Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Водопостачання в Калуші і якість питної води: проблеми та шляхи їх вирішення.  (Прочитано 251489 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

montager

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    10 Лютого 2014, 10:47:41

    Звідки: Калуш

Днями в місцевих газетах та на під"їздах будинків з"явилися оголошення про те, що у випадку несплати населенням боргів за водотеплопостачання буде припинена подача питної води у місто. Борг великий. Відріжуть воду, газ та світло і як жити нам далі!? Якщо я справно сплачую послуги - чому повинен страждати? та й якість питної води неважна.
Які в кого думки з цього приводу, адже гряде техногенна катастрофа?

Чи користуються форумчани очисткою води, яких фірм?
Яку воду п"ємо???

Телефони диспетчера ВТС:  1581,    1589,    2-71-70           095 260 23 12
« Останнє редагування: 09 Вересня 2014, 14:05:05 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


якщо б годен, то вони б були.
а так маємо те що маємо, власне про проблему лідерства я писав у сусідній темі. а ви насміхались...
Не годен... Що ж Ви народ свій так ганьбите?! Вічно він у Вас якийсь не такий! То лідерів не годен вродити, то вродив не тих...

А Вам слабо стати лідером? Шановні форумці, пропоную обрати лідером руху "За воду!" Романа! Хто "за"?
Перший.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

А Вам слабо стати лідером? Шановні форумці, пропоную обрати лідером руху "За воду!" Романа! Хто "за"?
Перший.

Скільки ще потрібно просвітницької  роботи...
Вельмишановний Ігор О лідерів не обирають, людина або має бажання і здібності бути лідером, або ні. Це не виборна посада. :P
Я проти. :=)

Лідер має бути ідейним натхненником, активним, не байдужим, от як Ви. Я "за".
Маєте можливість зробити ще одне добре діло, при цьому ми всі побачимо результати. :drink
Записаний

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Щодо мене - як у 2006-му (є відео моєї зустрічі з виборцями), так і тепер вважаю це нереальним у довгостроковій перспективі. З різних причин.

Ето ви о чом?

Може не вигідно з економічної точки зору при існуючих тарифах, але ж не нереально. Ми ж до травня 2009 мали воду цілодобово.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Скільки ще потрібно просвітницької  роботи...
Вельмишановний Ігор О лідерів не обирають, людина або має бажання і здібності бути лідером, або ні. Це не виборна посада.
Взагалі-то в розвинутих демократіях лідерів якраз і обирають. А в диктатурах - ні. А ще вівці не обирають собі пастухів... Вважаєте нас вівцями? Не ганьбіть наш народ!  :P

я готовий вийти на підтримку таких ідей.
Чоловік першим заявив про свою незгоду і готовність до дій! Чого ж його не пітримати?

Лідер має бути ідейним натхненником, активним, не байдужим, от як Ви. Я "за".
Маєте можливість зробити ще одне добре діло, при цьому ми всі побачимо результати.
Ні, ну я ж неправильний якийсь... Потрібні правильні лідери! Ромашкін - Лалія з нами!  :P

Ми ж до травня 2009 мали воду цілодобово.
Так, мали. А до приходу Насалика вода була по годинах....
Загадка дня: ЩО ГЕНІАЛЬНОГО зробив Насалик, що вода з'явилась? Що до цього не міг зробити Сушко і проти чого був Очкур?
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Люди про яке лідерство ви спорите?Лідером чого?руху"За воду",а де він той рух,може на початок треба було би зустрітися,порадитися з юристами наскільки це реально подати колективну заяву,дізнатися думку людей чи готові би вони підтримати.Спочатку зробити хоть щось,а то зразу ділити шкуру невбитого ведмедя.Напевно треба повернути все назад в тему про масонів.Бо на фоні цих пустих перепалок добре видно наш ґоїзм.Просто є звичайна побутова проблема,і ми як громадяни мали би висловити свою незгоду,не треба тут наполеонівських планів і битв за лідерство.Мені особисто одинаково хто би зміг організувати таку акцію,головне щоб результат був.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


І мені однаково - лиш організуйте хто-небудь! А я також приєднаюсь.
Відповідь від: 14 Травня 2009, 12:25:24
треба повернути все назад в тему про масонів.Бо на фоні цих пустих перепалок добре видно наш ґоїзм.
Зараз і Вас звинуватять у ганьбі народу...
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Цитата: лалія від Сьогодні в 12:41:59
Скільки ще потрібно просвітницької  роботи...
Вельмишановний Ігор О лідерів не обирають, людина або має бажання і здібності бути лідером, або ні. Це не виборна посада.
Взагалі-то в розвинутих демократіях лідерів якраз і обирають. А в диктатурах - ні.
А ще вівці не обирають собі пастухів... Вважаєте нас вівцями? Не ганьбіть наш народ!


Обирають керівників! А не  лідерів, це підміна понять. http://ru.wikipedia.org/wiki/Лидер  :=)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Обирають керівників! А не  лідерів, це підміна понять. http://ru.wikipedia.org/wiki/Лидер
Звідти:

Различают:
— формальное лидерство — процесс влияния на людей с позиции занимаемой должности;

— неформальное лидерство — процесс влияния на людей при помощи своих способностей, умения или других ресурсов.

