Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?  (Прочитано 115228 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Йшлося про людину Ісуса Христа. От, млинець, певно апостол Павло, просто записався уже Підморгую: Тим.2:5 «Один бо є Бог, і ОДИН Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус »." "І тому Він є Посередник Нового Заповіту" Євр.8:15
А ще апостол Павло казав
А ще апостол Павло казав, що "велика тайна благочестя: Бог з'явився в тілі" (1 Тимофію, 3:16)
А ще апостол Павло казав, що "тілом Христос, що Він над усіма Бог, благословенний, навіки, амінь." (До Римлян 9:5)
І ще є купа свідчень божественності Христа, просто у деяких відбувається розрив шаблону, вони не можуть второпати, що у Христі божественна і людська природа поєднані, не можуть повірити у Боголюдину.
І ще... Трактувати Святе Письмо треба у всій повноті, тоді картина буде цілісною
Записаний
When doctors differ who is to decide?

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30


Пропоную не кормити троллів сектантів в цій темі  :dopovid
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А хто по Твоєму є тими тролями???
Відповідь від: 11 Січня 2013, 14:53:13
А. Допер. Автор теми мабуть  :).
Відповідь від: 11 Січня 2013, 14:53:40
Ну а якщо насправді вона ще не сектантка, а просто на шляху пошуку дороги до Бога?

Ми тут зараз дружно проігнорим, а сектанти її якраз то і підгребуть!

Буде на наші з Тобою совісті втрачена душа.

Думаю на Суді за то не похвалять.  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30


Саме так
Зник з форума один сектант деревинка тепер нові знаходяться  :ganba
Відповідь від: 11 Січня 2013, 14:55:46
Ну тези що Ісус то людина  то красномовні ознаки сектанства
Відповідь від: 11 Січня 2013, 14:59:13
Замітив що під час великих християнських свят вони найбільше активізовуються
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Треба вас з Сонечком в реалі познайомити  :)





Відповідь від: 11 Січня 2013, 15:03:43
Щось я підозрюю, що то не так свята вплинули, як ДДК  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


А ще апостол Павло казав, що "велика тайна благочестя: Бог з'явився в тілі" (1 Тимофію, 3:16)
А ще апостол Павло казав, що "тілом Христос, що Він над усіма Бог, благословенний, навіки, амінь." (До Римлян 9:5)
І ще є купа свідчень божественності Христа, просто у деяких відбувається розрив шаблону, вони не можуть второпати, що у Христі божественна і людська природа поєднані, не можуть повірити у Боголюдину.
Я ще на самому початку теми це старався донести.

oleg1981 Вам якщо більше нічого сказати в даній темі,то Вам не обов'язково її читати.Людям цікаво .Хочете ревно віру відстоювати?я Вам підкажу он на вулиці свідків купа,вже пройти нема як ,відстоюйте.

Відповідь від: 11 Січня 2013, 15:11:11
Ну тези що Ісус то людина  то красномовні ознаки сектанства
doktor-maks маєте всі шанси бути в сектанти записані. ;)  бо
Цитувати (вибране)
просто у деяких відбувається розрив шаблону, вони не можуть второпати, що у Христі божественна і людська природа поєднані, не можуть повірити у Боголюдину
.
« Останнє редагування: 11 Січня 2013, 15:29:58 від DVania »
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

І ще є купа свідчень божественності Христа, просто у деяких відбувається розрив шаблону, вони не можуть второпати, що у Христі божественна і людська природа поєднані, не можуть повірити у Боголюдину.
І ще... Трактувати Святе Письмо треба у всій повноті, тоді картина буде цілісною
Я з цим не сперечаюсь, а лише обома руками за. Наведена цитата з послання апостола Павла до Тимофія ніяк цьому не суперечить. Просто він там дав уточнення яка саме іпостась Христа стала Посередником між Богом і людьми. Це ні в я кому разі не протирічить Божественності Ісуса як Боголюдини. Чому Ви вирішили протилежне?

Пропоную не кормити троллів сектантів в цій темі
А я не проти, якщо до теми приєднається хтось із так званих сектантів.
Ми тут зараз дружно проігнорим, а сектанти її якраз то і підгребуть!

