Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Автор Тема: Водопостачання в Калуші і якість питної води: проблеми та шляхи їх вирішення.  (Прочитано 252922 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

montager

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    10 Лютого 2014, 10:47:41

    Звідки: Калуш

Днями в місцевих газетах та на під"їздах будинків з"явилися оголошення про те, що у випадку несплати населенням боргів за водотеплопостачання буде припинена подача питної води у місто. Борг великий. Відріжуть воду, газ та світло і як жити нам далі!? Якщо я справно сплачую послуги - чому повинен страждати? та й якість питної води неважна.
Які в кого думки з цього приводу, адже гряде техногенна катастрофа?

Чи користуються форумчани очисткою води, яких фірм?
Яку воду п"ємо???

Телефони диспетчера ВТС:  1581,    1589,    2-71-70           095 260 23 12
« Останнє редагування: 09 Вересня 2014, 14:05:05 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

 :o       :butcher
Навіщо тоді були нові вікна в підїздах. може, краще треба було рятувати "ВТС"? Здається йому повна ж.....па. Підтримую, треба людям подавати в суд принаймні на оприлюднення інформації про них, а опозиції почати активно пояснювати людям, як нами намагаються маніпулювати. Тільки кому і навіщо це потрібно - стравити людей між собою?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


що каже з цього приводу мер?

Тільки кому і навіщо це потрібно - стравити людей між собою?

Я вже пробував пояснити... Вода не по графіку, а цілодобово є явищем фактично неможливим на даний час! Тобто, можливим - але лише дорогою ціною і лише на певний період, поки гроші є. Люди адекватні, які приймали участь у виборах, старалися не обіцяти неможливого. А один чоловік - не боявся це робити. Бо йому дуже легко це далося. Він просто дав вказівку - і вода потекла (і гроші за нею). Різник боявся так , Сушко не наважувався - а Насалику пофіг. Причина? БО КАЛУШ НАСАЛИКУ - ЧУЖИЙ! Ніхто не буде гробити місто, де йому ще жити. Зайда - може. Насалик обіцяв перед виборами відновити холодне і гарячк водопостачання власним коштом. Пам'ятаєте? І що? Ми з вами всі разом і діти наші заплатили за "виконані обіцянки мера". А тепер гроші закінчились - і з нас же зроблять винних. Питаєте, нащо людей стравлювати? Не знаю. Мені це теж в голові не вкладається - ЯК можна так чинити. Так робити може лише ЧУЖИНЕЦЬ! Ще два тижні назад я писав ЩО залишить після себе наш мер -  http://vikna.if.ua/news.php?start=1&id=4530 Тепер це знову підтверджується. Спитиєте причини? Та схема проста до тупості! Спочатку обіцяти і обіцяти! Багато і нереально, чим нереальніше - тим швидше повірять! Потім запевняти, що от-от мрії здійсняться. Потім казати - ну вже починають здійснюватись, вже перші ознаки. А потім - знайти або призначити ворога, через якого мрії і обіцянки луснули, розпалити людський праведний гнів проти злочинців і очолити рух боротьби з ними! Геніально! Згадайте, хто за 3 роки призначався "ворогом", "диверсантом" і "китайським шпіоном"?! Губернатор Роман Ткач і заст.глови облради Романія Постолянюк, "стара влада, що залишила нам купу боргів", міфічний "бізнес-клуб" у міській раді, який щось там лобіював, але ніхто не знає що саме, потім майже всі заступники міського голови, після невдалої спроби вкрасти 14 Га землі - вся міська рада, на розгін якої підняли пів-міста, потім персонально Ігор Очкур, що "про**ав" 4,2 млн.грн. від сплати за землю, потім телебачення, потім НАК "Нафтогаз" - вони, певно були дуже здивовані тою наглістю минулої осені, а тепер..... тепер самі калушани вже винні у чомусь.... Принаймні ті, хто має борги по компослугах. І вже ніхто не питатиме, чому голова не виконав своїх обіцянок, чому ми платили за його піар зі своїх кишень, чому бездіяльність і безгосподарність мера призвела до краху "ВТС"... Ніхто не питатиме. Бо не буде коли. Бо всі підуть на розборки з сусідами. А хтось збоку буде тихо сміятись.... Я це бачив, коли калушани ледь не повбивались за безкоштовним морозивом у 2006му. Нас тримають за бидло, і це дуже сумно.
Прошу вибачення за емоції...
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Я ще раз напишу свою думку,з нас хочуть зробити собаку Павлова.Є Насалик -є вода,нема Насалика нема води.Напевно ситуація з водою склалась не сьогодні,і він добре обізнаний з нею,але зараз ідеальний час.По перше він вже багато чого зробив для міста,підтримку людей має.По друге люди вже попробували,що таке коли вода постійно є,і всім сподобалось:)) По третє проблеми з боргами населення є,і бігборди і оголошення про це наголошують.По четверте  є депутати які в даній ситуації виглядають безпорадно.По п'яте створюється "Голос нації"і на носі вибори.Ситуація ідеальна для мера,щоби особисто,або через своїх друзів повністю взяти під контроль все місто,при тому з колосальною підтримкою населення,яка знову появиться,коли мер особисто вирішить цю проблему,а я думаю він її вирішить.Ну що ж розумний чоловік, і коли вода знову буде то яка різниця,хто добився.Все би так,але одне муляє,не хочеться бути піддослідним кроликом(або собакою Павлова)ех начитався я видно тих"Протоколів")))))
Відповідь від: 21 Травня 2009, 15:23:39
Ой. Не побачив,що пан Ігор вже відповів Люсі.
Відповідь від: 21 Травня 2009, 15:27:46
Ігор_О. пише,що він(мер)чужинец і ніби виглядає,що він вже не хоче бути в Калуші(йому не дають працювати)Але я чомусь думаю що це ще один піар хід.Він хоче щоби його ПРОСИЛИ залишитись.На ринку я вже чув таке"Щось кажуть,що Насалик вже не хоче бути в Калуші,шкода,що не кажіть,але він для міста багато робить"
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


