Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи варто Україні вступати в НАТО? Як Ви вважаєте?

Так.
- 29 (63%)
Ні.
- 16 (34.8%)
Мені всерівно.
- 1 (2.2%)

Всього голосів: 44


Автор Тема: На порозі в НАТО.  (Прочитано 86869 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі в НАТО.
« Прочитано #40 : 03 Листопада 2008, 11:14:31 »

Хотілось би почути КОНКРЕТНІ приклади ворожості США по відношенню до України і якщо вони є чи можна їх порівняти з "дружніми-братніми"діями Рос.імперії,а пізніще Радянської до українців.
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #41 : 03 Листопада 2008, 13:30:37 »

Хотілось би почути КОНКРЕТНІ приклади ворожості США по відношенню до України і якщо вони є чи можна їх порівняти з "дружніми-братніми"діями Рос.імперії,а пізніще Радянської до українців.
 Не спорю. Проти України немає агрессії. Проте це їх не виправдовує. Пригадаєм В"єтнам,Японію(Хіросіма),Афганістан,Палестину,Ірак...
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #42 : 03 Листопада 2008, 14:34:14 »

югославію! але жодна з цих країн не входила в нато! Так ми отримаємо конкретного ворога Росію, та хіба українці зараз вважають росію дружньою країною!?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #43 : 03 Листопада 2008, 14:47:32 »

Так ми отримаємо конкретного ворога Росію
 В тому то і біда. Почнеться з газу, потім Крим, а там і до війни недалеко.Російське керівництво в плані збройних конфліктів "відморожене" на всю голову.Мають не один сценарій розв"язання конфлікту. Особисто я проти війни.Та й ти теж.В нас є сім"ї і діти. Нам того не потрібно.
 Не спорю , може НАТО нас і захистить. Але я взагалі не бажаю щоб до цього діло дійшло.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі в НАТО.
« Прочитано #44 : 03 Листопада 2008, 15:13:12 »

Аналогічно, хоч я дітей ще і не маю, але мені і ваших шкода. За нейтралітет до нас точно хоч пару років ніхто нечіпатиметься.
Ая би на місці президента запропонував Росії варіант, при якому вона забирає флот з Криму, а ми не вступаємо в НАТО.
Гляди і погодилася б.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі в НАТО.
« Прочитано #45 : 03 Листопада 2008, 15:41:22 »

Наш нейтралітет нікому не потрібен,тому ніхто і не оцінить.Ні Росія ні США НЕ ХОЧУТЬ нашого нейтралітету кожна із них бачить нас в своїй орбіті.Тому нам треба дивитись що для нас вигідніще.Газ ми все одно будем сплачувати як всі,рано чи пізно.Тому відтягувати вступ  в НАТО ще на пару років не розумно.Через пару років світ ще більше глобалізується,а ми залишимося хіба що позаплотовою державою.Це при умові що Росія не втягне нашу "еліту"в який небудь свій союз.А от на члена НАТО вона не рипнеться. Чи може якби Грузія була в НАТО то москалі так легко  гуляли би по Грузії?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #46 : 03 Листопада 2008, 17:17:49 »

грузинський сценарый в україні не пройде. в силу того що у нас і армія сильніша ніж в грузинів і тому що росія купує зброю в україні. та й секретів україна багато знає. а от газ я буду радий купувати по європейській ціні , що б потім ніхто не предявляв що нам роблять якісь поблажки!!! крим?? ну тут все в руках нашої влади якщо вони і надалі будуть проводити чи вірніше сказати непроводити політику на збереження криму   то крим відійде до росії добровільно!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
На порозі в НАТО.
« Прочитано #47 : 03 Листопада 2008, 23:28:57 »

