Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Водопостачання в Калуші і якість питної води: проблеми та шляхи їх вирішення.  (Прочитано 251437 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

montager

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    10 Лютого 2014, 10:47:41

    Звідки: Калуш

Днями в місцевих газетах та на під"їздах будинків з"явилися оголошення про те, що у випадку несплати населенням боргів за водотеплопостачання буде припинена подача питної води у місто. Борг великий. Відріжуть воду, газ та світло і як жити нам далі!? Якщо я справно сплачую послуги - чому повинен страждати? та й якість питної води неважна.
Які в кого думки з цього приводу, адже гряде техногенна катастрофа?

Чи користуються форумчани очисткою води, яких фірм?
Яку воду п"ємо???

Телефони диспетчера ВТС:  1581,    1589,    2-71-70           095 260 23 12
« Останнє редагування: 09 Вересня 2014, 14:05:05 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ще таке скажу. Якщо б ми навіть віртуально поміняли 100% труб, то втрати води будуть все одно.
Нема втрат 2 кубів на одному поданому, а ті що є можна реально порахувати і додати до тарифу. А труби міняти планово з надходженням грошей. Найбільша проблема зараз у неплатежах, а тут уже справа за самим Теплокомуном і за мером. Раз бачили що борги ростуть - треба було вживати заходів для забезпечення зменшення того боргу, як у інших містах роблять, а не кричати що воду зробимо по годинах. Від того шо вона подається по годинах аж ніяк не міняється співвідношення поданої і втраченої крізь діри води!
І ще. Пориви є постійно, але їх теж постійно усувають. Звісно не всі, тому і є далі втрати. Але втрати на поривах не є причиною того, щоб не давати воду круглодобово!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Юра ,може зроби якесь опитування чи люди підтримали б акцію незгоди,чи проголосують за Насалика і його команду якщо вода буде по графіку.А до Вас пане Ігор таке запитання,Ви ж напевно маєте якісь джерела інформації при владі?що там чути по данному питанні.І ще до всіх хто має юридичну освіту,чи можна подати колективну заяву в суд і чи є якась перспктива виграти.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


То може тоді треба не на футбольні клуби та ще і з інших міст гроші тринькати?і  на ілюмінацію?В кінці кінців це не наша проблема.раз влада хоче бути владою хай думає.Ми ж всього навсього маємо вчасно розраховуватися.
Браво! +1

Нема втрат 2 кубів на одному поданому, а ті що є можна реально порахувати і додати до тарифу.
Ви хочете виступити з ініціативою підняття тарифів? Хочу я це побачити! А щодо втрат - помиляєтесь.

Від того шо вона подається по годинах аж ніяк не міняється співвідношення поданої і втраченої крізь діри води!
Я пропоную Вам спробувати поносити воду в друшляку. Порахуйте, скільки буде втрат за одну годину, і скільки за 24.

І ще. Пориви є постійно, але їх теж постійно усувають. Звісно не всі, тому і є далі втрати.
Усувають пориви. А не труби в "сіточку". Саме через них втікає вода, за яку ТРЕБА ПЛАТИТИ!

Але втрати на поривах не є причиною того, щоб не давати воду круглодобово!
Звичайно ж ні. Винні масони.

А до Вас пане Ігор таке запитання,Ви ж напевно маєте якісь джерела інформації при владі?що там чути по данному питанні.І ще до всіх хто має юридичну освіту,чи можна подати колективну заяву в суд і чи є якась перспктива виграти.
Постачання відновлять скоро. Як тільки з'явиться інформація про зниження рейтингу :) І лиш надійдуть кошти від продажу землі. Щодо перспектив позовів - вони є, звісно. Народ вправі вимагати дотримання умов договорів. Так само, як і "ВТС" може подавати до суду боржників. Тільки це не має жодного відношення до "економіки" цього підприємства. А проблема - саме там.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

цікаво, де можна побачити статистику скільки місто використовувало води за день реально, а скільки води було "випущено" Водотеплосервісом. І де можна побачити формулу ціноутворення. тобто що закладено у вартість.
Може пан Ігор підкаже. Раз знаєте, що воду не можна подавати круглодобово (хоча досить від 6 год до 23), значить вивчали дане питання.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


цікаво, де можна побачити статистику скільки місто використовувало води за день реально
На "ВТС". Вона величина змінна.

