Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Доля  (Прочитано 33048 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Доля
« Прочитано #20 : 20 Вересня 2007, 23:24:59 »

От так,чим част1ше люди сп1лкуються,тим скор1ше стають под1бними...Скоро вс1 станем думати одинаково :)
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Доля
« Прочитано #21 : 21 Вересня 2007, 10:42:18 »

Світ виявилася швидшою  ;)
Та вона як метеор гасає по темах!  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Доля
« Прочитано #22 : 21 Вересня 2007, 11:14:19 »

 :-[
Бо мен1 ц1каво все,що у вас 1 з вами в1дбуваеться...
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Доля
« Прочитано #23 : 24 Вересня 2007, 12:54:48 »

Так що вс1м,хто хоче долю свою взнати,просто порада,шукайте Бога....А Бог 1 долю в1дкрие,1 все додасть,чого не хватае,а може в1дн1ме ;),це вже Йому видн1ше :)

Вважаю, що не варто ходити до гадалок...

Підтримую. Але не треба недооцінювати вплив гадалок, медіумів, чаклунів та інших ворожбитів на людей, бо серед них можуть опинитись близькі вам люди. Звичайно, серед так званих провидців є і шарлатани, і шахраї, але є також представники, що мають практику реального впливу.
Питання: чи ви вірите в те, що ворожбити входять в контакт з потойбічним світом?
Svit відповідь знає
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Доля
« Прочитано #24 : 24 Вересня 2007, 14:46:16 »

думаю що ні. Просто вони використовують дані нам природою чуття на більше відсотків ніж більшість людей, які втратили цей дар.
Приклад телекінез і телепатія. Ми самі знаємо відповіді на наші питання, просто шукаємо когось, хто б нам сказав то, що ми ітак знаємо.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Доля
« Прочитано #25 : 04 Жовтня 2007, 11:58:54 »

думаю що ні. Просто вони використовують дані нам природою чуття на більше відсотків ніж більшість людей, які втратили цей дар.
А я думаю що так. В духовному світі є і темні сили

Приклад телекінез і телепатія...
Це теж явища до кінця не вивчені і не мають завершеного наукового пояснення. Я думаю, що вони мають метафізичну природу
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Доля
« Прочитано #26 : 04 Жовтня 2007, 13:18:53 »

Звичайно,що входять в контакт..Духовний св1т мае дв1 сторони.Св1тлу 1 темну.Якщо ми моджем вв1йти в сп1лкування з Богом,то чому не можем вв1йти в сп1лкування з темною стороною?Але питання е ще таке.А що це дасть?До чого це приведе?Чи д1йсно т1,хто називае себе ц1лителями,дають зц1лення?
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Доля
« Прочитано #27 : 23 Жовтня 2007, 11:39:14 »

Я не вірю ні цілителям, ні іншим їм подібним. Але є люди, що кажуть наче їм лікарі не змогли помогти, а ворожки помогли.
Я думаю вони мають звязок з потойбічним світом. А якщо і мають якусь силу. то це не від Бога,  а від темних сил.
На рахунок передбачення майбутнього то Ісус сказав, що після нього пророків  :) не буде, а будуть лише лжепророки.
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Доля
« Прочитано #28 : 25 Листопада 2007, 23:31:29 »

Укладання, розповсюдження і читання гороскопів, а тим більше астрологічних прогнозів, я вважаю однією з форм окультизму. Дуже гарно про окультизм висловилась одна людина:

Грехи в оккультной области, любое суеверие, объяснение примет, предсказания, культ мертвых, спиритизм - равносильны тому, как будто мы отдали ключи к своему телу и жизни (или части из них) в руки империи тьмы. Эти ключи - грех мерзости. Не имеет значения, отдали мы ключи от дома вору сознательно или несознательно, из баловства или по глупости. В один прекрасный день вор ворвется с этим ключом.
/А. Гиппел/

Не дозволяйте марновірству керувати вашим життям і, як наслідок, вашою долею
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Доля
« Прочитано #29 : 26 Листопада 2007, 21:05:41 »

Ми ікноли віримо прикметам, говоримо, що вони збуваються, а преподобний Серафим відповідав у такому випадку:"А ти не вір і не будуть збуватися!"