 Останніми днями воду повністю не виключають, а тільки значно зменшують її тиск, але того стає аби помити руки і зуби. :(

 Щодо колективного позову, то про таке мову вести не мож бо нема колективного договору.

 Не розумію чому дехто підтримує ідею судитись на рахунок оприлюднення інфи про боржників. :unknow Нехай народ знає "героїв". Якщо це саравді бідна родина, то  їм ніхто не буде докоряти, але якщо заборгували скупі багатії, то їх мож і варто бодай морально осудити. :evil

 Знаю, що мер роздав керівникам комунальних установ і організацій списки боржників, які у них працюють. Але от цікаво яким саме чином керівники мають повпливати на своїх підлеглих?
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Напевно є такі,що не бідні і не платять.То хай з ними судяться,або якось по іншому впливають.Я далеко не багатій,але за останні 6 років у мене ніколи не було ні за що заборгованості,хоть і заробляю небагато і на лікування потрібно було не мало грошей.От власне така ситуація мене і бісить,бо я розраховуюсь вчасно,а мені так само приходиться сидіти без води.Тепер зрозуміло що робити щось через суд неварто.Хіба залишається один метод впливу,не голосувати більше за таку владу в місті,хоть і альтернативи цій теж не видно.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки

Напевно є такі,що не бідні і не платять.То хай з ними судяться,або якось по іншому впливають.
очевидно, що владі і підприємству вигідні боржники. Завжди можна сказати  -  не платите, тому немає води. Думаю, що навести порядок з боржниками не є великою проблемою. Але ніхто не хоче...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Не розумію чому дехто підтримує ідею судитись на рахунок оприлюднення інфи про боржників.  Нехай народ знає "героїв". Якщо це саравді бідна родина, то  їм ніхто не буде докоряти, але якщо заборгували скупі багатії, то їх мож і варто бодай морально осудити.
Але ж ти погоджуєшся, що це НЕЗАКОННО? А про наслідки такого виховання ти не думав? Та й про причини - почитай вище!

На Шкільній,2 живе моя знайома, вчителька ЗОШ№3. Вона теж була у списку боржників, саме до неї приходили сусіди "на розборки". Після першого "мітингу" у цієї сім'ї почались серйозні проблеми. Сума боргу складала 2.5 тис.грн., вони її за 3 дні погасили. Але сусіди далі їх травлять, 14-річна дочка чує в свою спину образи, машину облили якимось г***ном... Коли Насалик прийшов вдруге, вчителька навмисно слухала і мовчала. Дійшло до їх квартири - знову звучить сума боргу. Гул сусідів. Вчителька показує квитанції і головну причину боргу - ДОВІДКУ ПРО ЗАБОРГОВАНУ ЗАРПЛАТУ ЇЇ ЧОЛОВІКА на одному з комунальних підприємств в сумі 3.6 тис.грн.! В кінці "мітингу" відвів її на бік і тихо (не перед сусідами) заспокоював (але не вибачився). Цікаво заспокоював, між іншим: "Я не знав, що то ви!" А якби знав, то що?...

