Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Погані дороги, наглі таксисти та інші біди чесних автомобілістів.  (Прочитано 415465 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #80 : 07 Грудня 2009, 21:44:30 »

Довго думав що ж написати в даній темі! Але........ пробувши і проїздивши уже довший час по Калуським дорогам проблемні місця всюди бо водіїї більшість чесно кажучи багато не водіїїв а керівників фур і не з кіньми а з коровами! заїзджаючи навідь у Франик я себе якось легче почуваю, відчуваю наглість таксистів з якими просто весело їхати! Але в Калуші, це просто жах, хто як хоче їде, де хоче зупиняєтся, ..............  пишу і злость появляється!  :evil

Зразу критика піде........ "НАГЛІСТЬ ТАКСИСТІВ" але з ними можна і по правилах але веселіше бо їх злость бере коли влазиш, аваріїчкою моргаешь, і в той час посміхаєшься! Ну я навідь не знаю як ще пояснти, хіба особисто водіям! ;)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #81 : 07 Грудня 2009, 22:20:32 »

я просто включаю приємну музику, розслабляюсь і ніяких негативних емоцій. І поїздка приносить задоволення! Хотів спитати. А на загірячку дороги зробили чи ні?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #82 : 08 Грудня 2009, 09:22:46 »

По приїзді на тебе чекає приємний сюрприз.
Влада постаралася аби ти краще відчув себе як вдома і залишила усе точнісінько таким як і було  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #83 : 08 Грудня 2009, 09:35:54 »

чогось мені здається, що то від міста не залежить. Всюди є такі кадри що зупиняються де їм заманеться і без включення поворотів, та ті, що їдуть посередині двох полос.
Інколи нервуюсь, інколи не зважаю. то від настрою залежить.
Є всякі їздуни, особливо в "базарні" дні, коли із сіл наїзджають. :)
Гірше нервує, коли громадський транспорт стає посеред дороги без включення повороту, бачите йому заманулось когось висадити чи підібрати. Але в Калуші, останнім часом, автобуси переважно стають тільки на зупинках.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #84 : 08 Грудня 2009, 09:48:28 »

я якось витягував одного маршрутчика з буса. Правда трохи не розраховував що він здоровіший від мене на голову. Але "ляща" по шиї дав. :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #85 : 08 Грудня 2009, 09:57:29 »

Перечитав, але я не кажу що всі Калуськи водії такі але їх НУ ДУЖЕЕЕ БАГАТО!!!!
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #86 : 19 Лютого 2010, 22:33:02 »

Мля, нині хвилин зо 7-8 чекав на перехресті проспекту та виїзду від магазину ЛІС і САД або від пошти - неможливо проскочити взагалі. Біля 18.00 суцільний потік авто - пора ставити там світлофор-моргайко, куди звертатись?
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #87 : 20 Лютого 2010, 12:51:00 »

а хто звернув увагу на стан дороги на проспекті? це жах. за два роки вкладені мільйони перетворились на пів метрові ями. я в шоці хто за це буде відповідати?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


В черговий раз разом зі снігом зійшов і асфальт. :'(
Їздити тепер на машині ну ніяк не вигідно. Серце кровю обливається, коли лапає на дорозі "файну яму". :(
Ями ніби і пробують латати, але замість асфальту закидають їх якоюсь сумішшю з глини, піску, щебеню і т.п. :evil
Записаний

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.

В черговий раз разом зі снігом зійшов і асфальт. :'(
Їздити тепер на машині ну ніяк не вигідно. Серце кровю обливається, коли лапає на дорозі "файну яму". :(
Ями ніби і пробують латати, але замість асфальту закидають їх якоюсь сумішшю з глини, піску, щебеню і т.п. :evil

http://video.oboz.ua/movie.php?aWQ9MzQ5MDImdnQ9MA==
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Інтерв"ю може і правильне, але не по адресу. З такими питаннями треба було звертатись до начальства, а не до робочих.
 Я працювала в транспортній фірмі. І знаю звідки йдуть вказівки. Тому, на жаль, навіть голови облавтодорів не мають вибору.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Сьгодні на вулицях Франківська творився повний жах, а причиною всьому стали тролейбуси, які припинили рух через відсутність електрики. Я машиною до роботи так і не доїхав, а залишив її на одній з паралельних вулиць. :'(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Вовка а ти коли їхав? бо я проскочив швиденько ?! :unknow
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


 Та рано перед 8-ю.
 Може то не у всіх частинах міста була така халепа, а тільки на вул. Василіянок. Спершу я хотів по нагому проскочити до вокзалу по вулиці з одностороннім рухом, але коли мені мигнули фарами і дали зрозуміти, що дальше стоять люди з пагонами, то я зарулив на тротуар і поманджав далі пішки.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ой останніми днями дуже багато тих поганих людей в погонах. чи перед новою владою вислуговуються. чи їм дали завдання "наповнити" бюджет. короче зірвались з ланца.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Гена

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 6
  • Останні відвідини:
    25 Січня 2011, 10:33:56

    Звідки: Пушкіна

Там регульований перехід. Впевнений що більшість з них просто думають що мають мене пропускати. Це звичайно добре що стають   але правила теж тре знати. А то один стане а другий навіть не гальмуватиме . А пішохід , тим більше не знаючи ПДР вперто переходитиме, бо буде думати що його мусять пропустити...
МУУСЯТЬ пропутити .Наведу конкретний приклад. Їду спокійно через п"тачок .І якись придурок тупо вискакує на дорогу(а діло було зимою) прямо під колеса, навіть не дивльчись чи є там по близу машини(бо він говорить по телефону) і шурує по переходу.Я ледве встиг затормозити.Спасло те що машина обладнана АВS і т.д, і на новій зимовій резині.На моє зауваження ,,куда він дивиться"починає хамити. Ставлю машину на аварійку і за ним.Правда не догнав, добре бігає.Зловив би  :punish. А тепер питання : був би на моєму місці старший чоловік на роздовбаних жигулях ? Наслідки уявити тяжко,бо в нас завжди винуватий водій.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

тепер питання : був би на моєму місці старший чоловік на роздовбаних жигулях ? Наслідки уявити тяжко,бо в нас завжди винуватий водій.
Мені так колись одна дура ще й з коляскою дитячою під колеса вискочила. Мене знесло на бардюру так, що диски погнула, а вона навіть не озирнулася. Цікаво, ну добре, мене б посадили, але вона могла калікою лишитися ( не думаю, що я б її вбила, бо швидкість з огляду на ожеледицю не була великою). Їй би легше було б від того, що я б сиділа? Вона б видужала від того? А про дитину вона, мабуть, як і про себе, не думала.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Водії - дотримуйтеся швидкісного режиму, який відповідає обстановці, якщо не відповідає,то не дотримуйтесь. Використовуйте ремені безпеки для себе та кріселка для своїх дітей. Утримайтеся від поїздок без потреби(ну типу,просто їхав) Пішоходи - будьте обачні, зважайте, що автомобілі не завжди зможуть вчасно загальмувати. Не забувайте, ви ризикуєте своїм життям та здоров'ям.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

і шурує по переходу
 :unknow
я щось не зрозумів. Чоловік іде по переходу, які претензії?

Ставлю машину на аварійку і за ним.
машина поламалась?  не думав що автівка заважає рухові?:duvno

поменше би таких їздунів на дорогах.  :evil

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

поменше би таких їздунів на дорогах.
Гена може пьяний був,шо так неадекватно себе повів :)
він може невиноватий,то все горілка :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..