 А в деяких випадках і молитви читаються і хресне знамення накладається, а ось послухайте, що говорить святитель Іоан Златоуст:" Хоч би і імя Святої Тройці закликалося, чи святі споминались, чи хресне знамення накладалось - тікати належить від таких."
 :stop:
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Доля
« Прочитано #30 : 12 Січня 2008, 15:38:20 »

Доля чи промисел Божий?

У Господніх руках жереб наш, тобто доля наша. Як же розуміти цю долю, або жереб? За вченням Церкви, Господь кожному готує долю його в житті тутешньому, земному, і в майбутньому вічному бутті не безумовно, але на підставі передбачення, залежно від того, як буде поводити себе людина в час земного життя. Всупереч цьому вченню, серед багатьох людей поширена хибна думка про долю, чи фатум. Багато хто вірить, що долею для людини уготовані всі обставини життя і навіть усі вчинки й дії, і як вони уготовані, так обов’язково здійсняться, незалежно від нас та нашої волі. Таке твердження про долю запозичене в язичників. На жаль, ці хибні поняття про долю забобонні християни перенесли на Єдиного, істинного Бога, так що деякі з нас цим виправдовують свої тяжкі гріхи, посилаючись на волю Божу. Чи може щось бути нечестивіше цієї упередженої думки про Бога як про невблаганну долю, як про сліпу віру, що володарює світом? Істинно, без волі Божої і волосина з голови не впаде, але Він здійснює Свою волю, не порушуючи у людині її волі. Свобода волі – дар Божий, котрий Господь зберігає навіть у злочинців. Господь дає їй на вибір життя і смерть, благословення і клятву (Сир. 15:14), і лише з власної волі людина може зробити вибір. Бог творить долю людини згідно з тим, що обирає вона сама і чого заслуговує. «Коли хочете і послухаєте Мене, блага землі будуть вам, а коли не хочете і не послухаєте Мене, меч вас поїсть» (Іс. 1:19-20). Отже, винуватцем бідувань, якими Господь погрожує непокірним Йому людям, є не Сам Господь, а люди. Господь усім бажає добра, спасіння і не Він винен, якщо ми всупереч Його умовлянням, напоумленням ідемо шляхом загибелі. За забобонними уявленнями, доля, або фатум, невблаганна. Але про Бога Промислителя цього ніяк не можемо сказати. Його можна вблагати, як показують численні приклади Його милості до тих, хто звертається до Нього зі щирим проханням про помилування. У руках Господа наш жереб, і Господь завжди готовий полегшити його нам. Лише від нас і від волі нашої залежить право заслужити милість Божу.

Ієрей Василь Приходько

http://www.cerkva.info/2007/09/25/fatum.html
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Wendetka

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 9
  • революціонерка мєснава разліва
  • Останні відвідини:
    04 Квітня 2008, 21:56:38

    Звідки: Калоша
Доля
« Прочитано #31 : 26 Січня 2008, 23:12:46 »

Доля якщо й існує, то ми її НЕ ЗНАЄМ, все, що ми будем творити на цій землі нею й буде. Просто люди залежні, чи то пак слабкі перед словами інших людей (гадалок, знахарів ітепе) і тому підсвідомо моделюють ситуації, в яких саме так має статися, як "пророковано". В такі моменти людина вразливою стає, і ті слова ще більше її пронизують. Все залежить тільки від нас, просто в деякі моменти вмішуються Вищі Сили, скеровують на якийсь путь, але це на мою думку стається тільки 2-3 рази в житті.

ЗІ: думала, що розділ справді філософський, а не посунутий на релігійній тематиці, трішки не того очікувала, хоча не атеїстка
Записаний
«Мне нравится сказать то, что я должен сказать, и отвалить» (с) Ч.Буковські

Пасивною більшістю керує активна меншість - закон існування світу

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Доля
« Прочитано #32 : 26 Січня 2008, 23:45:31 »

думала, що розділ справді філософський, а не посунутий на релігійній тематиці
Так, твоя правда. Забагато висловлювань святих отців. Проте є і власні думки  ;)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Доля
« Прочитано #33 : 08 Травня 2010, 15:34:31 »