Буде на наші з Тобою совісті втрачена душа.

Думаю на Суді за то не похвалять.
Невдячна то справа - підгребати Сонечко. Воно не здатне бути ні в якій секті. Хоча, я уже писала, що більше року ходила до них на проповіді - бо дуже доступно (слухаєш сидячи, що на жаль для мене важливо) і відразу можна порівняти з проповідями православних і католиків :).
Саме так
Зник з форума один сектант деревинка тепер нові знаходяться 
 :)
деревинку в сім"ю! ;)
Ну тези що Ісус то людина  то красномовні ознаки сектанства
Але ж їх не я висуваю, а апостол Павло. Ви з ним не згідні ;)?!
Замітив що під час великих християнських свят вони найбільше активізовуються
а я не помітила :(
А якщо Ви про мене - то певно таки таке довге утримання під час посту далося взнаки :-[ ( я про утримання від м"яса, хоча і не тільки)
Щось я підозрюю, що то не так свята вплинули, як ДДК
То я на ДДК впливаю. А то людина виявляється ще Біблії не читала. Тож, ми разом її штудіюємо зараз. От і виникають питання по ходу...А я так люблю отримувати на них відповіді :). Але обгрунтовані, посилаючись на джерела Істини.
, а Ви б не офтопили, а привели цитати, що протиріччать моїм цитатам з Біблії. То були б не голі балачки-звинувачення.
Я ще на самому початку теми це старався донести.
Я Вас почула. Це, повторюсь, ніяк не суперечить моїм цитатам із Біблії. Скоріше, навпаки.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Сьогодні подібна практика «освячення» водою помешкань, машин і т.д., яку придумали «отці», стала прибутковим бізнесом.
є церковні таїнства, а є обряди. Таїнств сім, обрядів багато. В Таїнствах подається Божа благодать, обряди існують для благословіння Божого і заради піднесення віри у людини (релігійного почуття)

Збудує у значенні збудує як будинок? Зараз спрбую знайти. Бо я зустрічала про Церкву як Храм Душі.
І тільки?

А чи брали гроші апостоли за "релігійні послуги"? Звичайно, що НЕ БРАЛИ.
Дуже категоричний тон. Апостоли брали гроші, хоча і опосередковано. І "релігійні послуги" тут зовсім не коректний вираз.
"А один чоловік, на ймення Ананій, із своєю дружиною Сапфірою, продав був маєтка,
та й з відома дружини своєї присвоїв частину з заплати, а якусь там частину приніс та й поклав у ногах у апостолів."

(Дії Апостолів 5: 1-2)

Про священиків Нового Заповіту
"їх поставили перед апостолів, і, помолившись, вони руки поклали на них.
І росло Слово Боже, і дуже множилося число учнів у Єрусалимі, і дуже багато священиків були слухняні вірі."

(Дії Апостолів 6:6,7)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

дуже багато священиків
Доктор Макс, я про це писала уже -
Цитувати (вибране)
У Новому Заповіті кожен християнин, який (на відміну від старозавітніх священиків, що приносили жертовні дари Богові), приносячи ДУХОВНІ дари, автоматично наділюється священством , але вже не у значенні посади, а у духовному значенні як результату духовної святості (1 Пет. 2:5, 9; Об. 1:6; 5:10; 20:6).

Відповідь від: 11 Січня 2013, 23:22:57
є церковні таїнства, а є обряди. Таїнств сім, обрядів багато.
Подайте мені, будь-ласка посилання на Біблію, бо я її ще дуже недосконало знаю.
Апостоли брали гроші, хоча і опосередковано.
Ну, так я про це і писала вище на що саме вони брали і використовували кошти. Ніхто із них, на відміну від наших церков не виставляв розцінки на виконання обрядів і таїнств.