Знаю, що мер роздав керівникам комунальних установ і організацій списки боржників, які у них працюють. Але от цікаво яким саме чином керівники мають повпливати на своїх підлеглих?
Тій же вчительці директор ЗОШ№3 Михайло Коротич пригрозив не дати клас з нового начального року і урізати години. Хоча за 16 років роботи до неї не було і нема жодних претензій щодо фаховості.

Тепер зрозуміло що робити щось через суд неварто.Хіба залишається один метод впливу,не голосувати більше за таку владу в місті,хоть і альтернативи цій теж не видно.
Але єдино законним методом якраз і є суд... А все інше... Теж правильно. Але потім ми знову оберемо тих, хто нам більше нафантазує...

очевидно, що владі і підприємству вигідні боржники.
Владі, напевно, так. А підприємству - ні.

Думаю, що навести порядок з боржниками не є великою проблемою. Але ніхто не хоче...
Це проблема і не мала.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


На Шкільній,2 живе моя знайома, вчителька ЗОШ№3. Вона теж була у списку боржників, саме до неї приходили сусіди "на розборки". Після першого "мітингу" у цієї сім'ї почались серйозні проблеми. Сума боргу складала 2.5 тис.грн., вони її за 3 дні погасили. Але сусіди далі їх травлять, 14-річна дочка чує в свою спину образи, машину облили якимось г***ном...
Ну це вже перегин наших немудрих людей. :(

А загалом, для мене всі ті голоубятники з їхніми комунальними "послугами" то як вязниця, інша справа власна хата. :) поки я жив на квартирі у Хранику то розтовстів до некультурних форм, а от за час відпустки і господарювання біля хати скинув зайві 6-7 кг. :-[
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ну це вже перегин наших немудрих людей.
На це дехто і розраховує... Коли переводить гнів людей від себе на інших. Бо проблема - не в боргах людей, а в іншому... Я про це вже писав.

інша справа власна хата.  поки я жив на квартирі у Хранику то розтовстів до некультурних форм, а от за час відпустки і господарювання біля хати скинув зайві 6-7 кг.
Не всім так везе...  :=)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки

Це проблема і не мала.
на даний момент так, коли борги сягають тисячі а то й десятки тисяч, трохи проблематично вибити гроші. Але ж немає таких боргів за електрику і газ. Значить можемо, якщо хочемо.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Значить можемо, якщо хочемо.
Боргів немає там, де надання послуг чи товару можна припинити в разі несоєчасної оплати. Наприклад, послуги мобільного зв'язку: не заплатив - не говориш. Або звичайного зв'язку. Або електропостачання. Або кабельного телебачення... Все це дуже швидко припиняється, в разі чого... А от по газу - борги є. І по воді і водовідведенню. Не кажучи вже про послуги ЖЕО. Бо "відрізати" важко. Коли ми були на "ВТС" -  обговорювали з гол.інженером можливість встановлення смарт.лічильників, з можливістю дистанційного вимкнення. Теоретично це можливо...
Але ж повторюсь вкотре - погашення населенням боргів у обсязі 100% докорінно ситуацію не змінить!
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки

до речі, мене дивує Ваша позиція, проти оголошення списків неплатників.
Коли треба платити, то про обовязки не памятаємо, а як потрапив у список, то зразу про права згадуємо.
До речі, не тільки люди із заборгованими зарплатами не платять. Серед неплатників є досить забезпечені люди. І до речі ви згадували про авто. Чи може людина, якій не стає заплатити компослуги утримувати авто?

Скажіть будь-ласка, чи нараховується пеня неплатникам? Адже вода колись коштувала одну ціну, а тепер іншу. І відповідно за теперішні гроші не зробиш того, що можна було зробити за них, коли б вони були оплачені вчасно.

Пеня(наприклад 20 % за кожний прострочений місяць) - реальний стимул для більшої частини платити вчасно.
Тих що залишаться - подаємо в суд, якщо не пускають до хати, щоб перекрити водопостачання. Головне прецендент. Не обовязково усіх відключати і зразу. Достатньо пару сімей і усі в місті знатимуть. не платиш - будеш без води. І звичайно залишиться пару відсотків "стійких", але це буде мізер.

Кажете підприємству не вигідно? неправда. їм просто байдуже. люди там тимчасові. після мене хоч потоп. рипатись проти руки що годує і призначає не будуть. тому, що вигідно владі, то вигідно і керівникам підприємства.