Спробую і я прийняти участь в обговоренні долі.
Колись, ще учнями 7го класу ми поїхали в трудовий табір в Запорізьку область. І от там хлопці нам розповіли, що вони "викликали духів" і дізнавались своє майбутнє. Наступної ночі, ми 12 дівчаток-мешканок нашої палати провели той самий ритуал... Коли зарухалась книга ми ледь не обпісялись, бо все ж таки не зовсім вірили у містику...Потім, оговтавшись, почали задавати питання. Я спитала, чи посуплю в інститут. На що була ствердна відповідь. Друге питання у мене вихопилось мимоволі: значить я все ж таки закінчу 10 класів школи. На що що була відповідь - ні. То ж я далі і не приймала уже участь в цьому дійстві, бо знала, що неможливо поступити  у вищий заклад без 10річної освіти. Та все збулось, як у мене так і в інших учасників цього неподобства. Я справді після 8 класу поступила у технікум, а після нього відразу - в інститут...
Я це до того, що доля існує, віриш ти у неї чи ні. На кожну людину у Бога є свої плани. Кожному щось "записано". А от дорогу до цього записаного, цієї мети ти обираєш сам.
Якщо тобі дано підкорити гору. Ти врешті решт це зробиш. Але ти можеш, йдучи, сіяти добро, а можеш залишати бруд і зло. Тому, там на горі(образно обрано мету) ти будеш пожинати свої плоди. Ти можеш там зустріти людей,які поведуть тебе до просвітлення, а можеш, навпаки - тих, що поведуть таким ж брудними стежками.
Все, стрибає віконечко - допишу в новому повідомленні
Відповідь від: 08 Травня 2010, 15:27:18
Наприклад, гірший приклад, "на роду написано" попасти в аварію - наслідки можуть бути дуже важкі, а можуть бути легші - в залежносі від того ж шляху яким ти йшов. Але обминути цю чашу - в даному випадку аварію, ти не можеш. Бо для чогось тобі ця ситуація дається. Може так ти познайомишся зі своїм майбутнім чоловіком/дружиною, може це для того щоб щось зрозуміти чи змінити в своєму житті...
  А ще вірю у те, що Богом дається талант. І ти не маєш права його не використовувати, не розвивати на благо. Ти мусиш цей дар знайти у собі, бо всім якесь уміння дано. Такий, вірю, промисел Божий.
« Останнє редагування: 08 Травня 2010, 17:29:55 від сонечко я »
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Доля
« Прочитано #34 : 09 Травня 2010, 07:44:40 »

Каждый имеет способности от природы, верующий скажет: От Бога. Только не каждый их развивает - это раз. И каждый может предвидеть будущее - это два. Только не каждый это может правильно понять. Просто не все наблюдательны, и не все анализируют события, действия - нам некогда. А потом говорим: доля, фатум. :!! А если уж рассуждать религиозно, то  большинство из вас ходит в церковь, слушаете проповедь священника, но не вникаете в то, что говорит пастырь. "По вере вашей вашей будет вам дано". Верите в ворожей - пожалуйста, получите. Верите в "віск" -получите. Верите в демонов и чертей - получите. И пошло - поехало: подсыпали, подлили, нашептали.  И самое ужасное - передаем эти псевдознания своим детям.
 
Записаний

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Доля
« Прочитано #35 : 20 Травня 2010, 17:19:02 »

     Доля - це сукупність всіх подій і обставин, які впливають на буття людини. А піддаватися цим обставинам або переробляти їх на свій розсуд - це вже залежить від людини.

     "Ті люди, які, чи по природній обмеженості, або по неуцтву, або, нарешті, по легковажності, не в змозі спіткати в якій-небудь події всіх випадковостей, причин і стосунків, почитали богів і долю винуватцями того, що було досягнуте прозорливістю, розрахунком і передбачливістю»
Полібій - "Історія в сорока книгах"


     "Хай вірно, що народження людей, талановитих або тугодумів, міцних або слабких, викликано попередніми причинами, з цього не виходить, що навіть те, що вони сіли або пішли гуляти, або роблять щось, теж зумовлено початковими причинами. . Якщо пороки можуть статися від природних причин, то їх викорінювання і повне знищення ., — залежать вже не від природних причин, а від нашої волі, старання, вправ."
М. Т. Цицерон - «Про долю»


