Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Відродимо, очистимо і підтримаймо наші українські культурно-духовні традиції  (Прочитано 36715 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Я знаю, що первинно християнство було створено суто для євреїв. При чому, старий заповіт їх перетворював на рабів, а за допомогою нового заповіту Іісус хотів їх звільнити від рабства. І все ж таки я не почув вдповіді на своє запитання. Чому саме єврейську (іудейську  - не знаю яке слово більш доречне тут) релігію ми маємо сповідати? Вона ж не наша, не рідна українська (арійська).
Розквіт Київської Русі? Це ще не відомо чи це був саме розквіт для населення. Бо відбувалася зміна менталітету, незалежність кожної особистості і досяжність таємних знань було змінено на покору до одиничних лідерів, які зараз позиціонуються як Господарі. А більшість людей, як їх слухняні слуги.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Я знаю, що первинно християнство було створено суто для євреїв.
Це не так.
Так, Христос вийшов і проповідував найперше для єврейського народу. Тому, що цей народ єдиний носив в собі інформацію і поклоніння єдиному Богу, який вибрав цей народ для цієї місії. Але Христос приніс спасіння усім народам, Він заповідав іти і хрестити народи в імя Отця і Сина і Св. Духа. Не тільки єврейський народ, а усі народи. І як бачимо прості неосвідчені в більшості рибалки принесли християнство в Азію і Європу і аж до Індії не силою, а словом.
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 20:54:39
Чому саме єврейську (іудейську  - не знаю яке слово більш доречне тут) релігію ми маємо сповідати? Вона ж не наша, не рідна українська (арійська).
а хто забороняє в наш час сповідувати якусь релігію. Хіба в Україні нема ісламу, чи буддизму чи РУНвііри. Чому в більшості християнство ? А чому ні ?
А ви як думаєте чому наш народи прийняв християнство і тримається твердо його від простого хлопа і до державного рівня вже тисячу років?
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