а скільки води було "випущено" Водотеплосервісом.
Там же.

І де можна побачити формулу ціноутворення. тобто що закладено у вартість.
Тариф встановлюється виконавчим комітетом. Як Ви здогадуєтесь, формули тут ні до чого... :)

(хоча досить від 6 год до 23)
І це варіант, чому ж ні? ...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

зимою стикнувся з  проблемою що у наших комунальних пыдприемств. елементарно нема кому працювати. спецыалыстыв нема або вони в неадекватному стані. також думаю що ніхто не слідкує за якимись новими технологіями. і тому нам не поможе навіть заміна 100% труб. я так і не зрозумів чому не можна цілодобово в нас що води не вистачає?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


зимою стикнувся з  проблемою що у наших комунальних пыдприемств. елементарно нема кому працювати. спецыалыстыв нема або вони в неадекватному стані. також думаю що ніхто не слідкує за якимись новими технологіями.
Це правда.

я так і не зрозумів чому не можна цілодобово в нас що води не вистачає?
Приклад - я продаю воду з цистерни (або пиво). Ви приходите і берете скільки завгодно. Я відміряю Вам скільки треба і кажу платити. Ви платите (або на "бороду" берете), я Вам наливаю у друшлаг і Ви п'єте. Напились? Мало? Я ще налию :) От чи стане Вам грошей так пити?...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

то є якийсь обмежений запас води? тобто я так розумію. вода не подається щоб марно не витрачати сей ресурс?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

На "ВТС". Вона величина змінна.
я думав у вас є якісь приблизні цифри?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


то є якийсь обмежений запас води? тобто я так розумію. вода не подається щоб марно не витрачати сей ресурс?
Саме так. Кожна година підтримки тиску в дірявих трубах несе з собою втрати, за які хтось має платити. Або люди - через підняття тарифу. Або знову ж таки люди - через дотування "ВТС" коштами від продажу землі. Проблема в тому, що земля зараз хило продається. З аукціонів нічого не йде, бо Уряд надто підняв мінімальні стартові ціни, плюс криза і т.д. Продаж іде лише через викуп раніше орендованих, а це лиш половина необхідних сум. Тому закинути на "ВТС" наразі немає що, а борг виріс катастрофічний.

я думав у вас є якісь приблизні цифри?
Маю інформацію місячної давності. Підйом з водозаборів на лічильниках "ВТС" за добу: 32-34 тис.м.куб. Нарахування абонентам "ВТС" в добу: 8-10 тис.м.куб. Ще якоїсь треба інфи? Маю інформацію про поточну кредиторку "ВТС" станом на 10.05.2009р. Давати? Чи краще не треба?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ще б хоч приблизно яка реальна собівартість (враховуючи втрати і заробіток "ВТС") 1 м3.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ще б хоч приблизно яка реальна собівартість (враховуючи втрати і заробіток "ВТС") 1 м3.
Наразі не маю такої інформації. Вона також міняється постійно. Якщо приблизно - то помножте нинішній тариф на 1.4 (занижений від економічно обгрунтованого), а потім ще на 3 (втрати).
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

трохи погуглив по "втратах води". найбільші цифри, що попадались, то 50-70 відсотків. тож питання, невже за ці роки в місті не міняли водогони? І чому втрати у Калуші перевищують в 6 раз втрати інших міст?
якась арифметика незрозуміла  :duvno
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


трохи погуглив по "втратах води". найбільші цифри, що попадались, то 50-70 відсотків
Нормативно-дозволений показник - до 20% здається. Ті цифри, які я написав - взяті з технічних джерел "ВТС", офіційної статистики Ви не знайдете. Цифри мені дав.... один з керівників "ВТС"... ще коли ми займались в рамках депутатської тимчасової комісії, я входжу туди як член виконкому.

ож питання, невже за ці роки в місті не міняли водогони?
Міняються останніми роками, але дуже кволо. Найбільші втрати на "внутрянці" і трубах малого діаметру.

