Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Погані дороги, наглі таксисти та інші біди чесних автомобілістів.  (Прочитано 415541 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z

а чого не дзвоните на службу?
Так ми ж офіційно заказували  - через службу. Чи Ви маєте на увазі - щоб поскаржитись? Думаю, це нічого не дасть - телефон служби з"єднує з диспетчером, а не з директором чи власником.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

повірте це все контролюється. Дзвоніть на службу.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

 Певно це в цю тему (біди чесних автомобілістів)

Керівництво Державтоінспекції Бердянська дає вказівки інспекторам, скільки потрібно скласти протоколів. :ganba

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=G_Hsym-7F-g" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=G_Hsym-7F-g</a>

Так що мужайтесь чесні автомобілісти. :)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


Всратися й не жити !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #244 : 29 Серпня 2011, 14:32:48 »

Хотів би я знати хто такий мудрий намалював розмітку на кільці біля технікума.Якщо понамальовували сплошні лінії на правих рядах з обов"язковим поворотом в право-то треба було б і СТРІЛКИ намалювати ще на під"їзді до кільця.А то знову зробили кормушку для мєнтів.ПоставАли собі в суботу на кільці і шрафують народ. КОЛИ ЦЕЙ ДИБІЛІЗМ У НАС ЗАКІНЧИТЬСЯ? ХТО ЗНАЄ???? :dopovid
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #245 : 29 Серпня 2011, 23:59:07 »

А я маю 12 штрафів і по паспорту БОМЖ і взяти їм з мене нічого тай зловити мене не можуть бо незнають де живу і на роботі не працюю , плював наїхню дурну розмітку і неправильні знаки. Скорше в них закінчиться папір на протоколи і спишуться всі ручки ніж я дам їм заробити на собі.
Записаний

gray

  • Користувач
  • **
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2020, 19:18:47

Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #246 : 03 Листопада 2011, 14:43:54 »

Укряма  :)
http://ukryama.com/
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #247 : 03 Листопада 2011, 17:46:17 »

Укряма
я б сказав що Україна-це одна велика ЯМА! :'-(
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Сьогодні рано хтось виїжджав за межі міста?
Стан доріг особисто в мене нічого крім красномовного йопересете і тратата, і т.д. не викликав. Правда ще час від часу я згадував Бога і просив аби він не допустив вдівства моєї жінки та сирітства сина.
ОЖЕЛЕДЬ на трасі була СТРАШЕННА. Окремі з моїх пасажирів реально в голос молились, аби ми просто доїхали до Франика, не кажучи вже про те, аби встигнути на роботу. Особисто я запізнився на роботу на 45 хв., хоч кожного дня приїжджаю за 10-15 хв. до початку робочого дня.
Комунальні служби провалились повністю. Хоча чому дивуватись, таке кожного року.
За всі 7 років, що я їжджу до Франика (з них 6 за рулем) лиш оди раз була приблизно така складна ситуація на дорозі. Це було на Покрови 2009 року. Тоді я в пробці у Вістові стояв пару годин, але це було по дорозі додому і спішити не було куди.
А сьогодні всі пруться на роботу, а асфальт як скло. Можна було рухатись лише на першій передачі і то по узбіччі, але деякі унікуми на літній гумі припаркувались на узбіччі і тим самим створювали аварійні ситуації та тормозили весь рух.
Калуські бусіки доїжджали лише до початку обл.центру і пасажири далі тьопали пішкарусом. Тротуари у Франківську також не виділялись особливою прохідністю. Доїхавши до роботи живим і неушкодженим, я перехрестився і зітхнув з полегшення, бо думав що я вже у безпеці, але мало не приземлився на свою гепу ставши на тротуарну бруківку...

Короче, то був повний ПіПєЦ. :censore
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

я розвернувся перед знаком Івано-Франківськ і поїхав назад. вирішив не випробовувати долю. я також такого не памятаю навіть в 2009 році було легше бо пробка була через вантажівки котрі не могли рухаптись а вчтора було важко ходити не те що їздити.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #250 : 20 Березня 2012, 22:59:03 »

При повороті зі Стрільців на вул. Пушкіна не працює додаткова секція світлофору – поворот направо. Не знаю як для кого, але для водіїв-початківців це проблема. Приходиться прямо їздити:)

Цитувати (вибране)
“6.3. … Вимкнений сигнал додаткової секції означає заборону руху в напрямку, регульованому цієї секцією.”
Записаний

Soldier Of Fortune

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 55
  • Останні відвідини:
    24 Жовтня 2019, 20:30:40

    Звідки: Кривоноса
Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #251 : 21 Березня 2012, 15:55:15 »

Вона вже місяця два, як відблимала  :duvno. Іногородніх реально заганяє в ступор, прикольно спостерігати як на третій зміні кольру вся ця вервичка починає рух :)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Врятуватися від бездоріжжя, або Як змусити владу латати дороги?

http://kiev.pravda.com.ua/publications/4fb23a71275bf/
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь

Аплодую стоячи. Дуже важко зараз знайти небайдужу людину, яка ХОЧЕ ЖИТИ КРАЩЕ і щось для цього РОБИТЬ а не звинувачує у своїх бідах всіх підряд. А тут ціла організація. Браво. Були б у нас такі.....
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Головний дорожник України придбав автівку тієї ж вартості, за яку минулоріч ремонтували дороги усього Івано-Франківська
http://expres.ua/news/2012/08/13/71558
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

нарешті пройшли свята, і є можливість трохи пописати. наразі про погані дороги.
між святами довелось мені поїхати у Воловець Закарпатської області. ну подивися по карті, що ближче через Вишків і погнав. хоча знав що від Мислівки до вишкова дорога жахлива, але доїхали, на місці виявилось що Воловець не далеко від траси Київ-Чоп, біля Н.Воріт. ну я обрадувався, хоча навігатор показав що різниця у відстані десь 40 км., але думаю Трасо є траса, і валю на Стрий. не проїхали ми і 20 км як почались пів метрові ями, і десь в третій я почув що пробив колесо. трохи розстроївся але пішов за запаскою. і тут мій татко мене шокував, виявилось що пробиті два колеса. ніч, траса, неділя. я в шоці думаю що робити, шиномонтаж шукати нема сенсу.дзвонимо до друзів в Воловець ті кажуть що теж все зачинено. короче знайшов я якусь табличку з номером евакуатора. Виявилось він зі Стрия. рахують кілометраж в обидва боки. ну думаю що робити викликаю. тільки я їх викликав. ауді на італійських номерах влітає в ту ж яму. чоловік аналогічно пробиває два колеса. виявилось що він з Кропивника. їхав на свята до дому. купив в італії новеньку гуму проїхав 2000 км а на Україні попав серед ночі. Ну викликав я і йому евакуатор. Довезли нас до шиномонтажа в Стрию за евакуатор здерли більше ста баксів, плюс шиномонтажник здер бабло за якісь старі колеса, аби ми додому доїхали. короче взагальному я попав в 150$.  ой забув які 150. прийшлось купувати ще 4 нових зимових колеса, так що зальт серйозний вийшов. та головне я ж надіявся що їду по трасі Київ-Чоп, котра по ідеї мала бути ідеальна, адже до Євро повинні були б готуватись. Та наша теперішня влада навіть тут наї... надурила. короче будьте уважні на наших дорогах міжнародного сполучення. кажуть що вже навіть Київ Одесса вбиті. роблю висновок що або хреново роблять дорогу, або погано за нею доглядають. :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Дорогу роблять погано і не доглядають ніяк . Теж якось мав щастя пробити колесо в неділю у ночі коли шиномонтажі не роблять , прийшлось обїздити купу км на пробитому новенькому колесі поки знайшов шиномонтаж то колесо прийшлось викинути і купити друге.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine

роблю висновок що або хреново роблять дорогу, або погано за нею доглядають
Однозначно хреново роблять.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

И хреново роблять,и не ведуть нагляд за дорогою.
Европа.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Так - і роблять нашвидкоруч і доглядають п"яте через десяте. Наша фірма(тобто та, в якій я працювала до декрету) робила автобани і Київ-Чоп і Київ-Одеса. Працівники в принципі, були добросовісними. Але, їх ПОСТІЙНО підганяли, щоб робили швидше. Пам"ятаю, як кусок автобану вкладали під час дощу. То для мене було шоком. Але указ дало вищестояче керівництво (і не обласного масштабу, а з Міністерства - любою ціною встигнути до певної дати). :=)

А тепер про біди чесних автомобілістів. Бачила сьогодні таку картину - таксі чекає на виїзд на дорогу з повороту. А по дорозі, прямісінько за кілька метрів від цього повороту водій темно-сірої іномарки включає сигнал повороту. Добре, що таксі було не "ХХХ", а нове "Еко-таксі"(там дуже обережні водії). Таксист, не зважаючи на показаний правий поворот іномарки, таки перечекав того "муд...рого". Іномарка не повернула, а проїхала далі по цетральній дорозі, а за метрів 30-50 зупинилась. Я не водій, але думаю, що показувати поворот на зупинку перед існуючим поворотом - то признак не лише неповаги до інших водіїв, а й того, що за кермо самому сідати не варто без інструктора. :unknow
Записаний