Хотілось би почути КОНКРЕТНІ приклади ворожості США по відношенню до України і якщо вони є чи можна їх порівняти з "дружніми-братніми"діями Рос.імперії,а пізніще Радянської до українців.
МИ для США не вороги. Це ВОНИ для нас вороги. Ні зброї у нас, ні патріотизму. Точніше патріотизм є, але тільки трішки, для себе- значок на груди, прапор в руки на свята, москаля облаяти. Які потрібні приклади? Збройний напад? Нащо? Дешевше купити кількох чиновників.
Засилля американського кіно, яке дивитись= себе не поважати. Реклама американського способу життя. Америка для нас еталон демократичної, правової, ........ держави?
Порівняти можна. =. Ні одному з них не потрібна держава Україна.
югославію! але жодна з цих країн не входила в нато! Так ми отримаємо конкретного ворога Росію, та хіба українці зараз вважають росію дружньою країною!?
Так, Югославія не входила в НАТО, але "миротворці" там потрудились славно: покришили державу на вінегрет. Ирак- проводив незалежну політику,тепер- плацдарм для нападу на Иран. Афганістан близько до Росії (як і Україна).
З Росією ми і так в союзі. Американські наймити кричать, що Росія настільки ворог нам, що й прем`єру нема чого туди на літаках літати.
 Крим,Крим.... Вздовж східного кордону ще по сотні клометрів Росія нам винна і Кубань, чого про це не згадуєте?
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #48 : 04 Листопада 2008, 00:33:01 »

якщо ми будемо в нато то нас кромсати якраз не будуть! Яка кубань?? І крим нам дістався в подарунок! Шановний не шукайте ворогів шукайте союзників!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі в НАТО.
« Прочитано #49 : 04 Листопада 2008, 00:38:28 »

 
Засилля американського кіно, яке дивитись= себе не поважати.       Знаєте не все американське кіно погане,як і не все російське кіно шедеври типу"Бригади"Але я мав на увазі не кіно і не ножки буша.Це звичайно теж погано,але це не Гулаги і не Соловки це не сотні тисяч вбитих,і вивезених українців це в кінці кінців не голодомор 33-34p.які творила дружня?? до України держава.І ніхто на нас не буде зважати тому що ми на жаль немаємо своєї здатної захистити себе армії.На жаль наше географічне і матеріальне положення не таке як у Швеції.І тому в глобалізованому світі ми просто не зможемо бути нейтральними.Нам треба буде все одно вибирати.З Росією ми вже маємо гіркий досвід починаючи з часів Хмельницького і впродовж всієї історії.Хіба ви вже забули"виконання інтернаціонального довгу"в Афганістані?НЕ контрактників туди посилали.А зараз хіба Америка має до нас територіальні претензії.хіба Сша хочуть відібрати Крим?
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
На порозі в НАТО.
« Прочитано #50 : 04 Листопада 2008, 01:30:00 »

Звичайно, нас не поріжуть. Ми ж і так готові до вжитку. От тільки ворожа Росія не дасть так просто вступити- відірве шматочок. Сюзниками можуть у нас бути Росія, Білоруси, Казахстан, Китай, Іран, Ірак, Афганістан. Югославію проспали.
Крим - в подарунок? за просто так? То за іхній подарунок ми ще й сваримося з ними? Та нехай забирають  =))
Жарти жартами, але Україна віддала частину землі за Крим. А Кубань - історично наша територія (якщо Крим історично російський).
 
Засилля американського кіно, яке дивитись= себе не поважати.       Знаєте не все американське кіно погане,як і не все російське кіно шедеври типу"Бригади"Але я мав на увазі не кіно і не ножки буша.
Засилля якраз такого кіно. Може я щось пропустив, який би це фільм амер. подивитись? Російське я і не згадував, бо якраз амер. "високі" стандарти нищать справжнє кіно і виховують глядача-громадянина-члена суспільства. Російське кіно вороже, тому так не впливає.
А що заважає зробити голодомор зараз? Варто тільки закрити кордон. Причому з заходу (Під лозунгом "Україна-друг Росії, а значить - ворог Європи"). Винен буде уряд, бо прийняв неправильне рішення у виборі союзників. Наш уряд. Росія нас не прогодує, у них також- "ножки Буша".
Конституційно Україна була союзною державою з Росією, реально - керівна роль належала партії, засновниками і керівниками якої були не росіяни. Чи мало росіян було в ГУЛАГу? Чи заморський пан кращий?
А впродовж всієї історії ми знаємо, що: "не так пани, як ті підпанки", "поки сонце зійде- роса очі виїсть".
Виконаня інтернац. обовязку було і у Вєтнамі, на Кубі, в Єгипті. І тепер виконують наші хлопці. А НАТО покрило великий шмат Землі- буде де помиротворити. Контрактників посилають? Вас це заспокоюїє? Як буде туго з тим, щоб прогодуватися, то і хто на півроку в армію не хотів- підуть на контракт.
Не хочуть США від нас відбирати нічого. Вони подарують прапори (хто який хоче, щоб мали чим бавитись), помаранчеві шапочки (ярмулки, здається, називаються), свисточки..... І сядуть на шию.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #51 : 04 Листопада 2008, 08:42:15 »