І як бачимо прості неосвідчені в більшості рибалки принесли християнство в Азію і Європу і аж до Індії не силою, а словом.
Християнство ширилося мечем і вогнем. І лише вслід йшли мессіонери.
Тому, що цей народ єдиний носив в собі інформацію і поклоніння єдиному Богу
Євреї - були не єдиним таким народом. Мусульмани також вважали(-ють) Аллаха ЄДИНИМ Богом. До хрестиянства у Єгипті були часи, коли певна група жерців віддавала перевагу єдиному богу Амону, що було підставою до створення даної нової релігії. Євреї справді стали першими її носіями. Але до чого тут українці (арійці), які на той час мали свою рідну релігію?
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Християнство ширилося мечем і вогнем. І лише вслід йшли мессіонери.
хіба апостоли ішли з мечем і вогнем?  в пізніші віки християнство можливо і використовувалось як інструмент політичних ігор, але то було пізніше. Християнство перших віків поширювалось проповіддю, терпінням, мучеництвом з вірою і любовю.
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 21:29:44
Мусульмани також вважали(-ють) Аллаха Є
мусульмани не були народом, такої країни не було і виник іслам через пів тисячоліття по Р.Х., єврейський народ же набагато древніший.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Християнство перших віків поширювалось проповіддю, терпінням, мучеництвом з вірою і любовю.
Не згідний, бо старий заповіт свідчить протилежне. А тепер християни не люблять згадувати про те, як по святій ріці Дніпро( не менш святій ніж Йордан) пливли трупи волхвів-мудреців разом з їх ведичною атрибутикою. Це так, прийнявші християнство "святі" князі Ольга і Володимир боролися з тим, хто був незадоволеним насаджуванням нам чужерідного культу.Це була та ж інквізиція.
А ви як думаєте чому наш народи прийняв християнство і тримається твердо його від простого хлопа і до державного рівня вже тисячу років?
Тому, що нам цю релігію жорстоко нав'язали ті, кому вона вигідна. А незадоволених просто знищили. А Ви знаєте, що таке собою являють старі замки і монастирі? Це були фортеці, у яких християнські месіонери ховалися від тих, хто захищав рідну землю, її традиції, її споконвічні святині від іноземного руйнуючого ідеологічного впливу. Ченці були не просто священослужителями, вони були перш за все воїни(такі ж як рицарі-христоносці), які несли нову релігію мечем і вогнем. А сьогодні ми, завдяки всьому цьому, просто забули свої корені і сповідаємо чужу релігію, так само як користуємось закордонними товарами, не думаючи про те, чи справді вони НАМ потрібні.
Більш того, християнство є офіційною державною релігією. Думаю, якщо наше керівництво захоче перевести нашу державу у мусульманство, наприклад, і насадити його так само як Ольга та Володимир насаджували християнство - кров'ю та мечем, то за 3-4 покоління Україна стане мусульманською державою.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Не згідний, бо старий заповіт свідчить протилежне.
поширення христянства це час після Р.Х. це час нової ери в існуванні людини. Старий завіт про це свідчити не міг.
А тепер християни не люблять згадувати про те, як по святій ріці Дніпро( не менш святій ніж Йордан) пливли трупи волхвів-мудреців разом з їх ведичною атрибутикою. Це так, прийнявші християнство "святі" князі Ольга і Володимир боролися з тим, хто був незадоволеним насаджуванням нам чужерідного культу.Це була та ж інквізиція.
що ідоли, яких покидали у Дніпро плавали читав, а про трупи волхвів не читав. Це з яких джерел. Та як би не було там всі ці події відбувалися через тисячу років після Р.Х., а ми говорили про поширення християнства у перші віки його існування.
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 22:18:15
А Ви знаєте, що таке собою являють старі замки і монастирі? Це були фортеці, у яких християнські месіонери ховалися від тих, хто захищав рідну землю, її традиції, її споконвічні святині від іноземного руйнуючого ідеологічного впливу. Ченці були не просто священослужителями, вони були перш за все воїни(такі ж як рицарі-христоносці), які несли нову релігію мечем і вогнем.
На Русі такого не було. Коли Долгорукий втік на північ і там почали просувати свою ідеологію і релігію, створюючи нову державу, князь із втікачами то дійсно описана вами картина частково була правдива. Бо вони втікачі русини частково і за допомогою монастирів фортець розширювали свою владу серед фіно-угрських племен, мокші і т.д.
На Русі монастирі створювали не місіонери, а монахи. А вигляд фортець вони набували в основному захищаючись від набігу татар оскільки були легкою здобиччю.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Старий завіт
Нового Заповіту у даній релігії не може існувати без Старого Заповіту. Це стає зрозуміло після того як уважно вивчати ці два документи. Коли я дізнався, що Київська Єпархія оголосила, що вона відмовляється від Старого Заповіту (чи не хоче його сприймати) я був досить здивований тим, що таке рішення прийнято саме єрархами Церкви.
А вигляд фортець вони набували в основному захищаючись від набігу татар оскільки були легкою здобиччю.
Не зовсім так. Але пояснювати спотворення в нашій історї то довго. Щодо месіонерів - то я ними зву всіх, хто ніс християнство. А ченці, я підкреслюю, це не просто священосвяжителі були - це були релігійні воїни.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Коли я дізнався, що Київська Єпархія оголосила, що вона відмовляється від Старого Заповіту (чи не хоче його сприймати) я був досить здивований тим, що таке рішення прийнято саме єрархами Церкви
Це в якій церкві, хіба в секті якісь.
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 22:49:19
Щодо месіонерів - то я ними зву всіх, хто ніс християнство. А ченці, я підкреслюю, це не просто священосвяжителі були - це були релігійні воїни.
ну хочете в це вірити то ваше діло. Ні один історичний документ про це не свідчить. Але ви маєте якісь таємні знання, напевно, що невідомі простим смертним.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Таких документів існує достатньо. Це не зважаючи на те, що їх нищили протягом останніх 2000 років. І не лише текстові документи, а й документальні фільми. Я особисто бачив кілька фільмів, наприклад, про жорстоку боротьбу провідників хритстиянства за Закарпаття, яке завжди було найпотужнішим осередком ведичної культури. І сьогодні воно ще зберігає дух тих традицій. Ці фільми та документи можуть спокійно переглядати прості смертні :).
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон
« Останнє редагування: 12 Січня 2014, 11:02:46 від romashkin »
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

