Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?  (Прочитано 115150 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

А може тоді фольга краще підійде, через неї електромагнітні хвилі не пройдуть.
Але то може якийсь інший вплив, сковорідка може, тоді фольга не допоможе, і смалець теж.
Треба щось надійніше, щоб верхню чакру захистити від впливу.
Ну, це так, жарти.
А якщо серйозно, то "правильной дорогой идете, товарищ". Ви намагаєтесь докопатись до суті. І по ходу дохтура вже пару раз "здєлали". Не кажучи вже про тих, хто втикається аби лиш своє "фе" сказати.
Я на побєдітєля, пізніще приєднаюсь до дискусії, щоб Вам гру не ламати передчасно.
Записаний
Следи за контекстами!

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

"святий отче Іван"
Ніхто так не говорить. У католицькій традиції "святий отче", а греко-католики та православні звертаються "отче Іван" (без "святий"), істинно православні взагалі звертаються "батюшка"

Хто нам заповів "святих отців" - Ісус (якщо так, то чому ж не сказав чітко - от вам посередники і називайте їх "святий отче"?
Звідки ми можемо знати, що такого Він не казав? Доведіть. Він багато чого казав. Повним невіглаством є переконання, що чотири Євангелія містять все те, чому вчив Іісус
Відповідь від: 13 Січня 2013, 00:45:14
Думаю, таких прейскурантів "Для Бога" у них не було як зараз http://24.ua/news/show/id/10776.htm
Рівень статті, то рівень школоти неписьменної. Чого тільки варте слово "освещение" ("освещение квартир и офисов"). То батюшка ліхтариком має світити?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Повним невіглаством є переконання, що чотири Євангелія містять все те, чому вчив Іісус
От-от. А мені не вірять, що Він розповідав про переселення душ.
Чого тільки варте слово "освещение"
то певно Гугл перекладав з російської. :)
То батюшка ліхтариком має світити?
Не знаю. Раз йому Ісус казав щось особливе, то може і про ліхтарика також ;)
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

От-от. А мені не вірять, що Він розповідав про переселення душ.
саме вчення Христа про життя вічне, рай та пекло, Страшний Суд заперечує всіляке переселення душ. Вмикаємо логічне мислення

то певно Гугл перекладав з російської.
то певно хтось статтю не читав, бо інакше би помітив, що стаття російською мовою; і слово "освещение" недоречне на відміну від "освящение"

Відповідь від: 13 Січня 2013, 01:34:20
А воскресіння мертвих взагалі перекреслює переселення. Якщо душа жила в декількох тілах (а тим більше в тілі тварин), тоді яке тіло має воскреснути?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Вмикаємо логічне мислення
??? А Ви не знали, що у Києво-Печерській Лаврі є про це книги?
Приховано: Показати
Тільки прочитати їх майже нікому не дозволено, бо це викликало колись неоднозначні реакції.Тому під час чергового Собору усі такі місця викинули із Святого Писання. Мій знайомий читав. Ісус Христос признавав реінкарнацію, а от священники\Папи викреслили таке поняття з християнських Писань.
А воскресіння мертвих взагалі перекреслює переселення. Якщо душа жила в декількох тілах (а тим більше в тілі тварин), тоді яке тіло має воскреснути?
Воскресіння якраз підтверджує це. Ісус знов узяв своє тіло після смерті і воскресіння.Але відразу таке зробити може лише надзвичайно чиста Божественна особа. Інакше їй прийдеться пройти так зване "чистилище" чи "пекло" для того, щоб очистити свій Дух. А тіло Дух сам обирає собі відповідно до своїх "характеристик" набутих на момент втілювання.[/cut]
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Цікаво було б прочитати ці книги.А Ви їх бачили?
Відповідь від: 13 Січня 2013, 15:24:02
Якщо трохи пофантазувати :)
то справедливіше було б такому що  мордував щенків в наступному житті народитися щенком.Ну і таким іншим кому пішла б на користь реінкарнація.Правда це мало б смисл при збережені свідомості.Тоді фраза "роби людям так як хочеш щоби вони тобі робили"сприймалась би сильніше.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

А Ви їх бачили?
Чесно кажу - не бачила. Але їх бачив, тримав у руках і читав мій знайомий, якому я повністю довіряю. Він працював у архіві КП Лаври.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

А я такі книги бачив у Москві, на Закарпатті, ще у деяких місцях, про які я не маю права росповідати. Вони створюють приголомшуюче враження. Ці книги шукали німецькі СС, радянське ГПУ-НКВД, американські та інші спецпідрозділи. Інформація ця існує за грифом "top secret". Але людям навмисно розповідаються теревеньки та дурнички, взагалі всіляка тарабарщина, щоб вони знаходились у стані непорозуміння й замішання. Так пастирям набагато легше пасти свою паству. Як їм заманеться.  :P
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Людська природа така вже є, що людині завжди треба більше.
А якщо нема?..
То завжди можна щось придумати.