І чому втрати у Калуші перевищують в 6 раз втрати інших міст?
Не факт, що в інших містах краще. Офіційно ж і у нас втрати не такі.

Хто має знайомих у "ВТС" - перевірте мої дані, я не наполягаю на їх "канонізації".
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

пан мер хоч на форум і не пише, але можна знайти і його слова в неті.
http://www.golos.com.ua/article/1187009767.html
Цитувати (вибране)
— Візьмімо воду. Перше, що зробили, — встановили лічильник, щоб знати, скільки місто споживає води. Виявилося, 32 тис. кубів на добу за норми 12 тисяч. Це означає, що скільки води не качай, а вона йде в пісок. Тож почали міняти мережі, насоси, застосовувати нову технологію. І сьогодні місто споживає 20 тис. кубів води. Бо втрати її зменшилися вдвічі.
ще трохи корисної інфи з архівів
http://www.vikna.if.ua/news.php?start=1&id=4211&tema=
Цитувати (вибране)
Загальна довжина трубопроводів у системі водопостачання міста становить 134,5 км. Водні артерії міста в основному складаються зі стальних труб, які експлуатуються понад 40 років і перебувають у критичному стані. Це стає причиною частих аварій, внаслідок чого втрати води становлять 70-75%.



Відповідь від: 15 Травня 2009, 18:30:46
думаю формцям буде цікаво ознайомитись з даними по воді від Дежкомстату. Для більш реальної оцінки ситуації.
http://www.naer.gov.ua/cgi-bin/naer/work/ws_cms/m1.cgi?lang=ukr&p1=29&p2=1080
Приховано: Показати
Цитувати (вибране)
3. Втрати води та теплової енергії на підприємствах житлово-комунального господарства.

За підсумками роботи у І півріччі 2008 року (за даними облдержадміністрацій) фактичні втрати питної води  підприємствами житлово-комунального господарства  тільки при її транспортуванні склали 0,563 млрд.м3, або 31,16 % від загальної кількості води, що подається мережами. Для порівняння, у 2007 році  втрати склали – 36,84%, у 2006 році -34,57 %, у 2005 – 29,7%, у 2004 – 25,95 %.

Найбільші фактичні втрати питної води у мережах водопостачання в Луганській (59,55 %), Закарпатській (49,68 %), Житомирській (45,95%), Донецькій (43,4 %), Чернівецькій (44,96%), Херсонській (40,76%) областях, АР Крим (43,47%) і у місті Севастополь (40,82%).

Звертає на себе увагу той факт, що у відповідних регіонах не тільки найбільші втрати води, а і найвищі затверджені нормативні  втрати:

 

АР Крим (середня затверджена  норма по області – 40,03%)

м. Керч                                            – 56,0%;

м. Феодосія                                     – 46,1%;

м. Ялта                                             – 45,1%;

м. Білогірськ                                    – 42%;

м. Євпаторія                                     – 42%.

 

Донецька область (середня затверджена норма по області – 38,56%)

КП „Макіївський водоканал”        – 49,8%;

КП “Словміськводоканал”            – 47,8%.

 

Житомирська область (середня затверджена норма по області – 42,55%)

ВУВКГ м.Житомир                        – 46,7%.

 

Закарпатська область (середня затверджена норма по області – 32,90%)

ВУВКГ м. Берегове – 42,2%;

ВУВКГ м. Виноградів – 40,0%.

 

Запорізька область (середня затверджена норма по області – 30,75%)

КП “Водопровідник”                     – 42,3%.

 

Кіровоградська область (середня затверджена норма по області – 29,15%)

КП “Олександріяводоканал”          – 42,68%;

КП “Світловодський водоканал”    – 42,4%;

ТОВ “Водне господарство”            – 41,22%.

 

Миколаївська область (середня затверджена норма по області – 34,73%)

МГКП “Сирена” м. Очаків                    – 57%;

КП “Первомайський міськводоканал” – 45,5%.

                                       

Луганська область (середня затверджена норма по області – 48,39%)

ОКП „Компанія Луганськвода”     – 50,76%;

КП „Лисичанськводоканал”           – 46,43%.

