Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Доля  (Прочитано 33337 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Доля
« : 24 Липня 2007, 16:36:09 »

 Що ви розумієте під цим словом? До чого схиляєтесь: "від долі не втечеш" та "те що повинно статись те станеться", чи "кожен сам творець своєї долі" та "долю придумали слабкі люди, щоб оправдати свої помилки".......?
 Тобто, на вашу думку, наша доля наперед визначена, чи ми будуємо її самі?
Записаний

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Доля
« Прочитано #1 : 25 Липня 2007, 08:51:53 »

Екклезіяста 9:11
"Знову я бачив під сонцем, що біг не у скорих, і бій не в хоробрих, а хліб не в премудрих, і не в розумних багатство, ні ласка у знавців, а від часу й нагоди залежні вони!"
А перевод Москаленко говорит: «час і випадок»

2 Петра 3:9
"Єгова не зволікає з виконанням своєї обітниці, як декотрі вважають, а виявляє до вас терпіння, бо не хоче, щоб хтось був знищений, але щоб усі прийшли до каяття."
Получается, что если существует судьба и Бог её предопределяет, то он не хочет, чтобы не все люди покаялись, а только те, которым он это предопределил судьбой. Он видим это стих говорит противоположное.

Марка 3:35
"Хто Божу волю чинитиме, той Мені брат, і сестра, і мати"
Если всё, что делают люди было предопределено Богом или другими словами было Его волей, то все имели такое же отношение с Богом, о котором говорит Иисус. Однако, Иисус сказал некотрым людям, что их отец дьявол (Iвана 8:44)

Повторення закону 31:20, 21
"Коли Я введу його до тієї землі, яку присягнув його батькам, що тече молоком та медом, і він буде їсти й насититься, і потовстіє, і звернеться до інших богів, і будуть служити їм, а Мене кинуть з образою, і зламає він заповіта Мого, то станеться, коли знайдуть його численні нещастя та утиски, що пісня ця стане проти нього за свідка... Бо Я знаю наставлення серця його, що він чинить сьогодні, перше ніж введу його до того краю, що Я присягнув"
Обратите внимание, что способность Бог предвидеть последствия ихнего поведения, не значит, что он ответственный за неё или что Он предопределил ихнюю судьбу, чтобы Его избранный народ начал служит идолам.

Повторення Закону 31:19,20
"Сьогодні взяв я за свідків проти вас небо й землю, життя та смерть дав я перед вами, благословення та прокляття. І ти вибери життя, щоб жив ти та насіння твоє,
щоб любити Господа, Бога свого, щоб слухатися голосу Його та щоб линути до Нього
, бож Він життя твоє, і довгота днів твоїх, щоб сидіти на цій землі, яку заприсягнув Господь батькам твоїм Авраамові, Ісакові та Якову, дати їм."


Бог даёт право выбора. Если бы он предопределял судьбу человека, то какой смысл в выборе?!?! С этого стиха видно, что всё зависит от человека, он сам определяет свою жизнь.

Простой пример. Отец говорит сыну, чтобы он купил что-то в магазине, но в тоже самое время, но закрывает его дома. Прийдя вечером домой, Отец ругает сына за то, что он не был в магазине.
Что-то похожее с судьбой. Бог пишет какой-то человеку судьбу, что он будет убивать людей и за это же его наказывает, что он переступил Его закон "Не убей!" Театр какой-то получается!
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Доля
« Прочитано #2 : 25 Липня 2007, 18:00:33 »

До чого схиляєтесь: "від долі не втечеш" та "те що повинно статись те станеться", чи "кожен сам творець своєї долі" та "долю придумали слабкі люди, щоб оправдати свої помилки".......?
Перші два варіанти - для фаталістів або людей, які пасуть задніх.
Я більш схильний до третього варіанту.
Четвертим тезисом Ви самі пояснюєте все
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Доля
« Прочитано #3 : 25 Липня 2007, 18:10:04 »

...на вашу думку, наша доля наперед визначена, чи ми будуємо її самі?

Дуже добре відповів Flash:
Бог даёт право выбора. Если бы он предопределял судьбу человека, то какой смысл в выборе?!?!

Можу додати, що наперед визначене наше покликання, а не доля
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Доля
« Прочитано #4 : 26 Липня 2007, 18:18:03 »

Ц1лком зг1дна,долю ми можем м1няти сам1,дуже часто поступаючи не по вол1 Бож1й,що 1 зм1нюе нашу долю.Та 1 покликання ми не завжди приймаем,а уникаем.Або боячись,або сумн1ваючись,або не знаючи його,покликання....
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Доля
« Прочитано #5 : 28 Серпня 2007, 13:19:49 »

Жодній людині Бог не дозволив з'явитись у цей світ без дарів і талантів. Саме вони визначають наше покликання. Шукаючи ту сферу діяльності, що відповідає покликанню, ми пізнаємо себе.