Ну, добре, давайте поговоримо про таїнства і обряди. Наприклад - сповідь. Напевно, щоб висповаідатись Ісус казав нам в першу чергу звертатись до священників? Чи ні? Чи до них уже навіть і не вдугу чергу?
Де у Новому Заповіті сказано, що гріхи треба очищувати перед священиком?
Де сказано, що влада відпускати гріхи якою наділив Ісус апостолів, перейшла" через них і їх наступникам — архиєреям, а далі священикам" ?
Пішла по посилання на Святе Писання.
« Останнє редагування: 12 Січня 2013, 00:16:39 від Сонечко+ »
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Подайте мені, будь-ласка посилання на Біблію, бо я її ще дуже недосконало знаю.
Відкрийте Закон Божий, там написано

Ніхто із них, на відміну від наших церков не виставляв розцінки на виконання обрядів і таїнств.
Цілком природньо і розсудливо вчинили Апостоли. В апостольські часи християнство ще тільки стверджувалось, не було державною і панівною релігією, суспільні відносини були іншими і т.д.
Відповідь від: 12 Січня 2013, 00:03:16
Пішла по посилання на Святе Писання.
А хіба дають дитині або нерозумному те, що може нашкодити їм та оточуючим?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

А хіба дають дитині або нерозумному те, що може нашкодити їм та оточуючим?
поясніть, що Ви мали на увазі. Ісус навчав і дітей, забули.
А ось Вам слова Святого писання для дорослих.
Ісус про сповідь казав так: " А коли прогрішиться твій брат проти тебе, іди й йому викажи поміж тобою та ним самим; як тебе він послухає, ти придбав свого брата.
А коли не послухає він, то візьми з собою ще одного чи двох, щоб справа всіляка ствердилась устами двох чи трьох свідків. А коли не послухає їх, скажи церкві; коли ж не послухає й церкви, хай буде тобі, як поганин і митник!"

Матв. 18: 15-17
У Новому Заповіті сказано: "Признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах" (ЯК.5:16)
Відповідь від: 12 Січня 2013, 00:19:07
В апостольські часи християнство ще тільки стверджувалось, не було державною і панівною релігією, суспільні відносини були іншими і т.д.
не тому. А тому, що так їм заповів Ісус Христос і дав чіткі настанови щодо цього. Я вище це уже наводила, тому не повторятимусь.
« Останнє редагування: 12 Січня 2013, 00:40:33 від Сонечко+ »
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Ісус навчав і дітей, забули
Тлумачив їм Пророків, Левит та Числа?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Тлумачив їм Пророків, Левит та Числа?
Ісус приніс Новий Заповіт.

Відповідь від: 12 Січня 2013, 00:31:08
Я би просила вас прокоментувати пояснення Павла про зміну священства у Євр. (8.9 розділи) і відповісти на питання:
1. З якою метою Бог встановив священиків? Які функції вони мали здійснювати? Чи були вони посередниками між Богом і людьми ?
2. Чи змінилось священство у Новому заповіті? Якщо так, то яким чином?
Хто у Новому Заповіті виконує ті функції , які на священиків були покладені Богом? Чи Ісус виконує зараз ті функції? Чи є Ісус посередником між Богом і людьми? Чи замінив Ісус собою священиків як посередників між Богом і людьми? Чи є ще хтось крім Ісуса посередниками?
3. Чи апостоли називали себе священиками? Чи називали їх так інші християни?
І висновок: Чи потребує Новий Заповіт священиків?
Можете таки дати відповіді?
А що там відносно сповіді священникам? Чи не про це говорив Павло
А ще апостол Павло казав, що серед самих апостольських послідовників (єпископів-старійшин) постануть вчителі, які казатимуть ПЕРЕКРУЧЕНЕ:
"Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу, яку власною кров’ю набув Він.Бо я знаю, що як я відійду, то ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадити не будуть... ІЗ ВАС САМИХ навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою..." Дії 20: 28-30
Бо сповідь священники зробили своєю прерогативою. І не лише її.
« Останнє редагування: 12 Січня 2013, 00:47:00 від Сонечко+ »
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

не тому. А тому, що так їм заповів Ісус Христос і дав чіткі настанови щодо цього
Ісус Христос чітко їм заповів, що "вартий робітник своєї поживи" (від Матвія 10:10)
"Зоставайтеся ж у домі тім самім, споживайте та пийте, що є в них, бо вартий робітник своєї заплати." (від Луки 10:7)
Тобто Ісус з Апостолами користувались чужим маєтком
Див. також
"І сталось, що Він після того проходив містами та селами, проповідуючи та звіщаючи Добру Новину про Боже Царство. Із ним Дванадцять були,
та дехто з жінок, що були вздоровлені від злих духів і хвороб: Марія, Магдалиною звана, що з неї сім демонів вийшло,
і Іванна, дружина Худзи, урядника Іродового, і Сусанна, і інших багато, що маєтком своїм їм служили."