+


Підтримую.В моєї бабці,тих іконок,що можна кіоск відкривати ...
І кажу їй і пояснюю,не хоче слухати ...
Зараз на компі,видрукую листівку з "святим",заді молитву придумаю красиву,все.Готово.Святий Тимоній,захисник від зла сучасного світу.
Хрестяться,моляться до картинки ... Навіть в Біблії сказано, Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. :unknow
Відповідь від: Січня 05, 2014, 22:17:58
Без віри буде бєспрідєл ... нічого стримувати людей не буде ... хаос ... Содом і Гомора ...
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

В моєї бабці,тих іконок,що можна кіоск відкривати ...

ти поакуратніше . церковники конкурентів дуже і дуже не люблять , а враховуючи їх монополістичне становище то будеш в турмі до самої смерті  :o

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

В моєї бабці,тих іконок,що можна кіоск відкривати ...

ти поакуратніше . церковники конкурентів дуже і дуже не люблять , а враховуючи їх монополістичне становище то будеш в турмі до самої смерті  :o
Згоден.Не поганий бізнес.Пару тижнів де був чурка з телефонами назад,провели виховну роботу я так зрозумів мабуть хтось :-[,вже не торгує там ... хз не видно його чогось десь ... Появився другий чурка ... "ікони" продавав ... інтересно є ще зараз він там чи ні )))
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Волощак М. Неправильно-правильно. Довідник з українського слововживання

ДІЄСЛОВА               
Відносини бажають кращого ― Стосунки залишають бажати кращого
Бачити власними очима ― Бачити на власні очі
Бачуть у продажу ― Бачать у продажу
Дирекція бездіє ― Дирекція не працює; дирекція бездіяльна
Бережись автомобіля! ― Стережись автомобіля!
Благоустроїти територію ― Упорядкувати територію
Болтати язиком ― Теревенити, молоти язиком; плести язиком
Бродити вуличками ― Блукати вуличками
Вони боряться ― Вони борються
Коли на зборах був присутній хтось з інтелігенції ― Коли на зборах був хтось з інтелігенції
Це буде іменник ― Це іменник
Буду вчилася ― Буду вчитися
Надалі вони будуть капеланами ― Надалі вони стануть капеланами
Були начувані про боротьбу ― Багато чули про боротьбу
Баяністи були оповиті лавровими вінками ― Баяністи здобули лаврові вінки переможців
Були у жаху ― Жахнулися

Більше за посиланням

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Для вєрюющіх

Митрополит Онуфрій категорично виступив проти української мови в богослужінні

28 грудня 2015 в Києво-Печерській лаврі відбулися єпархіальні збори духовенства Київської єпархії. Під час зборів митрополит Київський і всієї України Онуфрій висловився різко проти здійснення богослужіння українською мовою.

Після оголошення своєї доповіді митрополит Онуфрій відповідав на запитання присутніх. В одній із записок, що надійшли із залу, було поставлено питання про те, які кроки збирається робити керівництво УПЦ для "українізації" богослужіння. Чи планується готувати нові переклади богослужбових текстів українською мовою, і чи будуть видаватися богослужбові Євангеліє і Апостол українською мовою?

Відповідаючи на запитання, митрополит Онуфрій заявив, що "не потрібно плутати Божий дар з яєчнею".

На його думку, церковнослов'янська мова - це "наша рідна мова", такий же, як і сучасні мови. На думку митрополита, в храмі допустимо лише проголошення проповіді українською мовою, що ж стосується богослужіння, то воно повинно відбуватися церковнослов'янською мовою.

Далі митрополит Онуфрій заявив, що на "старих мовах" служать "скрізь". За його відома, і греки, і грузини, і румуни, і англійці здійснюють богослужіння не так на сучасних, а на старих мовами. Висновок митрополита Онуфрія був категоричний: "Богослужбова мова Української Православної Церкви - це мова церковнослов'янська. Ми нічого не будемо міняти".