Згадаймо видатного українського мислителя Г.С.Сковороду та його ідею "зродної праці". Центральне місце у вченні Сковороди посідає принцип самопізнання. Вираз "пізнай самого себе" як відомо, був написаний ще над входом до храму Аполлона у Дельфах. Здійснення його Сократ вважав умовою доброчинності. Але за всієї співзвучності сократівського принципу із закликом до самопізнання, що визначає спрямування всієї філософії Г.С.Сковороди, між ними існує істотна відмінність.

Для Сократа самопізнання – насамперед акт інтелектуальний, який приводить до знання та розуміння. Сенс доброчесного життя полягає у перетворенні навколишнього світу відповідно до істини, одержаної саме під час пізнання. Сковорода, спираючись на традиції східнохристиянської філософії, розуміє акт самопізнання як процес реального наближення людини до Бога шляхом заглиблення у себе. І результатом цього процесу постає не зміна навколишнього  світу, а перетворення людини, обоження її. У самопізнанні, з погляду Сковороди, полягає сенс людського життя. У процесі його людина розкриває саму себе, повертається до глибинних основ свого існування.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Доля
« Прочитано #6 : 28 Серпня 2007, 15:22:01 »

є російсе прислівя кожен кузнєц своєї долі. щодо роботи то треба займатись тією роботою яка подоається. щодо кохання то треба жити з тією людиною яку дійсно любиш. щодо хоббі треба захоплюватись тим що дійсно в кайф. інакше все це марно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Доля
« Прочитано #7 : 29 Серпня 2007, 01:11:17 »

є російсе прислівя кожен кузнєц своєї долі. щодо роботи то треба займатись тією роботою яка подоається. щодо кохання то треба жити з тією людиною яку дійсно любиш. щодо хоббі треба захоплюватись тим що дійсно в кайф. інакше все це марно.

 В принципі згідний, в ідеалі воно то все так... Хоча, це вже якось ближче до теми щастя...
p.s. А от "російське" прислів'я ти класно процитував  :) 
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Доля
« Прочитано #8 : 01 Вересня 2007, 09:15:14 »

Що пос1еш,те й пожнеш.Так говорить укра1нська приказка. Це теж оприд1ляе нашу долю,так ми 11 можем зм1нити.Тому треба завжди бути обачним в своему житт1
      А ще приказка з Б1бл11
Не роби ближньому те,що соб1 не бажаеш
Роблячи добро 1ншим,ми робим 1 нашу долю кращою.
Кожна людина в житт1 шукае себе:навчання,робота,одруження...Я не буду цитувати Б1бл1ю,бо для багатьох буква н1чого не говорить,але в кожного е своя доля,визначена Творцем.От коли ми почнем задумуватись над тим,чи можна зм1нити долю,то це якраз час звернутись до Нього,у Нього нав1ть волосся наше перераховане,що мене,особисто,дуже радуе... :)
   
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Доля
« Прочитано #9 : 01 Вересня 2007, 09:35:45 »

Тобто виходить, що ми діємо самостійно, але під постійним і повним контролем. А от певні сценарії подій нашого життя нам задаються, чи ні. Бо якщо навіть того нема, тоді не варто взагалі говорити про існування якоїсь там долі. Дійсно ми самі по собі і самі все за себе вирішуємо.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Доля
« Прочитано #10 : 01 Вересня 2007, 17:12:11 »

Тобто виходить, що ми діємо самостійно, але під постійним і повним контролем...
Бог не втручається в життя людини, поки вона не звернеться до Нього

А от певні сценарії подій нашого життя нам задаються, чи ні. Бо якщо навіть того нема, тоді не варто взагалі говорити про існування якоїсь там долі.
Долі, у розумінні визначеності наперед, не існує

Дійсно ми самі по собі і самі все за себе вирішуємо.
Людина згідно Божому задуму має право вибору. Або людина навертається до Господа і підкоряє своє земне життя Йому, отримуючи в нагороду життя вічне в раю, або людина живе під впливом диявола, помилково вважаючи що діє самостійно
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Доля
« Прочитано #11 : 02 Вересня 2007, 00:11:32 »

А що конкретніше відбувається після підкорення свого життя Йому? В плані втручання. Я розумію, що Господь допомагає слідувати життєвим шляхом, але чи направляє він нас на правильну дорогу безпосередньо, чи через своє вчення, яке стає нашим переконанням?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Доля
« Прочитано #12 : 03 Вересня 2007, 11:17:48 »

А що конкретніше відбувається після підкорення свого життя Йому?
Народження згори (див. http://forum.kalush.info/index.php?topic=76.msg1541#msg1541)