    Загалом доля - незбагненна річ. Немає мабуть такої людини, яка хоч раз би на неї не нарікала. Часто хочеться повернути час назад, щоб виправити щось, але... «Це доля...» - єдине виправдання на всі негаразди. І скільки людство не намагається з’ясувати «чи існує доля», однозначної відповіді на це запитання не маємо і досі.
    Тим не менше одні люди частіше скаржаться на долю, інші рідше. То що ж тоді виходить, одні більше відчувають її вплив і неминучість певних подій у своєму житті, а інші менше? Чи то можливо від самої людини залежить, як вона сприймає своє життя і події, що відбуваються щодня. Адже відомо, що є люди, які вміють відповідати за свої вчинки, визнавати свої помилки, тому хід життєвих подій сприймають як належне, як ланцюжок взаємопов’язаних і взаємозалежних подій. І навіть коли щось не вдається, то вони знають, що в першу чергу слід щось робити аби покращити ситуацію, а не чекати, склавши руки.
     Але якщо лише спостерігати за власними невдачами і оплакувати їх, то чи можна буде сказати, що доля є прихильною?! Однак маємо поміж нас і таких людей. Адже, якщо особа звикла лише отримувати і ставити претензії, то очевидно, що раніше чи пізніше стикнеться з ситуацією, коли отримувати не буде від кого, а працювати самостійно просто не навчена. От тоді від неї, мабуть, і можна буде почути оте добре знайоме «така моя доля».
     Та все ж, якщо все-таки вважати, що всім своїм життям ми керуємо самі, тоді постане запитання часу нашого народження і смерті. Ну хай навіть і є люди, які знають час своєї смерті, але ж що стосується нашого народження, то цей факт відбувається без нашого усвідомлення. То може справді ми приходимо в цей світ саме в той час, в ту епоху коли повинні, щоб здійснити якусь свою місію і після цього відходимо у вічність.
     Але чи вдається кожному усвідомити своє призначення, що саме і як слід робити у житті? Кожен від народження має якісь таланти, вміє виконувати щось краще за інших. І дуже часто, якщо людина починає цим займатися професійно, то досягає великого успіху. Інакше кажучи, займаючись улюбленою справою, отримує і задоволення, і заробіток,  і часто ще й користь іншим приносить. Можливо саме це і слід вважати своїм покликанням заради якого приходимо у цей світ. Адже найперше наше покликання –  бути щасливими. Життя - це як гра в шахи. Від одного твого ходу залежать декілька наступних. Ота залежність і є долею. Але кожен твій хід може її змінити.

 


Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Доля
« Прочитано #36 : 25 Січня 2012, 13:18:16 »

Одна жінка (у даному випадку її ім'я неважливе) багато років працювала у хоспісі. Її обов'язок – полегшення стану помираючих пацієнтів. Отож, вона буквально проводила з ними останні дні та години їхнього життя. Зі своїх спостережень вона склала своєрідний рейтинг основних речей, про які шкодують люди, що підійшли до самого краю життя.
Отже, 5 найпоширеніших речей, про які шкодують люди перед обличчям смерті:

