Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Погані дороги, наглі таксисти та інші біди чесних автомобілістів.  (Прочитано 415358 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nino

  • Користувач
  • **
  • Карма +15/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    06 Червня 2013, 16:34:16

    Звідки: Калуш - Українська2а

Такі лампочки я бачила не лише у Калуші. І вони в темну пору підсвічували місце переходу через дорогу. І це не тільки красиво. А оправдання паскудствам завжди можна придумати  типу, якщо мені не потрібно, то не потрібно взагалі.

Тільки переходи, та і цілий проспект насвічений !!! на проїзжій частині має бути щось таке http://www.katafot.su/pr або таке і тоді на це мож танк пускати ...невже не понятно...а от пластикові двері в підїздах це тема... особливо для компаній які їх кожного року ремонтують та міняють...   да а томограф тепер в кожному селі потрібен, як це так без
томографу...  та я навіть неуявляю як му майже 20 років незалежності прожили без томографу та катафолтів... мов в темноті  :) (жарт)
« Останнє редагування: 05 Листопада 2010, 23:05:17 від Nino »
Записаний


Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City

Вікна в під"їздах найкраще оцінили ті, в кого маленькі діти і в кого не броньовані двері. Мені вони наприклад "були потрібні". І залатані дороги біля дому, тому що я ходила по тим дорогам з дитячою каляскою і ду-уже відчувала різницю.
Раз черги - значить томограф потрібен. І потрібен багатьом. Невже краще, щоб його не було взагалі в Калуші? Так хоч хтось потрапить безплатно, а без нього ВСІ мусіли б шукати 500грн.
 Це я до того що робиться в першу чергу те що помітніше а не те шо потрібніше. Ми ж в під'їздах не живем  :)  От ви б наприклад куди потратили n-суму : на обладнання під'їздів мп вікнами чи на закупівлю  необхідного обладнання для пологового будинку чи ремонт палат у лікарнях(особливо районній) а також елементарного - ліжок, білизни і т.д.
 А томограф я проходив за гроші. Правда не за свої  :) Повезло скористатись мед. страхівкою що на підприємстві нам оформляли. Пройшов швидко і без черг, яких я там абсолютно не побачив  :unknow
 Дороги мене влаштовують і одночасно не влаштовують . Є місця не так далеко від відремонтованих, де рух не менш інтенсивний ніж на проспекті. Дойшло до того що я зупиняюсь, виходжу з машини щоб подивитись кудою краще проїхати щоб не залишити частини автівки на асфальті . До сих пір таке можна було побачити тільки на дорозі до шахти(Сівки-Кал), а тепер таких "участків" чимало.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z

В ДТП не пишу,бо його не сталося. А могло. Якийсь джип з номерами 5833 летів прямо на жінку з дитиною, що пройшла більшу частину зебри і не збирався навіть гальмувати. Жінка також заступорила. Як побачила фари джипа майже біля себе, то замість того, щоб швидше побігти зупинилась. Добре, що дитина її потягнула. Це на переході, що біля повороту коло церкви на проспекті. Десь коло 6-7 вечора. Напевно той джип належить комусь із "вне закона ибо сам закон". :stop:
А от мені повезло набагато більше. Я лише поставила ногу на зебру, як машина, що йшла по 2ій полосі вмомент загальмувала. Я глянула на номери - закордонні. От би нам усіх таких водіів!
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

томограф тепер в кожному селі потрібен, як це так без
томографу...
В Коломиї томограф є. Відколи - не знаю. Але до тепер не працює.
Цитувати (вибране)
та я навіть неуявляю як му майже 20 років незалежності прожили без томографу та катафолтів... мов в темноті   :) (жарт)
звідси висновок: незалежність виборювали для чогось іншого (майже жарт).
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

Дойшло до того що я зупиняюсь, виходжу з машини щоб подивитись кудою краще проїхати
а я ось читав що якийсь вуйко в лондоні в такі ями квіти висаджує :)
Відповідь від: 13 Листопада 2010, 23:51:53
знайшов :
http://thepotholegardener.com/
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