А що конкретніше відбувається після підкорення свого життя Йому? В плані втручання.
Симптоми індивідуальні  :)

Я розумію, що Господь допомагає слідувати життєвим шляхом, але чи направляє він нас на правильну дорогу безпосередньо, чи через своє вчення, яке стає нашим переконанням?
Боже Слово дає кожному християнину особисті відкриття. Свідченням того, що певне місце Писання є відкриттям від Бога саме для тебе і для конкретної життєвої ситуації, являється відповідь на твою молитву про це слово. Бог також говорить до нас вустами віруючих, які нас знають, вустами наших духовних наставників, священнослужителів
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Доля
« Прочитано #13 : 20 Вересня 2007, 17:49:47 »

Хто як ставиться до передрікання долі гадалками?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Доля
« Прочитано #14 : 20 Вересня 2007, 20:25:11 »

Хто як ставиться до передрікання долі гадалками?

Хм... Взагалі, в окремих випадках, можливо, в цьому щось і є (доля правди), та особисто ніколи не користувався їхніми послугами та й, в принципі, не збираюсь... Люблю сюрпризи  :)
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Доля
« Прочитано #15 : 20 Вересня 2007, 23:08:37 »

Гадалки теж духовн1 особистост1,т1льки дух у них не той...Так,вони можуть предректи правдиву долю,але оск1льки ми в1римо в1д почутого,то,почувши в1д них 1нформац1ю,сам1 перекручуем соб1 те,що може 1 не повинно було у нас бути...
   Колись давно,я 2о ти р1чна зустр1лась з ж1нкою,яка взяла мою руку 1 сказала мен1...
-Ой,дитино,в тебе хороший чолов1к,так сильно любить тебе,але не жилець в1н...молодим п1де...Але ти не думай...Буде в тебе чолов1к,який буде тебе сильно любити...
   Що вам сказати...Як каже doktor-maks ,краще напиш1ть,от 1 пишу... ще був у мене випадок...Коли я ув1рувала,п1сля покаяння мого чолов1ка,послала мене мама в1ск злити...Не хот1ла я,знала,що то не добре...Що треба молитись,а не по бабкам ходити...Але маму послухала,п1шла помолившись...С1ла там,почала мен1 ж1нка в1ск зливати...Раз,другий,трет1й...Як не злие,переверне,а в мене там паляниця плоска...Такого не бувае...Так н1би стерто все...Я то знала,що це Божа робота,а ж1нка злякалась...
Так що вс1м,хто хоче долю свою взнати,просто порада,шукайте Бога....А Бог 1 долю в1дкрие,1 все додасть,чого не хватае,а може в1дн1ме ;),це вже Йому видн1ше :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Доля
« Прочитано #16 : 20 Вересня 2007, 23:14:27 »

А мені недавно довелося скористатися. Точніше не довелося, а випадково так сталося і як не дивно мало позитивний ефект. Я тоді себе фізично чомусь досить погано почував і тому навіть не хотів думати про майбутнє. Гадалка мене заспокоїла. І от я вже рік живу спокійний, що все буде ОК. Вона в принципі і не гадалка ніяка, просто мабуть хороший психолог. Парадокс у тому, що поки що все про що вона наговорила - збувається :o
Вважаю, що не варто ходити до гадалок, хіба, якщо не у Бога шукаєш відповіді і підтримки, бо розучився, або ніколи не вмів з Ним спілкуватися.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Доля
« Прочитано #17 : 20 Вересня 2007, 23:16:57 »

А мені недавно довелося скористатися. Точніше не довелося, а випадково так сталося і як не дивно мало позитивний ефект. Я тоді себе фізично чомусь досить погано почував і тому навіть не хотів думати про майбутнє. Гадалка мене заспокоїла. І от я вже рік живу спокійний, що все буде ОК. Вона в принципі і не гадалка ніяка, просто мабуть хороший психолог. Парадокс у тому, що поки що все про що вона наговорила - збувається :o
Вважаю, що не варто ходити до гадалок, хіба, якщо не у Бога шукаєш відповіді і підтримки, бо розучився, або ніколи не вмів з Ним спілкуватися.

P.S. Написав це перед тим як Світ написала своє повідомлення, але коли посилав Світ виявилася швидшою  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Доля
« Прочитано #18 : 20 Вересня 2007, 23:20:59 »

P.S. Написав це перед тим як Світ написала своє повідомлення, але коли посилав Світ виявилася швидшою  ;)
;)Напевне просто ран1ше почала писати
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Доля
« Прочитано #19 : 20 Вересня 2007, 23:23:02 »

Мусів пояснити, бо вийшло так ніби я повторюю написане тобою, хоч насправді написав ще не бачивши твоєї відповіді. Прикинь як думку прочитав  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.