Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Погані дороги, наглі таксисти та інші біди чесних автомобілістів.  (Прочитано 415487 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

То приклад того, як людська пам'ять з часом стирає погані спогади і залишає хороші.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"

а я би подякува Сушкові за його дорогу. яка би вона не була, але вона потрібна.

Заодно спитаєш скільки поклав собі в кишеню з тої дороги, і чи не сняться йому обличчя тих, в кого були забрані городи та  сади  :ganba
Якби не закінчений вже перешийок у вигляді "Помаранчевої революції" та запущений ремонт дороги по Ковжуна, то Європейська не мала би такої цінності...

Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

мотивації і способи, до яких вдавався Сушко не стосується нашої теми. проте дорога потрібна для міста однозначно.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Мені доводиться багато і часто їздити, і по майже всій Україні. Так моє спостереження - міжміскі дороги майже всюди кращі за нашу область (гірше тільки у Львівській) але у містах багатьох нічим не кращі за наші. Біда в тому, що дорога, то така галузь народного господарства, де можна багато вкрасти і ніхто того не проконтролює.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Згідний що дорога потрібна. Городи і так незаконні були. А якщо хто і мав папери, то ті що їх видавали або дауни або злочинці.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


та запущений ремонт дороги по Ковжуна
А от як би не прогнали Сушка, то мабуть вже би зремонтували вул. Ковжуна. :)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Взагалі то треба Насалику дякую сказати,
Пропоную подякувати за вул.Ковжуна. А за вул. Хіміків - дати орден  :=)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


НАрод, Ви звернули увагу, що на проспекті зняли "убитих поліцейських"? Чи надовго таке щастя, чи може шось нове поставлять? :unknow
Записаний

NetomaN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 113
  • Останні відвідини:
    01 Жовтня 2016, 23:43:05

    Звідки: Калуш

syddia вчора їхали автомобілем теж я зауважив що зняли, кажуть на проспекті далі щось з дорогою хочуть робити.
Записаний


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


А... то мабуть той другий шар асвальту мають класти. :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Точно так.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine

В нас, як завжди, усі ремонтні роботи роблять під зиму або зимою.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Сьогодні їхала додому на таксі й водій, за незрозумілої мені причини, спрямувався дивним, як на мене, шляхом - дорогою повз під"їзди сусіднього будинку. Я повторила адресу, він мені відповів, що на тому шляху ями великі, тому й обрав саме цю дорогу. Проте, машина аж підстрибнула на передбачуваній "маленькій" ямі.  :(
Особисто вже давно відмовилася носити мешти на високих підборах чи "шпильках" через стан пішохідних доріжок (проїжджі частини, бодай є надія що поремонтують, а пішоходи  :'( ) - ніг шкода, а травматолог хоча й симпатичний, проте "Фрєдя Крюгєр" ще той (гумор у нього спицифічний - "Доктор пошутил - пациент упал в обморок").
Водії автівок - Вам не позаздриш, а про нас й бесіда не йде.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


сьогодні, точніше вже вчора я їхав додому з Франківська рівно 4 години. :(
А біда в тому, що наші комунальі і т.п. служби як завжди виявились зовсім не готовими до раптових снігопадів. :evil
Рух у Вістові на тривалий час було цілком паралізовано.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

то що там з проспектом. І чому у Вістовій проблеми? Хіба раніше снігу не було?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


то що там з проспектом.
Поки що стоїть собі без змін, звільнений від лежичих мєнтів. :)

Хіба раніше снігу не було?
Був... минулої зими. :=)

І чому у Вістовій проблеми?
Тому що багато водіїв  думають шо вони нагліші і хитріші за інших. :agressive Як би всі їхали в ряд, то може би таких проблем не було.
 А то вчора почалось з того, що у мене в машині  поламався правий дворнік і я їхав як у танку. Колеса на машині стоять ще літні і це також додавало екстріму. У Франику на вул. Василіянок застряв тролейбус і вже там я втратив дорогоцінний час - десь біля 25 хв. Обминути тролік допоміг широкий тротуар. Далі на трасі мене чуть носило і я їхав дуже повільно, загалом як і всі. Перед Майданом один чувак вже кукав в кюветі. Передімною їхали Нива, яку разок розвернуло майже на 360 градусів, і сімка, яку також носило по дорозі як сраний віник. :evil Села Павлівка, Майдан і Боднарів на першій передачі, але долались без особливих затримок. Повністю рух тормознувся перед Вістовою за 200 метрів до медведів. З того місця і до зупинки під дубом, а це десь 400 м я долав 2 години. :'( Спершу думав, що десь на схилі у самій Вістові сталась якась аварія, але як виявилось, то просто наглюки зробили затор на спуску і вже сама ситуація розрулитись не могла. Просвіт настав перед 21.00 год., коли за справу взялись працівника ДАІ. Ще ніколи я не був так радий бачити дядів з полосатими жезлами. :) Вони ті фури, шо прагнули безрезультатно проїхати вверх, приперли до обочини, пропустили трохи машин до гори, а далі гусачком пустили всіх тих, хто стояв зверху села. Далі на вїзді в Калуш я побачив затор біля кольца зі сторони обїздної. Спершу подумав, що аварія. Як зясувалось пізніше, то ДАІ не пускало машини на підїзди до Вістови, аби не створювати там затори. Кажуть, що черга машин тягнулась через всю обїздну і аж до Голиня. :o
 Після вчорашніх нервів та переживань і дієти не треба. :( Загалом я лишив машину в гаражі до вихідних. Виїду на рідні дороги лиш після того як поміняю колеса (хоча б передні) і зремонтую дворнік.
« Останнє редагування: 14 Жовтня 2009, 10:05:57 від syddia »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ггг цікаво. А я вже звик до заторів. В Петербурзі в ятницю з 17 до 22 години заборонений виїзд вантажного транспорту з міста тому що всі їдуть за місто на дачі. І затори неймовірні. Так само і в неділю,коли повертаються. А так зранку коли всі їдуть на роботу і ввечері коли їдуть додому в різних місцяця затори регулярні. А в центр в будній день взагалі краще не пхатись. Так що затор в Калюжі це як розвага. Головне терпіння, ну і звичайно машина повинна бути готова. Зимову гуму краще ставити заздалегіть. Бо зима приходить як завжди невчасно і потім черги на шиномонтажі.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"

і зремонтую дворнік.
Так ти їздиш на несправному ТЗ ?  :D
черги на шиномонтажі.
А чому би не мати 4 диска з зимовою гумою і не поміняти їх в гаражі за 15 хв. ?  :unknow
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Так ти їздиш на несправному ТЗ ?
Та якраз не їжджу. :!! Я ж написав, що запроторив машину в гараж і забув про неї до вихідних, бо посеред тижня немаю часу до неї дивитись. :(

А чому би не мати 4 диска з зимовою гумою і не поміняти їх в гаражі за 15 хв. ?
Ну я так маю, але всерівно хочу перед закиданням коліс на машину збалансувати їх.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ггг то дайте 400$ я собі куплю 4 легкосплавних дизка чи хоч 100$ на стальні.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.