 

Львівська область (середня затверджена норма по області – 36,09%)

МКП “Жидачівводоканал”              – 44,3%;

КП “Бориславводоканал”                – 43,3%.

 

Харківська область (середня затверджена норма по області – 32,11%)

ВУВКГ Харківського р-ну             – 55,1%;

Ізюмське КВВКП                            – 51,1%;

Лозівське КП "Водоканал"             – 45,5%.

                                       

Херсонська область (середня затверджена норма по області – 30,78%)

смт. Лазурне                                   – 46,2%;

ККП смт. Каланчак                        – 42,3%.

                                       

Хмельницька область (середня затверджена норма по області – 29,68%)

м. Городок “Міськводоканал”   – 40,3%.

 

Проте, затвердження навіть таких високих норм не є гарантією їх дотримання підприємствами. Так, тільки 14 з 26 перелічених підприємств не перевищили затверджені норми втрат води в мережах.

У І півріччі 2008 року найбільших фактичних втрат води припустилися наступні підприємства:

– Косівміськводсервіс (Івано-Франківська обл.) – 79% при затвердженому нормативі 20%;

– Тисменицьке ВКП (Івано-Франківська обл.) – 71% при затвердженому нормативі 33,7%;

– КП “Апостолівське ЖЕП” (Дніпропетровська обл.) – 72,8% при затвердженому нормативі 32,3%;

– м. Керч (АР Крим) – 70,4% при затвердженому нормативі 56%;

– ВУВКГ м. Мукачево – 68,1% при затвердженому нормативі 32,7%;

– Нивотрудівське ЖКП (Дніпропетровська обл.) – 67% при затвердженому нормативі 24,03%;

–КП “П’ятихатський водоканал”(Дніпропетровська обл.) – 66% при затвердженому нормативі 22%;

– КП “Макіївський водоканал” (Донецька область) – 64,4% при затвердженому нормативі -49,8%;

– ОКП “Компанія Луганськвода” (Луганська область) – 63,9% при затвердженому нормативі 50,76%;

– КП “Словміськводоканал” (Донецька область) – 61,4% при затвердженому нормативі 47,8%;

– КП “Верхньодніпровське ВУВКГ” (Дніпропетровська обл.) – 60,1% при затвердженому нормативі – 19,04%, тощо.

Крім того, на підприємствах окремих областей нормативні втрати питної води перевищують фактичні показники втрат. Тобто, при затвердженні показника технологічних втрат питної води деякі підприємства області завбачливо його завищують, наприклад:

– МГКП “Сирена” м. Очаків (Миколаївська обл.) – 57% (норма) – 37,5% (факт);

– ВУВКГ Харківського р-ну (Харківська обл.) – 55,1% (норма) – 38% (факт);

– КПВКГ  м. Звенигородка (Черкаська обл.) – 51,1% (норма) – 42,8% (факт);

– Лозівське КП “Водоканал” (Харківська обл.) – 45,5% (норма) – 24,3% (факт);

– МКП “Жидачівводоканал” (Львівська обл.) – 44,3% (норма) – 28,8% (факт);

– КП ”Старосамбірське міське ВКГ” (Львівська обл.) – 36% (норма) – 20% (факт);

– КП “Водопровідник” (Запорізька обл.) – 42,3% (норма) – 27,4% (факт);

– м. Саки (АР Крим) – 36,2%(норма) – 20,8% (факт).

Найбільші абсолютні втрати води (тис. м3) найбільші у Дніпропетровській області і складають 74440,1 тис. м3, в Одеській області – 71386,9 тис. м3, у Луганській області – 70868,6 тис. м3, у Донецькій області – 69081,8 тис. м3, що складає більше половини втрат води в цілому по Україні.

Найменші показники фактичних втрат води на підприємствах, в яких затверджені норми, виходячи зі звітів облдержадміністрацій, відмічаються в наступних областях:

- Вінницька, де затверджена норма втрат води – 23% і середні фактичні втрати складають – 23,3%. На деяких підприємствах області фактичні втрати води менші за норму:

КП ВКГ “Барводоканал”: норма - 23%; факт – 13,9%

КП ВКГ “Тульчинводоканал”: норма - 23%; факт - 15,9% та інші.