1. Я шкодую, що у мене не було сміливості, щоб жити життям, правильним саме для мене, а не життям, якого очікували від мене інші.
Саме про це помираючі найбільше шкодують. Коли люди усвідомлюють, що їхнє життя майже закінчене, вони можуть озирнутися назад і легко побачити, які їх мрії залишилися не реалізованими. Більшість людей навряд чи намагалися виконати навіть половину своїх мрій і повинні були померти, знаючи, що це трапилося лише внаслідок вибору, який вони зробили чи не зробили.
Дуже важливо спробувати реалізувати принаймні деякі з ваших основних бажань на своєму життєвому шляху. Коли ви втрачаєте своє здоров'я стає вже занадто пізно щось робити. Здоров'я приносить ту свободу, яку далеко не всі розуміють, поки не втрачають його.
2. Мені шкода, що я так багато працював.
Це почуття було у кожного пацієнта чоловічої статі, про якого я піклувалася. Вони сумували за своєю молодістю і за своїми стосунками. Деякі жінки також висловлювали жаль з цього приводу. Але оскільки більшість їх було старшого покоління, вони, в основному, не займалися зароблянням коштів для сім'ї. Всі чоловіки, з якими я працювала, глибоко шкодували про те, що витратили велику частину свого життя на одноманітну працю для здобування засобів для існування.
Спрощуючи свій спосіб життя, можна скоротити вимоги щодо доходів, які ви думаєте вам потрібні. Створюючи більше простору у вашому житті, ви стаєте щасливішими і відкритішими для нових можливостей.
3. Мені шкода, що у мене не було сміливості висловити свої почуття.
Багато людей придушували свої почуття, щоб зберегти певні взаємовідносини з іншими. У результаті вони погоджувалися на посереднє існування і ніколи не ставали такими, якими б вони хотіли себе бачити. Виникнення багатьох хвороб було пов'язане із почуттям гіркоти і обурення.
Ми не можемо управляти реакціями інших. Хоча спочатку люди можуть реагувати на зміни, які ви вносите у відносини, небажаним для вас чином, проте у кінцевому рахунку це піднімає відносини на новий, здоровіший рівень. Найкраще тим чи іншим способом усувати нездорові відносини з вашого життя.
4. Мені шкода, що я не підтримував стосунки зі своїми друзями.
Часто ці люди дійсно навіть не усвідомлювали всієї користі підтримки контактів зі своїми старими друзями, поки до їх смерті не залишалося кілька тижнів, і вже не завжди була можливість їх розшукати. Багато хто опинився настільки зануреним у своє власне життя, що дозволили їх дружбі багато років проходити повз них. Було багато щирого жалю про те, що їхній дружбі не було приділено стільки часу і зусиль, яких ця дружба заслуговувала. Всі сумують за своїм друзям, коли помирають.
Будь-якій людині, котра провадить активний спосіб життя, притаманне применшення значення дружніх відносин. Але коли ви стоїте на порозі смерті, матеріальні сторони життя втрачають своє значення. Звичайно, люди хочуть, щоб їхні фінансові справи були в якомога більшому порядку. Але не гроші і не статус зберігають в кінцевому рахунку своє значення. Вони хочуть принести якусь користь тим, кого люблять. Але зазвичай вони вже занадто хворі і втомлені, щоб якось справитися з цим завданням.
5. Мені шкода, що я не дозволив собі бути щасливішим.
Цей вид жалю був напрочуд загальним. Багато людей до кінця не розуміли, що їхнє щастя – це справа вибору. Вони були підпорядковані звичкам і сформованим уявленням. Вони перебували у полоні «комфорту» звичного способу життя. Через страх перед змінами вони прикидалися перед іншими і перед самими собою в тому, що були задоволені своїм життям.
Життя – це вибір. Це ваше життя. Вибирайте свідомо, вибирайте мудро, вибирайте чесно. Виберіть щастя.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Доля
« Прочитано #37 : 22 Листопада 2012, 20:39:31 »

Доля чи промисел Божий?
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=BdqbAmMYuAE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=BdqbAmMYuAE</a>знайшла ще варіанти відповіді на це та інші питання
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Доля
« Прочитано #38 : 22 Листопада 2012, 21:21:46 »

У випадкові події з нашого життя я взагалі не вірю. Все це мало статися. Ми мали спілкуватися  з цими людьми, жити саме в цій квартирі і ходити на саме цю роботу(для прикладу). Ходити до ворожок та інших медіумів не варто. Якщо вдатися до аналізу подій які відбувалися з членами вашого роду то можна навіть передбачити свою долю самотужки(змінити її вкрай важко). Все це грунтується на законі повторення певних подій через рівні проміжки часу(згадаємо дефолд 1998 року(17 серпня) і почато Світової фінансової кризи 2008 рік(жовтень місяць) Інтервал між кризами 10 років) Ці події наведені для прикладу правда в глобальному значенні. Підтвердженням теорії повторення є також роди, члени яких займалися 1 видом діяльності напротязі поколінь (скажемо рід адвокатів, логістів чи купців). Людина з роду адвокатів не буде займатися фінансами і навпаки фінансист не буде адвокатом. Теорія повторень входить до багатьох сфер життя. Приклади можна наводити довго і не обовязково брати тільки до уваги професії. Через цю теорію я почав вдаватися до нумерології і гороскопів. Якщо написав єресь то будь-ласка не кидайтесь овочами)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Доля
« Прочитано #39 : 22 Листопада 2012, 21:32:41 »

Случайного ничего не бывает... Это или испытание... или наказание... или подарок судьбы... :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..