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Україна потребує повернення Хреста на тризуб

 Всі ми добре знаємо, що найдавнішим символом Русі-України був тризуб. Цей символ був державним знаком князівської династії Рюриковичів. Проте ми призабули, що коли київський князь Володимир Великий прийняв християнство, посередині двозуба він додав Хреста, як символ посвяти Русі Христу, долучення її до сім”ї європейських християнських народів. Так з”явився тризуб з Хрестом. Цей символ викарбовувався на монетах князів Володимира та Ярослава. Проте з падінням історичної Київської Русі цей символ поступово було втрачено.
Приховано: Показати
Тризуб
 На фото Зразок тризуба на монетах князя Володимира

 Проте символіка Хреста ніколи не сходила з української геральдики, підкреслюючи христоцентричність української традиції та культури. Досить цікавим у цьому відношенні був і герб Гетьмана Богдана Хмельницького, який за формою нагадував Тризуб увінчаний Хрестом.

 На початку ХХ ст., коли було відновлено державну незалежність України, було відновлено і історичний символ Русі-України – тризуб св. Володимира Київського.

 Вперше тризуб з’явився на українських грошових банкнотах. З 5 січня 1918 р. в обіг вийшла перша банкнота Української Народної Республіки – 100 карбованців, на якій було зображено тризуб з Хрестом.

 Тризуб з Хрестом
 На фото Тризуб на монетах Ярослава Мудрого

 Перша банкнота України де тризуб з Хрестом - Державний кредитовий білет УНР. 100 карбованців. Художник Г.Нарбут. Період обігу – з 5 січня по 24 вересня 1918 р.

 Ще влітку 1917 р. Михайло Грушевський оголосив конкурс на кращі ескізи українських паперових грошей. У цьому конкурсі взяв участь відомий художник Г.Нарбут. Тоді ж у якості герба України було запропоновано тризуб з Хрестом, зображенння козака з мушкетом і т.п. Художник Георгій Нарбут (1886—1920), ім’я якого тісно пов’язане з епохою відродження українського національного мистецтва, вивчаючи стародавні монети, обрав тризуб з Хрестом. Саме його і було зображено на перших українських паперових грошах. Одначе невдовзі, під впливом атеїстично-антирелігійних настроїв, соціалістичним керівництвом Центральної Ради Хрест було прибрано з тризуба.

 Аналогічні процеси відбувалися і з державною символікою.

 У грудні 1917 – січні 1918 рр. міністр морських справ УНР Д.Антонович запропонував Малій Раді УНР затвердити морський прапор: дві стрічки жовта і синя, на синій стрічці золотий тризуб з Хрестом.

 Як згадував з цього приводу Д.Антонович , “Я вніс на затвердження УЦР проект прапора, на якому вперше, як герб, був зазначений Тризуб. Пізніше це дало привід використати Тризуб... для державного герба, що тоді ще усталений не був... і я (Д. Антонович) скористався цим, щоб в інтересах, головним чином естетичних, провести як державний герб знак св. кн. Володимира, так званий Тризуб» (Зі спогадів). Прапор пропонувався жовто-синій, а на синій смузі — золотий знак святого Володимира з Хрестом угорі. Комісія УЦР вимагала зняти Хрест, але Морська рада заявила, що без Хреста моряки просто не вийдуть у море. Боротьба за Хреста увінчалася успіхом. Антоновичу вдалося відстояти позицію Морської ради та зображення тризуба з Хрестом.

 Проте в державній символіці України керівники соціалістичної Центральної Ради під впливом атеїстично-антирелігійних настроїв таки прибрали з Володимирівського герба Хрест. Тризуб почав символізувати “волю”, одначе воля без Хреста виявилася швидше волею антипода Христа, що не є свободою.

 Ситуація трохи змінилася на краще, коли в 1918 р. в Україні прийшов до влади гетьман Павло Скоропадський, що на противагу соціалістичним ідеям сповідував традиційні українські православні цінності. За його втручання було затверджено прапори дипломатичного корпусу України: Прапор посла – національний прапор, в середині якого біле коло, а в центрі кола золотий тризуб св. Володимира з Хрестом; Прапор посланців (глав дипломатичних місій) - національний прапор, в лівому верхньому куті якого на білому полі золотий тризуб святого Володимира з Хрестом.