мдя союзники звичайно відбірні. Хіба що казахстан ще нормальний і який при нагоді також вступить в нато! Так а ще наша аляска і соломонові острови! Яка кубань?! ми в криму не можемо порядок навести і якщо глобально то крим татарський! Не їжте американську їжу, не дивіться американські фільми, вважайте америку ворогом, але не заважайте Україні нормально розвиватись!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

На порозі в НАТО.
« Прочитано #52 : 04 Листопада 2008, 08:58:42 »

  Скажу так - ми прагнемо бути незалежними як в середині так і ззовні, та поки що це в нас виходить якось мляво. Ніби і маємо незалежну державу, але постійно перед кимось мусимо приклонятись.
  Так от, противники НАТО вважають, що вступивши туди, наша держава попаде у ще більшу залежність від сильних світу цього. А я вважаю навпаки - чим більшої кількості впливових міжнародних обєднань (як військових так і невійськових) ми будемо членами, тим більше ми будемо незалежні. Адже наспрвді ми більше піддаємося під вплив коли стоїмо саменькі в стороні, а ще більше мусимо шию гнути коли хочемо кудись вступити, бо ж треба виконувати всілякі умови щоб відповідати їхнім стандартам. А от я щось не чув, щоб когось виключили з членів НАТО чи Євросоюсу. Веду до того, що ставши членом НАТО наша держава якраз зможе вдихнути на повні груди і наспрвді заявити "Я НЕЗАЛЕЖНА". Ми вже не будемо змушені виконувати якісь там дрібязкові умови. Окрім певних обовязків, які паритетно несуть всі члени одного обєднання, ніхто нічого нам не навяже до поки ми самі цього не допустимо.
  А фільми, то не з цієї опери. Це брак нашої внутрішньої культури (в широкому розумінні слова). яничар, хочеш сказати, що якщо ми навідріз відмовимось від НАТО і інших міжнародних структур, то з наших екранів враз зникнуть низькопробні америкоські фільми???
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі в НАТО.
« Прочитано #53 : 04 Листопада 2008, 13:55:26 »

Коли дехто говорить,що після вступу України і Грузії в НАТО,НАТО буде біля кордонів Росії,то не треба забувати що НАТО вже давно біля кордонів Росії не треба забувати про ці ж таки країни прибалтики.Які в ступивши в НАТО зберегли свою національну ідентичність,не стали бідніщими ні матеріально ні духовно.І фільмів американських і макдональдсів не більше чим в Москві.І їхніх солдат добровольців не загинуло більше в Іраку чим пацанів срочників в Чечні і Осетії.
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
На порозі в НАТО.
« Прочитано #54 : 04 Листопада 2008, 18:50:20 »

2 DVania
Ви вже вдруге повторюєте про Прибалтику
Коли дехто говорить,що після вступу України і Грузії в НАТО,НАТО буде біля кордонів Росії,то не треба забувати що НАТО вже давно біля кордонів Росії не треба забувати про ці ж таки країни прибалтики
Не треба також забувати, що Прибалтика вступила до НАТО за часів "єльцинської" Росії. І після останніх подій в Грузії слід замислитись, як на різкі рухи України відреагує "путінська" Росія
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #55 : 04 Листопада 2008, 19:28:28 »