В ДТП не пишу,бо його не сталося. А могло. Якийсь джип з номерами 5833 летів прямо на жінку з дитиною, що пройшла більшу частину зебри і не збирався навіть гальмувати. Жінка також заступорила. Як побачила фари джипа майже біля себе, то замість того, щоб швидше побігти зупинилась. Добре, що дитина її потягнула. Це на переході, що біля повороту коло церкви на проспекті. Десь коло 6-7 вечора. Напевно той джип належить комусь із "вне закона ибо сам закон". :stop:
А от мені повезло набагато більше. Я лише поставила ногу на зебру, як машина, що йшла по 2ій полосі вмомент загальмувала. Я глянула на номери - закордонні. От би нам усіх таких водіів!
У нас що водії,що пішоходи, до справжньої культури на дорозі далеко всім,майже кожень день спостерігаю як на  Севастопольській люди які ідуть з базару  перебігають дорогу де хочуть ,хоть вище всього кілька метрів є пішоходний перехід.А там в свою чергу водії летять і не завжди зупиняються.Такий от замкнутий круг,одні ризикують життям,інші тюрьмою,але складається враження що всім ця гра подобається,дивно .
Записаний

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:04:55

    Звідки: Калуш

після того як почав їздити !переходжу по пішоходу дорогу! бо відчув як то якийсь [censored] лізе нагло не по пішоходу)))))
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Так, культура, у нас страждає з обох боків. Але - мова йшла про жінку, яка йшла по переходу! Я з таким стикалася також особисто (писала колись).
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм

На жаль,у нас іти по переходу ще зовсім не означає щасливо перейти. :( .Добре хоть на проспекті  знов є"лежачі поліцейські,бо перед ремонтом дороги там літали деякі як на ракетах.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


На жаль,у нас іти по переходу ще зовсім не означає щасливо перейти.  .Добре хоть на проспекті  знов є"лежачі поліцейські,бо перед ремонтом дороги там літали деякі як на ракетах.
Ну тут є 2-і сторони медалі... Як водій я можу сказати, шо й пішохи себе ведуть не правильно. Особливо коли перед пішохідним переходом - стане і стоїть, а ти не знаєш шо пішохід буде робити чи йти чи стояти, починаєш скидати швидкість, а пішохід далі стоїть, тоді думаєш проїхати, а пішохід собі перед самою машиною вирішує йти. В такому випадку я зразу стараюсь ставати і махати руками шоб переходили, але деколи дії пішоходів просто не передбачувані.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Ну тут є 2-і сторони медалі... Як водій я можу сказати, шо й пішохи себе ведуть не правильно. Особливо коли перед пішохідним переходом - стане і стоїть, а ти не знаєш шо пішохід буде робити чи йти чи стояти, починаєш скидати швидкість, а пішохід далі стоїть, тоді думаєш проїхати, а пішохід собі перед самою машиною вирішує йти. В такому випадку я зразу стараюсь ставати і махати руками шоб переходили, але деколи дії пішоходів просто не передбачувані.
в нас будуть порозуміння і толерантість тільки тоді,(водії і пішоходи)
коли ми перестанемо ділитись на касти :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Або тоді коли пішоходи будуть переходити на переходах,а не бігати як кури по дорозі,а водії будуть обов'язково пропускати пішоходів на переході. Ну наприклад так як у поляків,можуть же люди, і здається вони то роблять не тільки через штрафи.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


вчора ввечері на дорозі перед копанками якийсь п"яненький гаврик рвався під колеса кинутись, його друзі-гаврики стримували.