Роман у нас наразі неформальний лідер. Чи Ви проти? Тому я і запропонував голосування, щоб формалізувати  :P
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

І мені однаково - лиш організуйте хто-небудь! А я також приєднаюсь.
От дивна Ваша позиція, вона ж Вам не личить, судячи з того як Ви описуєте свої життєві погляди.  :unknow

От, я з своєю позицію "моя хата з краю"  найбільше на що здатна то приєднатися. ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я не побачив відповіді на своє запитання. Пане Ігор, не вживайтеся аж так у роль жидівської мами, бо вже починаєте відповідати на питання питаннями і загадками.  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

— неформальное лидерство — процесс влияния на людей при помощи своих способностей, умения или других ресурсов.

Роман у нас наразі неформальний лідер. Чи Ви проти? Тому я і запропонував голосування, щоб формалізувати
Це поняття значно ширше.  ;)
Лідер має визнавати себе лідером, як мінімум. :=)
Роман, як і інші висловив свою думку. Він виявив активну позицію, як громадянин, але це не лідерські дії. :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А ще якось дивно звучить, що в декількох постах Ви кажете, що підтримаєте рух "За воду" і приєднаєтеся до нього,а в той же час кажете, що то неможливе і що самі завжди виступали проти. Щось мама заплуталася...
Думаю треба не мудрствувати лукаво, а спілкуватися більш прямо. Звісно є теми де можна і не бути серйозним, але у темах політичних формальний політик мусить бути серйозним, аби його серйозно сприймали.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Пане Ігор, не вживайтеся аж так у роль жидівської мами, бо вже починаєте відповідати на питання питаннями і загадками.
Я ж неправильний... :)

Ок. Відповідаю сам на своє запитання - щоб у Калуші вода була цілодобово, міський голова вдався до геніального, кардинального і революційного заходу - ВИДАВ РОЗПОРЯДЖЕННЯ! :) А тепер - видав інше. І це - його право і його повноваження.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Роман, як і інші висловив свою думку. Він виявив активну позицію, як громадянин, але це не лідерські дії.
Значить, мені здалося. Тоді і я буду лиш заявляти позицію, без лідерських дій....

А ще якось дивно звучить, що в декількох постах Ви кажете, що підтримаєте рух "За воду" і приєднаєтеся до нього,а в той же час кажете, що то неможливе і що самі завжди виступали проти. Щось мама заплуталася...
Думаю треба не мудрствувати лукаво, а мпілкуватися більш прямо. Звісно є теми де можна і не бути серйозним, але у темах політичних формальний політик мусить бути серйозним, аби його серйозно сприймали.
Так серйозно ж майже неможливо - затюкають неправильністю :)
Ок. Приклад: я хочу, щоб в шкільній столовій були бутерброди з червоною ікрою зо 50 копійок... Хочу, щоб бензин коштував 1 грн. за літр.... Хочу, щоб сонце світило і дощ не падав... Готовий навіть активно виявити свою позицію стосовно цього, був би лідер... А от чи реально це?
Кожна година постачання води по дірявих трубах приносить місту шалені збитки! Можна на це піти, якщо треба рейтинг підняти! Але ненадовго, поки гроші не закінчаться. Так і сталось. Просто дехто думав, що вистачить до виборів а далі трава не рости...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Може не вигідно з економічної точки зору при існуючих тарифах, але ж не нереально.

Питання.

Вас обирають мером. Що будете людям казати про воду? Не буде і все?
Чи будете казати, що спершу труби поміняємо? А гроші звідки візьмемо?
Чи піднімемо тарифи, які і так не є малими.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


У 2006-му році я казав на всіх зустрічах з виборцями ( а я їх проводив по 5-6 на день) дослівно так: "Якщо я скажу, що через рік ми будемо мати воду, вт.ч. і гарячу цілодобово - женіть мене в шию, бо я брешу!" Так що мером мені не бути... :)

А дехто збрехав і став головою :)

Відповідь від: 14 Травня 2009, 13:14:27
Труби в дірах. Щоб подати куб води - два куби спускаємо в землю. Тарифи високі? Дайте мені відповідь - а хто оплачує ті два куби, що пішли в нікуди? За яким тарифом? Та ж ми і оплачуємо, всі разом! Яким чином? Через вливання у "КП "Водотеплосервіс". Ще у 2006-му році знайшли оригінальний спосіб - збільшувати комунальним підприємствам статутні фонди, а фактично дотувати їх. Ці вливання йду виключно із спецфонду (бюджет розвитку). Вливання у "ВТС" за три роки склали біля 30 млн.грн. А спецфонд на 95% наповнюється з продажі землі і майна. Так що, "земля пішла до землі"... Весь цей час ми милися водою наших дітей.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


То може тоді треба не на футбольні клуби та ще і з інших міст гроші тринькати?і  на ілюмінацію?В кінці кінців це не наша проблема.раз влада хоче бути владою хай думає.Ми ж всього навсього маємо вчасно розраховуватися.
Записаний