 З приходом до влади в грудні 1918 р. просоціалістичної Директорії Хрест знову було прибрано з символіки України. Це було символічним, свого роду підписанням смертного вироку Україні як незалежній європейській християнській державі. Адже в Хресті України втаємничено зосереджено її місію і покликання, визначені іще на світанку християнської цивілізації під час хресного благословення на київських пагорбах святим апостолом Андрієм Первозванним, а згодом піднесені Великими Князями Київськими Оскольдом, Володимиром Великим, Ярославом Мудрим та українськими Гетьманами і козацтвом. Для України Хрест є славою і символом Воскресіння, адже згідно з Євангелієм воскресіння можливе лише через Хрест і во Христі.

 прапор і тризуб

 З цього приводу митрополит Андрей Галицький писав: «Не знати, з якої ініціятиви і для якої причини українські патріоти носять малу відзнаку тризуба без хреста. Коли святий Володимир і по ньому усі українські князі вживали як державну ознаку тризуб з хрестом, треба визнати тризуб без хреста за символ повороту до поганства і за сумну ознаку переваги безбожницьких течій серед нашої нещасної спільности… Подібним проявом безбожництва буває заміна словами «Слава Україні!» відвічної похвали віддаваної Христові: «Слава Ісусу Христу!». Очевидно, ніхто з українців не може мати нічого проти поклику «Слава Україні!», але тим словом заступити акт релігійного прославлення Христа є виразною тенденцією усунути Христа і поставити батьківщину на його місце… Закликаю усіх християн енергійно поборювати ті два прояви безбожництва в практиках українського патріотизму» (від Митрополичого Ординаріяту, 6.09.1941)

 Так само наголошував і православний митрополит Іларіон (проф. Ів.Огієнко). “Хрест є невід’ємною складовою давньоруського, а отже українського герба”, – каже він.

 Ці слова є своєрідним духовним заповітом до сучасних українських синів і дочок.

 Україна потребує повернення Хреста. А через Хрест – повернення до Христа. Це найперший крок, з якого має починати український православний народ. Так зробив колись святий рівноапостольний Володимир Київський, охрестивши Київську Русь в купелі віри Христової. Так маємо вчинити і ми. І то було б ознаменуванням нової доби відродження України як християнської європейської держави з тисячолітньою традицією, символом сходження нової духовно-моральної вісі у східноєвропейському постсовєтському деморалізованому вакуумі, початком виконання заповітної місії і призначення Київської Русі-України.
 Сергій Шумило
фейсбук
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

То з розряду того, що якшо прапор перевернути -то відразу заживемо як Гамерика :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


То з розряду того, що якшо прапор перевернути -то відразу заживемо як Гамерика :=)
Ну звичайно таке враження може скластися - типу того, що якщо хрест повернути на тризубі то Бог зробить за нас нашу роботу і поверне благоденствіє, мир і порядок.
Але, думаю, що автор просто хотів нагадати про цей символ на гербі - Хрест, як символ того, що український народ хрестився і прийняв Христа, почав жити і будувати свою державу з Божою поміччю,і не без успіху. Це той символ навколо якого обєднувались протягом багатьох століть простий український люд і знать також. І зник він тільки тоді і після того як автор пише, що ми відійшли від Бога внаслідок комунізації. Зараз ніби поволі Україна скидає це ярмо, але думаю, що справа ще не закінчена, українці починають поволі навертатися до Бога. Майдан і війна значно пришвидшила розуміння цього. І повернення зображення хреста на гербі повинно символізувати і підтверджувати наше пробудження як нації, наше визнаня своїх проступків і байдужість, наше навернення до Бога і покрову Божої Матері - Оранти.

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Мені чогось здається, що то все вторинне.
Символи мають бути наслідком.
Наприклад не може бути такого, що ми почепимо на герб виноград і почнемо розвивати виноробство.
Спершу родина, село, чи навіть область століттями розводить виноград, коней ...а тоді то стає символічним і його вішають на герб.
А випадки, коли попереду ставили символ у мене чогось лише з пам'яті добувають спогади про хрестові походи і війну нациків та комуняк.  :=)

Може то таке суто моє, ну але так чогось є.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Символи мають бути наслідком.
Цілком згідний.
Записаний