не перший раз бачу таке геройство, шкода тільки що ці герой герої коли з ними поряд є пара тройка їхніх собутильників.
коли вони самі то сидять тише трави ніже води, знають жеж чим їхнє геройство для них обернеться
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

vins

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 50
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 07:52:21

    Звідки: евшана
Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #233 : 27 Грудня 2010, 20:10:06 »

Завдяки "екстренному та надшвидкому" реагуванню дорожників на "несподівані" опади вдану пору року всі калуські дороги перетворились на проблемні місця :evil :ganba
Записаний

vins

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 50
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 07:52:21

    Звідки: евшана

біди чесних автомобілістів полягають в бездіяльності  :censore відповідальних за наші дороги!
Цитувати (вибране)
«Я три роки тому створив комунальне підприємство для ремонту доріг в місті під назвою «Дорожник». За результатами роботи торік воно зайняло другу позицію серед кращих комунальних підприємств України», — наголосив Насалик.
:ganba :ganba :ganba
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Цими днями в Калуші дороги ще терпимі. Якщо сильно не газувати і різко не тормозити, то їхати можна. А ви поїдьте у Франик, то тут повний завал. Всі основні вулиці міста то суцільний льодовий каток в перемішку із танкодромом. А ще плюс додайте вузькі вулички, які вщерть заповнені автомобілями, то швидкість руху автомобілів стає ще меншою ніж пішоходів. :(
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Проблемні місця на калуських дорогах
« Прочитано #236 : 28 Грудня 2010, 08:46:14 »

Зі слів знайомих зробив висновок, що то таке по всій області.
Див тему Погані дороги, наглі таксисти та інші біди чесних автомобілістів.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


біди чесних автомобілістів полягають в бездіяльності  :censore відповідальних за наші дороги!
Цитувати (вибране)
«Я три роки тому створив комунальне підприємство для ремонту доріг в місті під назвою «Дорожник». За результатами роботи торік воно зайняло другу позицію серед кращих комунальних підприємств України», — наголосив Насалик.
:ganba :ganba :ganba
Перед тим як волати "ганьба!" слід було б знати, що КП "Дорожник" займається виключно ремонтом доріг. Прибиранням доріг від снігу займаються інші служби. Погоджуюсь - вкрай погано.
Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z

Я ще впхаюся про таксистів. Сьогодні знову їхала до Брошнева (але на брошнівському таксі - звідти за мною приїхали). Водій мені підкидав сюрпризи ледь не щохвилини. По-перше, не міг зорієнтуватись з адресою. Йому вже і показували і розказували. На відріз з матюками відмовився їхати по адресу клієнта. Прийшлось йти в легкому святковому вбранні на автобусну зупинку, що явно не входило в мої плани і тим паче бажання. По-друге, приїхав не сам, а з попутчицею, яка постійно норовила закурити в машині і розмовляла так голосно, що я не чула свого товариша. Спитала, чому водій приїхав з сторонньою людиною. На що була зверхня відповідь: "а вона, що тобі заважає?" По-третє, культура мови - сплошні мати. По-четверте, я поспішала, а він ще заїхав на заправку. Невже не можна це зробити наперед - йому ж конкретно було сказано звідки і куди треба буде їхати. Під час заправки щось там два рази стрільнуло в баці. Нам, пасажирам, до речі ніхто не запропонував вийти - як має бути під час заправки машини. По-п"яте, ще й узяв на 25грн більше ніж ми завжди їздимо. При цьому нахамив - "за ту 25 нехай тебе по закуткам возять..." По-шосте, лічильника у машині не було - тому нічого довести не можна. Хоча до того і після того знов їхали за суму на 25грн нижчу туди і назад. А ми жаліємось на наші калуські таксі :D:=) У Брошневі, як мені пояснили, в таксопарку лише 2 машини. Тому вони королі. А інші - на пташиних правах. Було ще і по-восьме і по-дев"яте і т.д. типу розмови по мобілці за кермом і приколів напарниці і т.д. І це не лівий приватник, А ВИКЛИКАНИЙ ОФІЦІЙНО ТАКСИСТ. От такий мені попався Вася на тарадайці.  :dopovid
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

а чого не дзвоните на службу?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.