!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

На порозі в НАТО.
« Прочитано #94 : 15 Квітня 2009, 12:31:11 »

Пробачте, але це- базікання, пустослів`я. Матеріальне забезпечення- це Піндостан нас озброїть? за просто так? А німця з автоматом, щоб на вулицях порядок був- не треба? І зарплату вищу- тоді ми робити будемо. Не будемо. Будемо так само сидіти і нити, що хтось заробляє більше. Що, позастатутні відносини тепер з`явилися? І служать там не такі самі українці? А знищувати ці відносини покличемо німця (фр., бельг.)? Хіба це не від того, що хтось не виконує свої обов`зки?
  Я так розумію в Тебе, яничар, зміни (на позитив чи негатив) повязуються саме з фактом вступу в НАТО, а я веду до того, що саме прагнення туди попасти повинно змусити нас самим змінюватись на краще. В НАТО ми повинні попасти вже маючи їхній мінімальний рівень. ;)
  А от цими пропозиціями влаштувати порядок на рідній землі за допомогою каблука іноземного солдата Ти я вно передьоргуєш. :!!
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

На порозі в НАТО.
« Прочитано #95 : 15 Квітня 2009, 13:09:53 »

Я от ніяк не можу второпати - ЧОМУ дехто вважає, що зі вступом України до НАТО мають прийти іноземні вояки (німці) і наводити тут порядок? І ми всі поголовно і відразу маємо вчити англійську (німецьку), відкривати борделі і кабаки для проклятих янкі? От Польща в НАТО? І що - в її армії служать не поляки, а німці? Хіба Польща, Литва, Латвія, інші недавні новачки НАТО стали раптом "окупованими"? А де ж окупанти?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #96 : 15 Квітня 2009, 13:16:03 »

В НАТО ми повинні попасти вже маючи їхній мінімальний рівень
точно!!! :)
А де ж окупанти?
окупанти в головах у прихильників теперешнього стану нашої армії!!! :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
На порозі в НАТО.
« Прочитано #97 : 25 Квітня 2009, 10:20:50 »

знаєте яничар колись були раби і вони працювали за їжу одяг і дах над головою. а тепер ....
А тепер?
ні маємо надію що наші обранці вкрадуть все що можна вкрасти і почнуть думати хоч трошки про державу і про людей!!!
Вже помітно зрушення в цьому напрямку? А якщо ми й самі зможемо озброїтися, то нащо НАТО?
Цитата: яничар від 11 Квітня 2009, 01:49:05
А німця з автоматом, щоб на вулицях порядок був- не треба?
у вас якесь особливе ставлення до німців????
Про німця з автоматом- стара приказка. може нею зараз не користуються.хоч в Союзі і своїх автоматників вистачало, але коли мова заходила про наведення порядку в чомусь, то люди говорили: "треба німця з автоматом"
зарплату достойну, от і все а не жебрацьку!!!
для когось і міліона замало!!! чи ви вважаєте що зараз люди просто з жиру бісяться???
Підвищення зарплати за допомогою друкарського станка знижує реальну зарплату. Ні, не всі люди з жиру бісяться.Навіть якщо і мають його. не влаштовує когось зарплата- шукай іншу роботу чи місце. Людина приходить на якусь зарплату і задоволена, а через якийсь час починає жалітися, що замало. Я мав на увазі що злодію скільки не плати- буде красти, хто не хоче робити- не буде робити, і хто каже "якби більше платили- я би і старався в роботі"- не буде старатися. Недобросовістність не лікується підвищенням зарплати.
в армії ви не служили???!!!!
Служив. 2роки в РА. І думки не було щоб відкупитися чи ховатися. Війна в Афгані ще йшла. Потім Карабах почався. Правда, не був в тих місцях. Генеральські діти тоже служили. І високопосадовців. Але не вирізнялися якось, то і не знаю хто і чий.
в нашій армії будуть працювати професіонали , котрі будуть виконувати свої обовязки, і отримувати за це достойну зарплату,
Захист Батьківщини не може бути справою кількох тисяч людей. Служба в армії дає не тільки навик володіння зброєю. люди, не знають що таке "дисципліна", "субординація". навіть з боку подивишся- дико.
ось вам наша армія а ви кажете ми погані бо задурно не хочемо йти в ту .... ну подобу армії. особисто я для себе розділяю людей котрі були в армії на тих котрих поважаю, котрі прийшли з армії дійсно мужчинами,котрі не зважаючи на систему зуміли не втратити лице, і на тих хто з армії прийшов ідіотом ще більшим ніж був!!!
От-от, це наша армія в якій не хочуть служити кращі сини України Ви ж себе такими вважаєте? Не можна ж опускатися кращим до виконання обов`язку. Тільки за гроші.
Поняття "ідіотизм", "шизофрения" медичні, а не математичні. Думаю ви не зможете назвати формулу за якою вираховують ідіот чи не ідіот.
зміни (на позитив чи негатив) повязуються саме з фактом вступу в НАТО
Сам факт оцінюю негативно, а не зміни.
А от цими пропозиціями влаштувати порядок на рідній землі за допомогою каблука іноземного солдата Ти я вно передьоргуєш.
Не пропоную, а питаю: хто буде наводити порядок?
Я от ніяк не можу второпати - ЧОМУ дехто вважає, що зі вступом України до НАТО мають прийти іноземні вояки (німці) і наводити тут порядок
І я про те ж, хоч здається з іншого боку. Зараз у нас армія без профессіоналів, без дисципліни, без зброї.(думка противників армії). Зброю колись держава купить. А хто наведе порядок? Ті що й зараз в армії? чи їх вигнати? зробити як Мойсей- виводити по пустелі, щоб вимерло кілька поколінь невірних, зліпити золотого бичка(гроші), якому будуть служити,бо обовязок перед Батьківщиною безоплатний. Чи передати армію натівцям,щоб встановили порядок і віддали нам "чистенькою"?
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

На порозі в НАТО.
« Прочитано #98 : 25 Квітня 2009, 12:56:29 »

Чи передати армію натівцям,щоб встановили порядок і віддали нам "чистенькою"?
Хіба вступ до НАТО означає "віддати армію натівцям"? Хіба в Польщі служать не поляки? Не бельгійці в Бельгії? Не німці в Німеччині?
Зі вступом до НАТО Україна приймає на себе певні зобов'язання щодо стандартів армії - починаючи з суто технічних (сумісність типів озброєння тощо) і закінчуючи умовами проходження служби (соціальне забезпечення і т.д.) Не зможе країна-учасниця НАТО вчити своїх пілотів лише на тренажерах киваючи на відсутность керосину, а танкістів на табуретках! В українській армії служитимуть українці, але служитимуть так, як це роблять в Європі, а не в Сибіру!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #99 : 25 Квітня 2009, 14:21:34 »

яничар зрозумій військовий це такожє професія. це також робота котру повинні виконувати професіонали. а ти хочеш загнати всіх патріотів в армію. патріот це не тільки чувак із зброєю в руках. і чисельність армії хоч і зменшеться але стане більш....мммм продуктивною. згадай 300 спартанців. у нас на даний момент вже практично не залишилось професійного керівництва армії, нема зміни!!! і зрештою коли держава буде платити гроші, буде відповідальний за стан армії . а зараз і спитати ніби є , але за такого фінансування(знову ж таки гроші проти котрих ти виступаєш) винного знайти важко.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.