(від Луки 8:3)

Ісус з Апостолами збирали гроші. Іуда Іскаріот носив з собою скриньку для цього.
"А це він сказав не тому, що про вбогих журився, а тому, що був злодій: він мав скриньку на гроші, і крав те, що вкидали."
(від Івана 12:6)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Пропоную не кормити троллів сектантів в цій темі 
Їх не кормити не треба, а розбивати аргументовано (у Вас є ж Біблія), якщо зможете і показувати шлях істинний. А ні - прислухайтесь самі до Святого Писання :) і не займайтесь не тим, чого від Вас не хотів Бог.
Відповідь від: 12 Січня 2013, 00:51:49
Ісус з Апостолами збирали гроші.
І я про те, що вони гроші збирали. Але як добровільну пожетрву, а не по прейскуранту. І "квартири" з "машинами" собі не купували. Як думаєте, на що вони їх витрачали? На поживу. А не на наживу.
Думаю, таких прейскурантів "Для Бога" у них не було як зараз http://24.ua/news/show/id/10776.htm
А тут історія -  так починалась торгівля Божим...А індульгенції не бажаєте придбати?
« Останнє редагування: 12 Січня 2013, 01:06:06 від Сонечко+ »
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Ісус приніс Новий Заповіт.
Якщо бути точним, про Заповіт Він тільки апостолам вперше сказав на Тайній вечері

І "квартири" з "машинами" собі не купували
Зовсім не коректно. А також "мобіл" тоді не було
Відповідь від: 12 Січня 2013, 01:01:50
Проте вернімося до теми.

Цитую знайдене мною пояснення:
Цитувати
Ісус приніс себе у жертву, закінчивши епоху жертвоприношень і став єдиним Посередником між Богом і людьми, замінивши собою обидві функції старозавітних священиків:
Тим.2:5 «Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус».
2:6 що дав Самого Себе на викуп за всіх.

Отже, тут йдеться не про посередництво в розумінні учительства, настанови, молитви чи священнодійства, а Посередництво в розумінні Викуплення, бо Христос - Іскупитель. Бо вчителів багато є, і молитовників, і священників. А Іскупитель, Агнець Божий - один
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Зовсім не коректно.
Ну я ж спеціально написала у лапках" ", думала Ви зрозумієте. У Біблії проповідники для себе використовували хіба що на харчування. Вони не купували за гроші общини собі землю, будинки, худобу чи інше,як то зараз (квартири, вілли, машини, стартовий капітал для побічного бізнесу, навчання своїх дітей у семінаріях і т.п.), не брали грошей за "релігійні послуги", не ходили колядувати "на церкву", нічого не освячували за гроші. 
Отже, тут йдеться не про посередництво в розумінні учительства
А можна відповідь по КОЖНОМУ пункту і запитанню? Дуже хочеться знати хто ж такі священники і які у них завдання, згідно вчення Ісуса. Чи учителю-священнику-людині потрібно поклонятися? Поклонятися потрібно лише Богу, правда? Чи потрібен для цього священник? Чи він має проповідувати, розповідати і бути таким (яким - подано у моєму першому пості теми). Йти попереду\бути учителем\бути наглядачем і бути "святим отче" різні речі чи не так?