Мій вуйко проштудіював цілу Книгу Урантії.
На стільки серйозно, що списав величезний блокнот цитатами.

Думаю правда, то все одно не дало йому всіх відповідей. І якщо на розкладках побачить газетку типу "Совершенно секретно" - обов'язково купить.
Адже там могли надрукувати секретні тексти!!!  :=)

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Якщо не важко дайте мені будь-ласка посилання де їх називають справжніми священниками,
4 Клялся Господь и не раскается: Ты священник вовек по чину Мелхиседека. Пс.109 -   старозавітнє пророцтво про Спасителя який повенен прийти. В Старому Завіті первосвященники приносили жертву за гріхи людей і за себе. Христос, приносячи Себе в жертву на Хресті. Отже він є тим Первосвященником який Сам Себе приносить в жертву.

10 быв наречен от Бога Первосвященником по чину Мелхиседека. Евр. 5.10 - а це новозавітнє свідчення Апостола який підтверджує пророцтво яке справдилось про Христа.
Отже Христос є Первосвященником.
Отже Христос, Первосвященник і Апостолів поставив бути священниками. Вони здійснювали священнодії, отже вони були священниками.Здійснення рукопокладання, ламання хліба (здійснення Євхаристії). Апостолами ,а не священниками їх називають тому, що вони були тими будівничими Церкви Христової які були безпосередніми учнями Христа, несли апостольське служіння проповіді Христової поширюючи її по світу. І багатьох термінів немає в св. Письмі, які існують сьогодну тому, що церковна термінологія випрацьовувалася пізніше коли почали зявлятися єретичні вчення і потрібно було чітко формувати і захищати істине вчення Христа.
Відповідь від: 13 Січня 2013, 20:27:56
Ну тези що Ісус то людина  то красномовні ознаки сектанства
ці слова якраз і є ознакою єретичного вчення, яке було одне з перших ще певно за життя Апостола Івана.
Відповідь від: 13 Січня 2013, 20:37:06
Надіючись на таємне прощення при таємній сповіді священнику ми втрачаємо уміння просити пробачення, вибачати не лише когось, а й себе. Бо казав нам Бог - кайтеся один перед одним. Може тоді ми не повторювали б одні і ті ж гріхи та провини? Бо каятись потрібно було б в очі тому, кого образили, а не таємно священнику.
Чому ви так кажете. Звісно ж не можна йти до сповіді якщо не примиришся з братом своїм особисто. Священник вправі недопустити вас до святого Причастя поки не примиришся. Так було і в Стар. Завіті, не приймав Бог жертви без примирення з ближніми.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Отже Христос є Первосвященником.
Отже Христос, Первосвященник і Апостолів поставив бути священниками.
Отже - Христос Першосвященник. А апостоли - апостоли. Не називав їх Ісус священниками - то ми так кажемо. Бо хочемо додавати щось своє, як і попереджав Ісус через послання апостолів.
Ну тези що Ісус то людина  то красномовні ознаки сектанства
ці слова якраз і є ознакою єретичного вчення, яке було одне з перших ще певно за життя Апостола Івана.
Чому Ви вирішили, що апостол Павло - єретик :o? Це ж не мої тези чи якогось вуйка, а саме ап.Павла
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Чому Ви вирішили, що апостол Павло - єретик ? Це ж не мої тези чи якогось вуйка, а саме ап.Павла
 :) Людина написала що сектантством є те, що Ісуса називають людиною. Христос був досконалою Людиною і Богом.
Відповідь від: 13 Січня 2013, 20:59:00
Розбираємось із постановами Святого Писання нам...Де стали помилятися, а де таки і справді продовжуємо йти Істинним шляхом праведності?..Мене не так цікавить когось звинуватити(тих же священників), як віднайти та очистити Істинне, а лишнє\додане\видумане людьми відкинути. Для себе
Памятайте, що тлумачити св.Писання не можливо без Св. Передання, яке Церква береже і авторитет якого не є нижче св. Письма, оскільки св. Письмо є тільки частиною св. Передання, Св. Письмо писалося із св. Передання. Як Апостол пише, що і світ не вмістив би як би все записати.
І проблемою багатьох єересей і протистантських течій є те, що вони відкидають св. Передання і тлумачать св. Письмо без св. Передання.
Церква є стовп і утвердження істини пише Ап. Павло. Не св. Письмо, а Церква.
Св. Письмо це документ Церкви який писався в Церкві для тих хто є спільнотою Церкви тобто Тіла Христового.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