- Полтавська (середня затверджена норма втрат води 27,4%, середні фактичні втрати – 24,27%);

- Київська (середня затверджена норма втрат води 21%, середні фактичні втрати – 18,8%);

- м. Київ (середня затверджена норма втрат води 18,45%, середні фактичні втрати – 15,28%).

Слід відмітити, що в Рівненській області при середньому показнику затверджених норм приблизно 30%, фактичні втрати води на 14 підприємствах із 19 складають менше 25%.
[/cut]
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Місяць назад я би вам просто поспівчував у цій темі, а так відчув на власній шкурі шо то значить вода по графіку. Просто я в своїй хаті затіяв ремонти  і на час їх проведення переселився до тещі на квартиру. От вчора прилетів на квартиру о 21:50 і пулею в душ, бо попереднього вечора довелось митись склянкою води. Душ ще встиг прийняти, але от намилені шкарпетки довелось полоскати вже зранку. :(
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

я теж собі зробив систему безперебійного водопостачання, тому погодинна подача мені не відчувається, але обіцянки треба виконувати. Не виходить - сказати чесно, а не шукати козла відпущення.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Ось сьогодні вже 21 травня,а вода все ще по графіку,а вчора побачив бігборд з роз'яснювальною інформацією хто винен,що води нема.Винні злісні неплатники,сума більша 2-ох міліонів(якщо не помиляюсь)Інформація появилась якраз на тому бігборді на якому мер завжди вітав калушан з різними святами.Враховуючи те,що писав Ігор_О,нагадаю,про мітинг який збирав мер,бачу,що рух за воду таки сам мер і очолив.Юристи будь ласка відгукніться,як все ж таки складається колективна позовна заява до суду?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Вода буде по графіку до того моменту, поки сам мер не дасть вказівку директору "ВТС" робити інакше. Це його повноваження і більше нічиї. Варіанти позовів до суду щодо невиконання умов угоди між КП "ВТС" і конкретним абонентом юристи оцінюють скептично з наст. причин: що будемо вимагати у позовній заяві? виконання умов угоди? чи є в угоді умова цілодобового постачання? скільки часу займе судовий розгляд? Більш реальними є позови громадян щодо оприлюднення інформації про них - ст.32 Конституції і ст. 182 ККУ.
Наразі немає чіткої координації дій в цій ситуації. В діях міського голови непросто знайти якусь крамолу, адже формально він правий - за послуги треба платити. Наразі крамола лиш у стравлюванні людей.
Крім того повідомлю, що почала роботу депутатська комісія, до якої входжу і я як член виконкому. Позавчора ми працювали безпосередньо на "ВТС", звіт буде найближчим часом. А поки що кілька свіжих цифр, отриманих офіційно:
1.Підйом води з водозаборів - 27-28 тис.м.куб. в місяць, нарахування абонентам - 11-12 тис.м.куб. Норма втрат, які можуть включатися дл тарифу - максимум 13,28%. Робимо висновки.
2.Нарахування населенню (без юр.осіб) в місяць 550-600 тис.грн. Лише споживання електроенергії "ВТС" в місяць - 600-650 тис.грн. Робимо висновки далі.
3.Заборгованість населення на 01.05.2009р. приблизно 9 млн.грн. По юр.особах борги не суттєві, бо там працює схема з відключенням. Це - майже вся дебіторка. А тепер, увага, кредиторка! ТЕЦ ~ 18 млн.грн. ДК "Нафтогаз" ~ 4 млн.грн. Це без боргів по РЕМ, по стокам, заборгованій зарплаті і інших... Загальна цифра може сягнути 40 млн.грн.
Беремо калькулятори в руки і рахуємо, чи дасть 100% погашення боргу населенням можливість повернути воду в цілодобовий режим?
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Дякую за інформацію,ситуація дійсно не накраща,а який вихід з цієї ситуації,що каже з цього приводу мер?депутати?Ви ?чи може збільшення тарифів,і судові позови до неплатників покращити ситуацію так щоби якщо вже і по графіку,то хоть більше годин подавалась вода.
Записаний