 
Але ж повторюсь вкотре - погашення населенням боргів у обсязі 100% докорінно ситуацію не змінить!
але ж робились кроки влади і у напрямку заміни зношених водогонів. тепер взялись за боржників. правда кострубато і пізно дуже, але ж...
якщо докорінно не змінить, то сядьмо і будемо плакати... :duvno

Я розумію, що настав Ваш зірковий час, і тепер можна гарно попіаритись. Навіть припущу таку крамолу, Вам вигідно що так склалось...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

  А чому ВТС не може іти просто законним шляхом боротьби з неплатниками. Не оприлюднювати інф про людей і цим порушувати Конституцію, а подавати в суд на боржників. Тоді вони кожен за своє в суді і пояснять - кому зарплату заборгували, а хто просто не платив. Невже не зрозуміло - Ігор_О правий - нас намагаються стравити, приховати справжній стан справ і спрямувати наш "праведний" гнів з істинних винуватців на своїх сусідів.
А щодо того, чи вигідно це Ігору_О і чи це його зірковий час - так на мою думку його в цьому можна було б звинувачувати якби він доклав рук до того щоб така ситуація склалася, а якщо він і раніше і тепер намагається просто нам пояснити як насправді є - то його некоректоно звинувачувати в тому що він себе піарить. Тоді кожна людина, яка щось каже - себе піарить.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки

Думаю це єдиний швидкий і дієвий метод. Те, що деякі калушани сприймають його дещо емоційно. Але так як описує пан Ігор це точно перебір. (я мало не плякав від слізної розповіді про бідну сім'ю)
Власне я і не збирався таке писати, але пан Ігор уже третю сторінку і чим раз згущуючи краски розказує про знедолених неплатників. Явний перебір...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


до речі, мене дивує Ваша позиція, проти оголошення списків неплатників.
Ця позиція грунтується на Конституції і законах України. Можете заперечити?

Коли треба платити, то про обовязки не памятаємо, а як потрапив у список, то зразу про права згадуємо.
Про права, і тим більше про обов'язки, треба пам'ятати завжди.

Чи може людина, якій не стає заплатити компослуги утримувати авто?
А хто сказав, що їм "не стає"? Стає, вони ж погасили одразу. Але чоловік також має право на оплату своєї праці. Йому заборгувало місто - він пішов таким самим методом, як і мер - неправовим. А тепер піде до суду і заблокує рахунки підприємства. І все стане "по закону".

Пеня(наприклад 20 % за кожний прострочений місяць) - реальний стимул для більшої частини платити вчасно.
Тих що залишаться - подаємо в суд, якщо не пускають до хати, щоб перекрити водопостачання. Головне прецендент. Не обовязково усіх відключати і зразу. Достатньо пару сімей і усі в місті знатимуть. не платиш - будеш без води. І звичайно залишиться пару відсотків "стійких", але це буде мізер.
Заборонено в комунальних підприємствах.

Кажете підприємству не вигідно? неправда. їм просто байдуже. люди там тимчасові. після мене хоч потоп. рипатись проти руки що годує і призначає не будуть. тому, що вигідно владі, то вигідно і керівникам підприємства.
То може приватизуємо "ВТС"? Не хочете придбати?

але ж робились кроки влади і у напрямку заміни зношених водогонів. тепер взялись за боржників. правда кострубато і пізно дуже, але ж...
Не робились в повному обсязі. Ці речі треба було фінансувати мінімум раз в 5 більше. А ми вікна в під'їздах міняли... Не скажете чому?

якщо докорінно не змінить, то сядьмо і будемо плакати...
Я теж хочу, щоб сонце вийшло... А то хмари насунули і вітер... Я навіть в шортах на вулицю вийшов - не виходить сонце  :(
100-й раз повторю - давайте сплатимо всі борги! Давайте заплатимо ще на 6 місяців вперед! Давайте всі візьмемося за руки і почнемо медитувати! А діри в трубі не щезають і все тут...

Я розумію, що настав Ваш зірковий час, і тепер можна гарно попіаритись. Навіть припущу таку крамолу, Вам вигідно що так склалось...
Як бачете, я цього не роблю... Поки що... Поясніть мою вигоду, пліз!

А чому ВТС не може іти просто законним шляхом боротьби з неплатниками. Не оприлюднювати інф про людей і цим порушувати Конституцію, а подавати в суд на боржників. Тоді вони кожен за своє в суді і пояснять - кому зарплату заборгували, а хто просто не платив.
Це - законний шлях, але не швидкий. Я розумію Насалика - грошей (хоч трохи) треба вже! Бо коли земля калуська продавалась і з неї оплачувались рейтинги голови, все було ОК. А тепер нема що продати - ще й з головою фонду коммайна проблеми... Тому вихід знайшовся - знайти винних.