 :) Людина написала що сектантством є те, що Ісуса називають людиною. Христос був досконалою Людиною і Богом.
А-а, зрозуміла
тому, що церковна термінологія випрацьовувалася пізніше
і не тільки термінологія, ще - ритуали, нові "св"ященно"дійства, нові речі типу індульгенцій, нові правила, які протирічили  апостольським посланням Святого Писання, нові заборони і дозволи, "лиш би учні йшли за ними".
Священник вправі недопустити вас до святого Причастя
Це їм так сказано у якомусь особливому Святому Писанні? Чому вони не кажуть як є у новому Заповіті - сповідаються і каються люди один перед одним. А у церкву ідуть уже, якщо ні ближні, ні свідки не розрадили винуватця, тоді треба звертатись до церкви (навіть не до священників написано).
" А коли прогрішиться твій брат проти тебе, іди й йому викажи поміж тобою та ним самим; як тебе він послухає, ти придбав свого брата.
А коли не послухає він, то візьми з собою ще одного чи двох, щоб справа всіляка ствердилась устами двох чи трьох свідків. А коли не послухає їх, скажи церкві;
До речі, а хто вигадав слово сектанти? Які течії називають такими? Усі протестантські чи лише деякі з них?
У Києві, зокрема у Покровському монастирі мені відмовили у сорокаусті по мамі, під приводом того, що у Західній Україні усі церкви - "ракольничьи, а еже значит - диявольские" і наполягали, щоб її відспівували наново у правдивій церкві...А я стояла і чітко бачила - що "не розкольничі" церкви погрязли у конкуренції і здається заплутались поміж праведним і "правельним".
« Останнє редагування: 13 Січня 2013, 21:12:34 від Сонечко+ »
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


У Києві, зокрема у Покровському монастирі мені відмовили у сорокаусті по мамі, під приводом того, що у Західній Україні усі церкви - "ракольничьи, а еже значит - диявольские" і наполягали, щоб її відспівували наново у правдивій церкві.
Розумієте, проблема, що ви її навели існує, може останніх років з 20. Вона не є з розряду релігійних чи догматичних відмінностей, але суто політична. Цієї проблеми в цій Церкві МП не існує в самій Росії. Відомо, що Москов. церква є частиною команд.апарату Росії і через неї, нажаль, здійснюється тиск в Україні на всіх "неугодних".  Відтоді коли Україна стала незалежною і по правилам апостолів мала право мати свою помісну Церкву, як воно і було колись. Підіть в Феодосіївський монастир чи в Золотоверхий Михайлівський чи у Видубицький і там богослужіння на укр. мові і за Україну і там вам не відмовлять у поданні записки.

Відповідь від: 13 Січня 2013, 21:20:47
і не тільки термінологія, ще - ритуали, нові "св"ященно"дійства, нові речі типу індульгенцій, нові правила, які протирічили  апостольським посланням Святого Писання, нові заборони і дозволи, "лиш би учні йшли за ними".
давайте орієнтуватись в часі. Індульгенції були набагато пізніше і це проблема Римської Церкви.
А взагалі дуже раджу вивчати Закон Божий де є багато відповідей на питання які ви даєте. Мені свого часу ця книга дуже допомогла.
В мене вона є реальною, а даю вам у віртуальному вигляді
hram.in.ua/index.php?option=com_content&view=category&id=91&Itemid=42
« Останнє редагування: 13 Січня 2013, 21:37:48 від newroman »
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Памятайте, що тлумачити св.Писання не можливо без Св. Передання
Про нього згадував Ісус у Біблії? Бо мене насторожують Його слова\попередження про те, що горе буде, якщо хто щось до св. Писання додасть.Так, здається, чула про таке. Воно написане ще єгипетськими жерцями і передавалось лише вищим кастам, і зараз доступне лише вищій іерархії християнства. Саме його, думаю, і читав мій знайомий у КП Лаврі. Саме там ще все ж таки зберігаються дані не лише про реінкарнацію, а й розповідається про таїнства і священнодії.   
Відповідь від: 13 Січня 2013, 21:37:05
http://hram.in.ua/index.php?option=com_content&view=category&id=91:book91&Itemid=42&layout=default
Дякую за посилання - зберегла адресу сайту у своїх закладках - буду ознайомлюватись.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


попередження про те, що горе буде, якщо хто щось до св. Писання додасть.
наведіть цитату зі св. Писання.

Відповідь від: 13 Січня 2013, 22:31:07
Ці книги шукали німецькі СС, радянське ГПУ-НКВД, американські та інші спецпідрозділи. Інформація ця існує за грифом "top secret".
ви крутіший за всі ці спецслужби разом взяті.   :o Все це маячня. Такі книги не мають жодного стосунку до вчення Ісуса Христа. Та вже з перших століть існувала єресь, викривлене вчення вибраних, гностицизм, які говорили, що володіють якимись таємними знаннями. Звідти і тамплієри і грааль, і така інша маячня.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

ви крутіший за всі ці спецслужби разом взят
А причому тут крутіший за всіх?! А ви хоча б знаєте, скільки приблизно таких книг? Їх близько 400 000, писані вони ще в ті часи, коли іудейською конфесією ще й не пахло, та розсіяні вони по всьому світу. До речі, половину тих книг ховає Ватікан. Сьогодні це всім відомий факт. Час від часу не лише ті, хто їх шукає, але звичайні люди натикаються на них. А щодо єресі, то більшої єресі, жорстокості і приниження людини, які завдаються святошами з метою своїх корисних інтересів, я наприклад не знаю. Вся християнська історія свідчить за це. Ісуса Христа теж вони висміювали, знущались та спотворювали його Заповіт. А якщо для вас Святий Грааль і тамплієри є маячнею, то мені просто нема що вам більше сказати. На жаль...
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Вчення Ісуса. Що за вчення, де воно?
-Є чотири канонічні Євангелія, купа неканонічних, так звані апокрифи.
 Реально, варто увагу приділяти лише прямій мові самого Ісуса, бо апостоли Саули-Павли з  Посланнями і Діяннями - то для баранів, яких в стадо заганяють хитрі пастухи, щоб стригти з них шерсть.
 Аргументую:
Почитайте повністю в Діяннях байку про Ананія, цитату з якої doktor-maks розмістив вище, на попередній сторінці теми,
"А один чоловік, на ймення Ананій, із своєю дружиною Сапфірою, продав був маєтка,
та й з відома дружини своєї присвоїв частину з заплати, а якусь там частину приніс та й поклав у ногах у апостолів."
(Дії Апостолів 5: 1-2)
критично подумайте і може зрозумієте, як будувалась Перша Тоталітарна СектаХристиянська Церква.
Прочитали?
Хто не знайшов чи полінився прочитати ту байку в Діяннях, коротко суть:
Продавши все своє майно, як того вимагали апостоли для вступу в Першу Тоталітарну Секту Християнську Церкву, Ананій не всі гроші віддав апостолам, а приховав частину. За це він "скоропостижно скончался" на місці, і ще тепле тіло без всяких церемоній і читань Псалтири зразу винесли і закопали.
Коли прийшла згодом його дружина, то їй про смерть чоловіка навіть не повідомили, а за гроші зразу запитали, не повністю віддані "на церкву". Після чого вона теж впала мертвою.
Хто конкретно убив Ананія а потім його жінку - в Діяннях не сказано.
"Вот и вся любовь", - так співав "Мумий Троль" в пісні "Кот кота".
Записаний
Следи за контекстами!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

наведіть цитату зі св. Писання.
Не знаю де шукати поки що. Тому виклала словами без посилання. Цю фразу я кожен раз чула від одного православного християнина, коли Свідки Єгова пропонували йому Вартову Башню.
Записаний