Відповідь від: 12 Січня 2013, 01:20:14
А піст. Так, я старалась дотримуватись церковного посту. Але Ісус нам про піст дав, виявляється, зовсім інакші постанови і пояснення ніж їх дають священники. То так вони виконують Слово Боже? Чи як попереджав Павло все більше і більше стараються перекрутити Його?
у Новому Заповіті нема КАЛЕНДАРНОГО посту з причини якихось біблійних подій чи постатей. Там піст переважно короткочасний, в залежності від потреби. Ні Ісус, ні апостоли не заповідали у певні дні чи відрізки часу постити. У Біблії піст- це ПОВНЕ стримання від їжі. Сьогодні "святі отці" придумали пости, де замінили повне короткочасне утримання на довготривале поїдання так званих "скоромних" продуктів, ніби Богу є якась різниця що людина їсть. :unknow
Хоча, нам то таки йде на користь. Дієта все-таки :). Я лише за такі методи розвантаження. :good
Але звідки взялися такі довгі пости? Зараз Ви знов скажете, що про це "святим отцям" Бог по-секрету сказав, правда? Тоді для чого Святе Писання? Може для того, щоб ми уміли відрізняти істинних учителів від самозванців, які хочуть "аби лише учнів тягнути за собою"(дії20)?

Цитувати (вибране)
" Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ті, хто слухає духів підступних і наук демонів,
хто в лицемірстві говорить неправду, і спалив сумління своє,
хто одружуватися забороняє, наказує стримуватися від їжі, яку Бог створив на поживу з подякою віруючим та тим, хто правду пізнав.
Кожне бо Боже твориво добре, і ніщо не негідне, що приймаємо з подякою, воно бо освячується Божим Словом і молитвою". 1 Тим.4:1-5

Що говориться про піст у Новому Заповіті? Як на те Ваша ласка, то знайдіть самі, бо погано орієнтуюсь у Біблії...
"хто одружуватись забороняє" - то певно про целібат священників? Ісус казав, що то ДОБРОВІЛЬНА справа, а не обов"язкова. Невже і про це Він сказав обраним по секрету? Чому? Невже Він таки ділить людей на достойних і не достойних? Нонсенс, правда? :drink

Відповідь від: 12 Січня 2013, 01:33:33
Ось, назбирала порад та постанов Святого Писання щодо посту та їжі:

" Їжа ж нас до Бога не зближує : бо коли не їмо, то нічого не тратимо, а коли ми їмо, то не набуваєм нічого", або "Царство Боже - не пожива і питво, а праведність..." (Рим.14:17)
"Коли я стаю спільником їжі з подякою, чому мене зневажають за те, за що дякую я? Тож, коли ви їсте, чи коли ви п’єте, або коли інше що робите, усе на Божу славу робіть" (1 Кор.10:30).
"Тож, хай ніхто вас не судить за їжу, чи за питво, чи за чергове свято..." (Кол. 2:16).
"Хто їсть, нехай не погорджує тим, хто не їсть. А хто не їсть, нехай не осуджує того, хто їсть, Бог бо прийняв його....Хто їсть-для Господа їсть, бо дякує Богові" (Рим.14:3)
"Отож, як ви вмерли з Христом для стихій світу, то чого ви, немов ті, хто в світі живе, пристаєте на постанови: не дотикайся, ані їж, ані рухай, бо то все знищиться, як уживати його, - за приказками та наукою людською. Воно ж має вид мудрості в самовільній службі й покорі та в знесилюванні тіла, та не має якогось значення, хіба щодо насичення тіла." Кол. 2:20-23:
"Не те, що до уст входить, сквернить людину, а те, що з уст виходить, те сквернить людину". Матв.15:11
"Їжте все, що на базарах м’ясних продається, за сумління зовсім не турбуючись".1 Кор.10:23
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Ну я ж спеціально написала у лапках" ", думала Ви зрозумієте. У Біблії проповідники для себе використовували хіба що на харчування. Вони не купували за гроші общини собі землю, будинки, худобу чи інше,як то зараз (квартири, вілли, машини, стартовий капітал для побічного бізнесу, навчання своїх дітей у семінаріях і т.п.), не брали грошей за "релігійні послуги", не ходили колядувати "на церкву", нічого не освячували за гроші. 
Досить упереджене ставлення до священників. Ми шукаємо істину чи займаємось звинуваченням свіх священників разом скопом? Якщо викриваємо когось, то створюйте окрему тему, називайте срібролюбців і т.д. поіменно та їхні прогріхи. Фото та факти в студію

Про піст - то також окрема тема
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Цитувати (вибране)
А ти, коли постиш, намасти свою голову, і лице своє вмий,
- Олейною мастити, чи Реп"яховою оливою, а може смальцем?
Записаний
Следи за контекстами!