і я повторюсь грузинський сценарій в Україні не пройде. Так вступ в нато тягне за собою проблеми! Але нейтралітет чи союз з іншими державами тягне ще більші проблеми. Якто кажуть із двух зол...
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
На порозі в НАТО.
« Прочитано #56 : 04 Листопада 2008, 20:54:08 »

мдя союзники звичайно відбірні. Хіба що казахстан ще нормальний
А які критерії "нормальньсті"? Я підбирав держави, які мають певний економічний, стратегічний потенціал і, часом, свою антиамериканську думку. США - ідеологічний ворог і цим всі плюси союзництва з ними перекреслюються.
не заважайте Україні нормально розвиватись!
Я не займаю високої посади, щоб впливати на розвиток України. Бути "проти" вступу в НАТО- заважати, а бути "за"- розбудовувати?
хочеш сказати, що якщо ми навідріз відмовимось від НАТО і інших міжнародних структур, то з наших екранів враз зникнуть низькопробні америкоські фільми???
Від невійськових сруктур ми нікуди не дінемось- глобалізація. Фільми повинні зникнути раніше, бо прийдемо в світ патріотами америки, жуючи часник не від простуди, а від вампірів.
І їхніх солдат добровольців не загинуло більше в Іраку чим пацанів срочників в Чечні і Осетії.
не треба забувати, що Чечня- в складі Росії і держава зобов`язана підтримувати конституційний порядок- інакше пропаде.
не треба забувати що НАТО вже давно біля кордонів Росії
Наголоси я ставлю інакше: Україна буде близькою ціллю для російських ракет.
ми в криму не можемо порядок навести
шкода, тема не про Крим, але можна провестипаралель з Чечньою.
Якто кажуть із двух зол...
Заморський пан кращий?
А от я щось не чув, щоб когось виключили з членів НАТО чи Євросоюсу.
Зате я чув, що чехи не раді вже Євросоюзу. В приватній бесіді, правда, а не державно.
Ми вже не будемо змушені виконувати якісь там дрібязкові умови. Окрім певних обовязків
ніхто нічого нам не навяже до поки ми самі цього не допустимо
Це одне речення. І як зв`язати ці дві частини? "Обов`язки", "відповідати стандартам, бо хочемо вступити" і "не допустимо". Дріб`язкові умови на державному рівні навряд чи вирішуються. Навяжуть. Декларації про незалежність не є незалежність навіть в союзі з НАТО, Росією, Китаєм разом взятими. Це вже тема для розділів "економіка" і "релігія". В цій темі я висловився, вважаю, повно, якщо будуть запитання пишіть в "особисті повідомлення"
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
На порозі в НАТО.
« Прочитано #57 : 04 Листопада 2008, 21:50:48 »

та які можуть бути питання. Ви бачите проблеми, більшість з яких надумані і смішні, і не пропонуєте жодного адекватного вирішення! Я вважаю що вступ до нато має більше плюсів ніж мінусів.
Відповідь від: 04 Листопада 2008, 21:45:21
з.і. Перепрошую в мене одне питання все таки є! Ви називаєте сша ідеологічним ворогом! Розкажіть всім яка у вас ідеологія?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

На порозі в НАТО.
« Прочитано #58 : 05 Листопада 2008, 14:19:49 »

Чечня в складі Росії,і Осетія в складі Росії,а я то наївний думав,що це Грузія :)якось ви п.Яничар вибірково читаєте ви пишете про ідеологію,а часом ваша ідеологія не збігається з ідеологією"видатного російського діяча"господина Жириновського?
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
На порозі в НАТО.
« Прочитано #59 : 08 Листопада 2008, 01:50:13 »

Розкажіть всім яка у вас ідеологія?
тема- "вступ в НАТО", а не моя ідеологія.
Осетія в складі Росії
Осетію я не згадував. Але там були миротворчі сили, а вони, напевно, контрактники.
часом ваша ідеологія не збігається з ідеологією"видатного російського діяча"господина Жириновського?
Не те щоб збігається, але в багатьох питаннях я з ним згідний. На Україні мало діячів у відношенні до яких поняття "видатний" слід застосовувати в лапках?
Ми відволіклись від теми, це- флуд, а флудерів адміни повинні банити. До порядку, шановні.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу