Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Погані дороги, наглі таксисти та інші біди чесних автомобілістів.  (Прочитано 415398 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки


а тут хто прав?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

сам пост(Генін) спочатку був побудований однобоко,
та навпаки максимально ясна ситуація пішохід тупо не подивившись чи варто переходити просто валить під колеса . ще й хамить на зауваження. що тут неясного в чому тут правота пішохода?  :unknow в тому що водій телепатичними здібностями не володіє чи в тому що водій не зупинився перед пішоходом не перепитав у всіх пішоходів чи не бажають вони перейти через перехід? дорога для авто - тротуар для пішоходів. і пішохід виходячи на дорогу повинен переконатись чи це безпечно. а водій побачивши що людина бажає перейти уступає дорогу як слабшій половині. ось моє бачення цієї ситуації.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

та навпаки максимально ясна ситуація пішохід тупо не подивившись чи варто переходити просто валить під колеса . ще й хамить на зауваження.
bornslippy ми вже тут во всем розібралися,почитай пости.
подивились камери спостереження,
той придурок оказався гуманоідом.
І не мобіла то в нього була,а телепортатор :)
ну тяжко було йому освоіти всі тонкощі переходу дороги,
була пряма вказівка - ходити по переходам на зелене,
він і ходив :=),гуманоїд необучений кароче!
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

не подивившись чи варто переходити
а чому не варто? Бо Гена їде?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03


До автора теми,чи модератора !   Назву теми варто змінити. Не годиться ображати людей,які працюють по професії таксист.  :!!  Пасажири теж різні бувають....
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

а чому не варто? Бо Гена їде?
та яка різниця хто . Гена чи швидка везе когось з мигалками чи літак хтось вирішив посадити. в правилах чітко сказано . треба переконатись що переходити безпечно.
Не годиться ображати людей,які працюють по професії таксист.
при чому тут таксисти. в основній більшості, можливо це тільки в Калюжі, таксисти і маршрутчики їздять нагло і швидко. і доводилось "вчити" їздити і таксистів і маршрутчиків і пішоходів.  але дискусія почалась з посту Гени. котрого в тій конкретній ситуації підтримую на всі 100%.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Погані дороги, наглі таксисти та інші біди &#
« Прочитано #166 : 29 Травня 2010, 13:39:11 »

Гена чи швидка везе когось з мигалками чи літак хтось вирішив посадити.
в цій частині все вірно. але яким боком до нього Гена.
Гена повинен їхати із відповідною швидкістю перед переходом - може дитина вийде, сліпий, глухий, а не тормозити зі всієї дурі. Бачите зненацька на переході людина появилась.  :fool
Якщо слідувати логіці Ігора_О, пішоход повинен стояти перед переходом з дрючком і лупити по капоті кожну машину, яка не зупинилась.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ніі підійти до переходу подивитись чи безпечно , відповідно я за кермом бачу ага людина бажає перейти . як слабшій половині уступаю місце. коли дитина вибігає один хрин гальмуєш зі всієї дурі не важливо з якою швидкістю рухаєшся.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

а як він не подивиться, то тобі не видно, що людина бажає перейти?
підходить до переходу, щоб побажати щасливої дороги?
варіант "вибігає" то окрема тема. І не стосується конкретного випадку.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Рома та є не можу читати його думки. іде собі чувак по тротуару і тут він вирішив що йому треба . я не телепат. так само в машині придумали повороти що б іншим було зрозуміло куди ти хочеш. так само роверисти показують куди повертають, хоча статус велосипедистів мені досі не зрозумілий недотранспорт недопішоход.повтроюю в правилах чітко написано
Цитувати (вибране)
Пішоходам забороняється:
   а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
   б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
не розумію що в цьому складного. :unknow невже важко зупинитись на кілька секунд? Я навіть будучи на головній пригальмовую на перехрестях. бо хрин знає хто там може летіти. пригадайте випадок біля дружби. коли "фартовий" чувак летів на червоне.  то невже пішоходу важко підняти ясні очі і дати зрозуміьти зараз піду...
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

йому так складно зупинитись, як Гені пригальмувати перед переходом.
ще раз повторю, не переймайтесь за пішоходів. Переймайтесь за себе і виконуйте свої правила. Не треба робити пішоходу поблажку - я хочу пропущу, бо я сильніший. Водій зобов'язаний пропустити пішохода. Те що пішоход не подивився на перехід йому ж гірше. Але винен буде водій. Ви повинні бути готові до пішохода на переході і для вас не повинно це бути несподіванкою.


Відповідь від: 29 Травня 2010, 19:58:49
і про наболіле
я наприклад на проспекті стараюсь не їхати в правому ряду, навіть якщо там немає авто. Тільки з тої причини, що через кущі нічого не видно і я просто не встигну зреагувати, якщо якийсь олень вибіжить. Порушую свідомо правила ДР. :-[ Хоча їзджу я досить динамічно, тому рухові не заважаю. 
Так от. Вважаю, коли зробили таку дорогу, повинні були кущі посунути або вирізати і зробити хоч якийсь парканчик.
Якщо була б загорода, то ніякий пішоход різко би не вискочив.
А то ні пішоходів не видні ні авто у правій полосі, якщо визджаєш на проспект з повороту .

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03


В цивілізованіших краях, коли перехожий тільки стає одною ногою на пішохідний перехід - відразу ВСІ АВТІВКИ ПЕРЕД ПЕРЕХОДОМ ЗУПИНЯЮТЬСЯ. В випадку порушень з боку водіїв - на них чекають веееличезні штрафи. Штрафи за перешкоджання руху на велосипедних доріжках теж немаленькі. ТАК ПОВИННО БУТИ !!! І колись ми до цього прийдемо.
Згадайте,як водії "чемно" пропускали перехожих на переході тоді,коли тільки ввели нові підвищені штрафи.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

йому так складно зупинитись, як Гені пригальмувати перед переходом.
та він так і зробив ?  :pardon
ще раз повторю, не переймайтесь за пішоходів. Переймайтесь за себе і виконуйте свої правила. Не треба робити пішоходу поблажку - я хочу пропущу, бо я сильніший.
я переймаюсь за водіїв  ;) про поблажку то я так образно. адже впринципі воно так і є . адже правила з чогось придумують.
Водій зобов'язаний пропустити пішохода.
так само як піщоход зобовязаний не вискакувати на перехід.
Те що пішоход не подивився на перехід йому ж гірше. Але винен буде водій.
так нажаль в нашій країні так і буде.
Ви повинні бути готові до пішохода на переході і для вас не повинно це бути несподіванкою.
Роман це ясно. так само треба бути готовим до велосипедиста чи до маршрутки котра вирулює без поворотів чи гальмує де треба, чи до таксиста який на аварійці летить бо в нього "юпітер" . це зрозуміло. це елементарні основи водіння. всі так їздять. але ми говоримо про конкретну ситуацію. що неправильно зробив водій? бо пішоход створив реальну аварійну ситуацію.
і про наболіле
або наліпити поліцейських з світлофорами. і нах позабирати стільки переходів. або зробити під/над земні переходи. бо як водії так і пішоходи в спеку рухаються як обкурені. і впринципі неадекватні дії можуть бути з обох боків.
В цивілізованіших краях, коли перехожий тільки стає одною ногою на пішохідний перехід - відразу ВСІ АВТІВКИ ПЕРЕД ПЕРЕХОДОМ ЗУПИНЯЮТЬСЯ.
і у нас так. але закордоном пішоходи не кидаються на перехід.

Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська

Цитувати (вибране)
і у нас так. але закордоном пішоходи не кидаються на перехід.

 :D ну прям у нас так))) Напевно ти давненько не ходив по пішоходних переходах)))
Я ходжу практично кожен день, по кілька разів. І дуже добре знаю як вони зупиняються, так шо ненадо тут ла-ла
У нас теж не кидаються))) У нас просто дехто наївний сміливо переходить, будучи впевненим що його пропустять, та не тут то було...
Скажіть борнсліпі, якщо ви їздили на автомобілі, ви ніколи при цьому по мобільному не розмовляли? Чи можливо не курили, чи з кимось активно не говорили? Так, так, це все наша неуважність, як водіїв, так і пішоходів.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Так, так, це все наша неуважність, як водіїв, так і пішоходів.
Вся сіль якраз у цьому! У неуважності! Тільки вилазить вона кожному різними боками: водію - строком тюрми, пішоходу - кров'ю! Я не розумію пішохода, який валить напролом по переходу бо "він правий"! Дві секунди і він далі "правий", але мертвий! А я - в тюрмі. Але я - вийду, а він - НІ!!!
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


Цитувати (вибране)
а як він не подивиться, то тобі не видно, що людина бажає перейти?
підходить до переходу, щоб побажати щасливої дороги?

скільки раз було, що зупиняюсь, а пішохід нів'яку не хоче йти, каже їхати  =))
через деякий час, за законами дарвіна, так будуть робити всі пішоходи
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Якщо пішохід знає правила і не ступив на зебру - можете їхати. Якщо я бачу, що за вами за 50 метрів летить варят і явно не буде ставати, то краще почекаю 2-3 хвилини на тротуарі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

за 50 метрів летить варят
він просто хоче, щоб ти на нього глянув  :-D тоді зупиниться, як сильніший для слабшого.  :-D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ну прям у нас так))) Напевно ти давненько не ходив по пішоходних переходах)))
я дійсно ходжу рідко по переходах. але завжди переконуюсь що мене побачили.
Скажіть борнсліпі, якщо ви їздили на автомобілі, ви ніколи при цьому по мобільному не розмовляли? Чи можливо не курили, чи з кимось активно не говорили? Так, так, це все наша неуважність, як водіїв, так і пішоходів.
звичайно я ж не святий та признаюсь вам , коли я розмовляю по телефону чи з пасажиром. їду набагаато уважніше. щось типу підсвідомості. чи то на автоматі. особливо помічаю це коли їду з франі. деколи я участків не памятаю але їду без обгонів різких рухів і помилок. от так в мене.
Якщо пішохід знає правила і не ступив на зебру - можете їхати.
нема такого ступив не ступив. якщо я бачу що людина стоїть на тротуарі перед пішоходом зупиняюсь. звичайно буває спішиш і не встигаєш вже коректно загальмувати то можу і не пропустити. але в загальному перехід - пропусти слабшого.
він просто хоче, щоб ти на нього глянув  тоді зупиниться, як сильніший для слабшого.
а хоча би і так. якщо це вбереже життя пішохода і долю водія.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

нема такого ступив не ступив. якщо я бачу що людина стоїть на тротуарі перед пішоходом зупиняюсь.
Не будь такий добрий  :)
18. ПРОЇЗД ПІШОХІДНИХ ПЕРЕХОДІВ І ЗУПИНОК ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

18.1. Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.