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Ми шукаємо істину чи займаємось звинуваченням свіх священників разом скопом? Як
Розбираємось із постановами Святого Писання нам...Де стали помилятися, а де таки і справді продовжуємо йти Істинним шляхом праведності?..Мене не так цікавить когось звинуватити(тих же священників), як віднайти та очистити Істинне, а лишнє\додане\видумане людьми відкинути. Для себе.
У моєму житті стали з"являтися люди, які роблять благодатні чудотворні дії абсолютно безоплатно (наприклад, зцілюють(-ся) молитвою, позбавляють від диявола, відлучають від знищуючих звичок і т.д.). Єдине побажання в знак подяки їм звучить як настанова - "іди, і не хворій більше, це і буде мені найвищою подякою", "іди і не гріши більше", "скріпи свою віру"...Так от, всі вони ходять у церкву, але ходять тоді, коли там немає священників і людей, щоб їм не заважали поглиблено налаштовуватись на сприйняття Божої енергії\благодаті та спілкуванню з Богом...А зі священниками спілкуються по потребі як із тими, хто може щось підказати, коли виникає сумнів...От мене і зацікавило хто з них йде праведним\правильним шляхом і що про це сказано самим Ісусом Христом. Хто нам заповів "святих отців" - Ісус (якщо так, то чому ж не сказав чітко - от вам посередники і називайте їх "святий отче"? А сказав протилежне, застерігши при цьому у Новому Заповіті)? Не осуджувати і йти за тими, хто продає віру і використовує її як бізнес (і хто потім перед Богом буде відповідати за занепащену паству - мене це мало хвилює, хто відповідатиме за знищену душу, мене хвилює як її уберегти і зробити гідною) чи таки йти до Бога так як написано у Новому Заповіті? Проти церкви і учителів нічого не маю, бо правильне воно є. Але чи добре я чиню, називаючи людину "святий отче Іван"(і при цьому пригадуючи як з його новенької машини виходила гола діваха і думаючи - а так і треба чинити бо ж отець то святий). Та навіть і не пригадуючи, а просто думаючи чи не гординя називати себе "святим отче", чи не уподобляння це Господу нашому? Чому ж апостоли і людина Ісус не дозволяли собі такого? То може не угодне то Богу таке звертання насправді? Бо один Отець у нас. А ми підтримуємо і робимо угодне на рівні з неугодним?
А ще думаю, скільки б духовних чи додаткових книг не прочитала людина - вона все одно людина. І навряд чи може дати те, що може і надає нам Господь напряму? Учитель, духовний старійшина МІЖ ЛЮДЬМИ має бути, але дуже сумніваюсь (бо ніде такого у НЗ не прочитала) чи заповів нам Христос "святих отців" між Собою і нами чи таки священників у тому значенні у якому записано у наведених мною цитатах з Нового Заповіту перших постів теми.

Надіючись на таємне прощення при таємній сповіді священнику ми втрачаємо уміння просити пробачення, вибачати не лише когось, а й себе. Бо казав нам Бог - кайтеся один перед одним. Може тоді ми не повторювали б одні і ті ж гріхи та провини? Бо каятись потрібно було б в очі тому, кого образили, а не таємно священнику.
Одним словом, пригадую фразу, про те, що горе буде, якщо щось забереться чи додасться до Біблії. А ми додаємо, перекручуємо, вигадуємо (бо як виявляється комусь щось Бог по секрету сказав, бо інші чомусь стали називатись "діти". Чи я не правильно зрозуміла використане Вами значення "діти", Докторе Максе?)  
Про піст - то також окрема тема
Я спочатку також так подумала. Але все-таки вирішила, що вона випливає як підтема даної теми, бо календарні пости також виникли як наслідок змін Божого Слова тими ж священниками.
Відповідь від: 12 Січня 2013, 23:56:52
Олейною мастити, чи Реп"яховою оливою, а може смальцем?
Що знайдеш і чого не жаль. Суть в тому. щоб під час посту твоя верхня чакра була закрита для зовнішніх впливів. Вибачте, що у цій темі пояснюю не зовсім християнськими поняттями.
Записаний