А щодо того, чи вигідно це Ігору_О і чи це його зірковий час - так на мою думку його в цьому можна було б звинувачувати якби він доклав рук до того щоб така ситуація склалася, а якщо він і раніше і тепер намагається просто нам пояснити як насправді є - то його некоректоно звинувачувати в тому що він себе піарить. Тоді кожна людина, яка щось каже - себе піарить.
Дякую, Люся :)
Відповідь від: 25 Травня 2009, 17:50:16
Думаю це єдиний швидкий і дієвий метод. Те, що деякі калушани сприймають його дещо емоційно. Але так як описує пан Ігор це точно перебір. (я мало не плякав від слізної розповіді про бідну сім'ю)
Власне я і не збирався таке писати, але пан Ігор уже третю сторінку і чим раз згущуючи краски розказує про знедолених неплатників. Явний перебір...
Та ну не бідна сім'я... Так, покаялись, заплатили, їм дуже соромно... Питання - і де ж їх вода? Чому далі по графіку? А що з сусідами тепер робити? Квартиру міняти? Дочці встидно на вулиці - міняти школу? Вони виправились - а ХТО перед ними тепер вибачиться??? Чи їм до кінця віку ходити в "прокажених"??? Повірте - тому хто свою старість зустріне в Конча-Заспі буде глибоко пофіг ця сім'я і її проблеми...
А що робити з цілими будинками, яких на біг-бордах вивісили? Їх як карати - оптом всіх? Давайте, може зберемо Л.Українки, 1 і 15 та підемо "на розборки" на Литвина,6???
Я фарби не згущаю - кран відкрийте... Щось тече?

Розкажу ще одну історію, свіжу. Збори в ЗОШ№1. Директриса з праведним гнівом клеймує тих, хто своїми неплатежами заважає меру робити нас щасливими! Грім і блискавки! Звучать прізвища, дехто червоніє, інші зціплюють зуби. Звучить одне прізвище - борг 5** грн. по "ВТС". Шумок - вчителька така вже не працює в школі понад рік! Подумали і вирішили - певно ще не переписали списки і дали на старе місце роботи! Але - ну і гади ж, не бідні люди, а такий борг! Дійшли пльотки і до вчительки цієї. Вона в шоці! Адже, вона не лише не працює в тій школі, але квартиру за адресою якої борг рахується продала ще 4 роки назад (тепер - моя сусіда)! Пішла на розборки - вияснилось: у списках відділу освіти у неї адреса колишня, і місце роботи теж! Загадка - чи всі з тих, хто її клеймив зрозумів прикру помилку і скільки людей перед нею вибачилось?

P.S. Захищаю неплатників не тому, що хочу насолити "ВТС" чи Насалику. Тому що це незаконно, часто несправедливо і насправді штучно організована травля! І ще тому, що до мене звертаються люди за захистом і хоча б добрим словом. Маю їх проганяти?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки

Тому вихід знайшовся - знайти винних.
а як ви хотіли. Це ж логічно для нашого політикуму. Я не захищаю мера, просто намагаюсь бути об'єктивним і виходити з реалій.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


а як ви хотіли. Це ж логічно для нашого політикуму. Я не захищаю мера, просто намагаюсь бути об'єктивним і виходити з реалій.
То сприйміть як реальність: щоб вода була цілодобово - треба продавати землю і майно, погашення боргів нічого принципово не вирішить.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки

Я фарби не згущаю - кран відкрийте... Щось тече?
я вже казав, що у мене постійно в крані вода.  як ви любите казати не надіюсь на владу. :P
а фарби ви таки згущаєте. поодинокі непорозуміння не є закономірністю.

Відповідь від: 25 Травня 2009, 18:15:48
щоб вода була цілодобово - треба продавати землю і майно
 :=) ага і успішно продають, як  читаємо з кримінальної хроніки.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


я вже казав, що у мене постійно в крані вода.  як ви любите казати не надіюсь на владу.
Добре Вам... А Ви в садок дитячий сходіть, чи до школи... Там відкрийте  :P

а фарби ви таки згущаєте. поодинокі непорозуміння не є закономірністю.
Коли мого діда з бабцею москалі вивозили в Сибір - діти плакали. Потім їм сказали що то було непорозуміння... Я не бажав би Вам пережити такі "непорозуміння" - не з Сибіром, хоча б такі дрібні... Завтра хтось скаже, що Ви своїм авто поробили ями на проспекті...  :P
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки

ну моє авто теж бере участь у виробітку ям, але я плачУ за то.
Коли мого діда з бабцею москалі вивозили в Сибір - діти плакали.
мабуть згідно тодішнього закону було... можна по-закону так "посадити", що краще вже осуд громади.
до речі люди за пару місяців взагалі забудуть про злісних неплатників, така людська природа.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)